IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Vreau sa cumpar garsoniera. Agentul: ”la vizionare sa aveti niste banuti la dvs!”. Wtf?!
eu10
mesaj Dec 12 2011, 11:48 AM
Mesaj #31

Nou venit
*

Grup: Membri
Postari: 1
Inscris: 12-December 11
Utilizatorul numarul: 30 562

Sunt un spamer gratuit contact : 0**********
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_Vizitator_Iulian..
mesaj Sep 27 2012, 11:15 AM
Mesaj #32

Guests

Pai cat de tampit sa fi sa nu ceri si tu actul de proprietate ( vanzare cumparare ) doar sa vezi cine este proprietarul. Poate tocmai tu ai facut asa si ai tepuit multa lume.

+Quote Post
Vizitator_Daniel.
mesaj Feb 2 2013, 04:18 PM
Mesaj #33

Guests

Ma batea gandul sa cumpar o casa pe langa bucuresti. Iau anunturile... gasesc ceva pe bugetul meu. Sun... o agentie. Tinand cont ca era o distanta de vreo 40 km mi se parea normal sa suport eu benzina... nah. Ii zic la telefon ca platesc benzina, zice sa vin la ei. Suna proprietarul, ii zice ca venim. Imi zice ca ma costa 150 lei. Mi se pare mult. Ii zic ca mergem cu masina mea ca nu ma costa atat. Dar nu vrea. Vrea sa mergem cu masina firmei (adica masina unui nene de la ei, care trebuia sa isi ia si el acolo o paine).

Asa ca mi s-a parut un inceput de tzeapa si am renuntat. Si ca sa stiti, e o agentie pe Dr Gazarului, pe langa o fosta spalatorie auto.

Eu unul ma bucur ca au falimentat agentiile imobiliare. As dori sa dispara cu totul pentru ca ele manipuleaza piata.

http://www.spammmmmm.ro/

+Quote Post
Vizitator_Daniel.
mesaj Feb 2 2013, 04:19 PM
Mesaj #34

Guests

Ma batea gandul sa cumpar o casa pe langa bucuresti. Iau anunturile... gasesc ceva pe bugetul meu. Sun... o agentie. Tinand cont ca era o distanta de vreo 40 km mi se parea normal sa suport eu benzina... nah. Ii zic la telefon ca platesc benzina, zice sa vin la ei. Suna proprietarul, ii zice ca venim. Imi zice ca ma costa 150 lei. Mi se pare mult. Ii zic ca mergem cu masina mea ca nu ma costa atat. Dar nu vrea. Vrea sa mergem cu masina firmei (adica masina unui nene de la ei, care trebuia sa isi ia si el acolo o paine).

Asa ca mi s-a parut un inceput de tzeapa si am renuntat. Si ca sa stiti, e o agentie pe Dr Gazarului, pe langa o fosta spalatorie auto.

Eu unul ma bucur ca au falimentat agentiile imobiliare. As dori sa dispara cu totul pentru ca ele manipuleaza piata.

http://www.tyhnthyntyhn.de/mcdonalds-tynthynthyne/url

+Quote Post
Vizitator_marian.
mesaj Nov 28 2013, 08:32 PM
Mesaj #35

Guests

Citeaza (cristinaserban2006 @ Nov 2 2011, 10:48 AM) *
Vreau sa cumpar garsoniera si nu gasesc! gasesc..., normal! Dar la preturi exorbitante... Ce e ciudat: agentii imobiliari nu sunt interesanti ”sa ma ajute” (a se citi sa imi ia banii de comision). De cele mai multe ori imi spun sa vin la vizionare cu niste banuti in buzunar. Ca e o oferta super-buna, si deja sunt cinci potentiali clienti in schema. Daca le spun ca nu mi se pare ok - sau, mai rau, ca nu am in momentul asta cash in buzunar - revin intr-o ora cu un telefon: ”imi pare rau, proprietarul tocmai a batut palma cu cineva care a venit cu banu jos. V-am zis ca e pomana si ca se da repede, sa fiti pregatita..”.
Tocmai mi s-a aprobat creditul si sunt in faza in care trebuie sa imi gasesc casa. Vreau sa iau o decizie buna, sa gasesc ”pretul corect” (stiu... nu exista), si mai ales sa nu fiu pacalita.
Si-a cumparat cineva recent locuinta? As vrea niste sfaturi (inclusiv la ce sa fiu atenta ca sa nu am surprize la mutare).

+Quote Post
Vizitator_marian.
mesaj Nov 28 2013, 08:37 PM
Mesaj #36

Guests

SALUT AM O GARSONIERA DE VANZARE AN RAHOVA (SALAJ) LANGA LIDL SI NU TREBUIE SA AI BANI PT. VIZIONARE

Citeaza (marian @ Nov 28 2013, 08:37 PM) *
SALUT AM O GARSONIERA DE VANZARE AN RAHOVA (SALAJ) LANGA LIDL SI NU TREBUIE SA AI BANI PT. VIZIONARE

ASTEPT RASPUNS LA ADRESA marinus1977@yahoo.com

+Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 22nd August 2019 - 07:46 AM