IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

Reply to this topicStart new topic
> Batman - The Dark Knight
Bebe
mesaj Aug 4 2008, 09:20 AM
Mesaj #1

Nou venit
*

Grup: Membri
Postari: 3
Inscris: 16-May 08
Utilizatorul numarul: 150

De ce are filmul asta atata succes? Am citit ca s-ar putea sa intreaca Titanicul la incasari.
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_Viorel.
mesaj Aug 4 2008, 09:57 AM
Mesaj #2

Guests

Poate pentru ca este un film care vorbeste despre dilemele reale ale lumii de azi si pentru ca e bine facut. De mult n-am mai vazut un film care sa mi se para atat de contemporan.
Dar, bineinteles ca nu din cauza asta a avut succes, ci din cauza actorului care l-a jucat pe Joker, Heath Ledger. Si pentru faptul ca a fost ultimul lui rol complet, inainte de a muri. Datorita lui s-au dus oamenii la film.

+Quote Post
Vizitator_Geo T.
mesaj Aug 4 2008, 11:52 AM
Mesaj #3

Guests

Citeaza (Viorel @ Aug 4 2008, 09:57 AM) *
Dar, bineinteles ca nu din cauza asta a avut succes, ci din cauza actorului care l-a jucat pe Joker, Heath Ledger.

Filmul lung, plictisitor, fara punct culminant, dar merita vazut pentru Ledger.

+Quote Post
Vizitator_leo.
mesaj Aug 18 2008, 08:12 PM
Mesaj #4

Guests

un film foarte bun

daca intrati si voi pe www.imdb.com si dati search The dark knight o sa vedeti ca are o nota destul de mare, in urma voturilor a zeci de mii de oameni ! deci nu va luati dupa o persoana caruia nu i-a placut filmul si lasa un feedback negativ. filmul merita vazut. personal ii dau 8.5 din 10 , si am vazut destule filme cat sa imi pot da cu parerea

+Quote Post
Vizitator_te.
mesaj Aug 25 2008, 01:36 PM
Mesaj #5

Guests

Nu sunt fan batman dar nu regret ca am vazut filmul, Heath Ledger a jucat intr-adevar foarte bine; a fost cu totul diferit de ceea ce ma asteptam sa vad.

+Quote Post
Vizitator_sss.
mesaj Sep 29 2008, 10:39 PM
Mesaj #6

Guests

Citeaza (leo @ Aug 18 2008, 08:12 PM) *
un film foarte bun

daca intrati si voi pe www.imdb.com si dati search The dark knight o sa vedeti ca are o nota destul de mare, in urma voturilor a zeci de mii de oameni ! deci nu va luati dupa o persoana caruia nu i-a placut filmul si lasa un feedback negativ. filmul merita vazut. personal ii dau 8.5 din 10 , si am vazut destule filme cat sa imi pot da cu parerea

nu stiu cum sa-ti explic "prietene" dar esti un ///...si daca tu poti da 8.5 la un asemenea film inseamna ca habar nu ai ce inseamna cinematografie...apropo filmul are nota mare datorita lui ledger (de care presupun ca nici nu ai auzit pana acum la cate filme bune ai vazut) pt ca a fost ultimul lui film si nu pt ca ar fi un film bun

+Quote Post
extremezone
mesaj Feb 17 2009, 03:17 PM
Mesaj #7

Nou venit
*

Postari: 10
Inscris: 17-February 09
Utilizatorul numarul: 6 566

o porcarie dupa parerea mea , nu isi merita nici in jumate laudele...

--------------------
WWW.EXTREMEZONE.3XFORUM.RO - FILME , MUZICA , JOCURI FREE DOWNLOAD

+Quote Post
ghitacostelus
mesaj Nov 13 2009, 02:37 PM
Mesaj #8

Nou venit
*

Postari: 8
Inscris: 13-November 09
Utilizatorul numarul: 15 144

Mie mi s-a parut genial. S-a muncit enorm de mult la filmul asta. Eu cred ca merita si regizorul o nominalizare la Oscar. Efecte, sunete, machiaje, Heath, scenariu genial... Depaseste cu mult orice productie Marvel. Isi merita laudele.... parerea mea rolleyes.gif

+Quote Post
Vizitator_pwffi.
mesaj Jul 28 2012, 03:51 PM
Mesaj #9

Guests

Nu m'i sa parut un film atat de bun incat ca notele de pe imbd sa fie atat de reale pe cat ofera filmul. Zilele trecute l-am vazut iar de nota nu pot oferi mai mult de 8 , desigur asta este parerea mea . Filmul are nota mare datorita lui ledger cu siguranta ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uneori in timpul liber ma joc anumite jocuri online sau citesc carti de stiinta.

+Quote Post
pushtiulk@yahoo....
mesaj Aug 3 2012, 07:33 PM
Mesaj #10

Nou venit
*

Postari: 3
Inscris: 2-January 12
De la: Bucuresti
Utilizatorul numarul: 30 814

Am vizionat acest film, il recomand. Pentru cei obositi, nu este recomandat sa fie vizionat seara deoarece tine 3 ore smile.gif

--------------------
[url="http://www.pro-detailing.ro/detailing-interior-auto.html"]Detailing Auto[/url]

+Quote Post
Vizitator_PlayHd.
mesaj Jun 13 2014, 10:29 AM
Mesaj #11

Guests

Merita vazut wink.gif

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 19th July 2018 - 09:08 PM