IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

Reply to this topicStart new topic
> "Vine Politia", un serial care promitea
Vizitator_Oscarila.
mesaj Oct 16 2008, 01:56 PM
Mesaj #1

Guests

Am vazut cele trei episoade. Primul mi-a placut mult, parea promitator, am ras, m-am simtit bine. Si al doilea episod mi-a placut, ceva mai putin insa. Al treilea a fost slab de tot. Scenariul groaznic, a inceput sa semene cu insailari gen" la Bloc". Pacat!

Gyuri Pascu este super, si restul actorilor sunt mai ok decat in orice alt serial romanesc, regia e buna, scenariul cred ca e in inpas.
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_Ardeljan.
mesaj Oct 23 2008, 12:30 PM
Mesaj #2

Guests

Citeaza (Oscarila @ Oct 16 2008, 01:56 PM) *
Am vazut cele trei episoade. Primul mi-a placut mult, parea promitator, am ras, m-am simtit bine. Si al doilea episod mi-a placut, ceva mai putin insa. Al treilea a fost slab de tot. Scenariul groaznic, a inceput sa semene cu insailari gen" la Bloc". Pacat!

Gyuri Pascu este super, si restul actorilor sunt mai ok decat in orice alt serial romanesc, regia e buna, scenariul cred ca e in inpas.

Dapsi , si mie mi-a placut , episodul 4 a avut cea mai multa actiune , dupa parerea mea .

+Quote Post
Vizitator_red.
mesaj Oct 29 2008, 10:11 PM
Mesaj #3

Guests

Serialul e copy-paste dupa un serial spaniol de pe AXN, "Baietii lui Paco". Cele doua seriale sunt atat de asemanatoare incat e imposibil sa nu existe un contract prin care PRo a cumparat un fel de franciza de la producatori. Ca sa stiti.

+Quote Post
Vizitator_coco.
mesaj Oct 29 2008, 11:12 PM
Mesaj #4

Guests

Citeaza (red @ Oct 29 2008, 10:11 PM) *
Serialul e copy-paste dupa un serial spaniol de pe AXN, "Baietii lui Paco". Cele doua seriale sunt atat de asemanatoare incat e imposibil sa nu existe un contract prin care PRo a cumparat un fel de franciza de la producatori. Ca sa stiti.

vezi si "cu un pas inainte",same shit.nu stiu cine naiba s-a uitat la ala.primul episod l-am vazut si eu dar e slab,slab de tot.. in primul rand se vede clar ca e vb de studio unde se filmeaza,mai avem de invatat pana la niste decoruri profesionale,..
(FACETI naibii ceva cu codurile de validare..ca sunt disperante..)

+Quote Post
Bioshock
mesaj Mar 8 2010, 11:01 PM
Mesaj #5

Membru
**

Grup: Membri
Postari: 71
Inscris: 8-March 10
Utilizatorul numarul: 18 991

Exista vreun serial,show ,emisiune de origine romana sa nu fie copiata de la altii? cateva exemple: Te pui cu blondele, serialul La bloc,Cronica Carcotasilor,Inelul cu diamant,Nora pentru mama,Tradati in dragoste,Test de fidelitate,Curat murdar,Iubire interzisa,Regina etc si lista continua la +infinit

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 19th October 2018 - 06:51 AM