IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

3 Pagini V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Cum ucide televiziunea Realitatea un copil
Vizitator_Adrian Socaciu.
mesaj Nov 27 2009, 03:51 PM
Mesaj #1

Guests

Pentru moguli scopul scuza orice mijloace. Au dat continuu imagini cu acel copil. Ce imagini blurate, ce protectie a copilului?

Sa presupunem ca Vantu si Patriciu cred sincer ca Basescu a lovit acel copil. Si ce fac acum, dau imagini continuu cu el?

Copilul a spus la televizor ca vrea sa inceteze acest scandal care l-a traumatizat, a avut un atac de panica, mama lui e bolnava.

Matusa lui, probabil bine platita, inca continua cu o incredibila lipsa de rusine sa comenteze si sa sustina ca Basescu l-a lovit. Copilul nu conteaza. Femeia n-are nici cea mai vaga mila pentru el.

Prelipceanu se grabeste sa inchida repede discutia. Da vina pe amenintari presupuse pe care le-ar fi primit copilul. Doar ca el declarase deja ca prietena lui i-a aratat imaginile. In realitate, televiziunea, asa-zisi jurnalisti sunt cei ce i-au facut rau, hartuindu-l.

Concluzia mea:
Poate ca si tu si eu suntem oameni fara protectie politica. Vantu, Patriciu, Voiculescu sunt in stare sa te calce in picioare pentru ca asa vor ei.
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_Adrian Paunescu.
mesaj Nov 27 2009, 04:13 PM
Mesaj #2

Guests

Postati, postati, spalati cadavrul politic al liderului preaiubit.

Macar va iese de-o reincarcare de cartela? Sau postati mai ieftin ca o cola?

+Quote Post
Vizitator_gigi-b.
mesaj Nov 27 2009, 04:49 PM
Mesaj #3

Guests

Citeaza (Adrian Paunescu @ Nov 27 2009, 04:13 PM) *
Postati, postati, spalati cadavrul politic al liderului preaiubit.

Macar va iese de-o reincarcare de cartela? Sau postati mai ieftin ca o cola?

lol, tu pari a stii mai bine ... chiar prea bine cum sta treaba cu postacii smile.gif

Serios vorbind acuma, se vede ca esti PSD-ist. Argumentatia nu e tocmai punctul vostru forte ... si nu, a latra nu e tot una cu a argumenta ... desi voi sunteti convinsi de contrariul

+Quote Post
Vizitator_NICOLAE MOLDOVAN.
mesaj Nov 27 2009, 04:59 PM
Mesaj #4

Guests

Citeaza (Adrian Socaciu @ Nov 27 2009, 03:51 PM) *
Pentru moguli scopul scuza orice mijloace. Au dat continuu imagini cu acel copil. Ce imagini blurate, ce protectie a copilului?

Sa presupunem ca Vantu si Patriciu cred sincer ca Basescu a lovit acel copil. Si ce fac acum, dau imagini continuu cu el?

Copilul a spus la televizor ca vrea sa inceteze acest scandal care l-a traumatizat, a avut un atac de panica, mama lui e bolnava.

Matusa lui, probabil bine platita, inca continua cu o incredibila lipsa de rusine sa comenteze si sa sustina ca Basescu l-a lovit. Copilul nu conteaza. Femeia n-are nici cea mai vaga mila pentru el.

Prelipceanu se grabeste sa inchida repede discutia. Da vina pe amenintari presupuse pe care le-ar fi primit copilul. Doar ca el declarase deja ca prietena lui i-a aratat imaginile. In realitate, televiziunea, asa-zisi jurnalisti sunt cei ce i-au facut rau, hartuindu-l.

Concluzia mea:
Poate ca si tu si eu suntem oameni fara protectie politica. Vantu, Patriciu, Voiculescu sunt in stare sa te calce in picioare pentru ca asa vor ei.

+Quote Post
Vizitator_NICOLAE MOLDOVAN.
mesaj Nov 27 2009, 05:05 PM
Mesaj #5

Guests

STIMATE DOMN,

APRECIEZ FOARTE MULT POZITIA DVS.
DESI NU SUNT FAN AL NICIUNUI POLITICIAN ROMAN, AM HOTARIT CA ACUM ESTE NEVOIE MAI MULT CA ORICIND SA PARTICIP LA PROCESUL DE VOTARE.
MA SPERIE GANDUL LA CE AR PUTEA INSEMNA O ROMANIE A LUI PATRICIU, VANTU, VOICULESCU.
CRED CU TARIE CA POPORUL ROMAN NU VA DA GRES, VA STI CE SA ALEAGA.
CU RESPECT,
NICOLAE MOLDOVAN

+Quote Post
kjh
mesaj Nov 27 2009, 05:29 PM
Mesaj #6

Membru veteran

Grup: Membri
Postari: 282
Inscris: 6-August 09
De la: undeva in Romania
Utilizatorul numarul: 10 366

Mai dar , cea mai tare faza a fost atunci cind Sobiceh (nu stiu daca am scris corect numele ), cascadorul care a jucat in multe filme ,invitat la irealitatea tv. sa sustina acuzatia inpotriva domnului Basescu , a spus tare si raspicat ca-i vorba de un trucaj ordinar .
Au cam ramas uimiti lingaii lui Patriciu ,nu le-a venit sa creada , dar ....apare maharul petrolului ...hei si sa vezi : el a vazut mai mult !
A vazut si lovitura in plex data de presedinte celui mic , asa...de pe scena .
De aia s-au unit jigodiile , de frica !

--------------------

.......

+Quote Post
corect
mesaj Nov 27 2009, 05:58 PM
Mesaj #7

Membru veteran

Postari: 413
Inscris: 14-May 08
De la: Bucuresti
Utilizatorul numarul: 7

Citeaza (kjh @ Nov 27 2009, 05:29 PM) *
Mai dar , cea mai tare faza a fost atunci cind Sobiceh (nu stiu daca am scris corect numele ), cascadorul care a jucat in multe filme ,invitat la irealitatea tv. sa sustina acuzatia inpotriva domnului Basescu , a spus tare si raspicat ca-i vorba de un trucaj ordinar .
Au cam ramas uimiti lingaii lui Patriciu ,nu le-a venit sa creada , dar ....apare maharul petrolului ...hei si sa vezi : el a vazut mai mult !

Am vazut si eu cand a aparut Sobiceh si a declarat ca e trucaj.

Dar ce mi se pare intr-adevar monstruos e faptul ca nu tin cont de acel copil. Oare i-a cerut patriciu acordul inainte sa dea filmuletul?

+Quote Post
Vizitator_sper.
mesaj Nov 27 2009, 07:27 PM
Mesaj #8

Guests

Citeaza (corect @ Nov 27 2009, 05:58 PM) *
Am vazut si eu cand a aparut Sobiceh si a declarat ca e trucaj.

Dar ce mi se pare intr-adevar monstruos e faptul ca nu tin cont de acel copil. Oare i-a cerut patriciu acordul inainte sa dea filmuletul?

+Quote Post
Vizitator_sper.
mesaj Nov 27 2009, 07:31 PM
Mesaj #9

Guests

Cum niste ragalii pentru care o viata de copil este un nimic nu sunt trasi la raspundere? Sa raspunda mai intai Bogdan Dumitrescu, care probabil este tata, iar copilul lui are si el un pret. Se va mandri ca tatal lui a distrus linistea altuia, care este lipsit de aparare...

+Quote Post
Vizitator_sediul pdl in ruina.
mesaj Nov 27 2009, 07:32 PM
Mesaj #10

Guests

Citeaza (kjh @ Nov 27 2009, 05:29 PM) *

Tu crezi ca acest Szobi Cseh care e, conform propriilor declaratii, un fervent sustinator (decorat) al regimului criminal Basescu, pe de alta parte un brav CASCADOR, iar nu fotograf, operator imagine sau regizor, are cea mai vaga calificare in a face analize de trucaj, mai ales la prima vedere?!?!?!
Sa va fie clar si veti vedea cu totii uriasul tupeu mincinos al unor oameni disperati in zilele urmatoare: acea caseta este perfect reala si sper sa-l duca pe autorul faptei exact unde merita=JILAVA; s-a cam terminat cu minciuna si vrajeala de alcoolici, vezi ca a facut deja inconjurul lumii....nu va mai crede nimeni jalnici adulatori ai unui scelerat.

+Quote Post
Vizitator_olandezu.
mesaj Nov 27 2009, 07:40 PM
Mesaj #11

Guests

Citeaza (sediul pdl in ruina @ Nov 27 2009, 07:32 PM) *
Tu crezi ca acest Szobi Cseh care e, conform propriilor declaratii, un fervent sustinator (decorat) al regimului criminal Basescu, pe de alta parte un brav CASCADOR, iar nu fotograf, operator imagine sau regizor, are cea mai vaga calificare in a face analize de trucaj, mai ales la prima vedere?!?!?!
Sa va fie clar si veti vedea cu totii uriasul tupeu mincinos al unor oameni disperati in zilele urmatoare: acea caseta este perfect reala si sper sa-l duca pe autorul faptei exact unde merita=JILAVA; s-a cam terminat cu minciuna si vrajeala de alcoolici, vezi ca a facut deja inconjurul lumii....nu va mai crede nimeni jalnici adulatori ai unui scelerat.

regim criminal a fost cel al lui Ceasusescu si mai recent cel al lui Iliescu. Jalnica este postarea ta - te crezi pe antene aici?!

+Quote Post
mesaj Nov 27 2009, 07:50 PM
Mesaj #12

Guests

Citeaza (olandezu @ Nov 27 2009, 07:40 PM) *
regim criminal a fost cel al lui Ceasusescu si mai recent cel al lui Iliescu. Jalnica este postarea ta - te crezi pe antene aici?!

Da' ce e prietene aici, un club privat de aberanti in genunchi la statuia Sceleratului?
Poate nu am voie sa-mi spun parerea, poate ma trimiti in Bulgaria, ma duc singur, stai calm mai postacule...
Da, regimul Basescu e criminal pentru ca a gonit 4 milioane de romani din tara...e suficient ?, sau tre' sa fac o analiza de 10 pagini, pe care sa nu o intelegi? Oricum ar trebui sa platesti pentru asta

+Quote Post
corect
mesaj Nov 27 2009, 08:20 PM
Mesaj #13

Membru veteran

Postari: 413
Inscris: 14-May 08
De la: Bucuresti
Utilizatorul numarul: 7

Pana acum am vazut deja cativa experti care spun ca este trucat filmuletul printre care un profesor de arte martiale care spune ca e imposibil sa dai o astfel de lovitura din acea pozitie.
Si intrebarea cea mai importanta: de ce acum? Fix dupa 5 ani? Cand atunci era doar un simplu candidat si bombonel era prim ministru? Cat de prosti ne cred?

+Quote Post
Pintea HaiducuI
mesaj Nov 27 2009, 08:23 PM
Mesaj #14

Membru
**

Postari: 49
Inscris: 25-November 09
De la: Veda
Utilizatorul numarul: 16 732

Citeaza (corect @ Nov 27 2009, 08:20 PM) *
Cat de prosti ne cred?

dupa "volumul si greutatea buzunarului" te apreciaza, si ne apreciaza.
din pacate.

+Quote Post
Vizitator_postacul falimentar.
mesaj Nov 27 2009, 08:38 PM
Mesaj #15

Guests

Citeaza (corect @ Nov 27 2009, 08:20 PM) *
Pana acum am vazut deja cativa experti care spun ca este trucat filmuletul printre care un profesor de arte martiale care spune ca e imposibil sa dai o astfel de lovitura din acea pozitie.
Si intrebarea cea mai importanta: de ce acum? Fix dupa 5 ani? Cand atunci era doar un simplu candidat si bombonel era prim ministru? Cat de prosti ne cred?

Hai sa-mi pierd timpul sa te lamuresc:

1.Ala de vorbesti nu e expert in nimic decat poate in pupincurism: este din lupta de strada tipica golanilor; se executa scurt cu mana, cotul, capul si mai rar cu piciorul; e cea mai simpla lovitura cand esti intr-o pozitie inchisa si vrei sa surprinzi adversarul; daca nu crezi ti-o demonstrez practic cand vrei; poate ai trait pe Marte...in Bucuresti in niciun caz, ca nu supravietuiai

2.Nu e nici vorba de trucaj; aici ar trebui sa fac o analiza tehnica pe care nu o intelegi...

3.S-a scos exact cand trebuie...papapa Base si toti lingaii dupa el...la groapa de gunoi a Istoriei

+Quote Post
Vizitator_bec.
mesaj Nov 27 2009, 08:56 PM
Mesaj #16

Guests

Citeaza (sediul pdl in ruina @ Nov 27 2009, 07:50 PM) *
Da' ce e prietene aici, un club privat de aberanti in genunchi la statuia Sceleratului?
Poate nu am voie sa-mi spun parerea, poate ma trimiti in Bulgaria, ma duc singur, stai calm mai postacule...
Da, regimul Basescu e criminal pentru ca a gonit 4 milioane de romani din tara...e suficient ?, sau tre' sa fac o analiza de 10 pagini, pe care sa nu o intelegi? Oricum ar trebui sa platesti pentru asta

Inainte sa pleci in Bulgaria nu uita sa-ti iei medicamentele, sau si bine mai leaga-te in camasa de forta singur si cu ceva spaga la controlor vei calatori confortabil la bagaje. Inca ceva, ia-ti bilet numai dus.

+Quote Post
Vizitator_bec.
mesaj Nov 27 2009, 09:00 PM
Mesaj #17

Guests

Citeaza (postacul falimentar @ Nov 27 2009, 08:38 PM) *

1.Ala de vorbesti nu e expert in nimic decat poate in pupincurism: este din lupta de strada tipica golanilor; se executa scurt cu mana, cotul, capul si mai rar cu piciorul; e cea mai simpla lovitura cand esti intr-o pozitie inchisa si vrei sa surprinzi adversarul; daca nu crezi ti-o demonstrez practic cand vrei; poate ai trait pe Marte...in Bucuresti in niciun caz, ca nu supravietuiai

2.Nu e nici vorba de trucaj; aici ar trebui sa fac o analiza tehnica pe care nu o intelegi...

3.S-a scos exact cand trebuie...papapa Base si toti lingaii dupa el...la groapa de gunoi a Istoriei

daca tu esti bucurestean, io sint turc din Ada Kaleh. Tu esti din Vaslui, mai flacau, se vede dupa frustrare si acneea de pe fata. Daca ai vorbi, am putea observa si accentul specific.

+Quote Post
mesaj Nov 27 2009, 09:03 PM
Mesaj #18

Guests

Citeaza (postacul falimentar @ Nov 27 2009, 08:38 PM) *

sa-mi bag picioarele, mi-au schimbat astia textul. chestiile de mai sus erau pentru alt forum, alt topic.
sorry... promit ca nu se mai intampla tongue.gif

+Quote Post
mesaj Nov 27 2009, 09:08 PM
Mesaj #19

Guests

Citeaza (postacul falimentar @ Nov 27 2009, 09:03 PM) *
sa-mi bag picioarele, mi-au schimbat astia textul. chestiile de mai sus erau pentru alt forum, alt topic.
sorry... promit ca nu se mai intampla tongue.gif

Da, vad ca ultima indicatie de la Woodrea e sa clonati prosteste cand nu mai aveti argumente;;))) si apropo, nu sunt eu din Vaslui, dar nu va sfatuiesc sa va aratati fizicul jalnic pe acolo...

+Quote Post
mesaj Nov 27 2009, 09:10 PM
Mesaj #20

Guests

Citeaza (sediul pdl in ruina @ Nov 27 2009, 07:50 PM) *

bah proasto, aia 4 milioane de romani l-au votat presedinte din primul tur pe Baselu'.

+Quote Post
mesaj Nov 27 2009, 09:26 PM
Mesaj #21

Guests

Citeaza (postacul falimentar @ Nov 27 2009, 09:10 PM) *
bah proasto, aia 4 milioane de romani l-au votat presedinte din primul tur pe Baselu'.

Ce-ai ma? esti si misogin...auuuu...vaaaiii...ce zdreanta de clonac!!! d'aia pierdeti tot acum, speram si libertatea de a murdari in jurul vostru....buaahhh

+Quote Post
mesaj Nov 27 2009, 09:34 PM
Mesaj #22

Guests

Citeaza (postacul falimentar @ Nov 27 2009, 09:26 PM) *
Ce-ai ma? esti si misogin...auuuu...vaaaiii...ce zdreanta de pesedopenelist!!! d'aia pierdeti tot acum, speram si libertatea de a murdari in jurul vostru....buaahhh

cine a zis ca prostia nu doare? ia uitati ce ma mai vaicaresc mai sus! biggrin.gif

+Quote Post
mesaj Nov 27 2009, 09:40 PM
Mesaj #23

Guests

Citeaza (postacul falimentar @ Nov 27 2009, 09:34 PM) *
cine a zis ca prostia nu doare? ia uitati ce ma mai vaicaresc mai sus! biggrin.gif

Da prostane mort de foame, mai bine pesedeopenelist decat pedeleomuist clonac imbecilizat ....

+Quote Post
mesaj Nov 27 2009, 09:47 PM
Mesaj #24

Guests

Citeaza (postacul falimentar @ Nov 27 2009, 09:40 PM) *
Da prostane mort de foame, mai bine pesedeopenelist decat pedeleomuist clonac imbecilizat ....

cred ca am friguri galbene, sau beri-beri... iertati-ma ca io am fost orfan de mama, si m-a alaptat tata cu ce a gasit si el prin preajma... wink.gif

+Quote Post
mesaj Nov 27 2009, 09:58 PM
Mesaj #25

Guests

Citeaza (postacul falimentar @ Nov 27 2009, 09:47 PM) *
cred ca am friguri galbene, sau beri-beri... iertati-ma ca io am fost orfan de mama, si m-a alaptat tata cu ce a gasit si el prin preajma... wink.gif

Bai Bec ghita clona lu'pintea, nu poti mai mult? hai screme-te...suna la sediu la woodrea sa-ti dicteze ceva amuzant; chiar asa de jos...e posibil...muuuaammma.... s-au terminat ideile de propaganda!!!! jalnic, nu mai sunt bani, nu? stiam......

+Quote Post
mesaj Nov 27 2009, 10:02 PM
Mesaj #26

Guests

Citeaza (postacul falimentar @ Nov 27 2009, 09:58 PM) *
Bai Bec ghita clona lu'pintea, nu poti mai mult? hai screme-te...suna la sediu la woodrea sa-ti dicteze ceva amuzant; chiar asa de jos...e posibil...muuuaammma.... s-au terminat ideile de propaganda!!!! jalnic, nu mai sunt bani, nu? stiam......

nu mai sunt bani, i-a sterpelit paturiciu pe toti fraiere! laugh.gif

+Quote Post
Cocolina
mesaj Nov 27 2009, 10:09 PM
Mesaj #27

Membru veteran

Postari: 319
Inscris: 14-November 09
De la: Oradea
Utilizatorul numarul: 15 480

Ce vocabular elevat si ce cuvinte triviale...penibil! ohmy.gif
Credeti ca poporul este chiar atat de imbacsit si spalat pe creier incat sa nu priceapa jocul murdar al talharilor si vanzatorilor de patrie?sau credeti ca are empatie si sta de partea celor care au furat statul cu milioane de dolari,sau celor care le-au furat economiile,sau celui care a facut cerere expresa minerilor sa bage pumnul pe gura studentilor "golani" si a libertatii de exprimare???? angry.gif
Cine mai suporta aroganta acestor hiene care deja nici nu se mai ascund si nici macar nu-i intereseaza soarta acestui popor si folosesc orice mijloace posibile pt a-si acapara puterea si controlul in tara asta pt a mai vinde si fura ce a mai ramas din tara asta!!!!! mad.gif
Cata milostivitate au dovedit cand s-au folosit de imaginea unui minor fara acordul acestuia sau a fam lui??
Acesti hoti calca peste cadavre,isi vand demnitatea si pe langa ei o fac si ziaristii fara discernamant,obiectivitate si spirit deontologic!
Sper ca pe 6 dec mos Nicolae sa ii lase cu sacul gol...si asa au furat destul in tara asta! mad.gif

--------------------
Oameni suntem,ce poarta in ei-ganduri ca pietrele,uneori stele...si totdeauna un dor.

+Quote Post
mesaj Nov 27 2009, 10:16 PM
Mesaj #28

Guests

Citeaza (Cocolina @ Nov 27 2009, 10:09 PM) *
Ce vocabular elevat si ce cuvinte triviale...penibil! ohmy.gif
Credeti ca poporul este chiar atat de imbacsit si spalat pe creier incat sa nu priceapa jocul murdar al talharilor si vanzatorilor de patrie?sau credeti ca are empatie si sta de partea celor care au furat statul cu milioane de dolari,sau celor care le-au furat economiile,sau celui care a facut cerere expresa minerilor sa bage pumnul pe gura studentilor "golani" si a libertatii de exprimare???? angry.gif
Cine mai suporta aroganta acestor hiene care deja nici nu se mai ascund si nici macar nu-i intereseaza soarta acestui popor si folosesc orice mijloace posibile pt a-si acapara puterea si controlul in tara asta pt a mai vinde si fura ce a mai ramas din tara asta!!!!! mad.gif
Cata milostivitate au dovedit cand s-au folosit de imaginea unui minor fara acordul acestuia sau a fam lui??
Acesti hoti calca peste cadavre,isi vand demnitatea si pe langa ei o fac si ziaristii fara discernamant,obiectivitate si spirit deontologic!
Sper ca pe 6 dec mos Nicolae sa ii lase cu sacul gol...si asa au furat destul in tara asta! mad.gif

D-voastra ati fost vreodata la GRIVCO?

+Quote Post
Vizitator_Raluca.
mesaj Nov 27 2009, 10:30 PM
Mesaj #29

Guests

Citeaza (sediul pdl in ruina @ Nov 27 2009, 07:32 PM) *

Uite daca vrei parerea unui specialist...
http://www.youtube.com/watch?v=0U4Pn1KWyp4

Eu ma intreb ce te face pe tine sa afirmi ca este "perfect reala" - esti cumva "fotograf, operator imagine sau regizor", ai vreo "calificare in a face analize de trucaj, mai ales la prima vedere" ???

Daca nu te convinge filmuletul uite-te si la comentariile unor oameni care clar stiu despre ce vorbesc

Inainte de a face o declaratie atat de convingatoare...adu argumente de necontestat - nu-ti da cu parerea ca Ţaţa Floarea de la colţ tongue.gif

Nu sunt Pro Base - nici pro plitica...dar sa ajungi atat de disperat incat sa bagi porcarii de-asta dupa 5 ani - si vai...exact in campania electorala pentru prezidentiale...CE COINCIDENTA smile.gif)

+Quote Post
mesaj Nov 27 2009, 10:34 PM
Mesaj #30

Guests

Citeaza (Raluca @ Nov 27 2009, 10:30 PM) *
Uite daca vrei parerea unui specialist...
http://www.youtube.com/watch?v=0U4Pn1KWyp4

Eu ma intreb ce te face pe tine sa afirmi ca este "perfect reala" - esti cumva "fotograf, operator imagine sau regizor", ai vreo "calificare in a face analize de trucaj, mai ales la prima vedere" ???

Daca nu te convinge filmuletul uite-te si la comentariile unor oameni care clar stiu despre ce vorbesc

Inainte de a face o declaratie atat de convingatoare...adu argumente de necontestat - nu-ti da cu parerea ca Ţaţa Floarea de la colţ tongue.gif

Nu sunt Pro Base - nici pro plitica...dar sa ajungi atat de disperat incat sa bagi porcarii de-asta dupa 5 ani - si vai...exact in campania electorala pentru prezidentiale...CE COINCIDENTA smile.gif)

Da, sunt!
Orice profesionist iti va explica cum "analiza" respectiva il descalifica defintiv pe jalnicul pupincurist "specialist" fabricat la comanda!
Atentie in ce prostii sunteti dispusi sa credeti....

+Quote Post

3 Pagini V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 23rd September 2018 - 06:33 PM