IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

3 Pagini V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Cum ucide televiziunea Realitatea un copil
Vizitator_Mihai.
mesaj Nov 30 2009, 02:56 PM
Mesaj #61

Guests

Citeaza (sediul pdl in ruina @ Nov 29 2009, 04:09 PM) *
Nu ma intereseaza conspiratiile lui Base, nici ale lui Patriciu.

De ce nu a aparut pana acum? Credeam ca deja stie toata lumea: era in posesia unuia de la pdl din Prahova care acuma a zis el ca e bine sa o scoata....si ce ma arde pe mine? niste rechini care se maninca intre ei

Nu sunt implicat politic, deci nu sunt indoctrinat de nimeni, tema mea cu care am reusit sa enervez aici a fost "ce prostii spun oamenii cand sunt indoctrinati si spalati pe creier", dar am dreptul constitutional sa nu-l suport pe Base

Analizele serioase costa bani si timp si nu sunt pentru tipul asta de forum; aici e o singura chestie amuzanta: se razboiesc 2-3 care incearca sa fie rationali cu zeci de patimasi, sau clonele lor, mi-e indiferent

Pai si atunci de ce esti atat de prolific pe acest forum?

Daca nu esti interesat de aceste lupte "politice" intre rationali si patimasi de ce incerci sa convingi pe altii ca Basescu este (citez) "scelerat", "betiv" s.a.m.d.? Insasi numele pe care il folosesti pe acest forum arata gradul de indoctrinare de care suferi.

Asa ca, cel putin eu te rog, daca ai niste convingeri pe care doresti sa ti le exprimi arata, fie o tendinta de cumpatare in ceea ce vrei sa exprimi, fie vino cu niste dovezi palpabile. Fiindca altfel, oamenii vor crede, pe buna dreptate, ca esti fie un indoctrinat fie un postac platit.

Ca din debitul verbal pe care l-ai avut pana in acest moment pe acest forum te inscrii doar in aceste 2 categorii.
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_Vizitator_Neacşu..
mesaj Dec 26 2009, 09:24 AM
Mesaj #62

Guests

Citeaza (sediul pdl in ruina @ Nov 27 2009, 07:50 PM) *
Da' ce e prietene aici, un club privat de aberanti in genunchi la statuia Sceleratului?
Poate nu am voie sa-mi spun parerea, poate ma trimiti in Bulgaria, ma duc singur, stai calm mai postacule...
Da, regimul Basescu e criminal pentru ca a gonit 4 milioane de romani din tara...e suficient ?, sau tre' sa fac o analiza de 10 pagini, pe care sa nu o intelegi? Oricum ar trebui sa platesti pentru asta

Vă spălat bine creierii iRealitatea! Cei 4 milioane de oameni au plecat din ţară înainte să ajungă Base preşedinte! Doamne, cum sunteţi manipulaţi!

+Quote Post
Vizitator_Vizitator_Dan..
mesaj Dec 26 2009, 09:28 AM
Mesaj #63

Guests

Citeaza (Gamma @ Nov 28 2009, 04:09 PM) *
Intrebarea este daca s-a pus acolo un pumn si s-a creat impresia unei lovituri .Calitata filmuletului de pe net e atat de slaba ca si eu as fi putut umbla la cele 4 cadre cheie . De la un gest cu care alungi o musca pana la un pumn e o distanta mare , pe care voi ati parcurs-o fara nici o jena . Sau crezi 100% ca Basescu a vrut sa-l extermine pe pusti cu un pumn intre ochi si a gresit cu putin tinta , ca sa stiu si eu cu cine am de-a face .
PS
Ai vreun link pt filmul bun de unde pot sa-l si descarc pt analiza ?

Fac de câţiva ani karate. dacă acel copil primea pumnul cu viteza aceea, ar fi avut maxilarul dislocatj. Şi, nici ntr-un caz nu ar mai fi putut râde!

+Quote Post
Vizitator_Bocul de serviciu.
mesaj Dec 26 2009, 05:05 PM
Mesaj #64

Guests

Seful meu a afirmat clar: "nu l-am lovit cu pumnul asa cum am si juratara pe bible ci doar l-am impins ca era obraznic" asa ca nu mai bagati de la voi ca l-a batut ca nu e asa ca eu am fost de fata. amin !

+Quote Post
Vizitator_remy.
mesaj Dec 27 2009, 02:40 PM
Mesaj #65

Guests

Citeaza (sediul pdl in ruina @ Nov 27 2009, 07:32 PM) *
Tu crezi ca acest Szobi Cseh care e, conform propriilor declaratii, un fervent sustinator (decorat) al regimului criminal Basescu, pe de alta parte un brav CASCADOR, iar nu fotograf, operator imagine sau regizor, are cea mai vaga calificare in a face analize de trucaj, mai ales la prima vedere?!?!?!
Sa va fie clar si veti vedea cu totii uriasul tupeu mincinos al unor oameni disperati in zilele urmatoare: acea caseta este perfect reala si sper sa-l duca pe autorul faptei exact unde merita=JILAVA; s-a cam terminat cu minciuna si vrajeala de alcoolici, vezi ca a facut deja inconjurul lumii....nu va mai crede nimeni jalnici adulatori ai unui scelerat.

Ce bine-mi pare ca v-ati luat m--e !!!

+Quote Post
Vizitator_remy.
mesaj Dec 27 2009, 03:09 PM
Mesaj #66

Guests

Istoria v-a dovedit inca odata ca sunteti niste politruci jalnici si nu puteti prosti o tara intrega cu toate televiziunile si toate potaile voastre scheunand in presa, gen Chireac sau si mai josnic Stanescu.
Din punctul meu de vedere, fiind total apolitic, cred ca tocmai aceasta disperare incrancenata cu care ati crezut ca veti putea inocula oamenilor minciunile si otravurile politice de tip iliescian, v-a pierdut.
Apropo de Tatuca Iliescu, nimic nu-i va putea spala vreodata mainile patate de sangele varsat intai la Revolutie si mai apoi la mineriade.
Am fost pe 21-22 in Bucuresti sa aparam Televiziunea de "teroristi", si-mi vine sa vars doar la gandul ca as fi putut muri ca altii din jurul meu, pentru ca astazi unul ca Iliescu, Geoana sau vreun "revolutionar cu certificat" sa urineze pe mormantul meu spunandu-mi cu nerusinare pe aproape toate canalele media ca ma reprezinta.
Multumesc pentru posibilitatea de a imi face cunoscuta opinia.

+Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 19th November 2018 - 06:25 PM