IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

27 Pagini V  « < 25 26 27  
Reply to this topicStart new topic
> Greșelile USL, Politică
Vizitator_Laur006.
mesaj Oct 22 2012, 06:26 AM
Mesaj #781

Guests

Ce-i asta, dom' profesor? Un fel de "ba p'a ma-tii", dar mai imbracat in cuvinte?
Omul (sau oama) a avut ceva pe suflet, probabil nu-l sufera pe Jiji, a cautat un topic despre USL si si-a spus of-ul. Perfect la subiect. La care dumneata vii cu un raspuns care nu are nicio legatura cu subiectul topicului si nici macar cu textul la care ai facut referire. Nu era mai cinstit sa zici simplu: esti de acord, sau nu, ca cooptarea (sic!) lui Jiji in echipa USL reprezinta un punct slab, (sau forte, depinde de argumentele dumitale)?

Cat poate fi de greu sa porti o discutie argumentata si cu bun-simt? Ce legatura avea Hitler (oale si ulcele, oricum) cu miscarea USL-ului de a-si arata muschii si, in plus, de a "ingurgita" niste "steroizi" in plus? Chiar avea nevoie de asa ceva? Pt mine, simplul fapt ca e in opozitie cu PDL-ul si Basescu, e de ajuns. Daca mai vin si cu niste promisiuni concrete, clare si argumentate, deja au binecuvantarea mea (nu si votul, pt ca stiu sigur ca nu-si vor tine promisiunile smile.gif )
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_basecu'.
mesaj Nov 5 2012, 12:43 PM
Mesaj #782

Guests

Citeaza (Warrington @ Aug 28 2012, 08:48 AM) *
Asta o sa dureze cam 6 luni, ti s-a explicat deja.

Dar daca ai de gand sa bati campii in continuare ca tu vrei sa-l vezi astazi, n-ai decat. Ce-ai vrea, sa vina procurorii cu file din dosare la Antena 3, ca sa te convinga pe tine ca se lucreaza la asta? A trecut abia o luna de la referendum, nici un faptuitor nu avea cum sa fi fost inculpat intr-un timp atat de scurt, cu-atat mai putin sa poata fi si judecat. Numai pe vremea lui Ceausescu te puteai trezi condamnat in 24 de ore.

Il mai tii minte pe Brandusel Nichitean? In 2004 era membru PD si a votat de 5 ori pentru el insusi la parlamentare. PD-ul i-a refuzat validarea mandatului de senator, iar astazi s-a reorientat, e vicepresedintele PNL Suceava. Asta spune totul despre standardele fiecarei formatiuni, in privinta votului multiplu.

Bilantul dupa 3 luni:

http://www.hotnews.ro/stiri-esential-13553...-referendum.htm

OK, dupa inca 3 luni poate mai vedem inca vreo 3-4. Astia au furat 4 milioane de voturi cat se "estima" (eufemism pentru "abera") pe aici pe forum?

Cam cate voturi furate ar veni pe presedinte de sectie de votare? Cred ca omul nici nu respira de ocupat ce era sa fraudeze. Probabil voiau sa bata recordul lui baconschi. laugh.gif

+Quote Post
Vizitator_Moles.
mesaj Nov 5 2012, 02:28 PM
Mesaj #783

Guests

Citeaza (basecu' @ Nov 5 2012, 12:43 PM) *
Bilantul dupa 3 luni:

http://www.hotnews.ro/stiri-esential-13553...-referendum.htm

OK, dupa inca 3 luni poate mai vedem inca vreo 3-4. Astia au furat 4 milioane de voturi cat se "estima" (eufemism pentru "abera") pe aici pe forum?

Cam cate voturi furate ar veni pe presedinte de sectie de votare? Cred ca omul nici nu respira de ocupat ce era sa fraudeze. Probabil voiau sa bata recordul lui baconschi. laugh.gif

Ai si tu fixatiile tale.Nu conteaza daca merge economia,20 de ani,50 de ani acu' inainte tu ti-ai propus sa demonstrezi ca nu e asa.

+Quote Post
Vizitator_basecu'.
mesaj Nov 6 2012, 11:37 AM
Mesaj #784

Guests

Citeaza (Moles @ Nov 5 2012, 02:28 PM) *
Ai si tu fixatiile tale.Nu conteaza daca merge economia,20 de ani,50 de ani acu' inainte tu ti-ai propus sa demonstrezi ca nu e asa.

Mda, am si eu fixatia asta: nu ma las prostit chiar asa, pe fata. SI mai am obsesia asta, ca ce voteaza oamenii ar trebui sa se intample. Ma enerveaza frazele de genul: "NU dom'le, s-a fraudat. lasa ca ramanem tot noi."

+Quote Post
Vizitator_flamand.
mesaj Nov 7 2012, 01:10 PM
Mesaj #785

Guests

Iata ca evenimentele de la 1907 se repeta!
Noi, talpa tarii, cei care asiguram hrana populatiei nu mai putem, ajutati-ne!
Iar voi ne dati bastoane in cap si gaze lacrimogene!
Asa a fost si atunci, conservatorii conduceau tara precum dl. ala micu, apoi au venit liberalii precum smecherasul de mana a doua si ne-au nenorocit!
De data asta nu va mai lasa Europa sa faceti la fel, suntem in 2012! mad.gif

+Quote Post
Vizitator_basecu'.
mesaj Nov 13 2012, 01:54 PM
Mesaj #786

Guests

Citeaza (gigel de luxembourg @ Aug 14 2012, 06:26 PM) *
vezi ca de fapt sunt vreo 4-5 milioane, 2 milioane sunt voturi furate. asta una. Si doi, nu schimbi presedintele cand vrea sula lui voiculescu.

Acum ca iar a inceput baselu' cu fraudele va intreb si eu: pe unde s-a ajuns cu numaratoarea? Aveti deja milionul? laugh.gif

+Quote Post
Vizitator_basecu'.
mesaj Nov 13 2012, 01:55 PM
Mesaj #787

Guests

Citeaza (Warrington @ Aug 17 2012, 10:23 AM) *
O sa-ti repet pana iti intra-n cap:

Acele voturi (cu certitudine nu 7,4 mil., ci probabil doar vreo 4,5 mil. reale) erau pentru a confirma o decizie a parlamentului.

Ca USL-ul a mai facut rost de vreo 3 mil. deoarece credea ca strange voturi impotriva lui Basescu, asta e problema ta si a lor tongue.gif Iar problema asta poarta si un nume: wishful thinking.

Haideti cu alea 3 milioane! Sau cu scuze, la alegerea voastra biggrin.gif

+Quote Post
Vizitator_Portofelul plin și fin.
mesaj Nov 17 2012, 12:17 PM
Mesaj #788

Guests

Citeaza (basecu' @ Nov 13 2012, 01:55 PM) *
Haideti cu alea 3 milioane! Sau cu scuze, la alegerea voastra biggrin.gif

Prietene, dacă vrei să ne jucăm, hai să facem un referendum referitor la cum și-ar dori populația ROmâniei să fie omorât Băsescu.Mi se pare unica posibilitate de alegere vizavi de Băse I-ul.

+Quote Post
huchers
mesaj Nov 18 2012, 05:17 PM
Mesaj #789

Membru
**

Grup: Membri
Postari: 15
Inscris: 22-October 09
Utilizatorul numarul: 14 162

Citeaza (Portofelul plin și fin @ Nov 17 2012, 02:17 PM) *
cum și-ar dori populația ROmâniei să fie omorât Băsescu.
nimeni nu-si doreste asemenea lucru

+Quote Post
Vizitator_basecu'.
mesaj May 7 2013, 04:31 PM
Mesaj #790

Guests

Citeaza (Nae @ Aug 28 2012, 10:22 AM) *
Ce sa-ti spun..acu' esti ingrijorat ca nu si-au facut procurorii treaba ca la carte si asa scapa criminalii..
Sa te cred? Neh...
Si nu e curios ca numai in satele PNL/PSD au fost voturi suspecte? Vroiai sa se duca in Harghita si sa-i intrebe de ce nu au votat?
Cam asa sta treaba bai baiete..Poti sa faci tu spagatu' ca Mircea Badea,ce a fost la referendum s-a vazut tocmai din America.

Bai, a trecut aproape un an. S-au descoperit macar 100.000 de voturi furate? Daca nu procurorii aia sunt cam jenibili.

+Quote Post
Vizitator_nK/s(Kns).
mesaj May 9 2013, 09:57 PM
Mesaj #791

Guests

Despre che guevariti voi hapciulea nenicushorilor !? huh.gif

+Quote Post
mesaj May 17 2013, 10:56 AM
Mesaj #792

Guests

Citeaza (nK/s(Kns) @ May 9 2013, 09:57 PM) *

Despre che guevariti voi hapciulea nenicushorilor !? huh.gif

E vară iar/Îi mânâncă-n CORul lor de marinar...

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj May 17 2013, 01:06 PM
Mesaj #793

Guests

Citeaza (basecu' @ May 7 2013, 04:31 PM) *
Bai, a trecut aproape un an. S-au descoperit macar 100.000 de voturi furate? Daca nu procurorii aia sunt cam jenibili.

Au furat sau nu comunistii alegerile din 1946? Da sau nu?
S-au descoperit voturile furate si cine le-a facut?
Asa se intampla cand ai comunisti la putere.

+Quote Post
Vizitator_basecu'.
mesaj Jul 14 2013, 09:20 PM
Mesaj #794

Guests

Citeaza (Musafir @ May 17 2013, 01:06 PM) *
Au furat sau nu comunistii alegerile din 1946? Da sau nu?
S-au descoperit voturile furate si cine le-a facut?
Asa se intampla cand ai comunisti la putere.

http://www.comunismulinromania.ro/Articole...toral-1946.html

"17 noiembrie – mitingul P.N.Ţ. în faţa T.N.B., la care participă 30.000 de oameni. Forţele de ordine intervin trăgând în manifestanţi.
19 noiembrie – alegerile parlamentare. Se semnalează grave incidente şi ilegalităţi: furturi de urne şi voturi, ocuparea localurilor de vot, atacarea candidaţilor opoziţiei, maltratarea oficialităţilor şi a forţelor de ordine, împiedicarea simpatizanţilor opoziţiei să-şi exercite dreptul la vot, crime etc. Protestele P.N.L. şi P.N.Ţ. din zilele următoare n-au nici un efect."

Tu compari cele 2 evenimente? E ca si cum l-ai compara pe chioru' cu putin care isi executa contracandidatii.

Hai sa fim seriosi, marea putere care poate acum influenta rezultatul unor alegeri peste capul romanilor simpatiza cu piratul, nu invers cum s-a petrecut in 1946. Anchetatorii la fel. In plus, s-au semnalat si cazuri de exces de zel penibile, vezi cazul cu juratul pe Biblie.
In pus, cifra aia de 4 milioane, ar fi cazul sa se explice prin ce metode a fost calculata/estimata. Ca si eu pot sa zic ca la alegerile dion 2009 baselu a avut doar 5 voturi si restu au fost furaciuni, problema e ce dovezi sunt in acest sens.
Voi astia cu frauda ati dat in boala lu vaccin tudor care invoca fraude masive la fiecare alegeri care nu ieseau pe placul lui.

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Jul 16 2013, 04:10 PM
Mesaj #795

Guests

Citeaza (basecu' @ Jul 14 2013, 09:20 PM) *
http://www.comunismulinromania.ro/Articole...toral-1946.html

"17 noiembrie – mitingul P.N.Ţ. în faţa T.N.B., la care participă 30.000 de oameni. Forţele de ordine intervin trăgând în manifestanţi.
19 noiembrie – alegerile parlamentare. Se semnalează grave incidente şi ilegalităţi: furturi de urne şi voturi, ocuparea localurilor de vot, atacarea candidaţilor opoziţiei, maltratarea oficialităţilor şi a forţelor de ordine, împiedicarea simpatizanţilor opoziţiei să-şi exercite dreptul la vot, crime etc. Protestele P.N.L. şi P.N.Ţ. din zilele următoare n-au nici un efect."

Tu compari cele 2 evenimente? E ca si cum l-ai compara pe chioru' cu putin care isi executa contracandidatii.

Hai sa fim seriosi, marea putere care poate acum influenta rezultatul unor alegeri peste capul romanilor simpatiza cu piratul, nu invers cum s-a petrecut in 1946. Anchetatorii la fel. In plus, s-au semnalat si cazuri de exces de zel penibile, vezi cazul cu juratul pe Biblie.
In pus, cifra aia de 4 milioane, ar fi cazul sa se explice prin ce metode a fost calculata/estimata. Ca si eu pot sa zic ca la alegerile dion 2009 baselu a avut doar 5 voturi si restu au fost furaciuni, problema e ce dovezi sunt in acest sens.
Voi astia cu frauda ati dat in boala lu vaccin tudor care invoca fraude masive la fiecare alegeri care nu ieseau pe placul lui.

Esti naiv. Toti fura. Cum spunea Ponta: Inseamna ca au furat mai mult ca noi.
Depinde cine e la butoane. Esti, furi mai mult. Din fericire nu e deajuns mereu.

Si vezi ca nu numai 'ceilalti' acuza. Nea omu' ala de la PSD a recunoscut ce a facut Dragnea.

+Quote Post
Vizitator_basecu'.
mesaj Jul 16 2013, 05:33 PM
Mesaj #796

Guests

Citeaza (Musafir @ Jul 16 2013, 04:10 PM) *
Esti naiv. Toti fura.

Asta e ca si cum te-as prinde eu pe tine descarcand muzica de pe net (deci furand, ca asa se cheama) si te-as baga la inchisoare pentru jaf armat, ca si ala tot furt e.
Omule, pricepe si tu ca furturile alea, cate or fi fost nu puteau schimba un rezultat de 80 plus la suta contra baselului. N-au fost nici pe departe 4 milioane, altfel s-ar fi observat cazuri ca in 1946. N-au fost nici macar un milion, ca si ala era simplu de demonstrat. Si in plus au fost furturi de ambele parti, sa nu iti inchipui ca pedeleii au stat cuminti in bancile lor.

Citeaza
Cum spunea Ponta: Inseamna ca au furat mai mult ca noi.
Depinde cine e la butoane. Esti, furi mai mult. Din fericire nu e deajuns mereu.

Si vezi ca nu numai 'ceilalti' acuza. Nea omu' ala de la PSD a recunoscut ce a facut Dragnea.

NU stiu care om, probabil nici tu nu stii. Si chiar daca teleorman omul judet fura toate voturile din judetul lui tot nu se justifica un rezultat asa de zdrobitor.

+Quote Post
mesaj Jul 16 2013, 07:19 PM
Mesaj #797

Guests

Citeaza (Musafir @ Jul 16 2013, 04:10 PM) *
Esti naiv. Toti fura. Cum spunea Ponta: Inseamna ca au furat mai mult ca noi.

Dragnea a făcut ceva ? Atunci dl.Ponta ar trebui să-l dea afară din partid- pentru totală incompetență. Ăla a fost referendum fraudat ? Pfui !

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Jul 16 2013, 11:06 PM
Mesaj #798

Guests

Citeaza (basecu' @ Jul 16 2013, 05:33 PM) *
Asta e ca si cum te-as prinde eu pe tine descarcand muzica de pe net (deci furand, ca asa se cheama) si te-as baga la inchisoare pentru jaf armat, ca si ala tot furt e.
Omule, pricepe si tu ca furturile alea, cate or fi fost nu puteau schimba un rezultat de 80 plus la suta contra baselului. N-au fost nici pe departe 4 milioane, altfel s-ar fi observat cazuri ca in 1946. N-au fost nici macar un milion, ca si ala era simplu de demonstrat. Si in plus au fost furturi de ambele parti, sa nu iti inchipui ca pedeleii au stat cuminti in bancile lor.

NU stiu care om, probabil nici tu nu stii. Si chiar daca teleorman omul judet fura toate voturile din judetul lui tot nu se justifica un rezultat asa de zdrobitor.

Faci o confuzie ciudata. Aia nu au fost acuzati de altceva ci tot de frauda. Ca au fost 300 si nu 3000 nu e tot aia?
Pe omul ala il cheama Valer Marian: http://www.hotnews.ro/stiri-politic-151993...viu-dragnea.htm

Si inca nu te framanta faptul ca majoritatea nu a participat. Sau ca a fost inchisa povestea. Ca Ghise ti-ai propus un tel in viata din asta?

+Quote Post
Vizitator_basecu'.
mesaj Jul 17 2013, 07:33 PM
Mesaj #799

Guests

Citeaza (Musafir @ Jul 16 2013, 11:06 PM) *
Faci o confuzie ciudata. Aia nu au fost acuzati de altceva ci tot de frauda.

Pai si exemplul meu nu era cu furt si intr-o parte si in cealalta?

Citeaza
Ca au fost 300 si nu 3000 nu e tot aia?

NU, nu e tot aia si imi pare rau ca trebuie sa iti explic ca unui analfabet. Daca tu furi o paine ti s-ar parea corect sa fii pedepsit ca si cum ai fi furat toata brutaria?
In plus furturile doar s-au "anchetat" de ochii UE, nu s-a demonstrat nimic, nici dupa un an de la eveniment, in ciuda securistilor condusi de marinarul insusi.

Sunt curios in schimb daca cei care au denigrat tara asta in fel si chip (ca parca n-aveam o imagine destul de proasta deja) au macar regrete acum. M-as mira. De aia e bine sa le tot amintim de ce au facut, poate o sa doarma nitelus mai prost.

Citeaza

A, un ppddist de-al lui domnu' dan smile.gif Cred ca asta isi inchipuie ca tot omu' judet a furat-o si pe elodia.

Citeaza
Si inca nu te framanta faptul ca majoritatea nu a participat. Sau ca a fost inchisa povestea. Ca Ghise ti-ai propus un tel in viata din asta?

Majoritatea A participat asa ca nu ma framanta asta, ci doar faptul ca niste oameni cam saraci cu duhul aberau pe aici anul trecut de fraude de milioane. Ar cam fi cazul sa ia o tesla si sa isi dea cu ea in oua. Asa, de rusine macar.

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Jul 17 2013, 10:14 PM
Mesaj #800

Guests

Citeaza (basecu' @ Jul 17 2013, 07:33 PM) *
Pai si exemplul meu nu era cu furt si intr-o parte si in cealalta?

Furtul are mai multe denumiri. Frauda electorala e doar una: frauda electorala.

Citeaza
NU, nu e tot aia si imi pare rau ca trebuie sa iti explic ca unui analfabet. Daca tu furi o paine ti s-ar parea corect sa fii pedepsit ca si cum ai fi furat toata brutaria?
In plus furturile doar s-au "anchetat" de ochii UE, nu s-a demonstrat nimic, nici dupa un an de la eveniment, in ciuda securistilor condusi de marinarul insusi.

Sunt curios in schimb daca cei care au denigrat tara asta in fel si chip (ca parca n-aveam o imagine destul de proasta deja) au macar regrete acum. M-as mira. De aia e bine sa le tot amintim de ce au facut, poate o sa doarma nitelus mai prost.

Analfabet e ala care crede ca hotul nu e hot doar fiindca a furat mai putin.
Eu m-as abtine de la asemenea afirmatii mai ales ca unul care fura o paine face la fel sau mai mult decat Nastase.
Nu s-a demonstrat nimic? Cred ca nu citesti presa si vorbesti din horoscop. Au fost deja persoane condamnate.

Citeaza
A, un ppddist de-al lui domnu' dan smile.gif Cred ca asta isi inchipuie ca tot omu' judet a furat-o si pe elodia.

Vezi ca ppdistul asta e ppddist de curand. In mare lui activitate politica a fost psdist.

Citeaza
Majoritatea A participat asa ca nu ma framanta asta, ci doar faptul ca niste oameni cam saraci cu duhul aberau pe aici anul trecut de fraude de milioane. Ar cam fi cazul sa ia o tesla si sa isi dea cu ea in oua. Asa, de rusine macar.

Tu vrei sa contrazici realitatea. Nu vreau sa intru in discutii aberante.

+Quote Post
Vizitator_basecu'.
mesaj Jul 19 2013, 08:20 PM
Mesaj #801

Guests

Citeaza (Musafir @ Jul 17 2013, 10:14 PM) *
Furtul are mai multe denumiri. Frauda electorala e doar una: frauda electorala.

Furtul are mai multe denumiri doar pentru cei care se amagesc singuri ca ei nu fura cu adevarat si ca au o justificare pentru faptele lor. Pentru orice om cinstit furtul e doar furt si gata.

Citeaza
Analfabet e ala care crede ca hotul nu e hot doar fiindca a furat mai putin.

Analfabet e ala care care isi inchipuie ca sa furi flota ca sa te imbogatesti si sa furi o paine fiindca ti-e foame e exact acelasi lucru si se poate justifica la fel. Si uite asa, cu justificarile astea in cap, analfabetul nostru merge si voteaza.

Citeaza
Eu m-as abtine de la asemenea afirmatii mai ales ca unul care fura o paine face la fel sau mai mult decat Nastase.

I rest my case.

Citeaza
Nu s-a demonstrat nimic? Cred ca nu citesti presa si vorbesti din horoscop. Au fost deja persoane condamnate.

Aha, deci tu esti asa bine informat din presa. smile.gif Repet intrebarea: s-a ajuns la macar un milion de condamnari, nu mai zic de 4. Daca nu, cineva are o problema grava cu numaratoare. Esti cumva roberta anastase?

Citeaza
Vezi ca ppdistul asta e ppddist de curand. In mare lui activitate politica a fost psdist.

Si asta il scuteste de prostie cronica?

Citeaza
Tu vrei sa contrazici realitatea. Nu vreau sa intru in discutii aberante.

Omule, se promiteau pe aici tepe in calea victoriei pentru nu stiu cate milioane de furturi care vor fi descoperite cica la 6 luni de la referendum. Cine contrazice realitatea?

Pe de alta parte din recensamant a rezultat ce? 19 milioane de romani din care 18 milioane cu drept de vot? Tu vrei sa ma faci sa rad sau ce?

+Quote Post
nikky2323424
mesaj Oct 15 2013, 07:24 PM
Mesaj #802

Nou venit
*

Grup: Membri
Postari: 4
Inscris: 15-October 13
Utilizatorul numarul: 32 490

Cupoane de reducere prin SMS
blabla
Un serviciu revoluționar, GRATUIT pentru toată lumea!

Poți câștiga zeci sau chiar sute de euro în fiecare zi!!! Cu un efort de doar 5 minute pe zi!

Câștigi bani din momentul înregistrării. 100% gratuit, 100% profitabil, 100% fără efort deosebit!

Ești plătit pentru fiecare SMS primit, din momentul înregistrării!

Când le recomanzi prietenilor, ești plătit pentru fiecare SMS primit de ei.

Dati-mi mail daca sunteti interesat pentru a va trimite link-ul de inregistrare .
(adresa de mail fara reclama@gmail.com)
O zi buna.

+Quote Post
Vizitator_damada.
mesaj Oct 19 2013, 07:23 PM
Mesaj #803

Guests

Citeaza (Warrington @ Aug 9 2012, 03:21 PM) *
Asa o fi spus, numai ca generalul Lebed e acum "raposatul", asa cum singur recunosti.

Cu rusii nu se poate discuta, ei sunt exact ca si cainii - stiu doar sa recunoasca forta si atunci o respecta. Cu rusii nu ai decat doua optiuni: ori esti sluga lor si ei sterg cu tine pe jos de cate ori au chef, ori le dai ocazia sa vada ca ai la tine un ciomag mare si atunci poti sa le vorbesti cu blandete daca ai ceva de spus.

Rusii se tem de Occident si s-au temut intotdeauna. Au fost invadati de Occident si au ramas mereu cu sechele in urma acestor invazii, de aceea par mereu gata sa muste. Iar politica pro-americana a lui Basescu a facut ca si Romania sa fie inclusa in Occident, din punctul de vedere al rusilor.

NU! Nu red ca rusii s-au temut ori se tem de Occident ,ori altceva!Sunt asa cum sunt,pur si simplu!Tari si siguri pe pozitia lor!Nu au de ce sa le fie teama si niciodata nu le-a fost teama!

+Quote Post
Vizitator_basecu'.
mesaj Dec 17 2013, 10:39 AM
Mesaj #804

Guests

Citeaza (Warrington @ Aug 14 2012, 06:19 AM) *
Cele 7,4 sunt in realitate 4,4 sau 4,5. Restul e furt la drumul mare.

Dar la voi, hotul neprins e negustor cinstit, nu?

Ei, s-ar putea sa aveti o surpriza in curand. Cand se stampileaza mii de buletine de vot chiar intr-o institutie a statului, cineva trebuie sa ajunga la inchisoare si va ajunge.

Postul asta e din 2012 si cica surpriza urma sa se intample curand. Deci cum ziceati, 3 milioane de voturi furate? Unde asta, in adunatii copaceni din deal, comuna cu 200 de oameni din care 150 cu drept de vot si in care au votat 250?

Aveti vreo dovada sau macar niste scuze de bun simt? laugh.gif Mda, imi imaginam...

+Quote Post
Vizitator_USD.
mesaj Jun 28 2014, 01:15 PM
Mesaj #805

Guests

Citeaza (basecu' @ Dec 17 2013, 10:39 AM) *
Postul asta e din 2012 si cica surpriza urma sa se intample curand.

PSD nu doarme niciodată!

+Quote Post
Vizitator_Matthewbap.
mesaj Feb 22 2015, 10:08 PM
Mesaj #806

Guests

Hi everyone...
I´ve recently found this Research Chems vendor
[urI=https://partychemicals.co.uk/]
[b] Anyone interested to substitute any ILLEGAL drugs like MDMA, Coke, LSD, Speed, Amphetamine, Pot, Weed
OR look out for a new vendor as trustful source?

100% LEGAL Research Chemicals guaranteed shipping worldwide
100% SAME TO SIMILAR EFFECTS compared TO ILLEGAL SUBSTANCES
100% TRUSTED VENDOR as Partychemicals banner at The Trip-Report

* No more fearing risk of prosecution, getting arrested for possession of illegal narcotics
as you possess only LEGAL research chems compared to ILLEGAL NARCOTICS(!)
* Carry any amount of research chems with you safely without fear to loose your drivers licence
* If your street drug dealer is under police surveillance bet your ass be yourself under permanent surveillance
- THIS CAN NOT HAPPEN WHEN YOU ORDER LEGAL SUBSTANCES(!)
* 99.9% purity in pharma grade made by professionals of pharma labs
(not any polluted, cut substances made by unprofessional underground labs or cocked by street dealers)
* Research Chemicals in huge, small crystals or micropowder
* Neutral & safe shipping worldwide
* Trackable by FedEx, UPS, DHL or TNT express courier
* Drug screenings will be negative instead positive!
* All SUBSTANCES are 100% LEGAL in full compliance with legislation & law
* Site is SSL secured with SSL secured payment processor Simple2Pay
* Neutral 3d party debit your credit card
* Payment with credit cards, Ukash, Paysafecard, bank, local payments & many more e-payments
* 24/7 customer support informs which Research chems are your best choice to replace ILLEGAL drugs by category

Find a huge choice of LEGAL substances as suitable substitutes with further links to trustful drug forums like
Erowid, Bluelight, Drugwiki on every substance (dosage, effects, duration...)

Would be great if you can start a thread with your experiences made with this VENDOR to share you
experiences with others might be intested to inform

Happy researching guys....stay safe & well protected on the legal side of law

+Quote Post
Vizitator_basecu'.
mesaj May 21 2015, 12:32 PM
Mesaj #807

Guests

Dragnea a fost condamnat pentru ca a fraudat referendumul. Asta inseamna furt de voturi. Stie cineva cate voturi a furat? Si cate voturi s-au furat in total?
Ca sa stim si noi ce scor ar fi avut piratul chior la referendum.

+Quote Post
Vizitator_dragneamuiemulta.
mesaj May 21 2015, 05:58 PM
Mesaj #808

Guests

Citeaza (basecu' @ May 21 2015, 12:32 PM) *
Dragnea a fost condamnat pentru ca a fraudat referendumul. Asta inseamna furt de voturi.

M-am uitat in DEX si nu am gasit nimic cum ca referendum fraudat = furt de voturi.

+Quote Post

27 Pagini V  « < 25 26 27
Reply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 22nd July 2019 - 04:48 PM