IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

Reply to this topicStart new topic
> vremea vacantelor
rammstein
mesaj Jul 8 2010, 05:57 PM
Mesaj #1

Membru veteran

Grup: Membri
Postari: 2 344
Inscris: 7-April 10
Utilizatorul numarul: 19 455

Cam incordata lumea pe aici in ultimul timp.
Ati fost undeva in concediu, vacanta? Unde? De ce? Impresii?
Nu? De fapt cel mai important lucru este sa fim sanatosi. smile.gif
O sa mergeti? Pai nu stiti ca-i criza?
Este adevarat ca Marea Neagra e mai altfel la bulgari? unsure.gif
Multi imbina utilul cu placutul. La tara, aer curat, iarba multa, nu-i de colea sa cosesti. Face bine si la fizic. Iar o Saniuta cu profesionistii de la birtul satesc costa mai putin decat un whiskan productie locala la un all 5*in Antalya.
De fapt cel mai cool ii sa te duci la rude in Italia sau Spania. Autocarul ce te costa. In schimb vezi marete santiere in paragina sau plantatii nepazite, bati toate Aldiurile... Plaja publica din Spania seamana cu Mamaia. Aceeasi densitate pe metru patrat. Doar baldachinele lipsesc. In schimb vin bajetii sa-ti faca un masaj... cool.gif
Si cand te gandesti ca unii dau o caruta de bani sa mearga acum in Alaska. La Balea nu-i bine? sad.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_Bulisor.
mesaj Jul 9 2010, 10:55 AM
Mesaj #2

Guests

Citeaza (rammstein @ Jul 8 2010, 05:57 PM) *
Cam incordata lumea pe aici in ultimul timp.
Ati fost undeva in concediu, vacanta? Unde? De ce? Impresii?
Nu? De fapt cel mai important lucru este sa fim sanatosi. smile.gif
O sa mergeti? Pai nu stiti ca-i criza?
Este adevarat ca Marea Neagra e mai altfel la bulgari? unsure.gif
Multi imbina utilul cu placutul. La tara, aer curat, iarba multa, nu-i de colea sa cosesti. Face bine si la fizic. Iar o Saniuta cu profesionistii de la birtul satesc costa mai putin decat un whiskan productie locala la un all 5*in Antalya.
De fapt cel mai cool ii sa te duci la rude in Italia sau Spania. Autocarul ce te costa. In schimb vezi marete santiere in paragina sau plantatii nepazite, bati toate Aldiurile... Plaja publica din Spania seamana cu Mamaia. Aceeasi densitate pe metru patrat. Doar baldachinele lipsesc. In schimb vin bajetii sa-ti faca un masaj... cool.gif
Si cand te gandesti ca unii dau o caruta de bani sa mearga acum in Alaska. La Balea nu-i bine? sad.gif
smile.gif
Nenea, io-s da o luna la Paris, la bunici. Sil vu ple mesie! Se pune?

+Quote Post
rammstein
mesaj Jul 9 2010, 12:08 PM
Mesaj #3

Membru veteran

Citeaza (Bulisor @ Jul 9 2010, 10:55 AM) *
smile.gif
Nenea, io-s da o luna la Paris, la bunici. Sil vu ple mesie! Se pune?

Pezevenghiule. dry.gif Lasa-ma sa ghicesc. Notre-Dame, poarta dinspre cartierul latin? Sau mai degraba pe caldura asta, te-ai specializat pe RER A, Marne-la-Valee, ca doar esti copchil? biggrin.gif

+Quote Post
Vizitator_Bulisor.
mesaj Jul 9 2010, 12:19 PM
Mesaj #4

Guests

Citeaza (rammstein @ Jul 9 2010, 12:08 PM) *
Pezevenghiule. dry.gif Lasa-ma sa ghicesc. Notre-Dame, poarta dinspre cartierul latin? Sau mai degraba pe caldura asta, te-ai specializat pe RER A, Marne-la-Valee, ca doar esti copchil? biggrin.gif

Nenea, io-s leat din 89. Ce sa fac io la Disneyland? RER C5, către versailles! Loc cu verdeata, statui, o mulţime de babe neatente sau care vor sa calatoreasca in timp... Le ajuta baiatu, ai auzitara da solidariate?

+Quote Post
rammstein
mesaj Jul 9 2010, 12:41 PM
Mesaj #5

Membru veteran

Citeaza (Bulisor @ Jul 9 2010, 12:19 PM) *
Nenea, io-s leat din 89. Ce sa fac io la Disneyland? RER C5, către versailles! Loc cu verdeata, statui, o mulţime de babe neatente sau care vor sa calatoreasca in timp... Le ajuta baiatu, ai auzitara da solidariate?

Soarta... Daca nu baga domnisoru rive gauche poate iti sarea in ochi Saint Cyr si te faceai legionar. Asa mai mult de top 300 sau politician de succes nu ajungi. sad.gif

+Quote Post
Vizitator_Manuela.
mesaj Jul 23 2010, 12:10 PM
Mesaj #6

Guests

Rammstein, esti sarcastic, sau mai degraba invidios. Sa sti ca Mamaia nu este cu nimic sub Ibiza. Are cele mai cool cluburi din zona mediteraniana si chiar din Europa. Si nu-i plin de familisti si sindicalisti sau pensionari. Ma rog, depinde de zona. Si cu baldachinele ce ai? Doar in Dubai mai i-ti ofera asa ceva. Cam acrii strugurii! Eu una cred ca tu esti un bugetar ce nu poate sa mearga nici macar prin sindicat. Viseaza baiete, ca lumea buna ie departe de tine!

+Quote Post
Vizitator_Gelu77.
mesaj Jul 23 2010, 02:15 PM
Mesaj #7

Guests

Citeaza (Manuela @ Jul 23 2010, 12:10 PM) *
Rammstein, esti sarcastic, sau mai degraba invidios. Sa sti ca Mamaia nu este cu nimic sub Ibiza. Are cele mai cool cluburi din zona mediteraniana si chiar din Europa. Si nu-i plin de familisti si sindicalisti sau pensionari. Ma rog, depinde de zona. Si cu baldachinele ce ai? Doar in Dubai mai i-ti ofera asa ceva. Cam acrii strugurii! Eu una cred ca tu esti un bugetar ce nu poate sa mearga nici macar prin sindicat. Viseaza baiete, ca lumea buna ie departe de tine!

este din aia cu muschi si in maieu alb in cluburile de mamaia? parerea mea e ca cam asta da culoare si viata unui club bengos.

+Quote Post
Vizitator_Manuela.
mesaj Jul 23 2010, 02:54 PM
Mesaj #8

Guests

Citeaza (Gelu77 @ Jul 23 2010, 02:15 PM) *
este din aia cu muschi si in maieu alb in cluburile de mamaia? parerea mea e ca cam asta da culoare si viata unui club bengos.

Si daca ar fi asa care-i problema ta? Oricum no sa ai parte ever de asa ceva! Vise placute macho de biblioteca! Un baiat ok este cel care ma face sa ma simt in siguranta si regina, tu ce-mi oferi? O depresie tratabila cu Furadan?

+Quote Post
Vizitator_Manuela.
mesaj Jul 23 2010, 04:05 PM
Mesaj #9

Guests

Misoginilor! Nu stiti sa vorbiti cu o doamna. Cine ma pus sa ma cobor la nivelul vostru? Nu aveti bani nici de-o apa in dorobanti. Avea dreptate un baiat ce vorbea aici de scoala vietii. Va las so frecati aici in continuare, distractia si lumea buna sunt altundeva.

+Quote Post
tzurlogen
mesaj Jul 23 2010, 04:31 PM
Mesaj #10

Membru veteran

Postari: 609
Inscris: 20-November 09
De la: Rock'n Roll Hall of Fame
Utilizatorul numarul: 16 532

laugh.gif laugh.gif laugh.gif

foarte tare!
aste e...
am cazut in capcana smile.gif
oricum, sunt multe pitzy care gandesc si se comporta ca Manuela noastra.
pentru ele ramane poza de mai sus.

--------------------
Vi veri veniversum vivus vici

+Quote Post
rammstein
mesaj Jul 23 2010, 05:01 PM
Mesaj #11

Membru veteran

Vine omul muncii de la scarbiciu si ce gaseste? ohmy.gif
Manuela, nu sunt bugetar, dar ma straduiesc. Cunosc niste baieti destepti care suctioneaza banul public ceva de speriat. Ma gandesc sa-i invit la o vanatoare. angry.gif Numai ca dupa aceea cine mai plateste masa si alte alea in Mamaia? unsure.gif
Apropo, ce masuri ai? wink.gif
Sarumana! blush.gif

+Quote Post
Vizitator_Gelu77.
mesaj Jul 23 2010, 07:44 PM
Mesaj #12

Guests

Citeaza (Manuela @ Jul 23 2010, 04:05 PM) *
Misoginilor! Nu stiti sa vorbiti cu o doamna. Cine ma pus sa ma cobor la nivelul vostru? Nu aveti bani nici de-o apa in dorobanti. Avea dreptate un baiat ce vorbea aici de scoala vietii. Va las so frecati aici in continuare, distractia si lumea buna sunt altundeva.

asa e Manuelo, noi doar o aburim p-acilea. viata frumoasa e la mamaia si pa dorobanti:)

+Quote Post
Vizitator_Roxana.
mesaj Jul 23 2010, 08:07 PM
Mesaj #13

Guests

Citeaza (Gelu77 @ Jul 23 2010, 07:44 PM) *
asa e Manuelo, noi doar o aburim p-acilea. viata frumoasa e la mamaia si pa dorobanti:)

De ce sunteti marlani cu biata fata? Daca o vedeti pe o terasa ziceti: mama ce bunaciune, oare cum sa o fac si io? Daca venim pe forum ne taxati instant sau incercati sa ne agatati, dupa aia va plangeti de monotonie. Eu, o fata obisnuita, dar valabila dupa voi, ce gasesc aici?

+Quote Post
Vizitator_Gelu77.
mesaj Jul 23 2010, 08:18 PM
Mesaj #14

Guests

Citeaza (Roxana @ Jul 23 2010, 08:07 PM) *
De ce sunteti marlani cu biata fata? Daca o vedeti pe o terasa ziceti: mama ce bunaciune, oare cum sa o fac si io? Daca venim pe forum ne taxati instant sau incercati sa ne agatati, dupa aia va plangeti de monotonie. Eu, o fata obisnuita, dar valabila dupa voi, ce gasesc aici?

da de unde stii matale ca Manuela e bunaciune? dupa cum scrie pa forum ?smile.gif) tu esti o valabila intradevar.

+Quote Post
Vizitator_romina.
mesaj Jul 23 2010, 09:00 PM
Mesaj #15

Guests

Citeaza (Gelu77 @ Jul 23 2010, 08:18 PM) *
da de unde stii matale ca Manuela e bunaciune? dupa cum scrie pa forum ?smile.gif) tu esti o valabila intradevar.

Prietenul meu zice sa scriu QED. Mai spune sa-ti transmit ca Sun-tzu, ma rog, btw, cica ti-ai luat-o! Girls power! tongue.gif

+Quote Post
Vizitator_Gelu77.
mesaj Jul 23 2010, 09:04 PM
Mesaj #16

Guests

Citeaza (romina @ Jul 23 2010, 09:00 PM) *
Prietenul meu zice sa scriu QED. Mai spune sa-ti transmit ca Sun-tzu, ma rog, btw, cica ti-ai luat-o! Girls power! tongue.gif

ce e aia QED?

+Quote Post
Vizitator_luminita.
mesaj Jul 23 2010, 09:18 PM
Mesaj #17

Guests

Citeaza (Gelu77 @ Jul 23 2010, 09:04 PM) *
ce e aia QED?

Degeaba, ca fetele astea au demonstrat ce pot. Da ce credeti , ca vine blonda suprema si va baga inapoi in vagauna?

+Quote Post
Vizitator_miki.
mesaj Dec 9 2010, 08:20 PM
Mesaj #18

Guests

Fetelor, ca vad ca sunteti majoritare aici, am o propunere. eu sunt un baiat valabil, agent de vanzari la o firma de tigari, arat bine, ma duc la sala si nu am obligatii. Vine vacanta si am nevoie de o partenera de revelion. Ofer un sejur de cinci zile ( si nopti ) la Moeciu intr-o pensiune de cinci margarete, transport cu un Reno master cu aer conditionat si cauciucuri de iarna si garantez distractie maxima. Am fost la preselectie pe Zabrauti la Dansez pentru tine si am castigat, dar n-am avut timp sa devin vedeta. Rog seriozitate.

+Quote Post
Vizitator_loţi.
mesaj Dec 9 2010, 08:44 PM
Mesaj #19

Guests

Apoi, io dau la fetele vacant permanent la o tara de vise. Langa statiune de renume mondial si chiar national Balvanyos. Io avut cinci sute de oi si nici un berbec la ele, doar io. Greu... Lana export tot la studio de filme xxx la Budapest pentru implant muntele Venus. Carne dat tot la arabe iar branza la olah. Castigat bine, avut casa cu baie si teracota, Bmw 320 dizel din 2004. Venit fetele la mine, probat si casatorit la pastor. Io lipsit noua luni pe an, calatorit cu oaie, ca marinar. Poate ajunge si presedinte... Obama de Rromania. Ce zice fetele?

+Quote Post
Vizitator_Andrada.
mesaj Dec 9 2010, 09:15 PM
Mesaj #20

Guests

Eu si cu prietenele mele citim posturile de pe aici si tare ne amuzam. De obicei nu raspundem, nu are rost. Acum nu ma pot abtine, sper sa ma inteleaga celelalte. Pai bine mai tristilor, asa credeti voi ca faceti rost de material? Ca sa vorbesc pe intelesul vostru... Ce credeti voi ca ne dorim? Oi multe, un decerebrat care da din buric la emisiuni de doi bani, sa ne lasati singure cu lunile, o vacanta de cateva zile? Faiantari o sa ramaneti toata viata. Nu vrem baieti de baieti, nici dictonul: io muncesc, aduc bani in casa, tu ce faci? Vrem siguranta, romantism (ca sa va facem pe plac), un fizic decent si mai ales intelegere. Adica sa ne ascultati cu atentie, sa nu radeti si sa ne sustineti neconditionat. Asa o sa primiti cand nici nu va asteptati ceea ce doriti. Daca nu voi, vecinii... Deci, ne ofera cineva mie si prietenelor mele vacanta pe care o meritam?!?

+Quote Post
Vizitator_Deea.
mesaj Dec 10 2010, 03:31 PM
Mesaj #21

Guests

Sunt studenta la marketing international si fotomodel. Am nevoie de un sponsor care sa ma promoveze. Plus o pereche de minim 400 de ml fiecare. Ador sa merg la solar si la shoping. Cluburile sunt pasiunea mea. Visul meu este sa devin sotie si mama. Prefer barbatii maturi, nu pustanii. Cu rabdare treci si marea... Pentru inceput astept propuneri de vacante, minim 5 stele si all inclusive, ca-mi place sa umplu tava. Baietii neseriosi si faliti sa se abtina. Unde esti tu mosule?

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Jan 10 2011, 05:11 PM
Mesaj #22

Guests

am arams mut de cum e in zakynthos. am fost in vara trecuta si nu am cuvinte cta de frumos seste si cat de ieftin.am vazut de curand ceva rcenzii si informatii aici. ce pesiaje, cre preturi (de jucarie) cum se poarta oamenii aia. Mergeti ca face toti banii

http://simple-travelers.com/grecia/apus-la...-zakynthos.html
http://simple-travelers.com/grecia/zakynth...blue-caves.html

+Quote Post
mrnmarius
mesaj Feb 18 2011, 12:56 AM
Mesaj #23

Membru veteran

Postari: 106
Inscris: 3-December 10
De la: timisoara
Utilizatorul numarul: 24 823

Si eu am fost in Zakintos acum 2 ani! intradevar este superb ma bate gandul anul asta sa merg iar tot acolo. Si Skiatos e fain dar nu se compara.

aloe vera

noni

+Quote Post
Vizitator_OZN.
mesaj Feb 20 2011, 12:35 PM
Mesaj #24

Guests

Am fost in Praga anul trecut si mi s-a parut un oras superb. Mi se pare un fel de Viena combinata cu Budapesta. Si preturi de Budapesta, nu de Viena. smile.gif Adica mici, similare cu cele de la noi.

In plus, sunt foarte dezvoltati dpdv turism. Hoteluri si hosteluri multe, restaurante la fel, facilitati pentru turisti, etc.

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 17th February 2019 - 07:48 AM