IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

Reply to this topicStart new topic
> Targul de masini Autovit Bucuresti
Vizitator_Mihai Stere.
mesaj May 16 2009, 06:55 PM
Mesaj #1

Guests

As dori sa cumpar o masina second hand fiicei mele si as vrea sa aud niste pareri pro/contra de la cei care au experienta cu acest targ. Este corectitudine acolo, de ce ar trebui sa ma feresc, unde se pot testa masinile etc ?
Am auzit ca exista un Computest in incinta, e adevarat ?
Deasemeni as vrea sa stiu daca e deschis numai sambata si duminica sau si in restul saptamanii.
Va rog numai raspunsuri la obiect.
Multumesc anticipat,
Mihai
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_florin.
mesaj Oct 17 2010, 09:53 PM
Mesaj #2

Guests

Citeaza (Mihai Stere @ May 16 2009, 06:55 PM) *
As dori sa cumpar o masina second hand fiicei mele si as vrea sa aud niste pareri pro/contra de la cei care au experienta cu acest targ. Este corectitudine acolo, de ce ar trebui sa ma feresc, unde se pot testa masinile etc ?
Am auzit ca exista un Computest in incinta, e adevarat ?
Deasemeni as vrea sa stiu daca e deschis numai sambata si duminica sau si in restul saptamanii.
Va rog numai raspunsuri la obiect.
Multumesc anticipat,
Mihai

PAREREA MEA SINCERA ,MAI BINE EVITI ACEL TARG DACA VREI SA ITI CUMPERI O MASINA OK,MAJORITATEA VANZATORILOR SUNT NUMAI SAMSARI DE MASINI ,CARE "ARANJEAZA " MASINILE SA TINA PANA LE VAND SI APOI INCEP SA PICE . PAREREA MEA

+Quote Post
Vizitator_Cristian.
mesaj Oct 18 2010, 06:12 AM
Mesaj #3

Guests

Topicul este deja foarte vechi, probabil problema a fost rezolvata de mult, insa pentru cine mai e interesat, feriti-va de targul Autovit (nu si de site), majoritatea intr-adevar sunt samsari dubiosi, ca sa nu mai vorbim de nereguli cu actele si chiar de masini furate.
Daca vreti o masina second hand, incercati prin cunostinte sau si mai bine, parcuri auto, recuperari leasing, gen Adras ocazie, Meridian ocazie; Adras are in majoritate Dacii si Renault-uri, insa la Meridian gama de marci e foarte variata. Aveti siguranta actelor + garantie de 3/6 luni la motor si cutie. Preturile sunt insa cu niste sute de euro mai mari decat la particulari.

+Quote Post
Vizitator_Cosmin.
mesaj Nov 22 2010, 03:25 PM
Mesaj #4

Guests

Eu am fost de multe ori in targul autovit bucuresti pentru a cumpara diverse piese pentru masina mea si am fost destul de multumit

+Quote Post
Vizitator_Alex.
mesaj Nov 22 2010, 08:05 PM
Mesaj #5

Guests

Confirm ca e plin de samsari.
Stiu un matiz cu 42.000 KM, erau necesare revizii, etc.... mitocanii l-au dus in targ cu 13.800 !!!! Mai comentezi ceva ?
Put forumurile auto de modalitatei de resofatre a kilometrajului . oare de ce ?

Nici cu aea recuperate din leasing nu mi-e rushine.

+Quote Post
Vizitator_Vali D..
mesaj Nov 4 2011, 11:56 AM
Mesaj #6

Guests

Eu unul m-am linistit cu masinile ,,la mina a doua .Am mers frumos mi-am luat un Logan (cu de toate )nou si am terminat bilciul... biggrin.gif

+Quote Post
Vizitator_Stefan.
mesaj Dec 5 2011, 09:57 AM
Mesaj #7

Guests

Salut, vrea sa deschid un atelier pentru tuning personalizat. Clientul vine la mine, imi zice cum vrea sa arate autovehiculul, eu realizez o schita si daca este ceea ce vrea clintul purcedem la fabricarea kitului sau componentei.

Pentru a vedea interesul oamenilor pentru acest tip de tuning am realizat un chestionar, la care va rog sa raspundeti.

PUBLICITATE ALTADATA

Multumesc anticipat. Imi cer scuze daca acest subiect nu are legatura cu acest forum

Link-ul nu este publicitar. este doar calea spre aplicatie.

+Quote Post
Vizitator_autovag.
mesaj Dec 6 2011, 02:33 PM
Mesaj #8

Guests

Curios cum majoritatea oamenilor sunt de parere ca targul autovit este plin de samsari cu masini preparate si preturi mari - Fapt foarte adevarat dealtfel - insa nu vad sa se goleasca.

Sunt zile cand abia ai loc sa te misti prin el, fluxul de oameni fiind constant....

pacat

spam.ro

+Quote Post
Vizitator_ivan.
mesaj Dec 6 2011, 06:53 PM
Mesaj #9

Guests

NU RECOMAND ACEST TARG-SANT DO-AR SAMSARI IN MARE PARTE.LUATI MASINA DE LA PERSOANA FIZICA[size="5"][/size]

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 27th January 2020 - 05:28 PM