IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

Reply to this topicStart new topic
> Vodafone AskAFriend se merita ?
Vizitator_ValenTina.
mesaj Mar 18 2010, 09:30 AM
Mesaj #1

Guests

Mi-a trimis un prieten un link si am ajuns intr-o promotie vodafone.
adica aici smile.gif

Aruncati si voi o privire. Vreau sa scap de gura lu fiu'meu care ma tot sacaie sa ii schimb telefonul ca ala vechi "nu are semnal", "nu il tine bateria" etc... smile.gif)

Pe asta "il tine bateria?" "are semnal?" are sa fie fiu'meu fericit cu telefonul asta? Eu as fi foarte fericita sa tin in portofel cei 30 de euro pe care vodafone ii acorda reducere... smile.gif

Go to the top of the page

+Quote Post
LyonSoul
mesaj Mar 25 2010, 03:23 PM
Mesaj #2

Nou venit
*

Grup: Membri
Postari: 12
Inscris: 20-February 10
Utilizatorul numarul: 18 814

Citeaza (ValenTina @ Mar 18 2010, 09:30 AM) *
Mi-a trimis un prieten un link si am ajuns intr-o promotie vodafone.
adica aici smile.gif

Aruncati si voi o privire. Vreau sa scap de gura lu fiu'meu care ma tot sacaie sa ii schimb telefonul ca ala vechi "nu are semnal", "nu il tine bateria" etc... smile.gif)

Pe asta "il tine bateria?" "are semnal?" are sa fie fiu'meu fericit cu telefonul asta? Eu as fi foarte fericita sa tin in portofel cei 30 de euro pe care vodafone ii acorda reducere... smile.gif

Cred ca este cea mai tare promotie online pe care am vazut-o vreodata. Eu am o gramada de prieteni in lista de messenger cu ajutorul am ajuns sa-mi cumpar un telefon smecher aproape moca. Sincer sa fiu fiul tau merita osteneala, promotia este usor de sustinut, este mai degraba un joculet. Aceasta saptamana apartine modelelor Nokia, iar in campul meu de prieteni deja s-a produs isteria. Multi dintre ai au telefoane de la amanet si.. de parca nu ai stii cum sunt acelea, le aduni pe bucati.
Acum sa-ti raspund la intrebare: te asigur ca toate telefoanele promovate de aceasta promotie sunt de calitate si nici nu se pune problema sa nu te tina bateria sau sa-si piarda semnalul. Ba mai mult, ai toate dotarile posibile, de la camera la internet. Incearca sa joci jocul, nu te costa nimic si daca ai prieteni, te-ai scos. Uita-te si tu la model: https://www.vodafone.ro/shop/ui/askAFriend/askAFriend.jsp

+Quote Post
norbert.alexandr...
mesaj Dec 17 2011, 02:35 PM
Mesaj #3

Nou venit
*

Grup: Membri
Postari: 2
Inscris: 17-December 11
Utilizatorul numarul: 30 664

mai bine folosesti noua aplicatie de facebook, Primeste si Daruieste wink.gif
aia e o tampenie..

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 18th July 2018 - 08:09 AM