IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

Reply to this topicStart new topic
> Am nevoie de detalii despre un anumit complex rezidential, detalii
Vizitator_Razvante.
mesaj Jun 9 2009, 08:19 AM
Mesaj #1

Guests

De ceva vreme recunosc ca oferta celor de la Ideal Residence imi face cu ochiul. Am fost pana la Teghes si am vazut locatia unde urmeaza sa se construiasca mini cartierul vizat de mine si am dat peste un anunt stramb pozitinat si un camp plin cu porumb. Erau delimitate intr-adevar locurile de case, insa nimic concret.
Am vazut ca spuneau pe siteul lor, vilefoarteieftine.ro ca au mai avut si alte proiecte insa cautand cu google nu am gasit nimic. De aceea deschid acest topic cu provire la oferta lor. Astept pareri de la cei care au mai cumparat de la ei, sau care pot da mai multe detalii(seriozitate, respectarea termenelor,calitatea constructiilor etc)
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Aug 14 2009, 09:48 AM
Mesaj #2

Guests

Citeaza (Razvante @ Jun 9 2009, 08:19 AM) *
De ceva vreme recunosc ca oferta celor de la Ideal Residence imi face cu ochiul. Am fost pana la Teghes si am vazut locatia unde urmeaza sa se construiasca mini cartierul vizat de mine si am dat peste un anunt stramb pozitinat si un camp plin cu porumb. Erau delimitate intr-adevar locurile de case, insa nimic concret.
Am vazut ca spuneau pe siteul lor, vilefoarteieftine.ro ca au mai avut si alte proiecte insa cautand cu google nu am gasit nimic. De aceea deschid acest topic cu provire la oferta lor. Astept pareri de la cei care au mai cumparat de la ei, sau care pot da mai multe detalii(seriozitate, respectarea termenelor,calitatea constructiilor etc)

Ai reusit sa aflii ceva despre Ideal Residence? Si pe mine ma intereseaza oferta lor. Am vorbit la telefon cu ei si maine o sa merg sa vad in ce stadiu sunt cu lucrarile. Va rog daca stiti lucruri rele sau bune despre ei sa spuneti.. Trebuie sa existe cineva care a cumparat de la ei...

+Quote Post
Vizitator_carlannelu.
mesaj Jul 16 2015, 11:26 AM
Mesaj #3

Guests

in ce oras e?

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 16th October 2019 - 03:02 PM