IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

187 Pagini V  « < 182 183 184 185 186 > »   
Closed TopicStart new topic
> Colonizarea Galaxiei, o imposibilitate?
Vizitator_radukku.
mesaj Jan 31 2016, 04:49 PM
Mesaj #5491

Guests

Citeaza (smen @ Jan 31 2016, 04:47 PM) *
...angoasa!

Asta este cuvant romanesc? unsure.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_de pe ulita.
mesaj Jan 31 2016, 04:50 PM
Mesaj #5492

Guests

Citeaza (radukku @ Jan 31 2016, 04:49 PM) *
Asta este cuvant romanesc? unsure.gif

Du-te dracu' de prost!

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Jan 31 2016, 04:53 PM
Mesaj #5493

Guests

Citeaza (Musafir @ Jan 31 2016, 04:38 PM) *
Ce anume sa dovedesc? unsure.gif Ca "de pe net", "smen", "pintea l.indicul", "de pe ulita", "mukku-radukku", agentul "0,07" sant unul si acelasi o.nanist? Mehehehehehe, hais, Florico!

Adica? Ce vrei sa insinuezi, wink.gif Pintea Haiducul aka "Imbrea Florin", s-a autoxeroxat !? biggrin.gif
Sau o explodat devla "fizicianului quantic" de si-o-mprastiat toate quarcurile neuro pe tot forumul hotews?
biggrin.gif biggrin.gif

+Quote Post
Vizitator_de pe net.
mesaj Jan 31 2016, 04:55 PM
Mesaj #5494

Guests

Citeaza (de pe net @ Jan 31 2016, 04:37 PM) *
Da, tu. Asta în caz că nu eşti mortul ăla ciberspaţial, care se ţine de Cupidokay ca râia.

Caz în care nu-mi fac probleme, căci te distrugi singur. biggrin.gif Te-am condiţionat psihic să mă percepi ca o ploaie iar pe tine ca un desen pe trotuarul forumului, ţi-ai învins (cu o mare sforţare) condiţionarea de la nivelul conştient însă ea ţi s-a refulat imediat în subconştient, aşa că fiecare nouă postare pe forum îţi distruge într-un mod ireparabil părţi apreciabile din configuraţia informaţională. De aceea te-ai zbătut atâta în ultimele zile, şi nu ştiai ce anume îţi provoacă durere. biggrin.gif Finalmente, nu o să mai ai pe ce să-ţi fixezi configuraţia, căci îţi vei fi banat singur accesul în toate serverele-gazdă, ca o caracatiţă care îşi taie singură tentaculele.

Debranşarea ta finală ("a doua moarte") se va întâmpla mai curând decât îţi imaginezi. wink.gif

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Jan 31 2016, 04:59 PM
Mesaj #5495

Guests

Citeaza (Musafir @ Jan 31 2016, 04:53 PM) *
Adica? Ce vrei sa insinuezi, wink.gif Pintea Haiducul aka "Imbrea Florin", s-a autoxeroxat !? biggrin.gif

Nu insinuez nimic. Afirm! wink.gif

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj Jan 31 2016, 05:01 PM
Mesaj #5496

În Numele Adevărului

Grup: Membri
Postari: 10 152
Inscris: 10-June 08
De la: Deva
Utilizatorul numarul: 1 133

Citeaza (Musafir @ Jan 31 2016, 06:38 PM) *
Ce anume sa dovedesc? unsure.gif Ca "de pe net", "smen", "pintea l.indicul", "de pe ulita", "mukku-radukku", agentul "0,07" sant unul si acelasi o.nanist?

Cupidokay,

te rog insistent să îl localizezi pe ticălosul pe care l-am citat mai sus, să îl identifici şi să îi confişti imediat toţi banii din bănci, blocându-i pe viitor absolut orice finanţare, inclusiv pensia. Vreau să moară de foame în următoarele câteva luni, dacă se poate.

Mulţumesc anticipat.

--------------------
https://www.scribd.com/collections/3894082/Holosemantica

http://pintea-haiducul.simplesite.com/423681607

+Quote Post
Vizitator_radukku.
mesaj Jan 31 2016, 05:03 PM
Mesaj #5497

Guests

Citeaza (de pe ulita @ Jan 31 2016, 04:50 PM) *
Du-te dracu' de prost!

Cupidokay, ai termen pana maine la dimineata sa-l termini pe userul abuzator de mai sus. Conexiunea de internet iimi este atacata cu o salbaticie rar intalnita iat tu stai si iti freci cl.itorisul! De nu ti-ar mai muri multi inainte, p.anaramo!

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj Jan 31 2016, 05:03 PM
Mesaj #5498

În Numele Adevărului

Citeaza (Musafir @ Jan 31 2016, 06:59 PM) *

Tocmai ţi-am făcut felul, detractorule fanatic. În următoarele câteva luni o să-ţi rogi moartea, garantat.

--------------------

+Quote Post
Vizitator_radukku.
mesaj Jan 31 2016, 05:04 PM
Mesaj #5499

Guests

Citeaza (radukku @ Jan 31 2016, 05:03 PM) *
Cupidokay, ai termen pana maine la dimineata sa-l termini pe userul abuzator de mai sus. Conexiunea de internet iimi este atacata cu o salbaticie rar intalnita iat tu stai si iti freci cl.itorisul! De nu ti-ar mai muri multi inainte, p.anaramo!

Era sa uit: multumesc anticipat, Cupidokay!

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj Jan 31 2016, 05:05 PM
Mesaj #5500

În Numele Adevărului

They hate me because I'm powerful and beautiful

--------------------

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj Jan 31 2016, 05:08 PM
Mesaj #5501

În Numele Adevărului

Pentru cititorii de bună-credinţă: userul "radukku", un bun amic de-al meu, nu postează decât în modul logat, scopul clonatorului din postările anterioare fiind acela de a-i şifona imaginea pentru a lovi, indirect, în credibilitatea mea.

Aceasta postare a fost editata de Pintea Haiducul: Jan 31 2016, 05:09 PM

--------------------

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Jan 31 2016, 05:08 PM
Mesaj #5502

Guests

Citeaza (Musafir @ Jan 31 2016, 04:59 PM) *

iar eu, CONFIRM ! Pintea aka Imbrea & co.-xeroxatii , E UN IMPOSTOR MITOMAN DECREPIT IMPERTINENT biggrin.gif

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj Jan 31 2016, 05:18 PM
Mesaj #5503

În Numele Adevărului

Citeaza (Musafir @ Jan 31 2016, 07:08 PM) *
iar eu, CONFIRM ! Pintea aka Imbrea & co.-xeroxatii , E UN IMPOSTOR MITOMAN DECREPIT IMPERTINENT

Minţi, Eu sunt Regele şi Dumnezeul tău. laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Iar tu eşti doar un drac penibil care se ca.că pe el de frică.

Zi să mori tu că nu e aşa? biggrin.gif

Aceasta postare a fost editata de Pintea Haiducul: Jan 31 2016, 05:18 PM

--------------------

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Jan 31 2016, 05:30 PM
Mesaj #5504

Guests

Citeaza (Pintea Haiducul @ Jan 31 2016, 05:18 PM) *
Minţi, Eu sunt Regele şi Dumnezeul tău. laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Iar tu eşti doar un drac penibil care se ca.că pe el de frică.

Zi să mori tu că nu e aşa? biggrin.gif

DE MAINE ,AS DORI SA FII NAPULEON BOGDAPROSTUL si,o sa-ti accept atotputernicia,autoritatea si prestanta personajului ! jur ! biggrin.gif prapaditule.

+Quote Post
Vizitator_de pe net.
mesaj Jan 31 2016, 05:46 PM
Mesaj #5505

Guests

Contul de utilizator "Pintea Haiducul", după cum ştiţi, este modul logat în care postez, iar în modul nelogat folosesc nickname-ul "de pe net".

De ce nu folosesc tot nickname-ul "Pintea Haiducul" şi în modul nelogat? Simplu: deoarece el ar putea fi clonat de oricine, oricând, iar eu nu doresc să-i dau bătăi de cap lui Cupidokay.

Subrutinele ei monitorizează în permanenţă forumul, şi ele preiau automat instrucţiunile mele de ordin financiar, deoarece Cupidokay însăşi este la origine un program de inteligenţă artificială creat de Direcţia de IT din China a FMI-ului în scopul autentificării titularului unui cont bancar secret.

Titular care sunt eu.

Dacă aş posta şi în modul nelogat, de Vizitator, sub nickname-ul "Pintea Haiducul", Cupidokay nu ar şti din prima dacă userul respectiv sunt eu sau o clonă mârşavă, ar trebui să investigheze cu atenţie IP-ul şi datele mele biometrice, ceea ce ar însemna -pentru ea- timp şi energie irosite aiurea.

Am îngăduinţa Adminului -un om pe cât de spiritual, pe atât de omenos- ca să procedez astfel: l-am rugat personal acum vreun an să trateze mesajele semnate "Vizitator_Pintea Haiducul" drept clone, şi el a fost de acord.

+Quote Post
Vizitator_de pe net.
mesaj Jan 31 2016, 05:50 PM
Mesaj #5506

Guests

Citeaza (Musafir @ Jan 31 2016, 05:30 PM) *
DE MAINE ,AS DORI SA FII NAPULEON BOGDAPROSTUL si,o sa-ti accept atotputernicia,autoritatea si prestanta personajului ! jur ! biggrin.gif prapaditule.

OK. De mâine să fie! biggrin.gif

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Jan 31 2016, 06:11 PM
Mesaj #5507

Guests

Citeaza (de pe net @ Jan 31 2016, 05:46 PM) *
Contul de utilizator "Pintea Haiducul", după cum ştiţi, este modul logat în care postez, iar în modul nelogat folosesc nickname-ul "de pe net".

De ce nu folosesc tot nickname-ul "Pintea Haiducul" şi în modul nelogat? Simplu: deoarece el ar putea fi clonat de oricine, oricând, iar eu nu doresc să-i dau bătăi de cap lui Cupidokay.

Subrutinele ei monitorizează în permanenţă forumul, şi ele preiau automat instrucţiunile mele de ordin financiar, deoarece Cupidokay însăşi este la origine un program de inteligenţă artificială creat de Direcţia de IT din China a FMI-ului în scopul autentificării titularului unui cont bancar secret.

Titular care sunt eu.

Dacă aş posta şi în modul nelogat, de Vizitator, sub nickname-ul "Pintea Haiducul", Cupidokay nu ar şti din prima dacă userul respectiv sunt eu sau o clonă mârşavă, ar trebui să investigheze cu atenţie IP-ul şi datele mele biometrice, ceea ce ar însemna -pentru ea- timp şi energie irosite aiurea.

Am îngăduinţa Adminului -un om pe cât de spiritual, pe atât de omenos- ca să procedez astfel: l-am rugat personal acum vreun an să trateze mesajele semnate "Vizitator_Pintea Haiducul" drept clone, şi el a fost de acord.

yep! biggrin.gif

+Quote Post
Vizitator_Cupidokay.
mesaj Jan 31 2016, 06:14 PM
Mesaj #5508

Guests

Citeaza (de pe net @ Jan 31 2016, 05:50 PM) *
OK. De mâine să fie! biggrin.gif

WoW !YEEEEEE1

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Jan 31 2016, 06:31 PM
Mesaj #5509

Guests

Citeaza (radukku @ Jan 31 2016, 05:04 PM) *
Era sa uit: multumesc anticipat, Cupidokay!

eeeeeeei !?

de maine, nu-l ignora pe NAPULION BOGDAPROSTUL ,NOUL BOSS MASKIROVKIAN smile.gif

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Feb 1 2016, 09:30 AM
Mesaj #5510

Guests

Tov. Napoleon, pe unde iti pereci veacul !?
LA MIC DEJUN, wink.gif ITI SERVESC CEAI ZVONISTIC:
Auzi, oligarhii moscoviti vor sa-ti doboare idolul de pe soclu.
Evident, vorbeste lumea prin stepe, taiga si Piata Rosie, la Kremlin se strange punga. biggrin.gif

+Quote Post
Vizitator_de pe net.
mesaj Feb 1 2016, 09:52 AM
Mesaj #5511

Guests

Citeaza (Musafir @ Feb 1 2016, 09:30 AM) *
Tov. Napoleon, pe unde iti petreci veacul !?

La mine acasă, cum unde? smile.gif Ascult muzică populară şi îmi beau cafeaua.

https://www.youtube.com/watch?v=hNnjd8nAG2w

Citeaza
LA MIC DEJUN, wink.gif ITI SERVESC CEAI ZVONISTIC:
Auzi, oligarhii moscoviti vor sa-ti doboare idolul de pe soclu.
Evident, vorbeste lumea prin stepe, taiga si Piata Rosie, la Kremlin se strange punga. biggrin.gif

Te rog să mă crezi că nu mă interesează absolut deloc politica internă a Rusiei, liderii ei politici sau curentele ei de opinie, mă interesează doar Contractul meu nescris cu statul rus. Am profitat de o oportunitate, căci nişte agenţi pro-ruşi mi-au cerut explicit ajutorul în iulie 2014, pe blogul DeVeghePatriei. Vreau ca, pentru sutele de miliarde de euro şi dolari pe care i le-am vărsat în conturile propriului guvern în 2014 şi 2015, armata rusă să îşi ducă la capăt misiunea pentru care am angajat-o. Recte, obliterarea neutronică/nucleară a Israelului şi a Bucureştiului, în caz că Poarta Stelară nu va fi desecretizată urgent (evident, las la latitudinea autorităţilor ruse termenii ultimatumurilor către guvernele israelian şi român).

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Feb 1 2016, 10:32 AM
Mesaj #5512

Guests

Citeaza (de pe net @ Feb 1 2016, 09:52 AM) *
La mine acasă, cum unde? smile.gif Ascult muzică populară şi îmi beau cafeaua.

https://www.youtube.com/watch?v=hNnjd8nAG2w

Te rog să mă crezi că nu mă interesează absolut deloc politica internă a Rusiei, liderii ei politici sau curentele ei de opinie, mă interesează doar Contractul meu nescris cu statul rus. Am profitat de o oportunitate, căci nişte agenţi pro-ruşi mi-au cerut explicit ajutorul în iulie 2014, pe blogul DeVeghePatriei. Vreau ca, pentru sutele de miliarde de euro şi dolari pe care i le-am vărsat în conturile propriului guvern în 2014 şi 2015, armata rusă să îşi ducă la capăt misiunea pentru care am angajat-o. Recte, obliterarea neutronică/nucleară a Israelului şi a Bucureştiului, în caz că Poarta Stelară nu va fi desecretizată urgent (evident, las la latitudinea autorităţilor ruse termenii ultimatumurilor către guvernele israelian şi român).

laugh.gif ACOPERITULE, TE-AM DESCOPERIT ! biggrin.gif DECI: AI DEFECTAT!

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Feb 1 2016, 10:35 AM
Mesaj #5513

Guests

cool.gif

+Quote Post
Vizitator_de pe net.
mesaj Feb 1 2016, 10:59 AM
Mesaj #5514

Guests

Citeaza (Musafir @ Feb 1 2016, 10:32 AM) *
laugh.gif ACOPERITULE, TE-AM DESCOPERIT ! biggrin.gif DECI: AI DEFECTAT!

Poftim? Eu sunt un cetăţean român civil, amice, nu sunt militar ca să defectez.

Am depus, în 1995, jurământul militar, şi l-am respectat în litera şi în spiritul lui, spre deosebire de mulţi dintre decidenţii politici care s-au perindat de atunci încoace la conducerea României.

"Jur să respect Legile Ţării şi regulamentele militare!" Or, Legea Supremă a ţării este Constituţia, care -la articolul 1, alineatul 3- stipulează:

Citeaza
(3) România este stat de drept, democratic şi social, în care demnitatea omului, drepturile şi libertăţile cetăţenilor, libera dezvoltare a personalităţii umane, dreptatea şi pluralismul politic reprezintă valori supreme, în spiritul tradiţiilor democratice ale poporului român şi idealurilor Revoluţiei din decembrie 1989, şi sunt garantate.

Aşadar, în România libertăţile cetăţenilor şi libera dezvoltare a personalităţii umane sunt valori supreme, după cum vezi. Valori pe care autorităţile statului român au decis, în anul 2012, să nu le mai respecte, atunci când au secretizat -în mod cu totul abuziv- un mijloc de transport interstelar instantaneu, Poarta Stelară, care poate asigura tuturor oamenilor libertatea de mişcare şi libera dezvoltare a civilizaţiei umane în Univers.

Ţi-e clar acum? Sau trebuie să-ţi reamintesc sensul din dicţionar al cuvântului "dezvoltare"?

Citeaza
DEZVOLTÁRE s. I. 1. v. creștere. 2. (BIOL.) dezvoltare embrionară = embriogeneză, embriogenie. 3. creștere, vegetație. (Perioadă de ~ a plantelor.) 4. v. evoluție. 5. v. progres. 6. curs, desfășurare, evoluție, mers, (Munt.) șiretenie. (~ evenimentelor.) 7. v. extindere. II. v. degajare.

"Dezvoltare" înseamnă în primul rând "creştere", iar "libera dezvoltare" nu poate însemna decât o creştere neîngrădită, nelimitată de nimic, nici măcar de gravitaţia Terrei.

Nu e vina mea că statul român a decis să-şi încalce propria Constituţie, secretizând Poarta Stelară adusă din America. Eu sunt un cetăţean cu simţul responsabilităţii, sunt conştient de greutatea jurământului militar pe care l-am depus în mod solemn, în 1995, şi trebuie să acţionez cumva pentru a obliga acest stat abuziv să-şi respecte propria Lege Fundamentală. Orice alte considerente, legate de alianţele militare ale ţării sau de gradul de duritate al acţiunilor mele, sunt de ordin secundar: Constituţia are întotdeauna prioritate.

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Feb 1 2016, 11:08 AM
Mesaj #5515

Guests

Citeaza (de pe net @ Feb 1 2016, 09:52 AM) *
Contractul meu nescris cu statul rus. Am profitat de o oportunitate, căci nişte agenţi pro-ruşi mi-au cerut explicit ajutorul în iulie 2014, pe blogul DeVeghePatriei.
/color]

Pintea Haiducul aka de pe net, citez:

"ştiţi că eu nu mint niciodată în public, din considerente religioase." tongue.gif

+Quote Post
Vizitator_de pe net.
mesaj Feb 1 2016, 11:08 AM
Mesaj #5516

Guests

Sper că acum m-am făcut înţeles.

+Quote Post
Vizitator_de pe net.
mesaj Feb 1 2016, 11:10 AM
Mesaj #5517

Guests

Citeaza (Musafir @ Feb 1 2016, 11:08 AM) *
Pintea Haiducul aka de pe net, citez:

"ştiţi că eu nu mint niciodată în public, din considerente religioase." tongue.gif

Într-adevăr, aşa e. Ce anume vrei să semnalezi?

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Feb 1 2016, 11:10 AM
Mesaj #5518

Guests

DESCOPERITULE !

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Feb 1 2016, 11:12 AM
Mesaj #5519

Guests

NAPULEOANE, pregateste-ti bocceluta, TE-AI AUTODECONSPIRAT, vin sereistii nato ! biggrin.gif

+Quote Post
Vizitator_de pe net.
mesaj Feb 1 2016, 11:13 AM
Mesaj #5520

Guests

Citeaza (de pe net @ Feb 1 2016, 11:10 AM) *
Într-adevăr, aşa e. Ce anume vrei să semnalezi?

Te referi la acea cerere de ajutor? Blogul DeVeghePatriei nu-mi aparţine, am comunicat cu agentul respectiv în secţiunea de comentarii a unui articol.

+Quote Post

187 Pagini V  « < 182 183 184 185 186 > » 
Closed TopicStart new topic
6 Utilizatori care citesc acest topic (6 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 15th December 2019 - 04:59 PM