IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

181 Pagini V  « < 161 162 163 164 165 > »   
Closed TopicStart new topic
> Vine CRIZA=Regularizarea Globalizarii, CRASH WORLD
Vizitator_kansas.
mesaj May 14 2013, 10:26 AM
Mesaj #4861

Guests

Citeaza (baba cloanta @ May 14 2013, 10:20 AM) *
E ba nu! Uita-te la americani, sant pe moarte... dry.gif

pssst... (nu se prinde... macar lasa-l sa moara fericit dry.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_baba cloanta.
mesaj May 14 2013, 10:36 AM
Mesaj #4862

Guests

Uite ce se intampla cand masina de holosemantica pe care tocmai ai cumparat-o din targ, dela chinezi dry.gif , e de proasta calitate si mai are si bateriile consumate:

"Petrolul neconventional din America de Nord va declansa o unda de soc pe piata mondiala - raport AIE
de R.M. HotNews.ro
Marţi, 14 mai 2013, 12:34 Economie | Energie

Exploatarea petrolului neconventional in America de Nord va crea o "unda de soc" pe piata comparabila ca efecte cu ceea ce a insemnat cresterea cererii Chinei pentru aurul negru, a afirmat marti Agentia Internationala pentru Energie (AIE), intr-un raport citat de AFP."

http://economie.hotnews.ro/stiri-energie-1...-raport-aie.htm

Putain, trou du cul de merde! Ce inseamna sa te insele o masina! Fie ea si de holosemantica...

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj May 14 2013, 10:36 AM
Mesaj #4863

Guests

Citeaza (baba cloanta @ May 14 2013, 10:20 AM) *
E ba nu! Uită-te la americani, sânt pe moarte... dry.gif

Cine? Câinii aceia? Eu vorbeam de cai, nu de câini. Caii ajută omul să se deplaseze mai repede, câinii doar îi păzesc ograda.

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj May 14 2013, 10:42 AM
Mesaj #4864

Guests

Citeaza (baba cloanta @ May 14 2013, 10:36 AM) *
Uite ce se intampla cand masina de holosemantica pe care tocmai ai cumparat-o din targ, dela chinezi dry.gif , e de proasta calitate si mai are si bateriile consumate:

Holosemantica nu e o masina chinezeasca, ci o teorie stiintifica originala al carei autor sunt si care a trecut pana acum toate testele de verificare. Oricum, nu-mi amintesc sa fi facut vreo predictie pe termen scurt despre piata petrolului, asa ca pastreaza-ti injuraturile in franceza pentru monologurile din fatza oglinzii.

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj May 14 2013, 10:45 AM
Mesaj #4865

Guests

Citeaza (kansas @ May 14 2013, 10:26 AM) *
pssst... (nu se prinde... macar lasa-l sa moara fericit dry.gif

Cred si eu ca nu se prinde, dar ma tem ca te inseli: daca "baba" ar fi americana, nu ar injura in franceza...

+Quote Post
Vizitator_kansas.
mesaj May 14 2013, 10:48 AM
Mesaj #4866

Guests

Citeaza (Pintea @ May 14 2013, 10:45 AM) *
Cred si eu ca nu se prinde, dar ma tem ca te inseli: daca "baba" ar fi americana, nu ar injura in franceza...

oups...a zis totusi N America... poate-i quebecuaza , vous y avez pensé ?rolleyes.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj May 14 2013, 10:54 AM
Mesaj #4867

Guests

Citeaza (kansas @ May 14 2013, 10:48 AM) *
oups...a zis totusi N America... poate-i quebecuaza , vous y avez pensé ?rolleyes.gif

Who cares? De Romania sigur nu-i pasa nici cat negru sub unghie, pe forum a manifestat tot timpul un cinism infiorator, ca sa nu mai vorbesc de lipsa de caracter...

+Quote Post
Vizitator_kansas.
mesaj May 14 2013, 10:59 AM
Mesaj #4868

Guests

Citeaza (Pintea @ May 14 2013, 10:54 AM) *
Who cares? De Romania sigur nu-i pasa nici cat negru sub unghie, pe forum a manifestat tot timpul un cinism infiorator, ca sa nu mai vorbesc de lipsa de caracter...

e o baba trendy...si dureros de realista...iar Romania e ... tot dureroasa inca (chiar masochista)... deci ''a good match is a match for the future''...cred ca e o baba indragostita de Romania dar... iar nu te-i prins la detalii rolleyes.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj May 14 2013, 11:11 AM
Mesaj #4869

Guests

Citeaza (kansas @ May 14 2013, 10:59 AM) *
e o baba trendy...si dureros de realista...iar Romania e ... tot dureroasa inca (chiar masochista)... deci ''a good match is a match for the future''...cred ca e o baba indragostita de Romania dar... iar nu te-i prins la detalii rolleyes.gif

Neaaah, vrei sa-ti fac eu profilul "ei" psihologic? tongue.gif E un pensionar emigrat in Canada de foarte multi ani, urat ca dreaqu, cu piciorul stang complet paralizat si care locuieste singur intr-o suburbie mizerabila a orasului Toronto, probabil intr-o rulota. De doua ori pe an, e vizitat de fosta nevasta, o sado-masochista inveterata care ii lasa intotdeauna -de mila- niste bani in plus in schimbul unei "reprize" de cearta crancena cu injuraturi, blesteme si farfurii sparte in cap. In capul lui. sad.gif

+Quote Post
Vizitator_kansas.
mesaj May 14 2013, 11:12 AM
Mesaj #4870

Guests

Citeaza (Pintea @ May 14 2013, 11:11 AM) *
Neaaah, vrei sa-ti fac eu profilul "ei" psihologic? tongue.gif E un pensionar emigrat in Canada de foarte multi ani, urat ca dreaqu, cu piciorul stang complet paralizat si care locuieste singur intr-o suburbie mizerabila a orasului Toronto, probabil intr-o rulota. De doua ori pe an, e vizitat de fosta nevasta, o sado-masochista inveterata care ii lasa intotdeauna -de mila- niste bani in plus in schimbul unei "reprize" de cearta crancena cu injuraturi, blesteme si farfurii sparte in cap. In capul lui. sad.gif

coool...strengara baba... rolleyes.gif

+Quote Post
Vizitator_baba cloanta.
mesaj May 14 2013, 11:40 AM
Mesaj #4871

Guests

Citeaza (Pintea @ May 14 2013, 10:42 AM) *
...o teorie stiintifica originala al carei autor sunt si care a trecut pana acum toate testele de verificare.

Un adevarat fizician experimentalist, asa ca tine, ar trebui sa stie, iar daca stie sa nu omita, faptul ca un test, sau o mie de teste, de verificare sant irelevante. relevanta este procedura, metoda, dragul meu Rutherford... tongue.gif

Citeaza (Pintea @ May 14 2013, 10:45 AM) *
...daca "baba" ar fi americana, nu ar injura in franceza...

Baba e rumanca. Get-beget.

+Quote Post
Vizitator_baba cloanta.
mesaj May 14 2013, 11:43 AM
Mesaj #4872

Guests

Citeaza (kansas @ May 14 2013, 10:48 AM) *
...poate-i quebecuaza , vous y avez pensé ?rolleyes.gif

Baba nu e quebecuaza. Wesh wesh canne à peche. smile.gif

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj May 14 2013, 11:46 AM
Mesaj #4873

Guests

Citeaza (baba cloanta @ May 14 2013, 11:43 AM) *
Baba nu e quebecuaza. Wesh wesh canne à peche. smile.gif

laugh.gif
http://www.youtube.com/watch?v=towjN3AVdNc

+Quote Post
Vizitator_baba cloanta.
mesaj May 14 2013, 11:50 AM
Mesaj #4874

Guests

De Romania sigur nu-i pasa nici cat negru sub unghie...

Esti parazitat, chiar in banda de baza, de un interferor de nivel IV. Nu exista tratament.

...pe forum a manifestat tot timpul un cinism infiorator...

Am invatat ca face bine sa observi si sa spui lucrurilor pe nume. Duce la progres. Chestie verificata de mine.

...ca sa nu mai vorbesc de lipsa de caracter...

Just watch your gob whitey. Acum fuga la Google...

Citeaza (kansas @ May 14 2013, 10:59 AM) *
e o baba trendy...si dureros de realista...cred ca e o baba indragostita de Romania dar... iar nu te-i prins la detalii rolleyes.gif

Nimic mai adevarat.

+Quote Post
Vizitator_baba cloanta.
mesaj May 14 2013, 11:54 AM
Mesaj #4875

Guests

E un pensionar emigrat in Canada de foarte multi ani, urat ca dreaqu, cu piciorul stang complet paralizat si care locuieste singur intr-o suburbie mizerabila a orasului Toronto, probabil intr-o rulota.

laugh.gif

De doua ori pe an, e vizitat de fosta nevasta, o sado-masochista inveterata care ii lasa intotdeauna -de mila- niste bani in plus in schimbul unei "reprize" de cearta crancena cu injuraturi, blesteme si farfurii sparte in cap. In capul lui. sad.gif

Asta chiar nu este adevarat! laugh.gif

+Quote Post
Vizitator_baba cloanta.
mesaj May 14 2013, 01:10 PM
Mesaj #4876

Guests

"Rusia a rupt acordul cu Azerbaidjanul privind tranzitul de petrol
de R.M. HotNews.ro
Marţi, 14 mai 2013, 14:31 Economie | Energie

Rusia a rupt acordul cu Azerbaidjanul privind tranzitul petrolului acestei tari din Caucaz pe teritoriul sau, semnat in 1996, anunta agentiile rusesti de presa, preluate de AFP."

http://economie.hotnews.ro/stiri-energie-1...ul-petrolul.htm

Hait! Se strange latul! In jurul gatului Europei, bineinteles! Si aici intervine ESM-ul, ESeMeu care va aduce petrol, gratis, de pe Pluto. Petrolul va ajunge pe Pamant prin cadere libera. Si uite asa o fosta super-putere in ceea ce priveste matul gol si lipsa de viziune endemice ajunge, incet-incet, harasho de harasho.

+Quote Post
Vizitator_k.
mesaj May 14 2013, 03:17 PM
Mesaj #4877

Guests

Citeaza (baba cloanta @ May 14 2013, 01:10 PM) *
Hait! Se strange latul! In jurul gatului Europei, bineinteles! Si aici intervine ESM-ul, ESeMeu care va aduce petrol, gratis, de pe Pluto. Petrolul va ajunge pe Pamant prin cadere libera. Si uite asa o fosta super-putere in ceea ce priveste matul gol si lipsa de viziune endemice ajunge, incet-incet, harasho de harasho.

ingrijorator e cum is tine coada sus-sus, declarand o inarmare fara precedent in urmatorii zece ani (probabil a inceput-o de zece ani dry.gif ) cu scopul de a mentine Pacea Lumii laugh.gif
ceva buline nucleare tactice, au deja tintele lor in caz ca se zburleste oiropa - bine ca noi suntem pretini buni cu ei si n-avem vre-un stres mellow.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj May 14 2013, 05:44 PM
Mesaj #4878

Guests

Citeaza (Pintea @ Apr 22 2013, 10:02 AM) *
Eh, nu e chiar asa de tare pe cat pare, mon cher: este adevarat si atat. Puteai sa-ti dai seama si singur de faptul ca a fost a heavy day pentru Basescu din urmatoarele titluri de presa:

21 aprilie: Victor Ponta are indoieli privind informatia legata de candidatura presedintelui Basescu la functia de secretar general al NATO.

***cum se stie, discutiile despre preluarea unei functii la NATO de catre Basescu se purtasera anul trecut in perspectiva renuntarii sale la functia de presedinte al Romaniei;

21 aprilie: Guvernul Ponta, criticat dur de Comisia Europeana: "Nu intruneste minime conditii de credibilitate!"

***de ce s-ar ratoi brusc Comisia la Ponta? cel mai probabil, tot din pricina lui Basescu, care a fost si este exponentul intereselor lui Barroso in Romania;

21 aprilie: Ora 22:50. Semnat: Basescu.

***articolul semnat de Lelia Munteanu pe "gandul.info" este aluziv, o dedicatie speciala pentru finii cunoscatori ai situatiei politice din tara si ai documentelor importante; o simpla analiza grafologica iti poate arata limpede ca in documentul actului de coabitare (link1) semnatura lui Basescu a fost insotita doar de trecerea orei (22:50), nu si a datei (anul a fost trecut tot de el dar mai tarziu iar ziua si luna au fost trecute tot mai tarziu dar de catre o alta persoana, poti observa ca cifrele "2" din data "12.12." difera mult de aceleasi cifre din "2012" sau din ora "22:50"); asta inseamna ca documentul aditional la actul de coabitare (link2), si anume demisia lui Basescu, trebuia neaparat sa poarte aceeasi ora, si anume 22:50, ziua, luna si anul ramanand neprecizate in cópiile originale ale documentului semnat de presedinte si putand fi trecute mai tarziu; eu presupun ca au fost trecute ieri, data fiind agitatia subita a Comisiei Europene si "rasucirea" lui Ponta; cum vezi, puteai afla si tu informatia de la "altii", dar exclusiv prin Stiinta Deductiei, ca sa-l citez pe marele Sherlock Holmes!

Ar mai fi si decorarea lui van Rompuy de catre Administratia Prezidentiala, facuta martea trecuta (link3). Daca dumnealui tot urmeaza sa vina joia asta in Romania, de ce nu au asteptat pana atunci ca sa-l decoreze, hm? Asa se proceda de obicei, in cazul personalitatilor straine care ne vizitau tara. Cat dureaza sa emiti si sa semnezi un decret de decorare? Cateva ore? Dar iata ca nu au procedat ca de obicei, prin urmare vizita nu e de curtoazie, ea are un scop bine definit in virtutea unui mandat al Consiliului Europei, iar Administratia Prezidentiala a incercat prin acel decret de decorare sa-l imbuneze pe van Rompuy si sa preintampine -in zadar- eventuale surprize neplacute pentru Basescu.

http://forum.hotnews.ro/index.php?showtopi...mp;#entry277598

Citeaza (Pintea @ Apr 25 2013, 06:29 PM) *
Bun, vad ca Hotnewsadmin intarzie sa-mi raspunda asa ca va ofer eu raspunsul: pentru ca Basescu, de fapt, nu a facut azi nici o declaratie de presa, van Rompuy a venit la Bucuresti ca sa-i contrasemneze demisia, asa ca numai de conferinte de presa nu-i ardea celui mai demis dintre pamanteni.

smile.gif

Citeaza (jackass @ Apr 25 2013, 10:17 PM) *
Citeaza (Pintea @ Apr 25 2013, 06:36 PM) *

Si apoi POZELEEEE!!! Vrem pozele cu inmanarea distinctiei, nu ne mai tineti pe jar! Hai, Bogdan Oprea, baga Photoshopul in actiune! laugh.gif

By the way, domnu' Bogdan Oprea, sir, please listen to me: apropo de Photoshop, vă rog io mult să daţi o tuşă de roz peste faţa lui Băse, că e negru ca dreacu'. dry.gif Parcă mâine ar da ortu', nu alta...

Tradatorul de Zgonea, in intelegere cu Crin Antonescu, vrea sa respinga in Parlamentul Romaniei demisia lui Basescu din 21 aprilie a.c. contrasemnata de Van Rompuy in 25 aprilie. Frati romani, luati atitudine ferma, astia vor sa ne asasineze pana si speranta ca vom avea vreodata democratie participativa la noi in tara!!! angry.gif

http://www.mediafax.ro/politic/zgonea-parl...dintie-10878018

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj May 14 2013, 06:07 PM
Mesaj #4879

Guests

Prietene Kansas, unde esti? Ce face SRI-ul, iarasi o ia razna prin balarii, ati luat cu totii o supradoza de heroina afgana??? Respingerea in secret a demisiei lui Basescu chiar de catre Parlamentul nostru inseamna sinuciderea colectiva a intregii clase politice romanesti, va dau garantie scrisa si semnata cu propriul meu sange, daca vreti!!! angry.gif angry.gif angry.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj May 14 2013, 06:41 PM
Mesaj #4880

Guests

Citeaza (Pintea Haiducul @ Sep 4 2012, 12:33 PM) *
Ma gandesc ca poate totusi vrei sa-mi reprosezi instigarea la violenta impotriva celor care au exercitat suveranitatea in nume propriu (CCR, Parlament, Basescu etc). E un repros absolut corect si am sa ma apar in fatza lui prin urmatoarea apologie, ca la tribunal:

Suveranitatea face obiectul Articolului 2 al Constitutiei, aflat la Titlul I ("Principii generale") in timp ce dreptul la viata face abia obiectul Articolului 22, aflat la Titlul II, Capitolul II ("Drepturile si libertatile fundamentale"). Prin urmare, strict din punct de vedere constitutional (nu si al drepturilor omului), incalcarea Articolului 2 este mai grava decat incalcarea Articolului 22. Daca unii cetateni incalca Articole constitutionale de la Titlul I, care sunt de maxima importanta in stat, este perfect constitutional ca alti cetateni (in primul rand autoritatile de ordine publica, sau -daca ele sunt corupte si se eschiveaza- cetatenii revoltati) sa puna lucrurile la punct chiar cu pretul incalcarii -la nevoie- a unor Articole constitutionale mai putin importante decat cele de la Titlul I, cum ar fi cel despre dreptul la viata.

Acum sa studiem problema din punctul de vedere al drepturilor omului. Iata primele 3 articole din Declaratia Universala a Drepturilor Omului:

Citeaza
ART. 1
Toate fiintele umane se nasc libere si egale in demnitate si in drepturi.
Ele sunt inzestrate cu ratiune si constiinta si trebuie sa se comporte unele fata de altele in spiritul
fraternitatii.
ART. 2
Fiecare om se poate prevala de toate drepturile si libertatile proclamate in prezenta declaratie fara nici un
fel de deosebire ca, de pilda, deosebirea de rasa, culoare, sex, limba, religie, opinie politica sau orice alta
opinie, de origine nationala sau sociala, avere, nastere sau orice alte im prejurari. In afara de aceasta, nu se
va face nici o deosebire dupa statutul politic, juridic sau international al tarii sau al teritoriului de care tine o
persoana, fie ca aceasta tara sau teritoriu sunt independente, sub tutela, neautonome sau supuse vreunei alte
limitari de suveranitate.
ART. 3
Orice fiinta umana are dreptul la viata, la libertate si la securitatea persoanei sale

Cum vezi, Articolul 1 stipuleaza ca toate fiintele umane se nasc libere si egale in demnitate si drepturi. Abia Articolul 3 se refera la dreptul la viata si la securitatea persoanei. Asadar, daca intr-un stat fiintele umane nu sunt considerate egale in demnitate si drepturi, ele au dreptul sa ucida ("licence to kill") pentru a restabili Articolul 1 chiar cu pretul sacrificarii temporare a Articolului 3. In Romania anului 2012, 8.459.053 de votanti au o demnitate intrinseca mai mica decat cei 7.099.705 absenteisti (totalul cetatenilor in DREPT sa fie inclusi pe listele permanente fiind de 15.558.758) deoarece Curtea Constitutionala a considerat -DE DREPT- ultimul numar de cetateni, 7.099.705, ca fiind mai mare decat primul, 8.459.053. Deci, pentru Curte, votul unui absenteist are mai mare greutate decat votul unui cetatean care voteaza, ceea ce inseamna ca cetatenii nu mai sunt egali in demnitate si in drepturi. Prin urmare, acesti cetateni batjocoriti au dreptul sa incalce si Articolul 3 al Drepturilor Omului, cel cu dreptul la viata, pentru a restabili Articolul 1.

Cum o dai, cum o-ntorci, rezulta ca -din toate considerentele legale si constitutionale- cetatenii au dreptul si obligatia legala si constitutionala sa-i ucida fara retineri pe cei 6 judecatori CCR, pe Basescu si pe parlamentarii care l-au retrimis la Cotroceni. Nu e vorba doar de un drept moral de a ucide, ci si de unul LEGAL.

I rest my case. angry.gif

+Quote Post
Vizitator_k.
mesaj May 14 2013, 06:42 PM
Mesaj #4881

Guests

Citeaza (Pintea @ May 14 2013, 06:07 PM) *
Respingerea in secret a demisiei lui Basescu chiar de catre Parlamentul nostru inseamna sinuciderea colectiva a intregii clase politice romanesti,

pai...e de dorit, nu asta era si scopul ???
... ai calculit cam cate galoane de benzina si detergent ar trebui, ? rolleyes.gif
(babo ! sari cu un cribit, pls dry.gif )

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj May 15 2013, 08:27 PM
Mesaj #4882

Guests

Cu riscul major si incalculabil ca indragitul si prea-inteleptul nostru Hotnewsadmin sa-mi expedieze comentariul la topicul "De-ale lui Pintea", pun si eu o intrebare nauca: la ce personaj se refera oare Dan Tapalaga in articolul de mai jos (publicat pe site azi, 15 mai 2013)?

Citeaza
Dupa episodul trist al numirii procurorilor sefi, regimul politic din Romania se dovedeste iarasi original. Actul de coabitare in doi semnat in toamna trecuta intre presedinte si premier a omis o persoana despre care aflam ca si ea coabiteaza bine-merci, convietuieste in buna intelegere cu puterea USL si are, iata, capacitatea de a-i influenta deciziile importante. Avem asadar o coabitare in trei. Pentru acest al treilea personaj, care-l va ingropa politic pe Traian Basescu, oamenii presedintelui lucreaza intensiv sa-i puna la dispozitie un partidulet, ca sa-i satisfaca ambitia de putere. Marea nedumerire este cum a ajuns Victor Ponta, din mare inamic, coabitac cu al treilea personaj? (link)

E clar -din context- ca nu poate fi nici Antonescu, nici Voiculescu, nici MRU, nici Dan Diaconescu, nimeni din peisajul politicii romanesti.

Asa ca ma intreb senin: nu cumva se face aluzie la umila mea persoana? blush.gif Just asking. Vorba cantecului: "dupa pui de morosan / sa nu dai cu bolovan!" tongue.gif

+Quote Post
Vizitator_Agent Bio.
mesaj May 16 2013, 06:38 AM
Mesaj #4883

Guests

Citeaza (Pintea @ May 15 2013, 08:27 PM) *
Cu riscul major si incalculabil ca indragitul si prea-inteleptul nostru Hotnewsadmin sa-mi expedieze comentariul la topicul "De-ale lui Pintea", pun si eu o intrebare nauca: la ce personaj se refera oare Dan Tapalaga in articolul de mai jos (publicat pe site azi, 15 mai 2013)?

E clar -din context- ca nu poate fi nici Antonescu, nici Voiculescu, nici MRU, nici Dan Diaconescu, nimeni din peisajul politicii romanesti.

Asa ca ma intreb senin: nu cumva se face aluzie la umila mea persoana? blush.gif Just asking. Vorba cantecului: "dupa pui de morosan / sa nu dai cu bolovan!" tongue.gif

tz tz tz...detaliile... ohmy.gif

al treilea, dar de fapt primul , este:

Владимир Владимирович Путин rolleyes.gif

dupa ce ti-a inlocuit clona lui Basel, mai Pinteo mai...si dupa ce va sinucide intreaga clasa politica cu ea, v-a shuti si NATO, cu tot cu clona-n frunte smile.gif

invata sa canti a Paguba Pinteo:

http://www.youtube.com/watch?v=rerLi7CUS0Y

+Quote Post
Vizitator_mugur.
mesaj May 16 2013, 08:40 AM
Mesaj #4884

Guests

Citeaza (Pintea @ May 15 2013, 08:27 PM) *

Eu cred ca-i o personaja! Sa fie Irina?! unsure.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj May 16 2013, 09:17 AM
Mesaj #4885

Guests

Citeaza (Agent Bio @ May 16 2013, 06:38 AM) *
invata sa canti a Paguba Pinteo:

De ce sa cant a paguba? Ce-am avut si ce-am pierdut? tongue.gif

+Quote Post
Vizitator_LordSchmill.
mesaj May 16 2013, 09:31 AM
Mesaj #4886

Guests

Citeaza (Pintea @ May 16 2013, 09:17 AM) *
De ce sa cant a paguba? Ce-am avut si ce-am pierdut? tongue.gif

detaliile...nu dau gres:
''Cherchez la femme''...

...pai tu spuneai ca ai ''avut'' cateva zeci de miliarde de euroi, pe care Baselu i-a transferat din Germy in URSS, fara sa-ti ceara voie, dar Irina suparata l-a clonat pe Basel, si tu ai ascuns originalul in beton la radacina blocului

...dupa care Irina a vandut clona lui Putin si a fugit astfel cu toti banii proveniti din Germy, lasandu-te mofluz...

Asa se ezplica averea ei colosala ''inexplicabila''...

Acum Putinika isi face de cap fara grija in Ro, dar tu nu intelegi ce se-ntampla de nu mai raspunde clona la comenzile hidrotelepaticosemantice...
atat ai pierdut decat... mellow.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj May 16 2013, 09:34 AM
Mesaj #4887

Guests

Citeaza (mugur @ May 16 2013, 08:40 AM) *
Eu cred ca-i o personaja! Sa fie Irina?! unsure.gif

Irina nu a fost niciodata o inamica pentru Ponta; eu - in schimb- da (link1;link2). In plus, tot ce face ea face pentru mine asa cum tot ce fac eu fac pentru ea. Deci?

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj May 16 2013, 09:48 AM
Mesaj #4888

Guests

Citeaza (LordSchmill @ May 16 2013, 09:31 AM) *
...pai tu spuneai ca ai ''avut'' cateva zeci de miliarde de euroi, pe care Baselu i-a transferat din Germy in URSS, fara sa-ti ceara voie, dar Irina suparata l-a clonat pe Basel, si tu ai ascuns originalul in beton la radacina blocului

...dupa care Irina a vandut clona lui Putin si a fugit astfel cu toti banii proveniti din Germy, lasandu-te mofluz...

Amice, esti beat sau esti drogat? Din cate se stie, americanii sunt cei care se ocupa cu clonarile iar Basescu, da, se face vinovat de actul criminal de a expedia banii Romaniei departe in Rusia, tocmai cand tara noastra avea mai mare nevoie de ei. Nu e vorba de banii mei, eu nu actionam si nu actionez in nume personal, ci in numele unui fond global, si nu am facut altceva decat sa pun niste fonduri la dispozitia guvernului roman, ca sa faca fatza Crizei severe ce se anunta la inceputul anului 2009. Dar Basescu si securistii sai abjecti au preferat sa scuipe in mana intinsa de mine si sa se imprumute la blestematii aceia de evrei. Asa se explica faptul ca in Israel criza nu a inceput decat in 2011, pentru ca in 2009 si 2010 au trait pe spinarea noastra, punandu-l pe omul lor -Basescu- sa ne taie salariile, sa mareasca TVA-ul, sa ia mancarea de la gura copiilor romani si sa inchida scoli si spitale. angry.gif angry.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj May 16 2013, 09:54 AM
Mesaj #4889

Guests

Citeaza (LordSchmill @ May 16 2013, 09:31 AM) *

Averea ei colosala se explica foarte simplu: in august 2007, Wolfsbergii i-au donat toti banii lor, sub amenintarea sinistra ca Dragonii spatiali -care tocmai ce sosisera in sistemul solar- ar putea devia un asteroid mai maricel sa cada exact peste orasul New York.

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj May 16 2013, 10:08 AM
Mesaj #4890

Guests

Citeaza (Pintea @ May 16 2013, 09:54 AM) *
Averea ei colosala se explica foarte simplu: in august 2007, Wolfsbergii i-au donat toti banii lor, sub amenintarea sinistra ca Dragonii spatiali -care tocmai ce sosisera in sistemul solar- ar putea devia un asteroid mai maricel sa cada exact peste orasul New York.

Ma rog, asta am aflat din diverse surse nedemne de incredere, asa ca nu bag mana-n foc... E perfect posibil si ca dumnealor sa-si fi donat toti banii pentru ca au fost fermecati de frumusetea ei cosmica. wub.gif

+Quote Post

181 Pagini V  « < 161 162 163 164 165 > » 
Closed TopicStart new topic
11 Utilizatori care citesc acest topic (11 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 15th December 2019 - 05:01 PM