IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

Reply to this topicStart new topic
> politia
Vizitator_gxg.
mesaj Aug 12 2008, 12:19 PM
Mesaj #1

Guests

as dori ca cineva de la politie sa verifice modul de parcare al masinilor in dreptul SECTIEI DE POLITIE 12. Exista locuri de parcare si o banda delilmitata pentru circulatia pietonilor. Majoritatea maisinilor "cadrelor" parcheaza blocand acest spatiu delimitat pentru pietoni, neutilizand lungimea locului de parcare... Trebuie sa faci slalom printre masini. Oare cei de la sectia 12 si-ar amenda colegii?!?
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_Saleo Baxus.
mesaj Aug 25 2008, 10:02 PM
Mesaj #2

Guests

Citeaza (gxg @ Aug 12 2008, 12:19 PM) *
as dori ca cineva de la politie sa verifice modul de parcare al masinilor in dreptul SECTIEI DE POLITIE 12. Exista locuri de parcare si o banda delilmitata pentru circulatia pietonilor. Majoritatea maisinilor "cadrelor" parcheaza blocand acest spatiu delimitat pentru pietoni, neutilizand lungimea locului de parcare... Trebuie sa faci slalom printre masini. Oare cei de la sectia 12 si-ar amenda colegii?!?

cred ca n-ai priceput ca cei "din sistem" fac ce vrea muschiu' lor. in schimbul la "fac ce vrea muschiu' lor" , noi le oferim salarii bune si foarte bune, basca dupa douazeci de ani de "munca" i-am scos la pensie (la frumoasa varsta de patruzeci de ani), iar pensia este cit trei pensii de truditor ca tine. ei, acum ai priceput?
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 24th October 2019 - 05:25 AM