IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

3 Pagini V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Vecinul imi foreaza creierii cu bormasina la etajul de-asupra mea.
Vizitator_Kandy.
mesaj Mar 1 2017, 10:20 AM
Mesaj #61

Guests

Ești NOROCOS dacă Persoana de care vorbesti (ȘTIU că TOPICUL E VECHI)

Am o Problemă Asemanatoare doar ca nu numai cu 1 Vecin .... cu mai mUlți care Vor APARTAMENTUL și LOCUL meu.

E Revoltător.

Ceea ce Vecinul tău ”Bine- Intenționat” face în Weekend, NEBUNU de pe Scara mea face ĂN FIECARE ZI.

BATE DE SE CUTREMURĂ BLOCU, MĂ HĂRTUIESTE, ĂMI FURĂ PLICURILE.... și nu numai el și alti COCĂLARI de pe scară

Sincer a fost o Ultimă Opșiune dar din anumite Motive. Nu pot Pleca ăn FIECARE ZI ori Ămi Bat ăn CAP ori cu BORMAȘINA.... ori ămi fac RECLAMAȚII desi nu au NICI O TREABĂ... ăs Invidioși Schizfrenici au Ciudă pe Familia mea dar mai ales pe Mine.

Mie tare Greata. dar vb Voastră nu mai ”Rezist” (ca tot e la moda acest slogan)
si o să apelez si la ORGANE desi eu nu pt asta am venit am un Servici, prieteni NU AM TREABĂ CU NEBUNII ANALFABEȚII... VIZORISTELE de pe Scară dar MĂ HĂRȚUIESC pur și simplu

Scărbă mare. Ferească să nimeresti cu asemenea specii APARTAMENTUL nostru e Ff OK dar ăncearcă să ne forșeze să ne Mutăm FORȚAT pt că Nu îi bag în seamă incearcă cu tot felu.... DĂRĂMĂ BLOCU CU BĂTĂI

DAR NU IESE NIMENI că totți se ȚIN DE MĂNUȚĂ și de alte Organe dacă Înțelegi...și de PROSTIE

Vă Înțeleg situația Bafta tuturor care au NEFERICIREA de-a avea dea face cu asemenea PSIHOPAȚI ca vecini.
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Mar 1 2017, 10:24 AM
Mesaj #62

Guests

Citeaza (Kandy @ Mar 1 2017, 10:20 AM) *
Ești NOROCOS dacă Persoana de care vorbesti (ȘTIU că TOPICUL E VECHI)

Am o Problemă Asemanatoare doar ca nu numai cu 1 Vecin .... cu mai mUlți care Vor APARTAMENTUL și LOCUL meu.

E Revoltător.

Ceea ce Vecinul tău ”Bine- Intenționat” face în Weekend, NEBUNU de pe Scara mea face ĂN FIECARE ZI.

BATE DE SE CUTREMURĂ BLOCU, MĂ HĂRTUIESTE, ĂMI FURĂ PLICURILE.... și nu numai el și alti COCĂLARI de pe scară

Sincer a fost o Ultimă Opșiune dar din anumite Motive. Nu pot Pleca ăn FIECARE ZI ori Ămi Bat ăn CAP ori cu BORMAȘINA.... ori ămi fac RECLAMAȚII desi nu au NICI O TREABĂ... ăs Invidioși Schizfrenici au Ciudă pe Familia mea dar mai ales pe Mine.

Mie tare Greata. dar vb Voastră nu mai ”Rezist” (ca tot e la moda acest slogan)
si o să apelez si la ORGANE desi eu nu pt asta am venit am un Servici, prieteni NU AM TREABĂ CU NEBUNII ANALFABEȚII... VIZORISTELE de pe Scară dar MĂ HĂRȚUIESC pur și simplu

Scărbă mare. Ferească să nimeresti cu asemenea specii APARTAMENTUL nostru e Ff OK dar ăncearcă să ne forșeze să ne Mutăm FORȚAT pt că Nu îi bag în seamă incearcă cu tot felu.... DĂRĂMĂ BLOCU CU BĂTĂI

DAR NU IESE NIMENI că totți se ȚIN DE MĂNUȚĂ și de alte Organe dacă Înțelegi...și de PROSTIE

Vă Înțeleg situația Bafta tuturor care au NEFERICIREA de-a avea dea face cu asemenea PSIHOPAȚI ca vecini.

Scuzati Gramatica sunt Grabită. sad.gif

+Quote Post
Vizitator_Panouri Solare.
mesaj Apr 22 2017, 10:10 AM
Mesaj #63

Guests

se intimpla..n-ai ce face, trebuie sa poti sa ignori, nu te pui la mintea lor
Incerc degeaba sa fac reclama

+Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 27th June 2017 - 07:11 PM