IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> CETATEANUL TURMENTAT, Pentru simpatizantii lui Geoana :
Vizitator_Vali.
mesaj Nov 26 2009, 05:55 PM
Mesaj #31

Guests

Citeaza (postacul falimentar @ Nov 26 2009, 05:38 PM) *
Stramosii mei au fost in fortele de represiune ale lui Burebista, care stricau viile sa n-o mai luam pe coaja de la Romani; mai de curand l-am avut pe Stra-bunicu' in SS si pe Bunu' la Legionari....asa si ce daca?!?
Ce e propaganda asta ieftina si inutila? comunistii, Iliescu, Geoana la Moscova...rad si analfabetii aia de la tara; nu mai exista comunism in Europa, nici macar in Rusia; in schimb populism si si fascism mascat o gramada, in frunte cu frumoasele partide populare gen Berlusconi, Sarkozy si jalnicul imitator local Base...asta-i cu ideologia, treceti cu burta pe carte si pe urma veniti la partid sa dati testare; nu mai avem geci, doar scandilica cu poza Carmaciului, auleuuuu, vai de ficatii vostri

Ce logica stramba ai.
In alta tara strabunicul tau SS ajungea in puscarie.La noi ajunge in politica.Sa uitam tot.Au murit oameni la Revolutie,la mineriada,s-a furat de s-a rupt pe vremea lui Iliescu&Nastase.Logica ta spune sa uitam tot.Ha,ai vrea tu.
Ai vrea tu unu ca Sarkozy.Ba nu,nu ti-ar conveni.Ai simpatii numai ptr prostanaci.
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_postacul falimentar.
mesaj Nov 26 2009, 06:00 PM
Mesaj #32

Guests

Citeaza (Ghita @ Nov 26 2009, 05:50 PM) *
asta e noua nesimtire bolsevica ? explica-i tu atunci actritei Manuela Harabor de ce copilul ei e autist, si de 18 ani se chinuie sa aiba grija de el, doar pentru ca minerii care plantau flori i-au dat una in cap cand era insarcinata. daca nu sti ce e aia autism iti explic eu in mare: se poarta ca un copil de 6 ani. Cam ca toti carnatii de au tupeul sa isi exprime parerile securiste despre cat de bine e cu Iliescu si Geoana. Duceti-va cu ei in rusia lui putin sau mai bine in coreea de nord, venezuela, albania etc. Si luati-i si pe liberali cu voi ca aia vechii s-au smintit daca n-au murit iar astia noi inteleg liberalismul ca fiind moda de pantofi.

La Mineriada idolul tau Base populistu' era in barca guvernului si facea banuti gramada;
E clar ca nu stii ce e autismul si sa-ti fie rusine ca implici o mama si copilul si suferinta ei in propaganda ta ieftina;
In general habar n-ai ce vorbesti, ca atata e instruirea pdl: fraze simple si goale ...moguli, comunisti, securisti hahaha ...cei mai sinistri sunt chiar in pdl, de ex....
Efort inutil, stii de ce? voi vorbiti pentru cei cu IQ sub 80, iar astia nu sunt pe Net

+Quote Post
mesaj Nov 26 2009, 06:07 PM
Mesaj #33

Guests

Citeaza (Vali @ Nov 26 2009, 05:55 PM) *
In alta tara strabunicul tau SS ajungea in puscarie.La noi ajunge in politica.

A fost; la Canal; si nu trebuia, pentru ca toti sasii au fost luati in Waffen SS si au luptat cu bolsevicii aia de care vorbiti voi fara sa stiti nimic.
Mai vorbim peste 5 ani, sa vedem ce "galera" conduce frumosul vostru idol!!...ca acum chiar nu mai are rost

+Quote Post
Vizitator_Ghita.
mesaj Nov 26 2009, 06:08 PM
Mesaj #34

Guests

Citeaza (postacul falimentar @ Nov 26 2009, 06:00 PM) *
La Mineriada idolul tau Base populistu' era in barca guvernului si facea banuti gramada;
E clar ca nu stii ce e autismul si sa-ti fie rusine ca implici o mama si copilul si suferinta ei in propaganda ta ieftina;
In general habar n-ai ce vorbesti, ca atata e instruirea pdl: fraze simple si goale ...moguli, comunisti, securisti hahaha ...cei mai sinistri sunt chiar in pdl, de ex....
Efort inutil, stii de ce? voi vorbiti pentru cei cu IQ sub 80, iar astia nu sunt pe Net

Eu ii implic? Sefii tai: tiganu nastase, bolsevicul iliescu, miky spaga, securistu voiculescu, turnatoru stanescu, indatoratu fara datorii patriciu, vinovatul fara vina vantu, penala puwak si familia, chitac si stanculescu aka tortionari condamnati de genocid pusi de ilici ministrii, afaceristul 40.000 euro becul mitrea, dan matei dracula parc banii-s la mine agaton, vand paduri catarama, dau teritoriu moca tariceanu, nastase dat pe degeaba rafo/petromidia/sidex/petrom, vanghelie 2 clase, sechelariu prostu psdului ca a fost prins, norica traficanta de arme cu haysam nicolai, remes carnatzaru, nica bat in ... obsesie fixa, vacaroiu economie 0.
Auzi te pomenesti ca cozma cu ai lui venisera aici chemati de iliescu cu fata umana la o ciuleandra. Si io si basescu sunt de vina. da voteaza frate bolsevicii si sinucide-te in pm nu tre sa ne convingi ca rhtul de-l mananci e gem de trandafiri.

+Quote Post
Vizitator_Vali.
mesaj Nov 26 2009, 06:29 PM
Mesaj #35

Guests

Citeaza (postacul falimentar @ Nov 26 2009, 06:07 PM) *
A fost; la Canal; si nu trebuia, pentru ca toti sasii au fost luati in Waffen SS si au luptat cu bolsevicii aia de care vorbiti voi fara sa stiti nimic.
Mai vorbim peste 5 ani, sa vedem ce "galera" conduce frumosul vostru idol!!...ca acum chiar nu mai are rost

Lasa vrajeala.Waffen SS a fost formata numai din voluntari,fanatici ai partidului nazist.Daca era luat cu forta asa cum ai spus era bagat in Wehrmarcht.Se pare ca ai o genetica buna in familie.Ceea ce explica fanatismul tau.

+Quote Post
mesaj Nov 26 2009, 07:10 PM
Mesaj #36

Guests

Citeaza (Vali @ Nov 26 2009, 06:29 PM) *
Lasa vrajeala.Waffen SS a fost formata numai din voluntari,fanatici ai partidului nazist.Daca era luat cu forta asa cum ai spus era bagat in Wehrmarcht.Se pare ca ai o genetica buna in familie.Ceea ce explica fanatismul tau.

Au fost voluntari si in acelasi timp fortati de vremuri, de dictatorii care erau atunci, persecutati de cei care au urmat si dispretuiti de cei in care s-a trezit dictatura acum; in Wermacht erau numai cetateni germani; in rest vezi de genetica ta si a sefului tau; nu sunt fanatic ci doar scarbit de populism si minciuni

+Quote Post
Vizitator_Ghita.
mesaj Nov 26 2009, 07:12 PM
Mesaj #37

Guests

Citeaza (postacul falimentar @ Nov 26 2009, 07:10 PM) *
Au fost voluntari si in acelasi timp fortati de vremuri, de dictatorii care erau atunci, persecutati de cei care au urmat si dispretuiti de cei in care s-a trezit dictatura acum; in Wermacht erau numai cetateni germani; in rest vezi de genetica ta si a sefului tau; nu sunt fanatic ci doar scarbit de populism si minciuni

Hai las-o ca ne-am prins, bunicatu a fost legionar nazist, s-a dat apoi cu bolsevicii si tie iti e frica iti pierzi pensia de urmas. nu cumva esti fiul lui nastase?

+Quote Post
mesaj Nov 26 2009, 08:00 PM
Mesaj #38

Guests

Citeaza (Ghita @ Nov 26 2009, 07:12 PM) *
Hai las-o ca ne-am prins, bunicatu a fost legionar nazist, s-a dat apoi cu bolsevicii si tie iti e frica iti pierzi pensia de urmas. nu cumva esti fiul lui nastase?

Nu bai ghita, nu-i asa, sunt mama lu' copilu' troznit de Base...

+Quote Post
mesaj Dec 1 2009, 11:27 AM
Mesaj #39

Guests

Nu bai ghita, nu-i asa, sunt mama lu' copilu' troznit de Base...dintr-o tara de doi bani , vorba lui geoana -prostanacul .

+Quote Post
Vizitator_CARTARESCU E CU NOI !.
mesaj Dec 1 2009, 01:06 PM
Mesaj #40

Guests

CARTARESCU DESPRE GEOANA
Dupa ce-a scris celebrul pamflet “Baroane!” la adresa lui Adrian Nastase, in 2004, Mircea Cartarescu pare sa revina! De aceasta data, din motive subintelese, doar pe net:
FUTEVANT PRESEDINTE !?
Auzisem in copilaria petrecuta la tara despre comportamentul straniu al unui mic uliu soricar: cica zboara ce zboara si numai deodata ce se-opreste-n aer ca prostanacu’ si mimeaza c-ar face dragoste cu vreo vietate nevazuta. Si da din aripi, si se opinteste, pana oboseste! Apoi, multumit, pleaca mai departe la vanatoarea sa de soricei. Taranii, pisicheri si cu un acut simt al observatiei, l-au numit ”Futevant”.
Acum, daca vad si aud ce se petrece la alegerile prezidentiale pentru turul al doilea, am un acut sentiment de deja vu: Futevant a revenit ON AIR, dupa ce-a mimat ca nu mai face amor cu vietatea rosie numita Iliescu.. Astfel, il vei surprinde pe Futevant cum zboara de colo-colo prin tara, agitandu-se precum rapitoarele cu ochii rosii, dar, fiinta mimetica, pretinde c-ar fi invatat sa dea din aripi si din cioc, ba la stanga, ba la dreapta, precum a vazut el ca da bine la candidatii americani.
”Futevant, garantat Vanghelie” poti citi cu mandrie pe afisele de campanie. Sau il vei descoperi pe Futevant cum mustaceste un zambet plin de sine inconjurat din umbra de strasnice rapitoare ceresti si pamantesti precum: Voiculescu, Nastase, Iliescu, Hrebenciuc & co. intonand lozinca ”Invingem impreuna!”. Nimeni dintre papagalii si celelalte pasari mici ale politichiei romanesti nu se-ntreaba cum se poate sa-nvingi alaturi de marii pradatori, cand Futevant nu stie sa prinda decat soricei de camp?!
Spre bucuria babutelor si a batraneilor amarati, naraviti la vanghelioane si la micul & berea serbarilor campenesti, Futevant are totusi planuri magnifice pentru tara. Abia isi falfaie aripile la cativa metri de pamant, dar viseaza sa zboare in cosmosul mioritic. Promite cate 25.000 euro fiecarui fiu risipitor, caci, ajuns in fruntea bucatelor, va ciordi inmiit impreuna cu haita de rapitoare mari, iar gura nu-l doare. Se fofileaza pe sest la Moscova ca sa–si aduca ofrandele catre Marele Uliu de la Rasarit, doar-doar isi va asigura scaunul prezidential. Se da apoi de trei ori peste cap – mai mimeaza unul din actele care i-au dat renumele – si iute face niscaiva poze la Bucuresti cu vicepresedintele SUA, timp in care americanu’, al dreacu’, tocmai ii spune taios ca Washingtonul nu se baga in miuta noastra mica (amanunt pe care televiziunile mogulilor nu l-au dezvaluit).
Dar cea mai buna si mai viteaza fapta izbutita de Futevant este, conform propriei declaratii, aceea ca nu si-a dat soacra afara din casa! Era si normal, caci pe numele acesteia figureaza, se zice, conturi grase – prietenii, liliecii din subteranele de partid, stiu de ce.
Idealul lui de moralitate este insusi Patriarhul Bisericii Ortodoxe, marturiseste. Inexplicabil insa, Futevant prefera sa-nhate lumina de Paste taman de la Teodosie Spagoveanul, cu ocazia bairamului pe care ierarhul cercetat de DNA (pentru luare de mita si multe alte manarii) il face anual pe malul marii. Aici, tre’ sa recunoastem, nu avea loc de-ntors: Iliescu, patriarhul linistii fata cu coruptia, brat la brat cu Nastase, prim-ministrul spagii endemice, i l-au predat pe Teodosie Spagoveanul cu proces verbal lui Futevant pentru vesnica lor primenire – martor le este Mazare, dumnezeul afacerilor dobrogene. A se cerceta in Evanghelia Rusinii Analistilor, versetele dupa Bogdan Chirieac si Sorin Rosca Stanescu.
Acum un an, cand Futevant a mers cu metroul pentru a doua oara in viata sa de baiat ”umil” din Primaverii, am trait cu totii un moment emotionant, mai ales ca prostanacul a luat trenul in sens invers destinatiei. Tot asa vrea sa duca Romania in sens invers acelor de ceasornic ale istoriei, spre stepele oligarhilor & mogulilor campioni la testele de afacereza pe spinarea noastra. Baiat de general de Securitate, cum stie toata lumea, Futevant ramane fidel celor cativa ani de-acasa ai Scolii de la Baneasa.
Adept al modelului Adrian Nastase, care vorbeste despre existenta a doua Romanii: una, cea a celor ce-l voteaza pe el, reprezentantul oligarhilor-mogulilor-Moscovei-cartelului coruptilor, si cealalta care NU ii voteaza, Futevant aspira inocent la Cotroceni. De aceea este-n toate cele ce se vad si-n cele ce nu se vad pe televiziunile mogulilor. Astfel incat sunt incredintat ca Futevant va avea o binemeritata sansa ca, intr-una din escapadele ON AIR ale acestor zile, sa-nvete a silabisi la randul sau slagarul urmatorilor cinci ani: ”Mircea Geoana nici nu stii/ Cat de mic incepi sa fii!”. Dar asta este previzibil, caci orice roman de bun-simt nu va vota acest personaj dubios. Numai ca Futevant s-ar putea sa descopere curand – la putina vreme dupa ce va da cu capu-n usa inchisa-n nas de capitanul de nava de la Cotroceni – ce inseamna sa fii halit cu fulgi cu tot de adevaratii lideri ai PSD, marii rapitori profesionisti, care l-au bagat in fata.
Iata de ce mi-e mila de baiatul asta asexuat care MIMEAZA barbatia politica si se viseaza presedintele romanilor. Daca se va destepta vreodata din visul sau de prostanac impins intr-un joc care-l depaseste, va trebui sa ne-arate intai cum se ia la tranta, barbateste, cu Iliescu, Hrenbenciuc, Nastase, Vanghelie, Voiculescu & co. Si-apoi, peste cinci ani, vom mai vedea…
Arcasul lui Stefan

Vezi si articolul lui Cartarescu din Evz despre liberali:
http://www.evz.ro/articole/detalii-articol...ima-o-greseala/
CITESTE SI DA MAI DEPARTE !!

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj Dec 1 2009, 01:08 PM
Mesaj #41

În Numele Adevărului

Grup: Membri
Postari: 10 152
Inscris: 10-June 08
De la: Deva
Utilizatorul numarul: 1 133

Citeaza (CARTARESCU E CU NOI,MANELISTII! @ Nov 29 2009, 02:18 PM) *
CARTARESCU DESPRE SINE INSUSI smile.gif smile.gif
„Sunt matur, adică imbecil, adică obosit”: iată-l pe Mircea Cărtărescu surprins într-o operaţiune de autofilaj în „Orbitor. Aripa stângă”.

UN CRITIC LITERAR DESPRE CARTARESCU:
„Cărtărescu este un geniu şi un retardat. Este un geniu pentru că este un geniu. Este un retardat pentru că, în afară de a-şi proba geniul în pagini strălucitoare, nu ştie ce să facă cu el. Rămâne în urma lui; e decalat; reuşeşte performanţa de a-i fi inferior. Poate imagina o lume, dar Tot ce face până la urmă este să o schimbe, ca Dănilă Prepeleac, pe ceva derizoriu: o oglindă. Care-l reflectă doar pe MC. Avea nevoie de o oglindă? Nu: pentru că Mircea Cărtărescu este orb ca o cârtiţă şi, dincolo de acea sensibilitate extraordinară, umedă, de clişeu fotografic, prin care creierul său recepţionează & prelucrează semnele realului, tot ceea ce el „vede” este Mircea Cărtărescu. În regimul „Orbitor”-ului, oglinda este un omologator redundant şi inutil – şi asta nu doar pentru că a plimbat-o dintr-o carte în alta.

Era şansa lui Mircea Cărtărescu de a sări peste umbra lui Mircea Cărtărescu. A ratat-o. Se zice că nimeni nu poate sări peste umbra lui. Şi ce dacă? Ştiam asta, dar din partea lui Cărtărescu aşteptam o infirmare. Cărtărescu ar fi trebuit să execute acest salt imposibil. Nu a vrut, nu a fost în stare? Nu contează. Contează doar că nu a făcut-o. A ratat. Grandios, dar parcă mai are vreo importanţă? Orbitor I+II+III rămân, desigur: doar că umbra pe care o aruncă e doar umbra lui Mircea Cărtărescu. Nu e Umbra.”

(Cărtărescu adoptând poziţia: "Ce pana mea vrea Pintea ăsta? ...")

--------------------
https://www.scribd.com/collections/3894082/Holosemantica

http://pintea-haiducul.simplesite.com/423681607

+Quote Post
Vizitator_Ghizela.
mesaj Dec 3 2009, 09:20 PM
Mesaj #42

Guests

Citeaza (eu @ Nov 25 2009, 06:15 PM) *
Inca un topic initiat de postacii PDL ? Vad ca pe hotnews ei sunt cei majoritari. Se vede mai ales la comenturile articolelor, unde orice comment anti-Base e taxat automat cu vreo 30 minusuri. Harnici baietii, probabil o sa luati o prima grasa daca iese Base in 6 dec.

Dragul meu.....tu chiar crezi ce scrii?
Spui ca cei care scriu de bine despre Basescu sunt din PDL si primesc prime.......nu dragul meu....eu chiar nu fac parte din niciun partid, dar am creier si imi place sa-l folosesc.
Si datul primelor, micilor etc. este obiceiul PSD-istilor.

+Quote Post
tzurlogen
mesaj Dec 4 2009, 04:19 AM
Mesaj #43

Membru veteran

Postari: 609
Inscris: 20-November 09
De la: Rock'n Roll Hall of Fame
Utilizatorul numarul: 16 532

Citeaza (Ghizela @ Dec 3 2009, 09:20 PM) *
Dragul meu.....tu chiar crezi ce scrii?
Spui ca cei care scriu de bine despre Basescu sunt din PDL si primesc prime.......nu dragul meu....eu chiar nu fac parte din niciun partid, dar am creier si imi place sa-l folosesc.
Si datul primelor, micilor etc. este obiceiul PSD-istilor.

vai, vai...
ce desteapta esti tu...
cum te-ai gandit tu asa...
ne e rusine cu tine, vaco!

--------------------
Vi veri veniversum vivus vici

+Quote Post
Vizitator_ambrasnake13.
mesaj Dec 4 2009, 05:29 AM
Mesaj #44

Guests

Dupa revolta din 1989 s-au “ridicat fel si fel de filozofi” in fata prostimii pe care o manipulau cu povesti false despre istoria ascunsa a Romaniei. Ca om simplu si neinformat simteam totusi ca ceva nu este in regula; daca bunicii/parintii nostrii ne-au ferit de eventuale represalii din partea regimului criminal, ascunzand multe fapte de vitejie ale adevaratilor eroi (repudiate si acum de asasinii romanilor) evenimentele te rascoleau si te indemnau sa patrunzi mai mult in esenta vestilor. Acum, la 20 ani descopar ca potentialul INFRACTOR GEOANA si-a trecut in POSESIA neamurilor si institutia unde am lucrat timp de peste 17 ani. Acum, partea curata a presei (BRAVO B1 SA NE TRAIESTI REALIZATOR DE EMISIUNI DE DEZVALUIRE FAPTE PENALE ALE ESCROCILOR DIN PSD + PNL,....) se straduieste sa demaste faptele grave ale autonumitilor "JUCATORI DE SCENE POLITICE" -in realitate fosti spioni care au lucrat si lucreaza impotriva intereselor Romanilor si Romaniei- fiind permanent in razboi cu autoritati conduse de oamenii infiltrati. iliescu, un spion nenorocit pentru care justitia a considerat ca nu trebuie pedepsit si ca victimele de la Timisoara, Bucuresti s-au autoimpuscat. Singura arma a acestor nenorociti este D E F A I M A R E A. Romanii nici acum nu sunt atenti si NU VOR SA INTELEAGA ca, stand in fata televizoarelor stimulate si intretinute financiar de moguli-spioni-criminali, le sunt atacate si resetate structurile fizice, chimice ale creierelor. Iata ca posturile de emisie anti Romania, anti Romani, anti-Presedinte in exercitiu, emit frecvente joase specifice tehnicilor subliminale EXTREM DE PERICULOASE pe care sistemul nervos simpatic stang le receptioneaza fara voia/constienta persoanei, apoi le prelucreaza si te opreste pe tine, persoana X sa iei decizii care, in stare normala ai proceda urgent la refuzul vizionarii TRATAMENTELOR SOC PSIHIATRICE PE CALE VIDEO. Aceste "tratamente video" pe care le exerseaza pe toti Romanii slabi, mogulii au ca scop SLABIREA SISTEMULUI IMUNITAR si declansarea bolilor psihice si organice grave. Iata de ce s-au inmultit bolile in ultimul timp si, veti vedea in curand ESCALADAREA ACESTORA dupa episoadele privind alegerile presidintiale.
Cu privire la asasinatele din 1989, acesti fascisti (militaru, iliescu, etc. - fascistii si comunistii au ideologii comune) au EXECUTAT INTAI CADRE MILITARE CU PREGATIRE EXCEPTIONALA DAR SI PATRIOTI, LE-AU TERFELIT CALITATEA SI CAPACITATEA PROFESIONALA. Ati vazut ca in campania electorala de acum ACESTE PRACTICI S-AU FOLOSIT ca sa denigreze poporul Roman si Natiunea Romana deopotriva. Cu ajutorul unor oameni bine stimulati (dar care la randul lor au multe de ascuns) din politie, procuratura, justitie, au mers pana acolo incat din spate au atacat o institutie de stat, Ministerul de Interne, decapitandu-o, asigurandu-se in acest mod de faptul ca, in cazul unor eventuale descoperiri de fraude la numaratoarea voturilor, functionarii Romani din aceasta institutie sa nu actioneze conform dispozitiilor legale.
NIMENI pana acum, din aceste institutii CHEIE mentionate mai sus NU S-A AUTOSESIZAT cu privire la faptul ca PRESEDINTELE, INSTITUTIA PREZIDENTIALA ALEASA DE POPOR ESTE ATACATA DIN INTERIORUL ROMANIEI.
Acum, mai mult ca niciodata vi s-a relevat ca asasinii uziteaza: atacul din interiorul institutiilor statale.
CUM? DENIGRAND, ASMUTIND MASELE DE PROSTI/PERSOANE IN CURS DE PIERDERE CAPACITATE DE EXERCITIU, la fapte abominabile: batjocorirea trupurilor celor morti sau, acte de cruzime asupra celor in agonie, acuzatii nefondate, atacul asupra familiei, initiatori de scandaluri prin presa care lezeaza imaginea publica a persoanei. Aceste metode NU CARACTERIZEAZA ROMANII!
Dar mai inainte de acestea, recomand sa nu mai vizionati posturile de emitere ale mafiotilor.
Ce au mai facut asasinii Romanilor la 1989? Au repartizat executantii de crime in justitie, procuratura si politie.
Toti functionarii publici ai acestor institutii trebuie sa lupte, sa se transforme din interior -atentie ca nu spun lucruri nici care va depasesc si nici povesti- sa refuze orice influenta psihica. Domnilor, trebuie facut acest lucru pentru ca daca traiti in imoralitae de orice fel, va atacati familia, si intr-un tarziu, acesti asasini straini de interesele Romaniei, va vor ucide in final familiile. Sa stiti ca nu veti avea nici o pace si nu va veti pune la adapost niciodata!
Sa va lamuresc prin cateva exemple: gheorghiu dej a fost ucis prin iradiere, ceausescu si familia intreaga au fost distrusi, unii eliminati fizic, stalin a ordonat lui dej sa o execute pe tarfa de pauker aceasta murind in mizerie, cel care a facut Constitutia Romaniei dupa 1989 a fost iradiat de prietenii lui iliescu din psd, vantu il expune pe geoana (dar face declaratii contradictorii tinandu-l pe acest handicapat in tarcul liber) pentru popa fugarul, seful rromilor a fost amenintat cu excluderea din psd (cu siguranta acesta il santajeaza pe iliescu cu livrarea de secrete catre presa).
Deci, functionari publici incercati sa scapati DE ORICE FEL DE PRIETENII CU PARTIDELE ASASINULUI ILIESCU. Evitati orice fel de cardasie cu cei care sunt oamenii lor din institutiile in care lucrati.
Pentru lucrarile pe care le aveti de facut la locul de munca exista dispozitii legale de evitare solutii nelegale ALE SEFILOR-AGENTI ILIESCU LA LUCRARILE PE CARE LE AVETI DE FACUT.
Evitati ORICE implicare a institutiei/tarii in actiunile lor.
Sanctionati-le toate incercarile lor de denigrare a voastra.
Treceti peste orice sentimente de ura / sfidare / judecata fara discernamant impotriva domnului Presedinte, pentru ca pana acum nu ati facut nimic bun, l-ati EXPUS ATACURILOR DE ORICE FEL insa, prin aceste actiuni NE-ATI EXPUS PE NOI ROMANII SI TARA.
Faceti sa renasca patriotismul, excludeti acesti asasini din vietile voastre si blocati orice informatie pe care ei vor s-o aibe.
NICI UN BAN, NICI UN POST, NICI UN PRIETEN NU VA POATE SALVA DE LA JUDECATA, pentru ca orice suflet nevinovat care va muri sau va suferi din pricina lacomiei voastre, va striga din ceruri catre DIVINITATE si vor cadea necazuri mari de acum incolo asupra familiilor voastre. Este vremea cand, vedeti foarte clar, ce se intampla cu actiunile asasinilor, TOTUL MERGE NUMAI SPRE DEMASCARE, si nimeni nu se poate opune. Orice putere buna vine de la DIVINITATE si ea creste exponential, VETI FI INZESTRATI. Sunt VREMURILE MIRACOL, cand cei mici vor avea satisfactia razbunarii DIVINITATII.
Este cineva mai mare decat DIVINITATEA? DUMNEZEU A FACUT O INGINERIE NESTAPANITA DE OAMENI. Puteti face macar un fir de iarba? NICIODATA!
Unde sunt barbatii-eroi ai Romaniei? Daca Romania nu ar fi avut Barbatii-eroi, cu siguranta am fi fost acum pasalac turcesc sau altceva extrem de rusinos. Romani, ajutati ELITA ROMANIEI, PROFESIONISTII din justitie, armata, politie, procuratura!
ACUM este momentul!
ELITA ROMANIEI nu sunt derbedeii /tatele (babele clevetitoare de la marginea drumurilor) ale spionului iliescu /hotii din mass media /hotii averilor/ smecherii care fac filozofie de buzunar / tupeistii/ depravatii lui iliescu si geoana care se masturbeaza prin locuri publice si apar ca exemple pozitive in presa / tarfulitele de pe ecran cu scandalurile lor fara scrupule si care ii distreaza pe hotii Romaniei/ fariseii in poale lungi caci ei sunt lupi rapitori pe dinauntru/ femeile de doi lei care isi imping barbatii hoti ca conduca destinele Romaniei!!
Luati aminte la Prima Doamna a Romaniei de acum Doamna Basescu, caci Romania nu a avut pana acum un asa inger de femeie care il face pe Presedintele Basescu sa fie foarte iubit si puternic. Sa fie o referinta puternica tuturor femeilor. Pretuiti ceea ce este VALOROS, nu lichelele!
Salvati Romania livrand presei fidele ROMANIEI si NATIUNII ROMANE TOATE INFORMATIILE care privesc acesti asasini si, impreuna cu sefii dumneavoastra LOIALI, toate informatiile, demascati toti cei ce i-au ajutat pe asasini si moguli. AJUTATI NATIUNEA ROMANA, acest popor are o calitate deosebita: renaste din propria-i cenusa.
Suntem un popor INDEPENDENT si nu ne caracterizeaza obiceiurile proaste pe care acesti nenorociti vor sa le implementeze sa distruga fiinta nationala!
Viata terebuie traita cu demnitate! Este un indemn, daca vreti o comanda curata care va va salva!

+Quote Post
tzurlogen
mesaj Dec 4 2009, 03:16 PM
Mesaj #45

Membru veteran

Postari: 609
Inscris: 20-November 09
De la: Rock'n Roll Hall of Fame
Utilizatorul numarul: 16 532

Citeaza (ambrasnake13 @ Dec 4 2009, 05:29 AM) *
Dupa revolta din 1989 s-au “ridicat fel si fel de filozofi” in fata prostimii pe care o manipulau cu povesti false despre istoria ascunsa a Romaniei. Ca om simplu si neinformat simteam totusi ca ceva nu este in regula; daca bunicii/parintii nostrii ne-au ferit de eventuale represalii din partea regimului criminal, ascunzand multe fapte de vitejie ale adevaratilor eroi (repudiate si acum de asasinii romanilor) evenimentele te rascoleau si te indemnau sa patrunzi mai mult in esenta vestilor. Acum, la 20 ani descopar ca potentialul INFRACTOR GEOANA si-a trecut in POSESIA neamurilor si institutia unde am lucrat timp de peste 17 ani. Acum, partea curata a presei (BRAVO B1 SA NE TRAIESTI REALIZATOR DE EMISIUNI DE DEZVALUIRE FAPTE PENALE ALE ESCROCILOR DIN PSD + PNL,....) se straduieste sa demaste faptele grave ale autonumitilor "JUCATORI DE SCENE POLITICE" -in realitate fosti spioni care au lucrat si lucreaza impotriva intereselor Romanilor si Romaniei- fiind permanent in razboi cu autoritati conduse de oamenii infiltrati. iliescu, un spion nenorocit pentru care justitia a considerat ca nu trebuie pedepsit si ca victimele de la Timisoara, Bucuresti s-au autoimpuscat. Singura arma a acestor nenorociti este D E F A I M A R E A. Romanii nici acum nu sunt atenti si NU VOR SA INTELEAGA ca, stand in fata televizoarelor stimulate si intretinute financiar de moguli-spioni-criminali, le sunt atacate si resetate structurile fizice, chimice ale creierelor. Iata ca posturile de emisie anti Romania, anti Romani, anti-Presedinte in exercitiu, emit frecvente joase specifice tehnicilor subliminale EXTREM DE PERICULOASE pe care sistemul nervos simpatic stang le receptioneaza fara voia/constienta persoanei, apoi le prelucreaza si te opreste pe tine, persoana X sa iei decizii care, in stare normala ai proceda urgent la refuzul vizionarii TRATAMENTELOR SOC PSIHIATRICE PE CALE VIDEO. Aceste "tratamente video" pe care le exerseaza pe toti Romanii slabi, mogulii au ca scop SLABIREA SISTEMULUI IMUNITAR si declansarea bolilor psihice si organice grave. Iata de ce s-au inmultit bolile in ultimul timp si, veti vedea in curand ESCALADAREA ACESTORA dupa episoadele privind alegerile presidintiale.
Cu privire la asasinatele din 1989, acesti fascisti (militaru, iliescu, etc. - fascistii si comunistii au ideologii comune) au EXECUTAT INTAI CADRE MILITARE CU PREGATIRE EXCEPTIONALA DAR SI PATRIOTI, LE-AU TERFELIT CALITATEA SI CAPACITATEA PROFESIONALA. Ati vazut ca in campania electorala de acum ACESTE PRACTICI S-AU FOLOSIT ca sa denigreze poporul Roman si Natiunea Romana deopotriva. Cu ajutorul unor oameni bine stimulati (dar care la randul lor au multe de ascuns) din politie, procuratura, justitie, au mers pana acolo incat din spate au atacat o institutie de stat, Ministerul de Interne, decapitandu-o, asigurandu-se in acest mod de faptul ca, in cazul unor eventuale descoperiri de fraude la numaratoarea voturilor, functionarii Romani din aceasta institutie sa nu actioneze conform dispozitiilor legale.
NIMENI pana acum, din aceste institutii CHEIE mentionate mai sus NU S-A AUTOSESIZAT cu privire la faptul ca PRESEDINTELE, INSTITUTIA PREZIDENTIALA ALEASA DE POPOR ESTE ATACATA DIN INTERIORUL ROMANIEI.
Acum, mai mult ca niciodata vi s-a relevat ca asasinii uziteaza: atacul din interiorul institutiilor statale.
CUM? DENIGRAND, ASMUTIND MASELE DE PROSTI/PERSOANE IN CURS DE PIERDERE CAPACITATE DE EXERCITIU, la fapte abominabile: batjocorirea trupurilor celor morti sau, acte de cruzime asupra celor in agonie, acuzatii nefondate, atacul asupra familiei, initiatori de scandaluri prin presa care lezeaza imaginea publica a persoanei. Aceste metode NU CARACTERIZEAZA ROMANII!
Dar mai inainte de acestea, recomand sa nu mai vizionati posturile de emitere ale mafiotilor.
Ce au mai facut asasinii Romanilor la 1989? Au repartizat executantii de crime in justitie, procuratura si politie.
Toti functionarii publici ai acestor institutii trebuie sa lupte, sa se transforme din interior -atentie ca nu spun lucruri nici care va depasesc si nici povesti- sa refuze orice influenta psihica. Domnilor, trebuie facut acest lucru pentru ca daca traiti in imoralitae de orice fel, va atacati familia, si intr-un tarziu, acesti asasini straini de interesele Romaniei, va vor ucide in final familiile. Sa stiti ca nu veti avea nici o pace si nu va veti pune la adapost niciodata!
Sa va lamuresc prin cateva exemple: gheorghiu dej a fost ucis prin iradiere, ceausescu si familia intreaga au fost distrusi, unii eliminati fizic, stalin a ordonat lui dej sa o execute pe tarfa de pauker aceasta murind in mizerie, cel care a facut Constitutia Romaniei dupa 1989 a fost iradiat de prietenii lui iliescu din psd, vantu il expune pe geoana (dar face declaratii contradictorii tinandu-l pe acest handicapat in tarcul liber) pentru popa fugarul, seful rromilor a fost amenintat cu excluderea din psd (cu siguranta acesta il santajeaza pe iliescu cu livrarea de secrete catre presa).
Deci, functionari publici incercati sa scapati DE ORICE FEL DE PRIETENII CU PARTIDELE ASASINULUI ILIESCU. Evitati orice fel de cardasie cu cei care sunt oamenii lor din institutiile in care lucrati.
Pentru lucrarile pe care le aveti de facut la locul de munca exista dispozitii legale de evitare solutii nelegale ALE SEFILOR-AGENTI ILIESCU LA LUCRARILE PE CARE LE AVETI DE FACUT.
Evitati ORICE implicare a institutiei/tarii in actiunile lor.
Sanctionati-le toate incercarile lor de denigrare a voastra.
Treceti peste orice sentimente de ura / sfidare / judecata fara discernamant impotriva domnului Presedinte, pentru ca pana acum nu ati facut nimic bun, l-ati EXPUS ATACURILOR DE ORICE FEL insa, prin aceste actiuni NE-ATI EXPUS PE NOI ROMANII SI TARA.
Faceti sa renasca patriotismul, excludeti acesti asasini din vietile voastre si blocati orice informatie pe care ei vor s-o aibe.
NICI UN BAN, NICI UN POST, NICI UN PRIETEN NU VA POATE SALVA DE LA JUDECATA, pentru ca orice suflet nevinovat care va muri sau va suferi din pricina lacomiei voastre, va striga din ceruri catre DIVINITATE si vor cadea necazuri mari de acum incolo asupra familiilor voastre. Este vremea cand, vedeti foarte clar, ce se intampla cu actiunile asasinilor, TOTUL MERGE NUMAI SPRE DEMASCARE, si nimeni nu se poate opune. Orice putere buna vine de la DIVINITATE si ea creste exponential, VETI FI INZESTRATI. Sunt VREMURILE MIRACOL, cand cei mici vor avea satisfactia razbunarii DIVINITATII.
Este cineva mai mare decat DIVINITATEA? DUMNEZEU A FACUT O INGINERIE NESTAPANITA DE OAMENI. Puteti face macar un fir de iarba? NICIODATA!
Unde sunt barbatii-eroi ai Romaniei? Daca Romania nu ar fi avut Barbatii-eroi, cu siguranta am fi fost acum pasalac turcesc sau altceva extrem de rusinos. Romani, ajutati ELITA ROMANIEI, PROFESIONISTII din justitie, armata, politie, procuratura!
ACUM este momentul!
ELITA ROMANIEI nu sunt derbedeii /tatele (babele clevetitoare de la marginea drumurilor) ale spionului iliescu /hotii din mass media /hotii averilor/ smecherii care fac filozofie de buzunar / tupeistii/ depravatii lui iliescu si geoana care se masturbeaza prin locuri publice si apar ca exemple pozitive in presa / tarfulitele de pe ecran cu scandalurile lor fara scrupule si care ii distreaza pe hotii Romaniei/ fariseii in poale lungi caci ei sunt lupi rapitori pe dinauntru/ femeile de doi lei care isi imping barbatii hoti ca conduca destinele Romaniei!!
Luati aminte la Prima Doamna a Romaniei de acum Doamna Basescu, caci Romania nu a avut pana acum un asa inger de femeie care il face pe Presedintele Basescu sa fie foarte iubit si puternic. Sa fie o referinta puternica tuturor femeilor. Pretuiti ceea ce este VALOROS, nu lichelele!
Salvati Romania livrand presei fidele ROMANIEI si NATIUNII ROMANE TOATE INFORMATIILE care privesc acesti asasini si, impreuna cu sefii dumneavoastra LOIALI, toate informatiile, demascati toti cei ce i-au ajutat pe asasini si moguli. AJUTATI NATIUNEA ROMANA, acest popor are o calitate deosebita: renaste din propria-i cenusa.
Suntem un popor INDEPENDENT si nu ne caracterizeaza obiceiurile proaste pe care acesti nenorociti vor sa le implementeze sa distruga fiinta nationala!
Viata terebuie traita cu demnitate! Este un indemn, daca vreti o comanda curata care va va salva!

serpisorule, te agiti de pomana.
cei ca tine n-ar trebui sa aiba acces la Internet.

--------------------
Vi veri veniversum vivus vici

+Quote Post
mesaj Dec 4 2009, 11:39 PM
Mesaj #46

Guests

Citeaza (tzurlogen @ Dec 4 2009, 03:16 PM) *
serpisorule, te agiti de pomana.
cei ca tine n-ar trebui sa aiba acces la Internet.

sau ca tine bah fraiere! acilea-sa omul are dreptate, ce te dai lovita
in trompa? aaaam, tu ejti vuulpea cu rana capatata wink.gif

+Quote Post
Vizitator_Vizitator_Iulian..
mesaj Dec 6 2009, 07:52 AM
Mesaj #47

Guests

Citeaza (Pintea HaiducuI @ Nov 25 2009, 05:59 PM) *
asta e mirosul meu natural wink.gif. asa pute toata familia mea de profesori de fizica, cocliti.
nu ma lua in seama, am evadat din salonul de agitati, si am venit repede sa postez. tongue.gif

Profesori de fizica, vai vai...si lor nu li s-a predat logica in scoala, sau daca nu, macar sa o acumleze de-a lungul anilor.

+Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 23rd September 2019 - 09:51 AM