IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

Reply to this topicStart new topic
> Google face un fel de digg? Cat de real sa fie?
Vizitator_Julius.
mesaj Jul 17 2008, 05:44 PM
Mesaj #1

Guests

Prin martie se zvonea pe bloguri ca Google ar vrea sa cumpere Digg. Cam ciudat mi s-a parut atunci, dar am gasit azi un filmulet pe Techcrunch care arata ca Google intr-adevar testeaza o interfata asemanatoare cu Digg.
Utilizatorii vor putea sa voteze fiecare titlu din cautare si sa adauge comentarii.

Sigur ca va ramane si actuala interfata, iar cea asemanatoare cu Digg va fi doar un serviciu.

vezi aici si aici

Nu stiu cum sa spun, dar deja mi se pare ca Google devine prea extins. Ce o sa urmeze? Retele sociale ca Myspace, pe baza de iGoogle - pe care-l folosesc cu placere sa fiu sincer... Dar nu e prea mult? Google e totul?
Motivul editarii: prea multe greseli de ortografie!
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_Papura Voda.
mesaj Jul 18 2008, 11:19 AM
Mesaj #2

Guests

Da, Google este totul!

+Quote Post
CharissaJ
mesaj Feb 20 2012, 08:58 AM
Mesaj #3

Nou venit
*

Grup: Membri
Postari: 10
Inscris: 23-November 11
Utilizatorul numarul: 30 202

Ar vrea sa fie ei "totul" dar din pacate mai sunt vreo 3 mari corporatii cu care trebuie ca acestia sa isi imparta internautii.
Faptul ca se dezvolta pe mai multe nise este un lucru bun, oarecum, insa poate sa ajunga sa faca o "gafa monumentala" iar utilizatorii google sa isi piarda increderea in acest "monstru" a internetului. Ce e prea mult stim cu totii ca strica, si pe zi ce trece acest goagle se extinde pe tot mai multe domenii.

Parerea mea e ca fiecare trebuie sa aibe "felia" sa din internet, iar Facebook-ul ramane Facebook chiar daca Google Plus a incercat ceva , de tot rasul. Trebuie sa sti pana unde ti se intinde plapuma wink.gif

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 15th July 2018 - 07:33 PM