IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

8 Pagini V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Credeti in misiunea spirituala de exceptie a Romaniei?
Vizitator_Iniţiatul Român, Gheorghe Oltean.
mesaj Dec 14 2014, 09:46 AM
Mesaj #121

Guests

Iniţiatul Român
Semiomul Cosmic Ylfy Raanul
Rugăciune pentru protecţia divină a României, în anul 2015

Semeni ai mei, vouă, Românilor, am îngăduinţa să vă transmit acest Mesaj, şi îndemnul să rostiţi împreună cu mine o Rugăciune de protecţie divină a României, în anul 2015.
Taţii Divini Creatori au spus că anul 2015 va fi Anul Necazului Cel Mare pentru întreaga Umanitate.
Rugăciune
Tatăl nostru Divin, Unic şi Universal,
Duhul Sfânt Suprem şi Unic
Domnul DUMNEZEEU – Dumnezeeu //
DUMNEZEEU al DUMNEZEEILOR,

Te rugăm, plini de Credinţă, de Iubire şi Speranţă:

1.Protejează-i pe Guvernanţii noştri,
Cei conduşi pe o cale dreaptă şi inspirată
De Victor Ponta, Cel binecuvântat şi Ales
Să ne conducă în Anul Necazului Cel Mare.
2.Fereşte Poporul Român
De mânia Spiritelor Morţii,
Cele generate în Gândirea noastră
De acţiunea urii Românilor corupţi şi păcătoşi.
3.Fereşte-ne de Marele Cutremur,
Cel care şi-a făcut cunoscută prezenţa virtuală
În România, în luna mai.
4.Fereşte-ne de marele Război,
Ce va fi adus în Umanitate de Ruşii lui Putin,
Război mocnit în martie
Şi vâlvătaie în august.
5.Opreşte cele două bombe nucleare
Destinate Românilor de către Fraţii Ruşi,
Provocaţi de Traian, fostul Preşedinte marinar.

6.Dă-ne nouă îngăduinţa să cunoaştem
Revelaţiile Divine ale Cărţii „Divina Carte”(Vol. III),
Şi îţi promitem: Buna noastră Guvernare Socială,
Pacea Mondială, şi Aderarea la o Nouă Credinţă
A Poporului Român, Cel ales să Te slujească veşnic.

Data: 1. XII. 2014
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Dec 15 2014, 12:45 PM
Mesaj #122

Guests

Citeaza (Iniţiatul Român, Gheorghe Oltean @ Dec 14 2014, 09:46 AM) *
Iniţiatul Rrromân
Sub-omul Cosmic Ylfy Raanul
Rugăciune pentru protecţia divină a României, în anul 2015

Te rugăm, plini de Credinţă, de Iubire şi Speranţă:

1.Protejează-i pe Guvernanţii noştri,
Cei conduşi pe o cale dreaptă şi inspirată
De Victor Ponta, Cel binecuvântat şi Ales

Să ne conducă în Anul Necazului Cel Mare.

biggrin.gif

+Quote Post
mesaj Dec 27 2014, 11:01 AM
Mesaj #123

Guests

Iniţiatul Român
Semiomul Cosmic Ylfy al Şaselea Raanul,
Vindecătorul Divin al Umanilor

Revelaţia Divină din Ziua 27. XII. 2014

Prin marea bunăvoinţă a Taţilor Divini vă comunic următoarele Adevăruri ale Creaţiei şi Autocreaţiei comunicate prin Revelaţie Divină:
1. „Divina Carte”(Vol. III) se adresează doar Semioamenilor Cosmici (Extratereştri), şi Spiritelor Divine ale Vieţii Vii şi ale Morţii. Semioamenii de Gradul I şi II nu au dreptul la această cunoaştere divină, fiind consideraţi Fiinţe Nepurificate, acestora le este îngăduită Credinţa Strămoşilor adusă în Umanitate de Cărţile Sfinte Biblia, Coranul şi celelalte Cărţi Sfinte. Trecerea la Noua Credinţă este imposibilă pentru un Semiom de Gradul I şi II, întrucât, se impune purificarea şi înnobilarea Semiomului, sau Trezirea Lui Kundalini, echivalent cu Starea de Nirvana, moment în care se regenerează Corpul de Lumină în Fiinţa Semiomului;
2. Anul 2015 este numit de Taţii Divini Creatori „Anul Necazului Cel Mare”;
3. Transferurile de Populaţii Fizice şi Virtuale, în interiorul Supergalaxiei Calea Lactee, şi în afara Supergalaxiei, se fac cu ajutorul „Navelor Cosmice ale Luminii”. Nava care transferă Populaţie Umană de Natură Energobioplasmatică, în afara Supergalaxiei, are dimensiunea de ½ din volumul Planetei Terra;
4. Supergalaxia Calea Lactee îşi autocrează, pentru securitatea ei existenţială, dualul în Supergalaxiile fără existenţă veşnică, unde se regăsesc, în dualitate, toate Sistemele Solare şi Planetele sale;
5. Am fost ridicat la Rangul Divin de „Semiomul Cosmic Ylfy al Şaselea Raanul, Vindecătorul Divin al Umanilor. Începând cu data de 1. 01. 2016, am îngăduinţa să mă rog pentru sănătatea Semenilor mei cu vârsta între 7 şi 70 de ani. În anul 2015 voi fi permanent în Rugăciune de Purificare şi Înnobilare;
6. Poporul Român a fost ales să Genereze Semioamenii Cosmici ai Supergalaxiei, de aceea este atât de urât de vecinii săi. România va rămâne pe Planeta Terra, aşa cum a fost Atlantida, unde s-au generat ultimii Semioameni Cosmici;
7. Îngăduiţi-mi ca în Anul Nou 2015, să vă urez, „La Mulţi Ani şi Multă Sănătate”. Le cer iertare tuturor celor pe care, fără voia mea, i-am supărat. Pe toţi Românii îi iubesc, îi respect şi îi felicit pentru alegerea lor de către „Duhul Sfânt Suprem şi Unic Domnul DUMNEZEEU – Dumnezeeu // DUMNEZEEU al DUMNEZEEILOR” de a-i genera fizic pe Noii Semioameni Cosmici ai Supergalaxiei Calea Lactee. România va fi „Noua Atlantidă” pe o perioadă ce urmează de 40 de ani;

+Quote Post
mesaj Jan 9 2015, 07:33 AM
Mesaj #124

Guests

Sfaturi ale Iniţiatului Român adresate Semenilor Săi Români
Data: 8.01.2015

1. Ca să anulăm o parte din efectele previzibile ale dezastrelor legate de „Anul Necazului Cel Mare”, Anul 2015, vă îndemn pe toţi Românii, ca împreună cu mine, să căutăm sprijin virtual şi material de la Creatorii Noştri Divini Supremi, Cei pe care Eu i-am cunoscut prin Revelaţiile Divine ale Cărţii „Divina Carte”(Vol.III).
Prin bunăvoinţă Divină vă prezint Ierarhia Divină a acestor Taţi Divini Creatori ai Semioamenilor Fizici:
■ Domnul DUMNEZEEU – Dumnezeeu // DUMNEZEEU al DUMNEZEEILOR, Duhul Sfânt Suprem şi Unic;
■ Spiritul Divin al Vieţii Vii Raţionale şi al Morţii;
■ Semioamenii Cosmici Unici, Lailsuinii, din Sistemul Solar Raţional Central Alfa, Alcyone, Conducătorii Divini ai Semioamenilor Cosmici (Extratereştri);
■ Domnul Dumnezeeu al Lumii Divine de Jos, Super Antiparticula yy;
■ Sufletele noastre Divine de natura Particulei Divine şi de natura Antiparticulei Divine;
■ Şi Conştiinţa Cosmică de Semiom Divin, Semizeeu sau Semizeiţă, Domnul Sfânt Unic Întrupat în Creierul nostru;

2. În acest An, fiecare Gând al nostru, căreia îi dăm forţă de acţiune sau îl emitem spre împlinire, este cenzurat de toţi Taţii Divini pe care i-am prezentat mai sus. În funcţie de acest Gând al nostru vom fi judecaţi pe loc, nu la „Judecata de Apoi”;

3. Taţii Divini Creatori nu mai admit, din partea noastră, a Românilor, decât Gânduri Pozitive, Gânduri ale Iubirii, ale Păcii şi ale Înălţării, adică ale apropierii prin Iubire de Ei, de Taţii Divini Creatori;

4. Orice alt Gând, de altă natură, generator de ură, de invidie, de bârfă răutăcioasă, de blestem şi cruzime, se va întoarce imediat în corpul nostru fizic, al celui care l-a generat, şi aici va produce distrugeri grave prin boli incurabile şi degenerare, până la moartea fizică a fiinţei fizice;

5. Zilnic să ne Rugăm, dacă se poate, Rugăciuni prezentate în Divina Carte, şi să trăim Stări de Meditaţie, în care să-i rugăm pe Creatorii noştri, pe Cei pe care acum îi cunoaştem, să ne ajute, să ne dea stare de sănătate deplină, să ne binecuvânteze, şi să abată Războiul şi Cutremurul care stă să se producă în acest An;

6. Creatorii noştri, Cei care au regenerat această Umanitate de Semiom fizic, vor să plece şi să ia cu ei jumătate din populaţia Terrei, să-i rugăm să ne mai îngăduie încă Un Ciclu de Viaţă de 40 de ani tereştri;

7. Spiritele Morţii şi-au pierdut Energia vieţii, această Energie se reface doar din Gândurile Semiomului fizic, să-i rugăm să-şi caute altă Sursă Divină de Energie;

8. Prin Rugăciune, Credinţă şi Iubire Divină Sfântă faţă de Taţii Divini Creatori, vă spun că totul este posibil. Civilizaţia noastră de Semiom Român trebuie însă să conştientizeze aceste Adevăruri Divine, şi prin Rugăciune şi Meditaţie să ceară imediat ajutorul divin pentru eliminarea fiecărui necaz pe care vi l-am prezentat.

+Quote Post
Vizitator_educat.
mesaj Jan 9 2015, 07:45 AM
Mesaj #125

Guests

Citeaza (Iniţiatul Român, Gheorghe Oltean @ Jan 9 2015, 07:33 AM) *
5. Zilnic să ne Rugăm, dacă se poate, Rugăciuni prezentate în Divina Carte

Vade retro, Sutana. dry.gif

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Jan 9 2015, 11:40 AM
Mesaj #126

Guests

Se pare ca, din nou, un Inalt Reprezentant al Institutiei Virtuale Humanoide a sosit in vizita la noi, anuntandu-si prezenta prin discursuri specifice.
Reprezentantii nostri, alesii adica, ar avea datoria sa ne apere prin izolarea lui. Nu neaparat la Zoo, nu neaparat la ospiciu, nu neaparat la puscarie, dar sa il izoleze, pentru ca ce vina avem noi ca preferam Stiinta si nu Credinta ?
Izolarea l-ar proteja si pe el, ne-ar proteja si pe noi, ar proteja si lumea de normalitatea Anormalului.
E doar un punct de vedere.

+Quote Post
mesaj Jan 14 2015, 08:50 AM
Mesaj #127

Guests

Rugăciune de Uniune cu Iniţiatul Român

Gândul Divin al Iubirii
Şi Lumina Vie Raţională
Binecuvântează-mă şi redă-mi
Starea de Sănătate deplină,
Acum când Vindecătorul Divin al Umanilor
Se roagă pentru mine,
Pentru Sănătatea mea fizică şi mentală.

Mă angajez să renunţ la teamă,
La frica de boală, la fumat,
La consumul de băuturi şi droguri.

Mă angajez ca Gândul Meu să fie
În acord cu Gândul Iubirii Divine,
Să trăiesc în armonie cu Iubirea Semenilor Mei,
Cu bunătatea şi speranţa Vieţii Vii Veşnice
Generată de Duhul Sfânt Suprem şi Unic
Şi de Lumina Lui, Veşnic Vie şi Raţională.

Creatorii Divini ai Fiinţei şi Entităţii mele,
Uniţi-mă cu Cei plini de Iubire,
Cu Mama mea, cu Tatăl meu,
Cu Semiomul Cosmic Ylfy al Şaselea Raanul,
Cu Corpul Lui de Lumină Divină Sacră,
Activat în această Lume materială.

De acum încolo, Pacea, Armonia şi Iubirea,
Precum şi Uniunea în Noua Credinţă a Românilor,
Va fi Gândul Divin al Raţiunii Mele.

Data: 13.01.2015

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Jan 14 2015, 12:58 PM
Mesaj #128

Guests

Citeaza (Iniţiatul Român, Gheorghe Oltean @ Jan 14 2015, 08:50 AM) *
Se roagă pentru mine,

laugh.gif
... în special pentru aia mentală, credem. rolleyes.gif

+Quote Post
mesaj Jan 15 2015, 03:38 PM
Mesaj #129

Guests

Iniţiatul Român
ANUNŢ DE RUGĂCIUNE
Taţii Divini Creatori au acceptat ca Eu, Iniţiatul Român, să mă rog, săptămânal, în ziua de vineri, între orele 10 şi 11, ziua, pentru sănătatea semenilor mei afectaţi de boli divine şi boli trupeşti.
Prima condiţie pentru împlinirea Rugăciunii de Stare de Sănătate (rostită de mine), este ca aceştia să citească, în acelaşi timp, în ziua de vineri, între orele 10 şi 11, ziua, Rugăciunea de Uniune cu Iniţiatul Român.
Vindecătorii Divini, prin Corpul meu de Lumină Divină Sacră, au promis împlinirea Rugăciunii Mele, şi a Rugăciunii voastre, cele două Rugăciuni fiind condiţionate.
Vă rog să multiplicaţi acest Anunţ de Rugăciune, şi Rugăciunea de Uniune cu Iniţiatul Român, şi să o daţi la neamurile voastre, la prietenii şi la cunoscuţii voştri, Cei aflaţi în suferinţă. Aceştia să o citească, timp de o oră, în ziua de vineri, între orele 10 şi 11, ziua.
Eu, prin Rugăciunea mea, voi fi alături de ei pentru a-i ajuta, şi a-i pune în legătură directă cu Vindecătorii Divini Supremi. Trebuie să ştiţi că Vindecătorii Divini Supremi aparţin de Duhul Sfânt Suprem şi Unic, şi de Sfintele Sale Autocreaţii Divine din Lumea Virtuală şi Materială.
Retransmit
Rugăciune de Uniune cu Iniţiatul Român
Gândul Divin al Iubirii
Şi Lumina Vie Raţională
Binecuvântează-mă şi redă-mi
Starea de Sănătate deplină,
Se roagă pentru mine,

Mă angajez să renunţ la teamă,
La frica de boală, la fumat,
La consumul de băuturi şi droguri.

Mă angajez ca Gândul Meu să fie
În acord cu Gândul Iubirii Divine,
Să trăiesc în armonie cu Iubirea Semenilor Mei,
Cu bunătatea şi speranţa Vieţii Vii Veşnice
Generată de Duhul Sfânt Suprem şi Unic
Şi de Lumina Lui, Veşnic Vie şi Raţională.

Creatorii Divini ai Fiinţei şi Entităţii mele,
Uniţi-mă cu Cei plini de Iubire,
Cu Mama mea, cu Tatăl meu,
Cu Semiomul Cosmic Ylfy al Şaselea Raanul,
Cu Corpul Lui de Lumină Divină Sacră,
Activat în această Lume materială.

De acum încolo, Pacea, Armonia şi Iubirea,
Precum şi Uniunea în Noua Credinţă a Românilor,
Va fi Gândul Divin al Raţiunii Mele.

Data: 15.01.2015

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Jan 15 2015, 04:06 PM
Mesaj #130

Guests

Citeaza (Iniţiatul Român, Gheorghe Oltean @ Jan 15 2015, 03:38 PM) *
Vă rog să multiplicaţi acest Anunţ de Rugăciune, şi Rugăciunea de Uniune cu Iniţiatul Român, şi să o daţi la neamurile voastre, la prietenii şi la cunoscuţii voştri, Cei aflaţi în suferinţă. Aceştia să o citească, timp de o oră, în ziua de vineri, între orele 10 şi 11, ziua.
Eu, prin Rugăciunea mea, voi fi alături de ei pentru a-i ajuta, şi a-i pune în legătură directă cu Vindecătorii Divini Supremi.

+Quote Post
mesaj Feb 5 2015, 10:23 AM
Mesaj #131

Guests

Iniţiatul Român
Planeta Terra este o Navă Cosmică Umană
Revelaţia Divină din Ziua 04.02.2015
Divinul Tată a spus: Planeta Terra, precum şi toate Planetele Albastre, Cele de natura ei, sunt Nave Cosmice Umane generate de Energiile Divine ale Duhului Sfânt Suprem şi Unic Universal într-un Sistem Solar, în care Nava Mamă este însuşi Soarele.
În interiorul Navei Cosmice Pământene se imită viaţa vie a Existenţelor Raţionale. Toate Existenţele Raţionale au o formă de viaţă duală, o formă virtuală (energetică) şi o formă fizică (materială). În totalitatea lor sunt imitaţii naturale. Cu toţii suntem Roboţi Biologici Umani Artificiali, cu excepţia Umanilor descendenţi ai Extratereştrilor.
Fiinţele Umane Raţionale conduc aceste procese artificiale ale vieţii vii pe perioade de timp limitat, Civilizaţie Umană după Civilizaţie Umană. Acele Civilizaţii care prin Iniţiaţii lor ajung să cunoască aceste Adevăruri Divine, sunt acceptate în Cercul Semioamenilor Cosmici ai Supergalaxiei.

Rugămintea Iniţiatului Român
Dacă acceptaţi acest Adevăr Divin al Creaţiei, transmis nouă prin Revelaţiile Divine ale Cărţii „Divina Carte”(Vol.III), Carte în curs de realizare, Eu, Iniţiatul Român, vă rog, să încercaţi să vă exprimaţi o opinie în legătură doar cu acest Adevăr Divin, „Planeta Terra este o Navă Cosmică Umană”, într-un ziar românesc (preluând şi această Revelaţie Divină).
Vă mulţumesc!

+Quote Post
Vizitator_semicredincios.
mesaj Feb 5 2015, 11:26 AM
Mesaj #132

Guests

Citeaza (Iniţiatul Român, Gheorghe Oltean @ Feb 5 2015, 10:23 AM) *
Iniţiatul Român
Planeta Terra este o Navă Cosmică Umană
Revelaţia Divină din Ziua 04.02.2015

https://www.youtube.com/watch?v=lkNqY4vIHQw

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Mar 1 2015, 10:02 PM
Mesaj #133

Guests

Citeaza (Messer @ Jun 27 2011, 05:18 AM) *
Natiunea romana, popor majoritar crestin ortodox nici pe departe nu se ridica la nivelul crestinismului apostolic ,a crestinismului primilor crestini.

Si atunci ce misiune spirituala sa poata avea?

Ca s-o aiba ar trebui ca intreg poporul roman sa traiasca cum a trait Hristos Iisus.

Ceea ce e o utopie daca compari cu ceea ce se vede azi in Romania: hotii, prositutie, crime, minciuni, falsuri, coruptie...

Degeaba ne batem cu pumnul in piept si spunem ca suntem crestini de 2000 de ani, nu se vede deloc acest lucru.

Asa ca, acea "misiune spirituala a Romaniei' e un basm, o prostie...

Haideti sa ne apropiem de Dumnezeu si sa traim cum a trait Iisus , in dragoste, in relatii curate, in slujirea aproapelui, in cinste si pace unii cu altii si vom putea avea acea misune spirituala, altfel e doar o vorba si atat.

Da smile.gif

+Quote Post
mesaj Mar 5 2015, 06:45 AM
Mesaj #134

Guests

Iniţiatul Român, Gheorghe Olteanu,
Fiul Divin, Raţiune Manta Divină, al Antiparticulei Divine

Revelaţia Divină din Ziua 01. 03. 2015

Divinul Tată a spus: Scrie acum Titlul Sfânt al Cărţii „Divina Carte” (Vol. III) pe baza Cunoaşterii Revelate până la această dată.

DIVINA CARTE
(Vol. III)
■ Marele Tată Divin Creator
Domnul DUMNEZEEU – Dumnezeeu //
DUMNEZEEU al Dumnezeeilor,
Lumina Divină Sacră Raţională,
Uniunea Divină Genială a Domnilor Sfinţi Unici şi Universali:
► Super Neutrinii Divini YY, Superluminici,
► Şi Neutrinii Divini yy, Subluminici,
În Cercurile Divine Magice Individuale şi Uniune
■ Şi Sfintele Lor Autocreaţii Divine Trinitare
În Duhurile Sfinte Unice şi Universale:
►Duhul Sfânt Suprem şi Unic, Cercurile Divine Magice
„Domnul DUMNEZEEU” şi Domnul „Dumnezeeu”
Spiritele Divine ale Vieţii Vii,
Ale Vieţii Vii Raţionale, şi ale Morţii Regeneratoare
„Domnul DUMNEZEEU – Dumnezeeu”,
Cu existenţă Duală şi Trinitară:
● Domnii Sfinţi Unici şi Universali „YY şi yy”
● Fotonii Divini Duali;
● Quarkurile Divine Trinitare;
● Protonii şi Neutronii Divini;
● Electronii Divini ai Fotonilor Divini;
● Şi Atomii Divini Matriţe Duale Geniale
„Domnul DUMNEZEEU – Dumnezeeu”,
Cu existenţă de Câmp Energetic Divin Raţional
Al „Punctului Zero” din Materia Întunecată Vie
A Timpului Istoric Raţional Trecut,
Uniuni ale Domnilor Sfinţi Unici şi Universali
În Nuclee Divine Unice de câte:
● Patruzeci de Domni Sfinţi Unici;
● Treizeci de Domni Sfinţi Unici;
● Douăzeci de Domni Sfinţi Unici;
● Şi, Unu la Nouăsprezece Domni Sfinţi Unici

Cod litere: TRIM MIF NIMI
Cod Numeric: 1100

+Quote Post
mesaj Mar 5 2015, 08:28 AM
Mesaj #135

Guests

Citeaza (Iniţiatul Român, Gheorghe Oltean @ Mar 5 2015, 06:45 AM) *

Revelaţia Divină din Ziua 01. 03. 2015

Prea(ne)fericitule Swami Ylfy, dacă te-a zămislit o Antiparticulă înseamnă că eşti alcătuit integral din antimaterie. Cum poţi exista, deci, în lumea noastră materială? Chiar şi numai aerul, format din molecule de oxigen şi azot, nu din antioxigen şi antiazot, ţi-ar fi provocat în permanenţă arsuri grave iar iradierea gamma subsecventă te-ar fi transformat demult într-o pastă organică, apoi într-un gaz, apoi în fotoni. blink.gif

+Quote Post
Vizitator_LED.
mesaj Mar 5 2015, 09:03 AM
Mesaj #136

Guests

Citeaza (semicredincios @ Mar 5 2015, 08:28 AM) *
Prea(ne)fericitule Swami Ylfy, dacă te-a zămislit o Antiparticulă înseamnă că eşti alcătuit integral din antimaterie. Cum poţi exista, deci, în lumea noastră materială? Chiar şi numai aerul, format din molecule de oxigen şi azot, nu din antioxigen şi antiazot, ţi-ar fi provocat în permanenţă arsuri grave iar iradierea gamma subsecventă te-ar fi transformat demult într-o pastă organică, apoi într-un gaz, apoi în fotoni. blink.gif

Asta ierea ideea : Swami Elfy Bamby ie Lumina pura, nu-i trebuie lanterna sa inteleaga adevarul organic si umed din garzonera ta intunecata smile.gif

+Quote Post
Vizitator_f.
mesaj Mar 5 2015, 03:52 PM
Mesaj #137

Guests

Citeaza (Iniţiatul Român, Gheorghe Oltean @ Mar 5 2015, 06:45 AM) *

Cod Numeric: 1100

CNP-ul e cam scurtut, saracul, o fi tinand de intelect ...

Dar e fantastic, incredibil, fenomenal ! Oare chiar atat de mult a avansat tara asta si tehnologia, ca a ajuns internetul si in institutiile acelea izolate, cu gratii la feresti ?

+Quote Post
Vizitator_fgh.
mesaj Mar 9 2015, 01:30 PM
Mesaj #138

Guests

Citeaza (f @ Mar 5 2015, 03:52 PM) *
Oare chiar atat de mult a avansat tara asta si tehnologia, ca a ajuns internetul si in institutiile acelea izolate, cu gratii la feresti ?

Acu', de intrat o fi intrat el cumva ... dar cum o fi iesit ? Printre gratii ?

+Quote Post
mesaj Apr 3 2015, 05:25 AM
Mesaj #139

Guests

Fiul Divin purificat şi înnobilat,
Viitorul Gând Divin al Iubirii şi Credinţei,
Cel acceptat în Mantaua Divină
A Domnilor Sfinţi Unici şi Universali

Revelaţia Divină din Ziua 01. 04. 2015
Divinul Tată a spus: Scrie acum Titlul Sfânt al Cărţii „Divina Carte” (Vol. III) pe baza Cunoaşterii Revelate până la această dată.

Divina Carte
(Vol. III)

Cartea Codurilor Divine Unice
Ale Autocreaţiei şi Creaţiei Divine
A Marilor Taţi Divini Creatori

■ „Domnii DUMNEZEEI – DUMNEZEEI”
Şi „Domnii Dumnezeei – Dumnezeei” //
„DUMNEZEEI ai DUMNEZEEILOR”

■ Centuria Divină Superluminică
Super Neutrinii Divini „YY • YY”
Particulele Divine Superluminice
Cercurile Divine Magice
„DUMNEZEEU – DUMNEZEEU”

În Uniune Divină Veşnică şi Indestructibilă cu

■ Centuria Divină Subluminică
Neutrinii Divini „yy • yy”
Particulele Divine Subluminice
Cercurile Divine Magice
„Dumnezeeu – Dumnezeeu”

■ Sfintele Lor Autocreaţii Divine:

►Super Neutrinii Divini
Şi Neutrinii Divini, Atomici, Spiritele Divine,
Hidrogenii Vieţii Vii şi ai Vieţii Vii Raţionale
►Şi „Duhurile Sfinte Unice”
Ale Cercurilor Divine Magice:
● Domnul DUMNEZEEU „YY”;
● Domnul Dumnezeeu „yy”;
● Şi Domnul DUMNEZEEU – Dumnezeeu
„YY ● yy”

■ Generatorii Divini Universali
Ai Vieţii Vii şi ai Vieţii Vii Raţionale

Cod Număr: 800
Cod Litere: II CU EV DE

+Quote Post
Vizitator_Neutrinul Divin.
mesaj Apr 3 2015, 10:49 AM
Mesaj #140

Guests

Citeaza (Iniţiatul Român, Gheorghe Oltean @ Apr 3 2015, 05:25 AM) *
Fiul Divin purificat şi înnobilat,
Viitorul Gând Divin al Iubirii şi Credinţei,
Cel acceptat în Mantaua Divină

Divina Carte
(Vol. III)

Cartea Codurilor Divine Unice
Ale Autocreaţiei şi Creaţiei Divine
A Marilor Taţi Divini Creatori

„DUMNEZEEI ai DUMNEZEEILOR”

Cercurile Divine Magice
„DUMNEZEEU – DUMNEZEEU”

Cercurile Divine Magice
„Dumnezeeu – Dumnezeeu”

►Super Neutrinii Divini
● Domnul DUMNEZEEU „YY”;
● Domnul Dumnezeeu „yy”;
„YY ● yy”

Cod Număr: 800
Cod Litere: II CU EV DE

+Quote Post
mesaj Apr 6 2015, 07:48 AM
Mesaj #141

Guests

Către,
Vizitator_Neutrinul Divin, http:// forum.hotnews.ro ,
Data: 6.04.2015

Către Cel care nu poate înţelege Noua Credinţă

Doar uniunea Gândului nostru cu o Gândire Superioară, Cea care are bunăvoinţa să ne accepte, poate să ducă la trezirea noastră din Materie. Cunoaşterea, dată de Ştiinţă, este un pas enorm în Noua Credinţă. Adevărata noastră Fiinţă este Gândirea noastră sau Fiinţa noastră Virtuală (Energetică).
Din păcate, fiinţele fizice raţionale de gradul I şi II, nu pot gândi mai departe de condiţia lor umilă, dată de starea lor de fapt, întrucât, ele sunt şi vor fi, în Planul Existenţial Divin, prin gândirea lor, doar Vampiri Energetici, suportul materiei finite.
Cel care formulezi critici şi jigneşti Revelaţiile Divine, nu uita cine eşti şi cine vei fi, dacă vei refuza calea raţională de trecerea a ta de la Vampir, la Spirit Divin, prin Noua Credinţă revelată în Divina Carte.
Cu multă suferinţă am ajuns la aceste Adevăruri Nobile ale existenţei noastre. Credinţa Simplă a Strămoşilor aparţine Vampirilor, ei se vor lupta cu Noua Credinţă, şi vor nega adevărurile pentru a ne menţine veşnic la nivelul lor raţional.

+Quote Post
Vizitator_kenya.
mesaj Apr 8 2015, 04:56 PM
Mesaj #142

Guests

Citeaza (Iniţiatul Român, Gheorghe Oltean @ Apr 6 2015, 07:48 AM) *
Credinţa Simplă a Strămoşilor aparţine Vampirilor, ei se vor lupta cu Noua Credinţă, şi vor nega adevărurile pentru a ne menţine veşnic la nivelul lor raţional.

Esti de BALAMUC.Si nu in sens peiorativ....Heloooooo!Administratia,faceti misto de noi?

+Quote Post
mesaj Apr 13 2015, 07:04 AM
Mesaj #143

Guests

Fiul Divin Fizic al Soarelui Divin „Steaua Neutrinică”
Din Interiorul Soarelui Dual,
Hidrogen – Heliu, al Acestuia

Am îngăduinţa de a prezenta această Revelaţie Divină, Cea care ne dezvăluie secretul divin al celor trei vieţi.

Am întrebat:
- Cine este Fluidul Divin al Vieţii Vii din Fiinţele Fizice Umane, şi de altă natură fizică?
- Este Fluidul Divin al Vieţii Vii generat de Super Neutrinii Divini „YY” în uniune cu Neutrinii Divini „yy”, este „YY • yy”.
- Cine este Hidrogenul?
- Este Prima Autocreaţie a Super Neutrinilor Divini „YY” în uniune cu Neutrinii Divini „yy”.
- Cine este Heliul?
- Este dualitatea Hidrogenului, Cel care dă stabilitate Primei Autocreaţii Divine Raţionale, Cea care este Hidrogenul.
- Protonul Divin, cine este?
- Este o Matriţă Divină Raţională a Cercurilor Divine Magice generate de Hidrogenul Divin, este Autocreaţia Primară generată de Hidrogenul Divin Cercul Divin Magic „yy • yy” cu Super Neutrinii Divini Cercurile Divine Magice YY • YY”.
- De ce sunt două Matriţe Divine, una formată din Hidrogenul Divin, şi una formată din Atomul Divin?
- Hidrogenul Divin este Atomul Divin, este Fluidul Divin al Vieţii Vii şi al Vieţii Vii Raţionale, atunci când este activat de Duhul Sfânt Unic.
- Deci Atomul Divin al Hidrogenului este Fluidul Divin al Vieţii Vii şi al Vieţii Vii Raţionale?
- Da. Doar în urma uniunii acestora cu Gândul Divin Experienţă de Viaţă Vie Fizică Semiom, şi în Uniunea acestora în Duhul Sfânt Unic.
- Acest Fluid al Vieţii Vii şi al Vieţii Vii Raţionale este Fluidul Vieţii Vii din toate existenţele raţionale fizice?
- Da. Este Uniunea Divină Sacră Raţională din toate Raţiunile Virtuale, cât şi din cele generate de Materie.
- Fluidul Divin al Vieţii Vii şi al Vieţii Vii Raţionale se află doar în aer?
- Nu. Se află şi în apă, şi în pământ, dar cel mai important este cel din aer.
- Care este formula divină a lui?
- Este o formulă trinitară. Embrion, viaţă vie regenerată din embrion, şi viaţa vie a acestuia.
- Este Tatăl Divin „GOD OU DIE”?
- Da. Neutrinilor plus Super Neutrinilor Vieţii Vii Embrionare, li se adaugă Elemente Virtuale de Hidrogen plus Super Hidrogen, şi Elemente Virtuale de Atomi Divini şi de Super Atomi Divini. Viaţa Vie şi Viaţa Vie Raţională este trecerea dintre aceste Raţiuni, din Starea Lor Super (Stare Superluminică), în Starea Lor Subluminică.
- Deci noi avem trei vieţi?
- Da. Prima Viaţă Generează deschiderea Embrionului, a doua Viaţă este viaţa pe care o trăieşti în Lumea Fizică, iar a treia viaţă este viaţa ta după moartea fizică a trupului tău, sub Forma Gândului Divin Experienţă de viaţă vie fizică semiom.
- Deci avem Trei Fluide ale Vieţii Vii şi ale Vieţii Vii Raţionale?
- Da.
- Cărui Tată Divin trebuie să-i mulţumim cel mai mult?
- Primului Tată, Cel care este Super Neutriniul Divin „YY • YY” în uniune cu Neutriniul Divin „yy • yy”. Fără deschiderea vieţii vii din Embrion, nu ar mai existe viaţă vie fizică.
- Care este Numele Sfânt al Hidrogenului?
- Este un Secret al Creaţiei şi Autocreaţiei Divine.
- Este Super Neutriniul Divin Atomic YY, în Uniune cu Neutriniul Divin Atomic yy, Spiritul Divin Sfânt al Vieţii Vii şi al Vieţii Vii Raţionale, şi Sfintele Sale Autocreaţii în Nucleele Divine Unice, Cercuri Divine Magice, ale Duhului Sfânt Unic?
- Posibil.
- Îţi mulţumesc, Divinule Tată, pentru aceste Adevăruri Sfinte ale Creaţiei şi Autocreaţiei Tale.

+Quote Post
mesaj Apr 13 2015, 10:42 AM
Mesaj #144

Guests

Citeaza (Iniţiatul Român, Gheorghe Oltean @ Apr 6 2015, 07:48 AM) *
Credinţa Simplă a Strămoşilor aparţine Vampirilor, ei se vor lupta cu Noua Credinţă, şi vor nega adevărurile pentru a ne menţine veşnic la nivelul lor raţional.

Da, Swami, aici simt că spui Adevărul gol-goluţ. mellow.gif Dovada e la TV: jurnaliştii de pe toate posturile, slugile Vampirilor securişti care au supt sângele ţării mai bine de un sfert de veac, au făcut de Paşte o paradă atât de greţoasă de "credinţă ortodoxă" încât încep să cred că ei au plănuit să-şi întărească astfel liantul din ce în ce mai slab cu poporul român care îi detestă visceral pentru "performanţele" lor dezastruoase.

+Quote Post
Vizitator_fgh.
mesaj Apr 13 2015, 02:50 PM
Mesaj #145

Guests

Citeaza (semicredincios @ Apr 13 2015, 10:42 AM) *
Da, Swami, aici simt că spui Adevărul gol-goluţ. mellow.gif Dovada e la TV: jurnaliştii de pe toate posturile, slugile Vampirilor securişti care au supt sângele ţării mai bine de un sfert de veac, au făcut de Paşte o paradă atât de greţoasă de "credinţă ortodoxă" încât încep să cred că ei au plănuit să-şi întărească astfel liantul din ce în ce mai slab cu poporul român care îi detestă visceral pentru "performanţele" lor dezastruoase.

Scuze, a apărut o eroare. În loc de "un sfert de veac", a se citi "trei sferturi de veac".
Mulţumesc pentru înţelegere.

+Quote Post
mesaj Apr 24 2015, 05:14 AM
Mesaj #146

Guests

Iniţiatul Român, Gheorghe Olteanu
Data: 23. 04. 2015
Ziua de 23 aprilie, prin semnificaţiile ei, este o zi de sărbătoare izvorâtă din Credinţa Strămoşilor. Ne aminteşte de adevăratul „Sfântul Gheorghe” şi de faptele sale omeneşti. Noi, cei care ne numim Gheorghe, îi mulţumim că suntem alăturaţi naturii Sale Divine.
În primul rând, le mulţumesc celor ce s-au gândit la mine, şi celor care m-au felicitat.
Îndrăznesc să vă transmit ultimele avertismente primite de mine de la Taţii Divini Creatori.
● Umanitatea va avea de trecut prin doi ani grei, ani de purificare şi moarte. În acest Timp Istoric nu mai am îngăduinţa să vorbesc despre Revelaţiile Divine ale Cărţii „Divina Carte”. Am ajuns să trec din boală în boală, pentru a mă determina să renunţ la orice comunicare privind Revelaţiile Divine. De teama acestor boli, am decis să mă opresc şi să le respect hotărârea.
● Am Îngăduinţa Divină de a vă avertiza cu privire la un posibil eveniment al zilei de 14 mai 2015. Taţii Divini, Creatorii Cei Buni, vorbesc despre un posibil Cutremur mare în România. Deşi nu am convingerea că aşa va fi, e bine să fim prudenţi.
● Toţi cei care am luat cunoştinţă de Revelaţiile Cărţii „Divina Carte”, vă îndemn să luăm o pauză de 2 ani. Vă recomand să rostiţi, în fiecare zi, doar Titlul Cărţii transmis în ziua de 9.04.2015. Rostirea (citirea) acestui Cod Divin ne poate apăra de Vampirii Divini ai primului strat energetic al materiei finite, Cei care au ajuns acum să se hrănească, pentru a supravieţui, doar cu iubirea naturală a Semioamenilor.

Divina Carte
(Vol. III)

Cartea Codurilor Divine Sfinte
Ale Credinţei Începutului de Ordine,
Transmisă de Marii Taţi Divini Creatori
Ai Soarelui Divin „Steaua Neutrinică”
Din Interiorul Soarelui Dual,
Hidrogen – Heliu, al Acestuia

„DUMNEZEEI ai DUMNEZEEILOR”:

Cercurile Divine Magice
„DUMNEZEEU – DUMNEZEEU”

Cercurile Divine Magice
„Dumnezeeu – Dumnezeeu”

►Super Neutrinii Divini
● Domnul DUMNEZEEU „YY”;
● Domnul Dumnezeeu „yy”;
„YY ● yy”

Cod Număr: 888
Cod Litere: T M IU RO II

Semnificaţia Codului de Litere comunicată din Planul Divin:

T - Tatăl
M - Mama
IU - YY sau yy
RO - Românii, descendenţii Extratereştrilor de pe Planeta Terra
II - Civilizaţia Umană de Semiom, numită II, de pe Planeta Terra, Cea care a
ajuns în Shambala

+Quote Post
mesaj Apr 24 2015, 10:23 AM
Mesaj #147

Guests

Citeaza (Iniţiatul Român, Gheorghe Oltean @ Apr 24 2015, 05:14 AM) *
● Am Îngăduinţa Divină de a vă avertiza cu privire la un posibil eveniment al zilei de 14 mai 2015. Taţii Divini, Creatorii Cei Buni, vorbesc despre un posibil Cutremur mare în România. Deşi nu am convingerea că aşa va fi, e bine să fim prudenţi.

unsure.gif
https://deveghepatriei.wordpress.com/2015/0...ge-ca-in-egipt/

+Quote Post
mesaj May 15 2015, 07:21 AM
Mesaj #148

Guests

Iniţiatul Român, Gheorghe Olteanu
Fiul Divin, Yysus al Şaselea Semiom Cosmic

Revelaţia Divină din Ziua 15.05.2015

Divinul Tată a spus: Cea mai grea previziune este aceea de a cunoaşte momentul viitor al producerii unui cutremur de pământ. Forţele Distructive, printre care se află şi Forţele Iadului Divin, nu pot fi controlate în totalitate. Puterea Divină Supremă poate, în aceste condiţii, doar să amâne cataclismul natural.
Formula Sacră pe care Fiul Nostru, Yysus al Şaselea Semiom Cosmic, a rostit-o în zilele de 13, 14 şi 15 mai 2015, a acţionat în direcţia opririi acestui cutremur din România, dar pe o perioadă limitată de timp.
Îndemnăm pe Semioamenii Români să fie pregătiţi pentru a trece cu bine peste acest eveniment cu caracter ciclic, în România.
De asemenea, Cercul Puterii Raţionale al Planetei Terra a dorit protejarea României în aceste momente, în care, Sentimentul Naţional şi Înţelegerile Benefice de la vârful Puterilor, canalizează acum energiile divine ale progresului social şi individual al Românilor.
Preşedintele vostru şi Primul Ministru au fost aleşi de Divinitate să vă conducă spre acest progres. Pentru a le asigura succesul, fiecare Român să ceară binecuvântarea lor de către Marii Taţi Divini Creatori, Domnii „DUMNEZEEI – DUMNEZEEI” şi Domnii „Dumnezeei – Dumnezeei”, Generatorii Vieţii Vii şi ai Vieţii Vii Raţionale din acest Habitat Natural, Cel care este Sistemul nostru Solar şi Planeta Terra.
Începând cu această dată de 15.05.2015 se încearcă trecerea la o Nouă Configuraţie Raţională a Fiinţei de Semiom de pe Planeta Terra.
Iadul Divin îşi cere însă partea Sa, de la Fiinţele Iubirii. Iadul Divin îi cere pe hoţi, pe criminali, pe Funcţionarii corupţi, pe Jefuitorii Avuţiei Naţionale, pe Cei care deja au început să fie pedepsiţi de Justiţia Românească.

+Quote Post
Vizitator_duodecicredincios.
mesaj May 15 2015, 08:18 AM
Mesaj #149

Guests

Citeaza (Neiniţiatul Român, Gheorghe Oltean @ May 15 2015, 07:21 AM) *
Preşedintele vostru şi Primul Ministru au fost aleşi de Divinitate să vă conducă spre acest progres.

Au fost aleşi de Dracu, nu de Divinitate! angry.gif

+Quote Post
Vizitator_sfertocredincios.
mesaj May 15 2015, 08:21 AM
Mesaj #150

Guests

Citeaza (duodecicredincios @ May 15 2015, 08:18 AM) *
Au fost aleşi de Dracu, nu de Divinitate! angry.gif

laugh.gif biggrin.gif wink.gif

+Quote Post

8 Pagini V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 8th December 2019 - 11:56 AM