IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

18 Pagini V  « < 16 17 18  
Reply to this topicStart new topic
> Munca in Germania?
Vizitator_Musafir Adrian.
mesaj Mar 12 2014, 10:48 PM
Mesaj #511

Guests

Buna seara lucrez la cineva in germania la un roman si cand a venit data de bani ne tot zica ca nu au intrat facturile si ne tot amana ne da la cateva zile 20 30 de euro de mancare ce tre buie sa fac sa imi iau bani cand am plecat din tara mi sa spus ca ni se face contract de munca am deja o luna si jumatate si nu am nici un fel de act nu stiu ce sa fac sa ajung acasa si macar sa imi iau o parte din bani
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_ilie.
mesaj Mar 13 2014, 05:57 PM
Mesaj #512

Guests

Citeaza (Musafir Adrian @ Mar 12 2014, 10:48 PM) *
Buna seara lucrez la cineva in germania la un roman si cand a venit data de bani ne tot zica ca nu au intrat facturile si ne tot amana ne da la cateva zile 20 30 de euro de mancare ce tre buie sa fac sa imi iau bani cand am plecat din tara mi sa spus ca ni se face contract de munca am deja o luna si jumatate si nu am nici un fel de act nu stiu ce sa fac sa ajung acasa si macar sa imi iau o parte din bani

Te duci la primul politist si ii povestesti intimplarea.

+Quote Post
Vizitator_Andrei.
mesaj Mar 19 2014, 06:29 PM
Mesaj #513

Guests

Buna ziua.....caut de lucru in orasul Ingolstatd...orice...ajutor la bucatarie...la fast-food-uri....constructii....sofer..... daca ma puteti ajuta va rog sa ma contactati pe adresa de mail... andr3000@yahoo.com ....

+Quote Post
Vizitator_Ioana Popescu.
mesaj Jul 10 2014, 12:36 PM
Mesaj #514

Guests

Salut. A aplicat cineva la vreun job pe site-ul http://www.locuridemuncainstrainatate.org? Sunt serioase locurile? Am fost apelat dupa ce am aplicat si mi-au zis ca nu imi cer comision...

+Quote Post
Vizitator_Strayck.
mesaj Sep 3 2014, 12:56 PM
Mesaj #515

Guests

Care vrea sa incerce ceva nou sau macar sa vedetii despre ce este vb ..va astept aici:
http://www.treiluleletreisurcele.com/strategygame/Strayck
Acest este un joc de strategie in care moneda virtuala o poti trasnsforma in banii realii..tot ce trebuie sa faci este la fel ca in viata reala sa muncestii...pt mai multe detalii astept mesajjevoastre...iar pt cei ce intra in joc am sa va dau nr de tel. sa va explic jocul... Multumesc..

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Sep 3 2014, 12:58 PM
Mesaj #516

Guests

Care vrea sa incerce ceva nou sau macar sa vedetii despre ce este vb ..va astept aici:
Acest este un joc de strategie in care moneda virtuala o poti trasnsforma in banii realii..tot ce trebuie sa faci este la fel ca in viata reala sa muncestii...pt mai multe detalii astept mesajjevoastre...iar pt cei ce intra in joc am sa va dau nr de tel. sa va explic jocul... Multumesc..

+Quote Post
Vizitator_florina.
mesaj Aug 27 2015, 05:28 PM
Mesaj #517

Guests

Buna seara,nu gasesc discutii din 2015

+Quote Post
Vizitator_Alexandra.
mesaj Sep 2 2015, 10:34 AM
Mesaj #518

Guests

Citeaza (florina @ Aug 27 2015, 05:28 PM) *
Buna seara,nu gasesc discutii din 2015

Buna Florina. Nu prea mai intra lumea pe forumuri de ceva timp. Ce anume te-ar interesa?

+Quote Post
Vizitator_pacurar cristian.
mesaj Oct 4 2015, 05:05 AM
Mesaj #519

Guests

Citeaza (nicu @ Nov 17 2011, 03:08 PM) *
buna ziua.am nevoie de sfaturi.eu momentan sunt in spania am cum se spune aici NIE,o hartie verde ,un fel de buletin mai mare fara poza.vreau sa plec in germania la o firma care a a trimis actele mele romanesti buletin,pasaport ,diploma dar a primit raspuns k trebie sa fiu inscris la primarie si s-ar putea sa trebuiasca sa ma duc la scoala sa invat germana.era mai bine daca trimiteam hartia aceea verde?ajuta cu ceva?
cine poate sa ma ajute cu o parere?
SALUT,NU AJUTA LA ABSOLUT NIMIC ,NIA DE SPANIA IN GERMANIA, SI EU SUNT TOTIN GERMANIA SI O AM NIA DE SPANIA DAR E DOR PT SPANIA

+Quote Post
Vizitator_Silverhand Romania.
mesaj Nov 4 2015, 12:25 PM
Mesaj #520

Guests

Citeaza (pacurar cristian @ Oct 4 2015, 05:05 AM) *
SALUT,NU AJUTA LA ABSOLUT NIMIC ,NIA DE SPANIA IN GERMANIA, SI EU SUNT TOTIN GERMANIA SI O AM NIA DE SPANIA DAR E DOR PT SPANIA

Bună ziua!
Ne pare rău pentru experiența mai puțin plăcută pe care ați petrecut-o în țări străine.
Silverhand Romania este o agenție de intermediere locuri de muncă în Germania.
Nu percepem niciun fel de comision sau taxă de mediere pentru serviciile acordate.
Oferim locuri de muncă pentru muncitori calificați ( electricieni, sudori, instalatori, operatori CNC, stivuitoriști), dar și pentru necalificați ( muncitor fabrică AUDI).
Dacă vorbiți limba germană la nivel conversațional, ne puteți apela la nr. 0773 787 443.

Ne găsiți și pe facebook:
https://www.facebook.com/SilverhandRO/

+Quote Post
Vizitator_rosa.
mesaj Dec 7 2015, 12:07 PM
Mesaj #521

Guests

vezi ca sutn firme care ttimit la munca in germania sotul meu a plecat prin silverhand si e multumit pt ca fata der alte firme nu percepe comisioane sau alte taxe

+Quote Post
Vizitator_marin.
mesaj Jul 23 2016, 09:36 AM
Mesaj #522

Guests

sunt electrician si am plecat an germania prin silverhand din timisoara fara sa platesc nimic
lucrurile sunt serioase iar ei se misca repede si te ajuta in orice situatia

+Quote Post
Vizitator_Musafir lilian.
mesaj Mar 20 2017, 09:32 PM
Mesaj #523

Guests

marin spune terog cunosti germana?

+Quote Post
Vizitator_petru.
mesaj Apr 21 2017, 11:44 AM
Mesaj #524

Guests

si eu am auzit de silverhand de la un prieten care a apelat la ei si acum lucreaza in germania bine mersi. pari seriosi si nu cer bani..astialalti iti cer bani pentru tot felul de dosare si nu te suna nici frasu.. la silverhand trebuie sa zici ce experienta ai si ei te recomanda in germania

sunt foarte tari!!

+Quote Post
Vizitator_Viorel.
mesaj Aug 24 2017, 09:20 PM
Mesaj #525

Guests

Citeaza (petru @ Apr 21 2017, 11:44 AM) *
si eu am auzit de silverhand de la un prieten care a apelat la ei si acum lucreaza in germania bine mersi. pari seriosi si nu cer bani..astialalti iti cer bani pentru tot felul de dosare si nu te suna nici frasu.. la silverhand trebuie sa zici ce experienta ai si ei te recomanda in germania

sunt foarte tari!!

+Quote Post
Vizitator_Viorel.
mesaj Aug 24 2017, 09:27 PM
Mesaj #526

Guests

Dupa indelungile cautari si documentari, datorita acestui forum am avut sansa sa aflu despre Silverhand. Asa trebuie sa se prezinte o firma serioasa de recrutare. Trebuie promovata pentru a beneficia de serviciile acestei firme toate persoanele care-si cauta loc de munca in strainatate.

+Quote Post
Vizitator_SC IB INTERIM SERVICES SRL.
mesaj Cu o saptamana in urma
Mesaj #527

Guests

Cautati un loc de munca in Franta sau Germania !

SC IB kk SERVICES SRL angajeaza:
-Operatori/ Programatori CNC
-Sudori MIG MAG, Argon
-Debavuratori/Polizatori de bloc motoare
-Strungari clasici
-Mecanici auto de camioane

Daca sunteti interesat de unul dintre aceste posturi vizitati pagina noastra de Facebook si lasati un mesaj cu nr dvs de telefon !

https://www.facebok.com/kwwqk/

+Quote Post

18 Pagini V  « < 16 17 18
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
8 Utilizatori care citesc acest topic (8 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 22nd October 2017 - 04:19 AM