IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

Reply to this topicStart new topic
> Comentarii respinse de pe site din diverse motive
HN Moderator
mesaj Jun 19 2009, 02:27 PM
Mesaj #1

Membru
**

Grup: Membri
Postari: 38
Inscris: 27-May 08
Utilizatorul numarul: 681

Unele comentarii de pe site sunt respinse pentru ca sunt off-topic. O parte dintre cele care critica Hotnews.ro pentru diferite aspecte le vom posta aici, semn ca ne gandim la ele si le luam in serios.

• [anonim]
vechea problema: diacritice. am mai scris aici despre problema lor (macar in titlu) dar nu-mi mai apar comentariile. nu conteaza...

• -[ ma enervati]
Titlu: ma enervati Continut: m-am saturat de reclama asta agresiva la ing. cu saptamanie un articol publicitar, pe fata ,tinut in partes de sus a paginii, apoi articole publicitare ascunse la ing. acum vine si sefa. pentru banii primiti de la ei, mai aveti putin si uit de site-ul vostru, daca ma mai agresati in halul asta.

colegi cititori ai hotnews, nu mai intrebati nimic pe madam ing, sa ramana cu buza umflata.

• anonim - dan

Titlu: fals Continut: Acest articol este o pacaleala, cei de la ING incep sa piarda clienti care aceau asigurari de viata si nu stiu cum sa prosteasca oamenii asa ca au platit publicitate ptr acest lucru.

• anonim - mircea
"viziunea" consultantului de asigurari este: : esti un om slab, nu esti capabil sa pui deoparte 50 de lei pe luna sa ii faci un cheag copilului tau, sa il ajuti atunci cand va intra in viata. pentru un mic comision iti luam noi aia 50 de lei si daca intre timp crapi o sa platim noi mai departe. mi se pare un pic agresiva atitudinea asta unde consultantii mai au putin si te ameninta ca o sa te calce (cu) masina daca nu inchei un astfel de contract.
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_Admin HN.
mesaj Jun 22 2009, 05:09 AM
Mesaj #2

Guests

anonim - IDIOTUL
Titlu: reclama mai baieti
Continut: mai baieti, da de ce nu puneti semnul de reclama la articolul asta? sau nu e? de trei zile pe pozitia trei, sigur contine informatii capitale pentru supravietuire, hotnews, sa-ti fie cam rusine

N.R: exista trei note la acest articol ca este publicitar - in supratitlu, la sfarsitul leadului si la sfarsitul anuntului de intalnire online

+Quote Post
Vizitator_HN admin.
mesaj Jun 22 2009, 05:19 AM
Mesaj #3

Guests

anonim - mmx
Continut: hotnews, a fost ultimul articol citit de la voi . imi faceti greata. deci asta era scopul articolului de dinainte (NEMARCAT CA ARTICOL PUBLICITAR) cu asigurarile de viata ? sa pregastiti calea ing-ului...RUSINE si sper sa va spulbere criza...btw, aveti asigurare ?

n.r. exista 3 note la toate articolele din acest supliment ca sunt publicitare: in supratitlu, la finalul leadului, la finalul articolului.

+Quote Post
Vizitator_gogu.
mesaj Jul 14 2009, 11:20 AM
Mesaj #4

Guests

Cancerul de col este produs de:
(Un singur răspuns posibil)
  1. Toate tulpinile de HPV
  2. HPV tulpini cancerigene, in special 16 si 18
  3. Alte cauze decat HPV (ex:genetic)
  4. Cancerul de col nu are nicio legatura cu HPV
  5. Nu stiu/nu raspund

Am si eu doua intrebari
1. de ce nu este marcat acest sondaj ca fiind de fapt un mesaj publicitar? pentru ca se vede clar din optiunile de rapuns, raspunsul corect este ca HPV este unul dintre factorii de risc ai cancerului de col uterin, pentru ca nu toate cancerele de col uterin sunt produse de HPV si nu toate infectiile cu HPV duc la cancer de col.
2. care este diferenta dintre intrebarile 2 si 3?
cred ca e periculos in perioada actuala de criza sa-ti transformi credibilitatea in cash

+Quote Post
Vizitator_gogu.
mesaj Jul 20 2009, 08:00 AM
Mesaj #5

Guests

Citeaza (gogu @ Jul 14 2009, 11:20 AM) *
Cancerul de col este produs de:
(Un singur răspuns posibil)
  1. Toate tulpinile de HPV
  2. HPV tulpini cancerigene, in special 16 si 18
  3. Alte cauze decat HPV (ex:genetic)
  4. Cancerul de col nu are nicio legatura cu HPV
  5. Nu stiu/nu raspund

Am si eu doua intrebari
1. de ce nu este marcat acest sondaj ca fiind de fapt un mesaj publicitar? pentru ca se vede clar din optiunile de rapuns, raspunsul corect este ca HPV este unul dintre factorii de risc ai cancerului de col uterin, pentru ca nu toate cancerele de col uterin sunt produse de HPV si nu toate infectiile cu HPV duc la cancer de col.
2. care este diferenta dintre intrebarile 2 si 3?
cred ca e periculos in perioada actuala de criza sa-ti transformi credibilitatea in cash

Pardon, am gresit, intrebarea corecta era care e diferenta dintre intrebarile 3 si 4. oricum, nu astept raspuns, intrebarile sunt retorice

+Quote Post
Vizitator_Dorin.
mesaj Oct 25 2009, 12:02 PM
Mesaj #6

Guests

Apropo de sondajul cu Lucian Croitoru si Iohannis. 43%(Iohannis) + 47%(Croitoru) + 9%(Altul) cat fac? Dupa socoteala mea fac 99%!!! PRIN URMARE UNDE ANUME SE AFLA UN PROCENT? In opinia mea acel procent se afla fara nici o indoiala in dreptul lui Lucian Croitoru. Si cand avea vreo 500-600 de voturi in plus fata de Iohannis, Croitoru era creditat doar cu 47%. Acum cand are cu aproape 1000 de voturi in plus este creditat tot cu 47%!!! Chiar nu vi se pare deloc suspect? Ori si tactica asta face parte dintr-o manipulare ordinara marca coalitiei Grivco? Am totusi speranta ca nu faceti parte din aceasta constructie.

+Quote Post
Bioshock
mesaj Mar 9 2010, 04:52 PM
Mesaj #7

Membru
**

Grup: Membri
Postari: 71
Inscris: 8-March 10
Utilizatorul numarul: 18 991

Nu inteleg de ce este permisa scrierea pe forum din modul vizitator,ar trebui ca cei care posteaza sa fie inregistrati,astfel pot fi si sanctionati prin banare sau kick ,astfel se organizeaza un forum corect,asa intra cine vrea,posteaza ce vrea!

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 21st November 2018 - 06:04 PM