IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> nu stiu ce sa fac
Vizitator_melania.
mesaj Mar 27 2011, 08:03 PM
Mesaj #31

Guests

Eu am tot timpul cate ceva de facut. Seara, inainte de culcare, citesc o carte. Dar probabil ca sunt demodata.
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_Camelia-Mia Ursu.
mesaj Mar 28 2011, 08:00 AM
Mesaj #32

Guests

angry.gif angry.gif angry.gif Salut,
Nu vreau sa te sperii, dar...fugi, fugi cat mai repede!!!! Viata nu se termina la 27 de ani!!!!! Asa nu e iubire, crede-ma!!! Uita 2 ani din viata ta!!!! excl.gif [ quote name='mira' date='Apr 16 2009, 11:35 AM' post='29592']
Buna tuturor

E prima oara cand va scriu si as dori sa primesc un sfat. Am 27 de ani si am nunta in iunie. Traiesc cu un barbat tot de varsta mea cam de doi ani. Zilele trecute eram nervosi amandoi de la impins unul pe altul am ajuns la dat palme si o bataie cu piciorul mai mult din partea lui. A fost prima oara o asa iesire din partea noastra. Nu stiu ce sa fac, de atunci nici nu pot sa-l privesc, el imi cere iertare si tot cauta solutii ca ce sa facem ca sa numai apara situatii din astea. Adevarul este ca il iubesc, deja avem biletele pentru luna de miere dar o asemenea iesire e de neiertat.
Dati-mi va rog un sfat.... e iadul ce traiesc acuma.
Multumesc.
[/quote]

+Quote Post
Ana Armanca Arde...
mesaj Apr 6 2011, 01:09 PM
Mesaj #33

Membru veteran

Grup: Membri
Postari: 755
Inscris: 1-April 11
Utilizatorul numarul: 26 822

Citeaza (mira @ Apr 16 2009, 11:35 AM) *
Buna tuturor

E prima oara cand va scriu si as dori sa primesc un sfat. Am 27 de ani si am nunta in iunie. Traiesc cu un barbat tot de varsta mea cam de doi ani. Zilele trecute eram nervosi amandoi de la impins unul pe altul am ajuns la dat palme si o bataie cu piciorul mai mult din partea lui. A fost prima oara o asa iesire din partea noastra. Nu stiu ce sa fac, de atunci nici nu pot sa-l privesc, el imi cere iertare si tot cauta solutii ca ce sa facem ca sa numai apara situatii din astea. Adevarul este ca il iubesc, deja avem biletele pentru luna de miere dar o asemenea iesire e de neiertat.
Multumesc.

Eu înţeleg că aţi scăpat situaţia de sub control amândoi şi că aţi împins şi dat cu palma amândoi... Deci nu poate fi vorba de un singur vinovat.

+Quote Post
Vizitator_Marcu.
mesaj Apr 6 2011, 01:39 PM
Mesaj #34

Guests

Citeaza (Ana Armanca Ardeleanu @ Apr 6 2011, 01:09 PM) *
Eu înţeleg că aţi scăpat situaţia de sub control amândoi şi că aţi împins şi dat cu palma amândoi... Deci nu poate fi vorba de un singur vinovat.

Doamne, mare ti-e gradina ta!

Sfatul asta venit dupa 2 ani imi aminteste de bancul aia cu melcul, care bate la usa ursului sa ceara ceva de mancare. Ursul il ia in mana si il arunca in gradina. Dupa 6 luni, bate iar melcul la usa: "De ce esti, ba ursule, bulangiu?"

+Quote Post
aa900
mesaj May 6 2011, 12:58 AM
Mesaj #35

Nou venit
*

Postari: 3
Inscris: 6-May 11
Utilizatorul numarul: 27 660

Nu înţeleg http://71-37-37-135.tukw.qwest.net/1001.htm

+Quote Post
FybeR
mesaj May 6 2011, 08:55 AM
Mesaj #36

Nou venit
*

Postari: 3
Inscris: 6-May 11
Utilizatorul numarul: 27 666

"Buna tuturor

Multumesc."

Sincer si fara nici o suparare......dar n-ai nici o treaba cu viata! Degeaba ai 27 de ani. In primul rand ca sa iti raspund si pe intelesul tau la intrebarea ta: Un barbat nu da niciodata primul! mai ales in femei...Cei care dau primii ori sunt betivi, ori au probleme mintale cu siguranta. Daca tu esti cea care l-ai lovit primul pe el, tu esti cea vinovata de tot scandalul iscat. Un barbat nu face decat sa reactioneze la situatia in care se afla. Ca sa nu mai zic ca un barbat nu o sa accepte vreodata sa fie lovit de o persoana mai slaba din punct de vedere fizic, mai ales daca persoana ii este si draga. Cei mai multi criminali in serie sunt cei care au fost maltratati in copilarie.

Sfat: te-a lovit 1 data, o sa te loveasca si a 2-a oara.......atat timp cat tu dai prima+ ii dai motive sa reactioneaze! Daca tu nu il lovesti cu siguranta n-o te loveasca el primu, fara motive.
Sfat2: sper sa nu il inseli vreodata in viata:)))))...ca sa nu te vedem pe la stirile PR tV.

sa dai un reply sa-mi spui daca ai inteles mesajul si imi pare rau duritatea raspunsului dar nu mi-ai oferit prea multe alternative! GG

+Quote Post
Vizitator_mirel.
mesaj May 6 2011, 10:34 AM
Mesaj #37

Guests

Citeaza (FybeR @ May 6 2011, 08:55 AM) *
"Buna tuturor

Multumesc."

Sincer si fara nici o suparare......dar n-ai nici o treaba cu viata! Degeaba ai 27 de ani. In primul rand ca sa iti raspund si pe intelesul tau la intrebarea ta: Un barbat nu da niciodata primul! mai ales in femei...Cei care dau primii ori sunt betivi, ori au probleme mintale cu siguranta. Daca tu esti cea care l-ai lovit primul pe el, tu esti cea vinovata de tot scandalul iscat. Un barbat nu face decat sa reactioneze la situatia in care se afla. Ca sa nu mai zic ca un barbat nu o sa accepte vreodata sa fie lovit de o persoana mai slaba din punct de vedere fizic, mai ales daca persoana ii este si draga. Cei mai multi criminali in serie sunt cei care au fost maltratati in copilarie.

Sfat: te-a lovit 1 data, o sa te loveasca si a 2-a oara.......atat timp cat tu dai prima+ ii dai motive sa reactioneaze! Daca tu nu il lovesti cu siguranta n-o te loveasca el primu, fara motive.
Sfat2: sper sa nu il inseli vreodata in viata:)))))...ca sa nu te vedem pe la stirile PR tV.

sa dai un reply sa-mi spui daca ai inteles mesajul si imi pare rau duritatea raspunsului dar nu mi-ai oferit prea multe alternative! GG

Multumesc pentru sfaturi smile.gif Acum am 29 de ani si dupa cum vezi mi-am schimbat numele, dar si alte lucruri... La fel si fostul meu prieten, actuala sotie. Am treizeci de kilograme mai mult decat el/ea si pot sa spun ca am o sotie foarte blanda, nu-mi iese din cuvant ca-i este frica sa nu pogoare apocalipsa.
Iarta-mi duritatea si franchetea raspunsului, dar acum sunt altfel dry.gif

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Apr 8 2012, 10:24 PM
Mesaj #38

Guests

eartal!

+Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
2 Utilizatori care citesc acest topic (2 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 25th January 2020 - 03:35 PM