IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

Reply to this topicStart new topic
> Cenzura sau ce?
Vizitator_Ven0m.
mesaj Mar 16 2010, 10:24 AM
Mesaj #1

Guests

Salut. Pe site-ul hotnews.ro nu-mi mai apre niciun comentariu. In mod ciudat, asta s-a intamplat dupa o analiza critica (fara limbaj obscen si on topic) a unui material din sectiunea "Think Outside the Box" de acum cateva zile. Care-i treaba? E doar o coincidenta sau sunt eu paranoic?
Go to the top of the page

+Quote Post
hotnewsadmin
mesaj Mar 17 2010, 02:43 AM
Mesaj #2

Administrator

Grup: Root Admin
Postari: 1 241
Inscris: 29-March 08
Utilizatorul numarul: 1

Citeaza (Ven0m @ Mar 16 2010, 11:24 AM) *
Salut. Pe site-ul hotnews.ro nu-mi mai apre niciun comentariu. In mod ciudat, asta s-a intamplat dupa o analiza critica (fara limbaj obscen si on topic) a unui material din sectiunea "Think Outside the Box" de acum cateva zile. Care-i treaba? E doar o coincidenta sau sunt eu paranoic?

e vorba de doua echipe diferite, de doua platforme diferite, administrate de cu totul alti oameni. deci... coincidenta...

+Quote Post
Ven0m
mesaj Mar 19 2010, 09:28 AM
Mesaj #3

Nou venit
*

Grup: Membri
Postari: 1
Inscris: 22-February 10
Utilizatorul numarul: 18 841

Citeaza (HotAdmin @ Mar 17 2010, 02:43 AM) *
e vorba de doua echipe diferite, de doua platforme diferite, administrate de cu totul alti oameni. deci... coincidenta...

Am rezolvat misterul. Mesajul asta, postat de control sub un material, m-a ajutat - "Foarte buna, aceasta analiza a hotnews!" -fiinca a aparut fara probleme... Probabil ca tot ce nu se incadreaza in valoarea respectiva de pupincurism nu merita sa vada lumina site-ului. wink.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 20th July 2018 - 09:40 PM