IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

Reply to this topicStart new topic
> Gatitul in "mediul urban"
Serban Slavescu
mesaj Jun 2 2009, 07:04 AM
Mesaj #1

Membru
**

Grup: Membri
Postari: 20
Inscris: 20-January 09
Utilizatorul numarul: 5 910

Cum credeti ca am putea transforma mai usor modul de preparare si pregatire al alimentelor,adaptate la "mediul urban"?

- citind retete;
- discutand pe forum;
- vazand retete pe film;
- facand un curs(din pasiune);
- sau toate impreuna.
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_monica.
mesaj Jun 6 2009, 05:22 PM
Mesaj #2

Guests

poate ati fi reusit sa aflati raspunsul la aceasta intrebare daca ati fi discutat cu cei care v-au scris pe acest forum. dar fie n-ati raspuns la intrebari, fie ati raspuns lapidar, trimitand la retetele de pe hotfood.

din intrebarea pe care tocmai ati pus-o eu inteleg ca e posibil ca redactia sa intrerupa colaborarea cu dumneavoastra. e adevarat?

+Quote Post
Serban Slavescu
mesaj Jun 9 2009, 04:07 AM
Mesaj #3

Membru
**

Grup: Membri
Postari: 20
Inscris: 20-January 09
Utilizatorul numarul: 5 910

Citeaza (monica @ Jun 6 2009, 05:22 PM) *
poate ati fi reusit sa aflati raspunsul la aceasta intrebare daca ati fi discutat cu cei care v-au scris pe acest forum. dar fie n-ati raspuns la intrebari, fie ati raspuns lapidar, trimitand la retetele de pe hotfood.

din intrebarea pe care tocmai ati pus-o eu inteleg ca e posibil ca redactia sa intrerupa colaborarea cu dumneavoastra. e adevarat?

Baza discutilor de acest forum sunt retetele de pe hotfood.Referitor la intrebarea dumneavoastra,raspunsul este : nu e adevarat .

+Quote Post
Vizitator_doru.
mesaj Jun 16 2009, 05:31 AM
Mesaj #4

Guests

buna ziua.

eu nu cred ca dumneavoastra ati comunicat cu cititorii proin forumul asta, deci nu stiu cum puteti sa incercati deja un sondaj pe tema asta.

v+am urmarit toate retetele de pe hotfood, la care faceti atat de des referire si mi se par inutile. sunt pentru snobi, sunt fara gust, unele sunt chiar gretoase. imi pare rau ca zic asta, dar mie mi s+a revoltat stomacul de cateva ori. o mancare bizara poate fi extrem de gustoasa daca se combina niste ingrediente care se pot lega unul de altul. dumneavoastra combinati ingrediente care suna "cool", dar care dau niste amestecuri care arata prost si au un gust groaznic. am incercat cateva, nu vorbesc din impresii.

sper sa nu va bata gandul sa va apucati sa tineti cursuri de gatit, ca ati face o foarte mare greseala.

multumesc pentru atentie.

+Quote Post
Vizitator_Elena.
mesaj Apr 26 2012, 03:31 PM
Mesaj #5

Guests

Prajituri 100% naturale ---> http://spam
intrati si va convingeti

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 21st November 2018 - 12:33 AM