IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

15 Pagini V  « < 5 6 7 8 9 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Offtopice, ghici care era subiectul
Vizitator_Ana-Isabela.
mesaj May 5 2012, 02:47 PM
Mesaj #181

Guests

Lupta anticoruptie este intr-adevar pe drumul cel bun, drum care duce la groapa comuna in care vor fi azvarlite in sila toate hoiturile pedeliste. Eu voi veni la final sa arunc benzina peste ele si sa le dau foc.
[/quote]

Pintea, esti sigur ca esti OK? Daca ascunzi vreo drama, vreo tragedie, spune, e mai sanatos, ti-au luat pedelistii casa, ti-au dac foc la masina - ca pari cu mintile tulburate, umbli cu amenintari. Si ori (a) o sa spui ca au fost figuri de stil ori (cool.gif ca tu chiar pui in aplicare, ceea ce inseamna ca nu stii nimic despre justitie, doar ai coborat din padure cu ghioaga si ai dat de un forum.
Cum sa fie lupta anti-coruptie pe drumul cel bun CAND CORLATEAN AMENINTA CU ARESTAREA PROCURORILOR CARE ANCHETEAZA CAZURI DE CORUPTIE ?? Tu stii cum functioneaza justitia? Inteleg ca esti USL militant, simplu, de la tara, incearca totusi sa te documentezi nitel. Sau asa sunteti toti, ati invatat democratia cu gloante?

Go to the top of the page

+Quote Post
Zgabeartza Iftod...
mesaj May 5 2012, 02:48 PM
Mesaj #182

Membru veteran

Grup: Membri
Postari: 543
Inscris: 28-February 09
De la: Orasul lui Bucur
Utilizatorul numarul: 6 789

Citeaza (Pintea Haiducul @ May 5 2012, 01:12 PM) *
Tu indraznesti sa emiti judecati asupra prestatiei mele? angry.gif Pe ce temei? In caz ca s-a uitat, le reamintesc cititorilor cine esti, citandu-ti o postare in care recunosti de buna voie si nesilit de nimeni ca nu esti decat un dezinformator ordinar, nu un om cinstit:

http://forum.hotnews.ro/index.php?showtopi...180#entry235541

Lupta anticoruptie este intr-adevar pe drumul cel bun, drum care duce la groapa comuna in care vor fi azvarlite in sila toate hoiturile pedeliste. Eu voi veni la final sa arunc benzina peste ele si sa le dau foc.

Trebuie sa stai la coada, stiu unu' care urmeaza sa ne impuste...

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj May 10 2012, 06:42 AM
Mesaj #183

În Numele Adevărului

Postari: 10 152
Inscris: 10-June 08
De la: Deva
Utilizatorul numarul: 1 133

Citeaza (pehash @ May 10 2012, 07:49 AM) *
Daca ar trai fiecare din munca lui cred ca vreo 10 milioane de adulti ar muri de foame. Dupa puteri? asta e altceva.. probabil te referi la puterea de a vota cu cel care promite cat mai multa pomana...

O fi plecat spre est.. maica Rusie.. carnetelul rosu de partid...

Chiar nu ti-e jena sa colportezi cliseele astea propagandistice de doi bani? dry.gif Esti tendentios dincolo de orice limita a bunului simt. Si vei fi judecat ca atare de cititori.

--------------------
https://www.scribd.com/collections/3894082/Holosemantica

http://pintea-haiducul.simplesite.com/423681607

+Quote Post
hotnewsadmin
mesaj May 10 2012, 06:49 AM
Mesaj #184

Administrator

Grup: Root Admin
Postari: 1 241
Inscris: 29-March 08
Utilizatorul numarul: 1

Citeaza (Pintea Haiducul @ May 10 2012, 07:42 AM) *
Chiar nu ti-e jena sa colportezi cliseele astea propagandistice de doi bani? dry.gif Esti tendentios dincolo de orice limita a bunului simt. Si vei fi judecat ca atare de cititori.

Pintea, care parte a postarii ERA LA SUBIECT?

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj May 10 2012, 06:51 AM
Mesaj #185

În Numele Adevărului

Citeaza (hotnewsadmin @ May 10 2012, 08:49 AM) *
Pintea, care parte a postarii ERA LA SUBIECT?

OK, scuze. Dar ma deranjeaza la culme nesimtirea unora.

--------------------

+Quote Post
hotnewsadmin
mesaj May 10 2012, 06:58 AM
Mesaj #186

Administrator

Grup: Root Admin
Postari: 1 241
Inscris: 29-March 08
Utilizatorul numarul: 1

Citeaza (Pintea Haiducul @ May 10 2012, 07:51 AM) *
OK, scuze. Dar ma deranjeaza la culme nesimtirea unora.

Si pe mine, cu mentiunea ca eu chiar pot sa fac ceva. NU MAI ATACA USERI. TI-AM SPUS DEJA DE 10 ORI. Se pare ca ti-am spus degeaba, nu?

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj May 16 2012, 07:40 AM
Mesaj #187

În Numele Adevărului

Citeaza (Pintea Haiducul @ May 16 2012, 09:14 AM) *
O sa-ti caut postarea in care declarai ca tu, dupa moarte, o sa mergi "de-a dreapta Tatalui" si o s-o repostez ca sa-ti reimprospatez memoria, ramolitule.

Dovada:

Citeaza (Zgabeartza Iftode @ Jan 25 2011, 10:13 PM) *
Dupa ce am sa mor, am sa merg de-a dreapta Tatalui caci sunt crestin ortodox, sau poate in Iad, reincarnarea in limaxi, omizi, rame, cartite iti este rezervata, si asa nu ai deschis ochii pana ai murit, dupa aia ce-ti mai trebuie...
"Prostul more de grija altuia"... nu-mi plange mie de mila, imi plang eu singur vazand unde ne-au adus comunistii de ieri si aia de azi, plangeti tie ca ai trecut prin viata imaginandu-ti ca traiesti....

Citeaza (Zgabeartza Iftode @ Feb 10 2012, 10:19 AM) *
Nu degeaba am spus ca se destrama bazmalutza bunicutzii... Tot ce s-a chinuit Ilici sa creeze din '89 incoace, partide din acelasi partid, aceeasi oameni rotiti prin alte posturi, parca incepe sa se duca pe apa sambetii... Asa sa dea Dumnezeu...

Citeaza (Zgabeartza Iftode @ Apr 12 2011, 08:11 PM) *
@Pintea...

Se spune ca cel mai greu lucru pe care l-a facut diavolul a fost sa-i faca pe oameni sa creada ca el nu exista...

Aceasta postare a fost editata de Pintea Haiducul: May 16 2012, 07:57 AM

--------------------

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj May 17 2012, 05:22 PM
Mesaj #188

În Numele Adevărului

Citeaza (Zgabeartza Iftode @ May 17 2012, 07:00 PM) *
Yuhhhuuuu....Doamne ajuta sa ramana definitiva!...

"Par quelle autorité peut-on, par quelle loi,
Châtier en autrui ce qu'on souffre chez soi?"

(Corneille)

--------------------

+Quote Post
Zgabeartza Iftod...
mesaj May 17 2012, 05:46 PM
Mesaj #189

Membru veteran

Postari: 543
Inscris: 28-February 09
De la: Orasul lui Bucur
Utilizatorul numarul: 6 789

Citeaza (Pintea Haiducul @ May 17 2012, 05:22 PM) *
"Par quelle autorité peut-on, par quelle loi,
Châtier en autrui ce qu'on souffre chez soi?"

(Corneille)

Parce que...

(Moi)

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj May 17 2012, 05:51 PM
Mesaj #190

În Numele Adevărului

Citeaza (Zgabeartza Iftode @ May 17 2012, 07:46 PM) *
Parce que...

(Moi)

Oui? Veux-tu me dire quelque chose?

--------------------

+Quote Post
Vizitator_Portofelul plin și fin.
mesaj May 26 2012, 02:53 PM
Mesaj #191

Guests

Citeaza (Portofelul plin și fin @ May 18 2012, 11:24 PM) *
Mai portofel , nu cumva aici scrii pe considerente politice , partide si alte alea ? Nu m-am referit nicicum la chestiuni politice . Am spus ca legea care alege este cererea si oferta smile.gif. Ce tot imi dai cu pdl si alte aiureli din astea .

In tara asta sunt oameni talentati care stiu multe si in diverse domenii si e bine sa invatam de la ei . Certificatul ala ... o fi bun , n-o fi , om vedea .

Nu te mai agita atata ca face rau la tendoanele capului smile.gif

Nene, orice ți-aș scrie e degeaba. Știe admin-ul de ce...

+Quote Post
mesaj May 26 2012, 06:28 PM
Mesaj #192

Guests

Citeaza (Unchiul Sam @ May 26 2012, 08:24 AM) *
Avem o guvernare care ar trebui sa declanseze o revolta generalizata in toate domeniile. Abuzurile se tin lant, in ministere sunt numiti hoti si prosti, personaje grosolane sunt prezentate ca oameni de treaba, pacatele vechii guvernari sunt preluate si aplicate cu entuziasm, viitorul presedinte al tuturor romanilor cere desfiintarea unui partid, premierul da o ordonanta de urgenta identica unei ordonante pe care a contestat-o de trei ori cand era in opozitie... e un amestec de diletantism, mediocritate si totala indiferenta fata de cetatean incat te-ai astepta sa vezi lumea isterizata.
In schimb avem o indiferenta aproape generalizata.
Au curs tone de cerneala si au fost facute sute de ore de emisiuni isterice cand EBA a rostit un cuvant gresit, trei ministri consecutivi ai invatamantului care vorbesc prost si nu sunt in stare sa isi scrie un CV fara greseli au fost repede uitati dupa ce televiziunile lui Voiculescu au incercat chiar sa ii spele fara nici o jena fata de spectator.
Cei care reactionau isteric la orice actiune a fostilor au devenit brusc indiferenti.
Subordonarea politica e totala, sustinatorii USL nu au nici o reclamatie la felul cum guverneaza alesii.
Nu stiu zau cum e mai rau, ca avem politicieni ca cei de mai sus sau ca avem cetateni care sunt multumiti cu asemenea alesi?

Da, ca să vezi...de la isterie la indiferență... dna. Aquirre, premierul Madridului și cam PP-istă către Junte (adică către falanga spaniolă) a amenințat că dacă la cupa Regelui- desfășurată ieri între autonomiile principale- deci între F.C.Barcelona și Athletico Bilbao- se va fluiera la imnul spaniol- singurul permis de domnia sa pe stadion- va întrerupe imediat meciul care va fi rejucat la o zi cu dată incertă, într-un stadion fără spectatori... și vreo 4 zile a fost plină media spaniolă de această poveste, miercuri a ieșit tot ce înseamnă învățământ spaniol, de la grădiniță și până la universități- blocând printre altele celebra Diagonal din Barcelona, tot miercuri minierii din Asturias au blocat căile de acces către Asturii- ghiciți cu ce- cu cauciucuri cărora le-au dat foc, joi au descoperit că șeful CCR-ului spaniol și-a cam plătit weekend-urile de 4 zile din banii publici (vreo 48 - numărate de unul din colegii lui- ce oameni răi și ăștia, domle) iar vineri, ca să vezi, după ce am strigat pe străzile din Bilbao de am răgușit ”Espana, manana, serra republicana” meciul s-a desfășurat în liniște și Athletico a luat-o pe cocoașă- fără manifestări decât pe la diversele crâșmulițe. Evident că cetățeanul cenzor, pardon, administrator, va cenzura și acest răspuns- dar are el oarece cu PD-Lul ?

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Jun 9 2012, 11:58 AM
Mesaj #193

Guests

Citeaza (mosafir @ Jun 9 2012, 11:41 AM) *
gata, de azi putem rasufla usurati... Pintea conduce lumea smile.gif

Nu eu, nevasta-mea. Buey, de cate ori tre' sa va mai spun ca sa pricepeti odata? tongue.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Jun 9 2012, 12:11 PM
Mesaj #194

Guests

Citeaza (mosafir @ Jun 9 2012, 11:41 AM) *
gata, de azi putem rasufla usurati... Pintea conduce lumea smile.gif

ps: cu cat mintea e mai creata, cu atat e mai usor de inteles!

I'm On Top Of The World!
rolleyes.gif

+Quote Post
mesaj Jun 15 2012, 09:39 PM
Mesaj #195

Guests

Citeaza (Warrington @ Jun 15 2012, 08:05 PM) *
Datul cu parerea, sportul national la romani.

Daca ai fi deschis macar o carte de psihologie in toata viata ta, ai fi descoperit ca oamenii nu numai ca se lasa manipulati in mod repetat, dar chiar cauta inconstient manipularea care sa-i duca intr-un scenariu familiar, confortabil. Iar la romani, familia nevrotica e chiar mai des intalnita decat la alte natiuni.

Voturile obtinute de Ion Iliescu in decursul timpului, din partea "oamenilor de bine", se explica in proportie de peste 90% prin fenomenul asta.

Dragă tălică Warrington,

Nasol pentru matale dar al doilea doctorat mi-l voi da în Psihologie. Început prin 1997- avâmd drept cunducător o extem de talentată- da răposată- profesoră de la Universitatea București. COntiuat în acest an- cu cel mai bun dintre cei buni. Te voi invita și pe matale la susținerea publică- probabil că în sezonul II 2013.

+Quote Post
Vizitator_Warrington.
mesaj Jun 15 2012, 10:44 PM
Mesaj #196

Guests

Citeaza (Portofelul plin și fin @ Jun 15 2012, 09:39 PM) *
al doilea doctorat mi-l voi da în Psihologie.

Sa i-o spui lu' Mutu! Sau lui Chivu, daca preferi! tongue.gif

Esti la fel de departe de Psihologie pe cat esti de submarine nucleare. Sau iti scrie altcineva postarile? tongue.gif

+Quote Post
Vizitator_iobaguluibase.
mesaj Jun 19 2012, 03:16 PM
Mesaj #197

Guests

De ce oare toti pipuncuristii lui Base si lingaii se afla pe forum si in viata reala sunt minoritari?
De ce Hotnews e aservit acestui betiv notoriu numit Base?
Oare a fi reprezentantul Romaniei si a romanilor un mincinosnesimrit si un betiv e mai putin grav decat a copia niste lucrari ?

+Quote Post
Vizitator_Nae.
mesaj Jun 19 2012, 03:48 PM
Mesaj #198

Guests

Citeaza (iobaguluibase @ Jun 19 2012, 03:16 PM) *
De ce oare toti pipuncuristii lui Base si lingaii se afla pe forum si in viata reala sunt minoritari?

Fiindca noi avem PC si stim cum sa folosim un keyboard si un forum.

+Quote Post
Vizitator_(^-^).
mesaj Jun 19 2012, 03:49 PM
Mesaj #199

Guests

' ...oglinjoara, oglinjoara, cine-i cel mai dottore din tara ? '

' deci...Boc ' tongue.gif

+Quote Post
Vizitator_fssss.
mesaj Jun 22 2012, 11:23 PM
Mesaj #200

Guests

Neavand optiunea de a contacta un administrator am sa intreb aici:

De ce nu mai exista threadul cu discutii despre kaufland ?

+Quote Post
mesaj Jul 6 2012, 03:32 PM
Mesaj #201

Guests

Citeaza (Warrington @ Jul 6 2012, 12:18 PM) *
Tu chiar nu mai ai nici o urma de bun-simt?
Ce treaba au termopanele cu Trofeul Calitatii, pentru care face Nastase inchisoare?
Chiar crezi ca vorbesti cu tolomacii care aveau 14 ani in 2004 si care se uita la Antena 3 ca la sfintele moaste?

Dle. Warrington, fă-te drăguț și explică-ne și nouă (sunt sigur că nu sunt singur) vina dlui. Năstase în Trofeul Calității. Dar aș dori o explicație logică și de bun simț...

+Quote Post
mesaj Jul 6 2012, 03:38 PM
Mesaj #202

Guests

Citeaza (Gamma @ Jul 6 2012, 09:14 AM) *
Doar pentru ca ma iei cu borduri si flote ....
Firme ale secu , whatever , totul perfect legal.
http://badeadan.blogspot.ro/2011/03/odiseea-crescent-3.html

Nașpa rău, dle. Gamma. Studenților mei cu care fac design de web le spun că nu e de dorit- de fapt îi și pic dacă o fac- să intri pe o pagină de Internet și să te aștepte muzică sau sunet- orice muzică sau orice sunet. Unu- că poți să sperii omul. Doi- că poate să nu-i placă. Trei- că poate fi surd. Deci am maaarea rugăminte ca dacă mă mai trimiți pe pagini cu sonor, să-mi spui dinainte.
În rest, și ???? Dacă discutăm câte ceva de analiza explozivilor C4 de proveninență cehă- că de unde C4- dar trecuți prin Românika și duși de un anumit marinel- cui crezi matale ? - unei anumite organizații Hizzbolah- care ce crezi matale că a făcut cu ei ? Buf cazarma la marinei prin 1983- în Beirut- înțelegi mai bine de ce lui Băsescu trebuie să-i placă gustul licuriciului cel mare. Că nici CIA nu e foarte fraieră și că au murit vreo 200 de pușcași marini- dacă nu mă înșel.

+Quote Post
kjh
mesaj Jul 6 2012, 05:41 PM
Mesaj #203

Membru veteran

Postari: 282
Inscris: 6-August 09
De la: undeva in Romania
Utilizatorul numarul: 10 366

Citeaza (Portofelul plin și fin @ Jun 27 2012, 11:43 PM) *
Două instituții inutile și pline de oamenii lui Bpsescu sunt gata pentru a fi desființate- aducând la bugetul de stat o economie de cel puțin 100 de milioane Euro anual.

CCR- cu jalnice epave gen Zegrean, Iulia Motoc și alții- numiți ca prieteni și apropiați ai dlui. BĂsescu- o competențe, 0 aptitudini- dat tupeu cât cuprinde.
Dl.Zegrean, care și-ar găsi cu greu o slujbă de cosaș pe lângă dl. Emil Boc este ”Zegrean este absolvent al Facultatii de Drept a Universitatii Babes-Bolyai din Cluj-Napoca (1980), iar intre 1990-1992 a fost senator de Bistrita-Nasaud din partea FSN, apoi deputat in 2004 din partea PD, membru in Comisia juridica de disciplina si imunitati a Camerei Deputatilor.

Intre 1980 si 1988 a fost consilier juridic in judetul Bistrita, iar din 1988 si pana in 2007 a fost avocat in Baroul Bistrita-Nasaud, specializat in drept civil si comercial, preocupari in domeniul privatizarii societatilor comerciale si in insolventa.
”. Ne pare rău că trebuie să o spunem dar în anii 1980-1989 imensa majoritate a absolvenților de drepți era personal din Securitate. Dl.Zegrean nu putea să intre la drept fără un dosar- și tare ne-ar plăcea să se facă public dosarul respectiv. NICI UN STUDENT LA DREPT ÎN PERIOADA RESPECTIVĂ NU INTRA FĂRĂ DOSAR iar dacă îți trebuia dosar la FIlozofie- e clar că cel de drept atesta niște epoleți albaștii și niște steluțe pe umăr. Îl invit pe dl.Zegrean să-și facă public dosarul sau să ne dea în judecată- ce dorește domnia sa. Dar s-ar putea ca apartenența la una din Direcțiile Securității Statului să nu fie extrem de onorantă nici pentru dl. Zegrean- șeful CCR și nici pentru securilă Băsescu.
Așa cum se poate vedea din CV-ul de pe Hotnews (lucrez cu materialul clientului)- dl.Zgrean e un neica nimeni, numit de asociația securiștilor patrioți în retragere sau încăp în activitate ,condusă formal de președintele Băsescu- iar real de un anume Șarpe cu ochelari...
Dl.Lăzăroiu, camarad de Secu cu dl.Băsescu, despre care tot Hotnews-ul spune ”Evenimentul Zilei a relatat urmatoarele despre Lazaroiu: "In 2004, Petre Lazaroiu l-a scos basma curata pe Traian Basescu in dosarul "Pasajul Basarab". In perioada 2001-2002, Basescu ar fi platit, in calitate de primar al Capitalei, aproximativ 1 milion de euro din banii bucurestenilor, unei firme de casa, pentru un proiect al pasajului Basarab, pentru care Consiliul General al Municipiului Bucuresti nu si-a dat acordul". Detalii aici.”
Dna. Iulia Motoc, soția - ghici cui- a dlui. ambasador la Bruxelles- dl.Mihnea Motoc- care ce să vezi- l-a avut ca unchi din partea mamei (adică fratele lui mă-sa) pe fostul procuror general al ROmâniei de pe vremea lui Ceașcă (ne scapă numele- familia Motoc fiind onorabilă dar neputând să avanseze fără PCR-ul respectiv)- ”ulia Antoanella Motoc (45 ani) a fost numita judecator la CCR in 2010 de catre Senat, la propunerea PDL, in defavoarea lui Teodor Melescanu.

Anterior numirii sale in functia de judecator al CCR, Motoc a fost judecator la Judecatoria sectorului 2, Bucuresti (1990-1995) si avocat in Cadrul Baroului Bucuresti din 1995, pozitie pe care si-a rezervat-o pana in prezent.
” deci tot o neica nimeni.
Ne întrebăm- noi oare- așteptând și pe ulița noastră soare- de ce trebuie CCR-iștii numiți și nu e un concurs- normal- ca peste tot ? Păi ar mai fi câștigătorii concursului îndatorați dlui. Băsescu ? Neh.
Cât despre ANI- nu putem spune decât că e o rușine a societății românești și fiecare ANI-ist- în frunte cu dna. Macovei- ar trebui spânzurați de câte un stâlp pe Kisselef. O instituție bazată pe turnătorie și minciună- care-l găsește vinovat pe Mircea Diaconu- dar nevinovată total pe dna. Udrea- care a avut contracte cu firmele dlui. Cocoș și asociații câtă vreme a fost ministră- ia banii degeaba. Așteptăm cu interes ca președenția să-și pună- precum ANI și DNA- o cutie poștală pentru denunțuri anonime. Nu vă faceți că nu știați.

Dar ce cauti tu aici ? ! Nu-ti risipi timpul pretios , mergi la "antene" !
Acolo poti sa lingi cit vrei si ce vrei . Marsi !

--------------------

.......

+Quote Post
Vizitator_flaviavoicu2008.
mesaj Jul 10 2012, 07:40 PM
Mesaj #204

Guests

Citeaza (Sieglind @ Aug 28 2011, 01:59 PM) *
De ce nu mă vede? Deşi m-am logat, mă trateaza drept "vizitator"? angry.gif angry.gif

Şi nici nu mă lasă să scriu la orice topic (am testat)

La fel patesc si eu sad.gif(

+Quote Post
Vizitator_Till.
mesaj Jul 11 2012, 01:30 PM
Mesaj #205

Guests

Citeaza (deDE @ Jul 11 2012, 01:22 PM) *
Mda, toata lumea ii da inainte ca ce rau e Basescu, ce bun e Ponta-Antonescu.

"Cel mai cinstit guvern pe care l-a avut Romania".

Ma gindesc ca or fi si in barca cealalta exemple asemanatoare.

Dar, acum ochii sunt pe "Cel mai cinstit guvern pe care l-a avut Romania".

Ori daca asta e "Cel mai cinstit guvern pe care l-a avut Romania", atunci e nasol de tot.

ca nu la sa "Cel mai cinstit guvern pe care l-a avut Romania" sa lucreze.

Sa nu uitam, totusi, draci cetatzeni si cocompatriotzi, ca acest guvern a fost ales majoritar, zdrobitor, de cel mai destept si olimpic si matur si drept dintre popoarele europei, ala caruia nu vrea Olanda sa-i dea schengen cu polonicul, ala carora si bulgaricii i-au luat-o înainte laugh.gif

Duare, eh ? wink.gif

+Quote Post
Vizitator_Erich von Luthe.
mesaj Jul 11 2012, 01:33 PM
Mesaj #206

Guests

Citeaza (Till @ Jul 11 2012, 01:30 PM) *
....
bla bla bla
frectii frectii frectii
bla bla bla
......
Duare, eh ? wink.gif

iesi dreaq afara!

+Quote Post
Vizitator_Till.
mesaj Jul 11 2012, 01:34 PM
Mesaj #207

Guests

Citeaza (Erich von Luthe @ Jul 11 2012, 01:33 PM) *
iesi dreaq afara!

Duare, eh ? wink.gif

+Quote Post
Vizitator_Erich von Luthe.
mesaj Jul 11 2012, 01:39 PM
Mesaj #208

Guests

Citeaza (Till @ Jul 11 2012, 01:34 PM) *
Duare, eh ? wink.gif

esi in plmia afara! citat din papagalul de tine. laugh.gif
nu, nu doare. sau duare doi metri in fatza organului.
deci, esi afara! raus! grupir! laugh.gif

+Quote Post
Vizitator_Till.
mesaj Jul 11 2012, 01:48 PM
Mesaj #209

Guests

Citeaza (Erich von Luthe @ Jul 11 2012, 01:39 PM) *
citat din tine. laugh.gif

este ca n-ai altceva mai bun ? biggrin.gif
Plagiatorule biggrin.gif biggrin.gif

+Quote Post
Vizitator_SanatosDoarUnPic.
mesaj Jul 17 2012, 08:39 AM
Mesaj #210

Guests

Citeaza (hotnewsadmin @ Jul 15 2012, 06:40 PM) *
Warrington, ma gandesc ca scrii aici fiindca locul e decent, fara multe atacuri la persoana. Ai oameni cu care sa discuti, ai cititori (cam 2500 IPuri distincte pe zi). Nu ti se pare ca e bine asa? Ai inceput sa exagerezi cu desconsiderarea colegilor forumisti si nu e bine. Incearca sa comunici fara referiri la persoana o vreme. E campanie, lumea e oricum iritata. Dialog, aminteste-ti.

Si mafalda? Nu-i prea mult?

Dl Hot si admin, v-as ruga, mai multa consideratiune pt doamnele sensibiloase de pe forum, n-au nici o vina ca sau nascut asa, in trup si suflet de femee focoase, si care cred ca ele e bune doar fiindca altii e rai (ca nici cale de mijloc nu se ezista, conform teoremei lui Ionitza zis si Sorin tongue.gif

Deci, Dl Hot, cel care are mereu dreptate si mai ales ultimul cuvant, e o doamna fireste si maniac pe deasupra ( oups...eu am acum ultimul cuvant si ultrasexist) - deci, se poate sa deschid un topic nou, un clubul maniacilor nascuti ashea, unde sa am mereu ultimul cuvant doar io, si cel adevarat si drept desigur ?
...fireste, asta de doar de dragul de a mai asana un pic Romania de unele putregaciuni psiho-lo...psihio-lo...logice grave (ca sa fiu ontopic cu putregaiu din tarisoara) ?
( noi vrem sociopati halucinogenisti originali, nu copy, curati si uscati, grupati intr-un topic distinct dry.gif

topicul s-ar putea numi : '' doar noi gandim corect ''
...ocazie cu care toate celelalte topicele ar putea fi anulate - prin neprezentarea forumistilor, iar Hot si admin ar putea sa-si bea berea linistiti si fara efort, este ? rolleyes.gif

+Quote Post

15 Pagini V  « < 5 6 7 8 9 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
3 Utilizatori care citesc acest topic (3 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 12th December 2019 - 09:53 AM