IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

3 Pagini V  < 1 2 3  
Closed TopicStart new topic
> Conducatorii auto incepatori - 3 ani pana la 100 CP
Vizitator_Mili.
mesaj Aug 8 2008, 12:09 PM
Mesaj #61

Guests

Asta e o tampenie. Am un prieten cu un Logan 1.4 care se crede Schumacher. Face niste lucruri cu masinuta aia de nu-ti vine sa crezi. N-am vazut turometrul SUB 5000 RPM. Deci puterea masinii e irelevanta.
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_Unuplusnoua.
mesaj Aug 8 2008, 01:46 PM
Mesaj #62

Guests

Citeaza (Voinicu @ Aug 8 2008, 09:30 AM) *
Pai n-ai icum sa te opresti din citit la ultima fraza. Deci daca o citim rezulta ca sintem prosti. Este o logica speciala acceptata de anumite cercuri unde probabil esti lider. Cercuri, care fie vorba intre noi sint destul de largi si incapatoare. Ai zis simplu si raspicat ca daca vrei, dai rusine cu 65 de CP. Iar eu am interpretat ca faci parte dintre cei care demonstreaza ca nu le trebuie 200 CP ca sa fie cretini.
O masa mare de imbecili nu inteleg ca a merge cu viteza prin oras este simplu. sa te strecori la stopuri de asemenea. mai greu e sa arati civilizatie si sa respecti pe cel de linga tine. (stai linistit , nu te-am injurat sau vorbit de rau).

Ironia cu cercurile largi si incapatoare a fost prea fina pentru mine ... daca ai putea sa o dezvolti mi-ai satisface o curiozitate. Restul ironiilor le-am prins. Dar hai sa trag un fum din pipa pacii si sa spun ca simplu si raspicat ca ai dreptate ... este greu sa arati civilizatie si sa il respecti pe cel de langa tine. Daca cel de langa tone mai are si un semn de incepator, atunci misiunea este si mai grea nu? (recunoaste asta). Nu mi-a trebuit mult sa imi dau seama de asta si nu am nici un chef sa astept inca cateva luni sa imi dau jos stigmatul de incepator, asa ca nu imi mai pun lamaile. Si de atunci nu mai am probleme. Ori am dreptate, ori "cercetatorii romani au descoperit ca montatul lamaii in geam dauneaza grav condusului"
PS: Daca tot este asa de usor sa emitem propuneri atunci zic si eu ca cei cu IQ redus (periculos de redus) sa aiba si ei un semn distinctiv (din pacate permanent).
Care e faza cu cercurile lungi si incapatoare?smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3
Closed TopicStart new topic
2 Utilizatori care citesc acest topic (2 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 18th August 2019 - 10:05 AM