IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Cea mai buna oferta de masini noi
Vizitator_Musafir.
mesaj Jun 7 2016, 02:12 PM
Mesaj #31

Guests

Nu stiu daca este o masina extraordinara, sa nu uitam ca este frantuzeasca. Inainte sa faci alegerea progreameaza-ti un test drive, daca nu reusesti poti cauta pe siteurile companiilor de rent a car Bucuresti, cu siguranta vei gasi un model sa il conduci. Sincer nu iti recomand aceasta masina si crede-ma ca stiu ce spun.
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_bogdanq.
mesaj Jul 14 2017, 07:13 AM
Mesaj #32

Guests

Salut! Am avut nevoie recent de traducerea actelor masinii luate din strainatate si am apelat la serviciile celor de la http://www.traduceriacteauto.ro/ . Recomand! biggrin.gif

+Quote Post
Vizitator_roxyy2017.
mesaj Aug 11 2017, 08:22 AM
Mesaj #33

Guests

Daca vrei pot sa iti recomanda pe cineva de la grupul VAG poate te ar interesa un VW, SKODA, SEAT!!!

+Quote Post
Vizitator_vizitatorul.
mesaj Sep 21 2017, 11:47 AM
Mesaj #34

Guests

iti recomand o masina electrica, am vazut ca acum este in voga Renault Twizy, personal cred ca autoturismele bazate pe combustibil fosil o sa moara in urmatorii 10 ani, deci iti propun sa te interesezi despre cele mai noi inventii din domeniul autovehiculelor electrice.

+Quote Post
Vizitator_paraschivrazvan25.
mesaj cu 3 saptamani in urma
Mesaj #35

Guests

Citeaza (Volk @ Mar 17 2009, 01:18 PM) *
vreau o masina noua. Care e cea mai avantajoasa oferta acum pe piata.?

Am vazut pe site-ul Citroen reducere mare la xsara-picasso .http://www.citroen.ro/xsara-picasso/lista-preturi/

Am stat, am analizat, nu e ok pentru ca peste trei-patru ani nu cred ca o pot vinde ok.

Am mai auzit de suzuki sx4 de 1.6, 4x4, ca daca negociezi cu ei ajungi sa o iei la 12 500. Asta pare misto, dar cica e naspa cu service-ul.

Am mai auzit de renault ca poti sa obtii la leasing dobanda 0, cel putin pe o perioada de timp. Dar masina frantuzeasca, parca nu vreau

Alta cu Seat, daca negociezi cu ei ajungi la super preturi. N-am verificat, dar probabil ca o sa o fac.

Nu dau mai mult de 12 500, in nici un caz.

Am citit in zf ca audi au super reducere de 30% la unele modele, dar cum am mai spus mai mult de 12 500 pe masina nu dau. Sau dau, cu tot cu leasing, dar pretul de vanzare al masinii sa nu depaseasca 12 500. Altfel, ma cam kilareste sotia blush.gif

Mi se pare un pret destul de piperat pentru un Citroen.

as face reclama dar nu pot

+Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 23rd November 2017 - 07:30 AM