IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

Closed TopicStart new topic
> Clone , clone mimetice si unele din textele lor
Vizitator_muciflenduri.
mesaj Feb 12 2011, 08:07 PM
Mesaj #1

Guests

am uitat sa va zic ca pe maica-mea, fiinta hetero, s-o salutati cu deosebita consideratiune, să nu-i ziceţi boss ci sa-i ziceti boaşă.
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_muciflenduri.
mesaj Feb 12 2011, 08:40 PM
Mesaj #2

Guests

Foarte tare, glume cu mame, surori, frati si bunici.. Ideea de umor a unor oligofreni normali.
Of, ce mi-ai facut-o imparatule, ce-am sa mai sufar pentru ca un un fraier nu are nici macar banalul 'curaj' de a folosi 'nick'-ul propriu, pentru a ma ataca.

+Quote Post
Vizitator_din_Canada_ajuns_ACASA.
mesaj Feb 12 2011, 09:05 PM
Mesaj #3

Guests

Citeaza (Exorcistu de canadieni verzi @ Feb 12 2011, 08:34 PM) *
Ce se aude cu Grecia??? Si ce-au patzit cu retzeaua feroviara???
Una peste alta citeshte 7215 si sa-mi zici si mie daca 6 bulioane de coco ie mult sau cum traduci in romana "gun", "bribe", "mafia" si alea pe care crezi tu ca nu le stiu io... wink.gif Vezi ca io nu stiu engleza asa ca fii gigea si nu incerca sa ma faci la traducere...

fyi iata ce si cum:
The ElectroViewer 7215 is a high performance, hand-held Infrared Viewer designed to meet the requirements of viewing in the near IR wavelength range. Unlike any other infrared imaging device, the ElectroViewer delivers an image that is remarkably bright. With focusing ability as close as 3 inches, the ElectroViewer is the perfect tool for in-the-lab and in-the-field.
adica, pentru tine inseamna cam asa: se face referinta la faza cand Valceanu trece pe la mine cu doua gagici feminine. io cad lesinat, sa fac infarct, ca-s d-ala de arde in dos si o iau si pe la mansarda de cate ori am okazia. noroc ca una din gacici se da de trei ori peste cap apoi se demacheaza si devine un negru puscas marin. a urmat o seara de vis cu amor violent, etc., scene si descrierea lor amanuntita - la mine pe blog, sau in alt episod.
gun este atunci cand o morfolesc prin cavitatea-mi bucala. bribe - cand fac dragoste cu narile, practic se descarca doi masculi virili in fosele mele nazale. mafia este atuncea cand ma duc sa fac pipilica, e o poveste haioasa, ca trebuie sa am la mine o lupa sa-mi gasesc putzulica, si o penseta sa pot s-o extrag din chiloti.
ce altceva mai vrei sa stii retardule?

+Quote Post
Vizitator_horia tecuceanu.
mesaj Feb 12 2011, 09:26 PM
Mesaj #4

Guests

Citeaza (din_Canada_ajuns_ACASA @ Feb 12 2011, 09:05 PM) *
fyi iata ce si cum:
The ElectroViewer 7215 is a high performance, hand-held Infrared Viewer designed to meet the requirements of viewing in the near IR wavelength range. Unlike any other infrared imaging device, the ElectroViewer delivers an image that is remarkably bright. With focusing ability as close as 3 inches, the ElectroViewer is the perfect tool for in-the-lab and in-the-field.
adica, pentru tine inseamna cam asa: se face referinta la faza cand Valceanu trece pe la mine cu doua gagici feminine. io cad lesinat, sa fac infarct, ca-s d-ala de arde in dos si o iau si pe la mansarda de cate ori am okazia. noroc ca una din gacici se da de trei ori peste cap apoi se demacheaza si devine un negru puscas marin. a urmat o seara de vis cu amor violent, etc., scene si descrierea lor amanuntita - la mine pe blog, sau in alt episod.
gun este atunci cand o morfolesc prin cavitatea-mi bucala. bribe - cand fac dragoste cu narile, practic se descarca doi masculi virili in fosele mele nazale. mafia este atuncea cand ma duc sa fac pipilica, e o poveste haioasa, ca trebuie sa am la mine o lupa sa-mi gasesc putzulica, si o penseta sa pot s-o extrag din chiloti.
ce altceva mai vrei sa stii retardule?

OMG! man, don't drink and post! blush.gif

+Quote Post
mesaj Feb 12 2011, 09:45 PM
Mesaj #5

Guests

Citeaza (Exorcistu de canadieni verzi @ Feb 12 2011, 09:25 PM) *
Ce adresa interesanta de MAC ai!!! Sigur foloseshti Rogers? Hai, nu-l pui la aparat pe vizi alalalt?

ia zii retardule, ce adresa de MAC ai gasit si din cati bytes ? tongue.gif

+Quote Post
mesaj Feb 12 2011, 10:31 PM
Mesaj #6

Guests

Citeaza (Gogu de la CSI @ Feb 12 2011, 10:29 PM) *
bah tu ejti prost?

da.

+Quote Post
mesaj Feb 12 2011, 10:35 PM
Mesaj #7

Guests

Citeaza (Exorcistu de canadieni verzi @ Feb 12 2011, 10:28 PM) *
Ihim, binee... Hai sa fie si-un lup mancat de oaie. Si ce faci cu ia?

prin intermediul placii de retea ma conectez la internet , accesez forumu hotnews,
si gasesc retarzi ca tine. laugh.gif

+Quote Post
mesaj Feb 12 2011, 10:38 PM
Mesaj #8

Guests

Citeaza (Gogu de la CSI @ Feb 12 2011, 10:29 PM) *
bah tu ejti prost?

da.
ps: in plm, hotnewsadminu e bulangiu cu p.

+Quote Post
Vizitator_Exorcistu de canadieni verzi.
mesaj Feb 12 2011, 10:55 PM
Mesaj #9

Guests

Citeaza (din_Canada_ajuns_ACASA @ Feb 12 2011, 10:35 PM) *
prin intermediul placii de retea ma conectez la internet , accesez forumu hotnews,
si gasesc retarzi ca tine. laugh.gif

Asa, asa, ca si io fac la fel...

+Quote Post
hotnewsadmin
mesaj Feb 13 2011, 12:23 PM
Mesaj #10

Administrator

Grup: Root Admin
Postari: 1 241
Inscris: 29-March 08
Utilizatorul numarul: 1

Fantezia unora ma obliga sa fac lucruri ciudate , ca de exemplu topicul asta .

+Quote Post
mesaj Feb 17 2011, 06:02 PM
Mesaj #11

Guests

Citeaza (Gicu @ Feb 17 2011, 12:26 PM) *
Sunt in Romania de o viata si traiesc mai bine decat tine in Canada. Imi pare rau ca trebuie sa suferi. Stiu ca acolo e frig si e multa zapada dar promit ca vara asta cand voi savura un cocktail pe plajele insorite din insulele grecesti sa ma gandesc la cum faceai tu partie in ger.

romarlania, tara de retarzi.
in special cei care mai posteaza dupe mine. tongue.gif

+Quote Post
mesaj Feb 18 2011, 08:27 PM
Mesaj #12

Guests

Citeaza (Exorcistu de canadieni verzi @ Feb 18 2011, 08:17 PM) *
Adica, de ex., pitza pe care o vinzi, o primeshti de la guvern sau o faci tu?

retardule io primesc de la gov pizza, iar de facut fac laba.

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 8th December 2019 - 05:44 PM