IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

2 Pagini V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> CETATEANUL TURMENTAT, Pentru simpatizantii lui Geoana :
kjh
mesaj Nov 25 2009, 02:04 PM
Mesaj #1

Membru veteran

Grup: Membri
Postari: 282
Inscris: 6-August 09
De la: undeva in Romania
Utilizatorul numarul: 10 366

Cine a fost ministrul de finante pina acum o luna ? POGEA , cumva ? angry.gif
Atunci cum isi permit cei din PSD sa vorbeasca despre pensii mizerabile si impozite aberante ?
Domnule presedinte BASESCU ,dumneavoastra sunteti vinovat ca ploua afara , ca nu ninge , ca am facut eu pana la masina , ca m-am certat cu iubita , ca am pierdut cheia de la casa , ca ...etc ! laugh.gif
Nu pot sa cred ca cei care s-au unit inpotriva dv. au uitat de taxa auto aberanta a lui Tariceanu . PNL si de multe alte rele ! excl.gif angry.gif

--------------------

.......
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_Ghita.
mesaj Nov 25 2009, 03:31 PM
Mesaj #2

Guests

Citeaza (kjh @ Nov 25 2009, 02:04 PM) *
Cine a fost ministrul de finante pina acum o luna ? POGEA , cumva ? angry.gif
Atunci cum isi permit cei din PSD sa vorbeasca despre pensii mizerabile si impozite aberante ?
Domnule presedinte BASESCU ,dumneavoastra sunteti vinovat ca ploua afara , ca nu ninge , ca am facut eu pana la masina , ca m-am certat cu iubita , ca am pierdut cheia de la casa , ca ...etc ! laugh.gif
Nu pot sa cred ca cei care s-au unit inpotriva dv. au uitat de taxa auto aberanta a lui Tariceanu . PNL si de multe alte rele ! excl.gif angry.gif

bun topic, asta e loc de refulare.

asoigfaoigaopiwjhgboiaejbopijapbjapjpBASESCUEDEVINAPENTRUTOTCEMISCASINUMISCAapgo
paojgpoajpgojq2-3t-q2u-gf0wjgv-q-34jt-

+Quote Post
Vizitator_bator.
mesaj Nov 25 2009, 03:54 PM
Mesaj #3

Guests

BAIETI, CE ZICETI DE URMATOAREA DECLARATIE?

Patriciu: Un "comunistoid" ca Băsescu nu va mai conduce România.

Daca tot ne refulam, atunci BASESCU e de vina ca PATRICIU n-are inca tot. Asa-i?

+Quote Post
Vizitator_madalin.
mesaj Nov 25 2009, 04:04 PM
Mesaj #4

Guests

Da, Domnul Basescu este de vina ca in ultimii ani s-a furat din ce in ce mai putin, si tot domnul Basescu este de vina ca mafiotii di PSD nu au mai putut sa isi faca jocurile murdare!

+Quote Post
Vizitator_bator.
mesaj Nov 25 2009, 04:10 PM
Mesaj #5

Guests

Revin cu noutati.

Vîntu despre ultimii 5 ani: Cea mai cretină conducere a acestui stat.

Tot Basescu e de vina ca trebuie sa imparta Patriciu cu Vantu ce a mai ramas.

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj Nov 25 2009, 04:22 PM
Mesaj #6

În Numele Adevărului

Postari: 10 152
Inscris: 10-June 08
De la: Deva
Utilizatorul numarul: 1 133

Citeaza (bator @ Nov 25 2009, 04:10 PM) *
Revin cu noutati.

Vîntu despre ultimii 5 ani: Cea mai cretină conducere a acestui stat.

Tot Basescu e de vina ca trebuie sa imparta Patriciu cu Vantu ce a mai ramas.

Basescu e de vina doar pentru ca e un mafiot descreierat,atata tot. Macar de-ar fi fost un mafiot inteligent,care sa-si poata controla sistemul. Dar nu-i decat un impotent din punctul asta de vedere,habar n-are sa-si manipuleze adversarii. Vai si-amar de capul lui. Bine zicea Vantu,in citatul de mai sus...

--------------------
https://www.scribd.com/collections/3894082/Holosemantica

http://pintea-haiducul.simplesite.com/423681607

+Quote Post
Vizitator_Ghita.
mesaj Nov 25 2009, 05:04 PM
Mesaj #7

Guests

Citeaza (Pintea Haiducul @ Nov 25 2009, 04:22 PM) *
Basescu e de vina doar pentru ca e un mafiot descreierat,atata tot. Macar de-ar fi fost un mafiot inteligent,care sa-si poata controla sistemul. Dar nu-i decat un impotent din punctul asta de vedere,habar n-are sa-si manipuleze adversarii. Vai si-amar de capul lui. Bine zicea Vantu,in citatul de mai sus...

iar puti a sulf. nu ti-am zis mai devreme sa dispari cocota? si repede !

+Quote Post
Vizitator_Ghita.
mesaj Nov 25 2009, 05:51 PM
Mesaj #8

Guests

monologam,nu vorbeam cu pintea. obisnuiesc adesea sa vorbesc singur in fatza oglinzii,sunt un biet nebun.

+Quote Post
Pintea HaiducuI
mesaj Nov 25 2009, 05:59 PM
Mesaj #9

Membru
**

Postari: 49
Inscris: 25-November 09
De la: Veda
Utilizatorul numarul: 16 732

Citeaza (Ghita @ Nov 25 2009, 05:04 PM) *
iar puti a sulf. nu ti-am zis mai devreme sa dispari cocota? si repede !

asta e mirosul meu natural wink.gif. asa pute toata familia mea de profesori de fizica, cocliti.
nu ma lua in seama, am evadat din salonul de agitati, si am venit repede sa postez. tongue.gif

+Quote Post
Vizitator_eu.
mesaj Nov 25 2009, 06:15 PM
Mesaj #10

Guests

Inca un topic initiat de postacii PDL ? Vad ca pe hotnews ei sunt cei majoritari. Se vede mai ales la comenturile articolelor, unde orice comment anti-Base e taxat automat cu vreo 30 minusuri. Harnici baietii, probabil o sa luati o prima grasa daca iese Base in 6 dec.

+Quote Post
kjh
mesaj Nov 25 2009, 06:37 PM
Mesaj #11

Membru veteran

Citeaza (Pintea HaiducuI @ Nov 25 2009, 05:59 PM) *
asta e mirosul meu natural wink.gif. asa pute toata familia mea de profesori de fizica, cocliti.
nu ma lua in seama, am evadat din salonul de agitati, si am venit repede sa postez. tongue.gif

Domnule "Pintea Haiducul",din prietenie pt. mine si din respect pentru dumneavoastra , va rog insistent sa nu interveniti pe acest topic !
Nu am cuvinte sa va explic motivatia dar ...gindesc ca atit eu cit si alti forumisti avem dreptul la discutii libere ,fara injurii sau contraziceri mai mult sau mai putin intemeeate .
Pentru asta exista suficiente alte expuneri cu teme adecvate !
Va multumesc , cu respect R.

--------------------

.......

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj Nov 25 2009, 07:09 PM
Mesaj #12

În Numele Adevărului

Citeaza (kjh @ Nov 25 2009, 06:37 PM) *
Domnule "Pintea Haiducul",din prietenie pt. mine si din respect pentru dumneavoastra , va rog insistent sa nu interveniti pe acest topic !
Nu am cuvinte sa va explic motivatia dar ...gindesc ca atit eu cit si alti forumisti avem dreptul la discutii libere ,fara injurii sau contraziceri mai mult sau mai putin intemeeate .
Pentru asta exista suficiente alte expuneri cu teme adecvate !
Va multumesc , cu respect R.

Doamna Rodica,insul pe care l-ati citat e o clona,va rog sa observati data la care s-a inscris. Eu sunt membru veteran al Forumului,am 444 de postari,nu 4! Cu privire la "contrazicerile" mele,ele au fost intotdeauna intemeiate si argumentate,chiar daca au avut caracter injurios la adresa unora care ma insultau cu nesimtire. N-am facut decat sa reactionez la grosolaniile lor,ca sa-i fac sa inceteze si sa revina la o dezbatere de idei. Imi pare rau ca trebuie sa va refuz rugamintea insistenta,dar acest Forum este un spatiu public,in care dezbaterile sunt neingradite. Asta inseamna libertate de exprimare,si ea imi este garantata de Constitutia Romaniei. Sau Dvs sunteti deasupra Constitutiei? Ma indoiesc foarte tare. Eu voi cauta sa va conving si in continuare ca optiunea "basescu" este o optiune perdanta si dezavantajoasa pentru Tara. Poate ca voi reusi,poate ca nu. Daca doriti,ma puteti ignora. Dar eu sper ca ma veti citi si veti reflecta la argumentele mele. Cu stima,F.

--------------------

+Quote Post
Vizitator_Ghita.
mesaj Nov 25 2009, 08:14 PM
Mesaj #13

Guests

Citeaza (Pintea Haiducul @ Nov 25 2009, 07:09 PM) *
Doamna Rodica,insul pe care l-ati citat e o clona,va rog sa observati data la care s-a inscris. Eu sunt membru veteran al Forumului,am 444 de postari,nu 4! Cu privire la "contrazicerile" mele,ele au fost intotdeauna intemeiate si argumentate,chiar daca au avut caracter injurios la adresa unora care ma insultau cu nesimtire. N-am facut decat sa reactionez la grosolaniile lor,ca sa-i fac sa inceteze si sa revina la o dezbatere de idei. Imi pare rau ca trebuie sa va refuz rugamintea insistenta,dar acest Forum este un spatiu public,in care dezbaterile sunt neingradite. Asta inseamna libertate de exprimare,si ea imi este garantata de Constitutia Romaniei. Sau Dvs sunteti deasupra Constitutiei? Ma indoiesc foarte tare. Eu voi cauta sa va conving si in continuare ca optiunea "basescu" este o optiune perdanta si dezavantajoasa pentru Tara. Poate ca voi reusi,poate ca nu. Daca doriti,ma puteti ignora. Dar eu sper ca ma veti citi si veti reflecta la argumentele mele. Cu stima,F.

hai ma stim cu totii ca e user tot de tine creat pentru ca esti in dubiu. iti zice antonescu zi de geoana si basescu intri cu un user, se razgandeste repede zi de bine intri cu alt user. lasa vrajeala reprezinti partidul de dreapta.
pardon de stanga. de dreapta stanga. de stanga dreapta si orgasm. mergeti sa va molfaiti degetele acu cu geoana excl.gif

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj Nov 25 2009, 09:08 PM
Mesaj #14

În Numele Adevărului

Citeaza (Ghita @ Nov 25 2009, 08:14 PM) *
hai ma stim cu totii ca e user tot de tine creat pentru ca esti in dubiu. iti zice antonescu zi de geoana si basescu intri cu un user, se razgandeste repede zi de bine intri cu alt user. lasa vrajeala reprezinti partidul de dreapta.
pardon de stanga. de dreapta stanga. de stanga dreapta si orgasm. mergeti sa va molfaiti degetele acu cu geoana excl.gif

Nu merita sa-ti raspund,esti dizgratios.

--------------------

+Quote Post
tsunami
mesaj Nov 25 2009, 09:30 PM
Mesaj #15

Sir Tsunami

Postari: 5 035
Inscris: 25-July 08
De la: Bucuresti, deocamdata
Utilizatorul numarul: 2 011

Citeaza (Pintea Haiducul @ Nov 25 2009, 10:08 PM) *

de ce ai poze cu fete daca-ti plac baietii?
veterane, laugh.gif laugh.gif

--------------------
Wake up 'n RIDE!

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj Nov 25 2009, 10:08 PM
Mesaj #16

În Numele Adevărului

Citeaza (tsunami @ Nov 25 2009, 09:30 PM) *
de ce ai poze cu fete?
veterane, laugh.gif laugh.gif

Poftim?

--------------------

+Quote Post
Pintea HaiducuI
mesaj Nov 25 2009, 10:24 PM
Mesaj #17

Membru
**

Postari: 49
Inscris: 25-November 09
De la: Veda
Utilizatorul numarul: 16 732

Poftim?

Adică, nu mai trunchia informaţia citată, tu haiduc stelar, clonă veterană a clonei, dragon cocoşat şi intergalactic, holosemantic intre holosemiţi! tongue.gif

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj Nov 25 2009, 11:21 PM
Mesaj #18

În Numele Adevărului

Citeaza (Pintea HaiducuI @ Nov 25 2009, 10:24 PM) *
Adică, nu mai trunchia informaţia citată, tu haiduc stelar, clonă veterană a clonei, dragon cocoşat şi intergalactic, holosemantic intre holosemiţi! tongue.gif

Wow! Multumesc pentru elogiu! blush.gif happy.gif

--------------------

+Quote Post
tsunami
mesaj Nov 26 2009, 06:11 AM
Mesaj #19

Sir Tsunami

Postari: 5 035
Inscris: 25-July 08
De la: Bucuresti, deocamdata
Utilizatorul numarul: 2 011

Citeaza (Pintea Haiducul @ Nov 25 2009, 11:08 PM) *
Poftim?

oi pofti tu, dar ia ce-ai zis:

cum ii numesti pe cei care astepata ca barbatii sa fie gratiosi?
mie-mi dau de banuit

--------------------
Wake up 'n RIDE!

+Quote Post
Vizitator_Ghita.
mesaj Nov 26 2009, 07:15 AM
Mesaj #20

Guests

Citeaza (tsunami @ Nov 26 2009, 06:11 AM) *
oi pofti tu, dar ia ce-ai zis:

mie-mi dau de banuit

se numesc alegatori de nastase in jurul patriciului (pardon patului) acoperit cu petale de crini plantate de mineri in adierea Vantului.

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj Nov 26 2009, 10:00 AM
Mesaj #21

În Numele Adevărului

Citeaza (tsunami @ Nov 26 2009, 06:11 AM) *
mie-mi dau de banuit

DIZGRAȚIÓS adj. 1. v. dezgustător. 2. v. neplăcut. (cf. DEX)

--------------------

+Quote Post
Vizitator_postacul falimentar.
mesaj Nov 26 2009, 11:11 AM
Mesaj #22

Guests

Citeaza (Pintea Haiducul @ Nov 26 2009, 10:00 AM) *
DIZGRAȚIÓS adj. 1. v. dezgustător. 2. v. neplăcut. (cf. DEX)

Adica bai Ghita si bay tsunami: produceti dezgust, scarba... ca toti raspandacii si postacii "strambului"
Pentru ultima oara va informez ca banii, aia cativa lei de scandilic care ii primeati pana acum, s-au terminat...asa ca treceti inapoi la meseria de baza: vidanjori la Dalli

+Quote Post
rodica.pieleanu
mesaj Nov 26 2009, 02:43 PM
Mesaj #23

Membru
**

Postari: 15
Inscris: 26-November 09
Utilizatorul numarul: 16 793

Jos Comunismul!!!
Chiar asa, va mai aduceti aminte?
Nu au trecut multi ani de atunci, a fost istorie traita de noi toti, impreuna. Ati strigat "jos comunismul !" in decembrie '89. Ati iesit in strada avand convingerea ca voi aveti puterea de a-l alunga o data pentru totdeauna. Nu ati fost voi? Poate parintii vostri. Parintii vostri isi mai aduc aminte? Intrebati-i.
Ati urmarit ce s-a intamplat in toti anii acestia in viata publica si in politica romaneasca. Ati uitat mineriadele de la inceputul anilor '90? Nu stiti? Parintii vostri stiu. Intrebati-i. Au murit oameni nevinovati si au fost schingiuti cu salbaticie de ciomegele minerilor veniti sa "faca ordine". Bucuresti, Targu Mures... Presedintele de atunci, Ion Iliescu (presedintele FSN, PDSR si actualul presedinte din umbra al PSD), le-a multumit minerilor pentru mareata fapta de restabilire a ordinii. Poate nu ati inteles, poate nu ati stiut: au murit oameni, au fost grav raniti cei care isi exprimau un punct de vedere diferit de al partidului. Orasele au fost aruncate in haos. Iar Presedintele Romaniei le-a multumit minerilor pentru ajutor si pentru restabilirea ordinii!
Puteti uita ca membrul marcant al actualului PSD, Ion Iliescu, a strans mana celor care au omorit tineri cu varsta apropiata de a unora dintre voi - sau a unora dintre copiii vostri?
Celor care nu au uitat aceste lucruri si se duc la vot pe 6 decembrie - pentru a nu le permite comunistilor sa revina la putere - le multumesc in numele tuturor celor care gandesc la fel ca ei.
Pe voi, cei care sunteti scarbiti de miezeriile care se intampla in tara noastra si care considerati ca va pierdeti timpul acordand un vot de a carui forta nu mai sunteti convinsi, va rog sa va ganditi si sa va aduceti aminte.
Amintiti-va de referendumul din 2007. 75% dintre voi au declarat atunci nelegitimitatea parlamentului. Intr-o tara democratica acest referendum ar fi declansat alegeri anticipate. In tara noastra aceiasi parlamentari PSD si PNL au continuat sa conduca Romania, fara rusine si fara sa se simta in nici un fel responsabili pentru actiunile lor. Puteti accepta asta? Eu nu pot.
Amintiti-va de d-na minstru al justitiei care a inceput lupta impotriva coruptiei la nivel inalt si a fost demisa de catre parlamentarii PNL si PSD uniti de acelasi scop comun – de a-si apara privilegiile - la doar cateva luni de la aderare. Datorita lor Europa ne ameninta cu clauza de salvgardare la acel moment, datorita lor in acest moment inca nu avem o legislatie coerenta care sa ne permita sa functionam intr-un stat normal si cu o justitie independenta.
Tineti minte ca PNL a rupt alianta cu PD si s-a unit cu PSD? Ati avut in toti acesti ani o "democratie social-liberala" cum vrea sa va faca sa credeti Mircea Geoana. Sunteti multumiti? Care sunt sansele ca o uniune de dreapta-stanga sa functioneze, oriunde in aceasta lume? Care sunt sansele ca in Romania stanga si dreapta sa fraternizeze si sa duca pana la capat un mandat? Mai ganditi-va.
Puteti uita toate aceste lucruri? Daca nu vi se pare nimic in neregula, va rog sa va mai ganditi. Informati-va din presa straina si vedeti cum e vazuta intreaga situatie de catre europeni. Fiti informati si ganditi pentru voi, nu trebuie sa inghititi nemestecata toata informatia cu care mass-media din Romania va hraneste atat de constiincios. Informati-va si nu ascultati batjocura din mass media romaneasca. Toti romanii trebuie sa isi aduca aminte.
Ion Iliescu, Adrian Nastase, Mircea Geoana, PSD. Credeti ca puteti separa "omul" de "partidul" care il sustine? Mai ganditi-va. Politicienii sunt instrumentele partidelor lor. Ceea ce s-a intamplat atunci, se va intampla si acum. Poate ca oamenii nu sunt toti aceiasi, dar partidul si ideologia da.

Credeti ca il puteti separa pe Mircea Geoana de PSD?
Credeti ca il puteti separa pe Crin Antonescu de PNL?
Mai ganditi-va si dati-va singuri raspuns la aceste intrebari.

Nu lasati comunistii sa revina la putere. Mergeti la vot. Daca nu pentru voi, atunci macar pentru noi, prietenii vostri.
Un singur vot nu conteaza. Milioane de voturi da.
Mergeti la vot, si aratati-le ca impreuna suntem mai puternici decat ne lasa ei sa fim.

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj Nov 26 2009, 02:58 PM
Mesaj #24

În Numele Adevărului

Citeaza (rodica.pieleanu @ Nov 26 2009, 02:43 PM) *
Jos Comunismul!!!
Chiar asa, va mai aduceti aminte?
Nu au trecut multi ani de atunci, a fost istorie traita de noi toti, impreuna. Ati strigat "jos comunismul !" in decembrie '89. Ati iesit in strada avand convingerea ca voi aveti puterea de a-l alunga o data pentru totdeauna. Nu ati fost voi? Poate parintii vostri. Parintii vostri isi mai aduc aminte? Intrebati-i.
Ati urmarit ce s-a intamplat in toti anii acestia in viata publica si in politica romaneasca.

Doamna,hai,fiti sincera,recunoasteti ca in 2000 l-ati votat pe Iliescu ca sa nu iasa presedinte Vadim. Ce va opreste acum sa-l votati pe Geoana ca sa nu iasa presedinte viermele abject de basescu? Banuiesc ca nimic,ceea ce ar putea insemna ca sunteti platita sa faceti propaganda. Eu macar spun ce cred si aduc argumente rationale,nu ma plateste nimeni sa postez.

--------------------

+Quote Post
Vizitator_Ghita.
mesaj Nov 26 2009, 03:49 PM
Mesaj #25

Guests

Citeaza (postacul falimentar @ Nov 26 2009, 11:11 AM) *
Adica bai Ghita si bay tsunami: produceti dezgust, scarba... ca toti raspandacii si postacii "strambului"
Pentru ultima oara va informez ca banii, aia cativa lei de scandilic care ii primeati pana acum, s-au terminat...asa ca treceti inapoi la meseria de baza: vidanjori la Dalli

PLEOSC!!! ia una dupa ceafa ta lata de votant psd caracterizat cu maxim 10 clase si peste 65 ani (persoana non activa, asistata social de catre stat din banii celor ce muncesc, caracterizata de multele probleme de igiena personala)

+Quote Post
mesaj Nov 26 2009, 04:14 PM
Mesaj #26

Guests

Citeaza (Ghita @ Nov 26 2009, 03:49 PM) *
PLEOSC!!! ia una dupa ceafa ta lata de votant psd caracterizat cu maxim 10 clase si peste 65 ani (persoana non activa, asistata social de catre stat din banii celor ce muncesc, caracterizata de multele probleme de igiena personala)

De ce pleosc dupa ceafa, bai Ghita? Mai bine direct un glonte ...ce, va plateste si la exterminari mai nou?
Vezi ca oamenii de 65 de ani au muncit pentru pensia aia amarata, in timp ce tu si cu neamul tau de militieni le faceati pleosc dupa ceafa cu pulanul ca sa intre in "colectiv"
Chiar iti imaginezi in delirul tau ca mai pune botul cineva la minciunile voastre?

+Quote Post
kjh
mesaj Nov 26 2009, 04:54 PM
Mesaj #27

Membru veteran

Citeaza (postacul falimentar @ Nov 26 2009, 04:14 PM) *
De ce pleosc dupa ceafa, bai Ghita? Mai bine direct un glonte ...ce, va plateste si la exterminari mai nou?
Vezi ca oamenii de 65 de ani au muncit pentru pensia aia amarata, in timp ce tu si cu neamul tau de militieni le faceati pleosc dupa ceafa cu pulanul ca sa intre in "colectiv"
Chiar iti imaginezi in delirul tau ca mai pune botul cineva la minciunile voastre?

Mai omule , uiti din ce neam se trage Geoana ? dar nevasta-sa ? De Nastase cu nevasta cu tot , ce zici ? excl.gif excl.gif
Atunci , care-i mai comunist , ma ?

--------------------

.......

+Quote Post
Vizitator_Ghita.
mesaj Nov 26 2009, 05:18 PM
Mesaj #28

Guests

Citeaza (kjh @ Nov 26 2009, 04:54 PM) *
Mai omule , uiti din ce neam se trage Geoana ? dar nevasta-sa ? De Nastase cu nevasta cu tot , ce zici ? excl.gif excl.gif

nu vei primi raspuns decat cat de blonda e udrea si cati bani primesti tu ca faci propaganda. Nu ai cu cine aici sa porti o lupta cu argumente. Si sa fiu sincer daca vezi pe unul ca mananca ... si se arunca in prapastie, de ce te-ai baga tu in sufletul lui... nu ne vor putea trage pe toti acolo ca nu toata lumea pune botul la porcaria asta comunisto securisto mafioto liberala .

+Quote Post
mesaj Nov 26 2009, 05:38 PM
Mesaj #29

Guests

Citeaza (kjh @ Nov 26 2009, 04:54 PM) *

Stramosii mei au fost in fortele de represiune ale lui Burebista, care stricau viile sa n-o mai luam pe coaja de la Romani; mai de curand l-am avut pe Stra-bunicu' in SS si pe Bunu' la Legionari....asa si ce daca?!?
Ce e propaganda asta ieftina si inutila? comunistii, Iliescu, Geoana la Moscova...rad si analfabetii aia de la tara; nu mai exista comunism in Europa, nici macar in Rusia; in schimb populism si si fascism mascat o gramada, in frunte cu frumoasele partide populare gen Berlusconi, Sarkozy si jalnicul imitator local Base...asta-i cu ideologia, treceti cu burta pe carte si pe urma veniti la partid sa dati testare; nu mai avem geci, doar scandilica cu poza Carmaciului, auleuuuu, vai de ficatii vostri

+Quote Post
Vizitator_Ghita.
mesaj Nov 26 2009, 05:50 PM
Mesaj #30

Guests

Citeaza (postacul falimentar @ Nov 26 2009, 05:38 PM) *
Stramosii mei au fost in fortele de represiune ale lui Burebista, care stricau viile sa n-o mai luam pe coaja de la Romani; mai de curand l-am avut pe Stra-bunicu' in SS si pe Bunu' la Legionari....asa si ce daca?!?
Ce e propaganda asta ieftina si inutila? comunistii, Iliescu, Geoana la Moscova...rad si analfabetii aia de la tara; nu mai exista comunism in Europa, nici macar in Rusia; in schimb populism si si fascism mascat o gramada, in frunte cu frumoasele partide populare gen Berlusconi, Sarkozy si jalnicul imitator local Base...asta-i cu ideologia, treceti cu burta pe carte si pe urma veniti la partid sa dati testare; nu mai avem geci, doar scandilica cu poza Carmaciului, auleuuuu, vai de ficatii vostri

asta e noua nesimtire bolsevica ? explica-i tu atunci actritei Manuela Harabor de ce copilul ei e autist, si de 18 ani se chinuie sa aiba grija de el, doar pentru ca minerii care plantau flori i-au dat una in cap cand era insarcinata. daca nu sti ce e aia autism iti explic eu in mare: se poarta ca un copil de 6 ani. Cam ca toti carnatii de au tupeul sa isi exprime parerile securiste despre cat de bine e cu Iliescu si Geoana. Duceti-va cu ei in rusia lui putin sau mai bine in coreea de nord, venezuela, albania etc. Si luati-i si pe liberali cu voi ca aia vechii s-au smintit daca n-au murit iar astia noi inteleg liberalismul ca fiind moda de pantofi.

+Quote Post

2 Pagini V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
3 Utilizatori care citesc acest topic (3 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 14th October 2019 - 08:49 AM