IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

2 Pagini V  < 1 2  
Closed TopicStart new topic
> "Munca la domiciliu", ce parere aveti ?
Vizitator_Open.
mesaj Mar 30 2014, 12:34 PM
Mesaj #31

Guests

as vrea sa stiu daca puteti sa imi dati de lucru la dmoiciliu in depanari calculatoare si ansanblarea calculatoarelor la mine si inca un baiat ca ne pricepem foarte bine si avem nevoie de bani va multumim si asteptam raspunsul dumneavoastra.
Go to the top of the page

+Quote Post
im2good4you
mesaj Apr 27 2014, 12:56 PM
Mesaj #32

Nou venit
*

Grup: Membri
Postari: 2
Inscris: 27-April 14
Utilizatorul numarul: 32 916

treiluleletreisurcele este un joc de strategie economic, politic, social si militar in care aveti posibilitatea de a va converti moneda virtuala in bani reali.Fiecare jucator din jocul de strategie treiluleletreisurcele are posibilitatea sa: munceasca, infiinteze companii, candideze la guvern, tranzactioneze moneda virtuala pe piata financiara, lupte in arena, investeasca in actiuni, publice articole, recomande la alti referali, dobandeasca grade militare si sa-si construiasca propria organizatie pentru a cuceri alte tari.

Jocul este unul foarte interesant si care poate aduce venituri considerabile iar cu cat incepi sa ai mai multe zile pe site cu atat devii mai atras de acesta.
Nu este un site cu probleme la plati,este serios si puteti tine si legatura cu ceilalti jucatori romani de pe chat.

linkul de inregistrare: treiluleletreisurcele

+Quote Post
Vizitator_Mara.
mesaj Oct 19 2014, 06:09 PM
Mesaj #33

Guests

Locuri de munca de seriozitate maxima! Oameni foarte multi lucreaza acum cu noi si sunt extrem de multumiti! Primele castiguri au fost acordate! Oferim imediat contract legal! Avem dovada castigurilor! NU e joc piramidal si NU e MLM! Castigati garantat cel putin 300 dolari lunar, lucrand ca operator online, 3 ore pe zi. Va trimitem mai multe detalii, dupa ce trimiteti textul "Info" la adresa de email: swallow@yahoo.com

+Quote Post
Vizitator_lily.
mesaj Nov 20 2014, 02:55 PM
Mesaj #34

Guests

DOLLARSINCOME ESTE O INSELATORIE PE FATA!!!! M-am inscris si eu pe acest site la data de 31/10/2014 si am adunat 24 de dolari pana la data de 20/11/2014. Pana aici totul parea foarte frumos si interesant. Insa am cerut sa mi se faca plata conform regulamentului si anume la 20 de zile de la inscriere. Ei bine primesc mereu acelasi mesaj "Error: you can withdraw once in 20 days, or in 20 days since your registration." Si asta e tot nu ai cu cine sa vorbesti ca nu iti raspunde nimeni. IN CONCLUZIE NU VA PIERDETI TIMPUL CU DOLLARSINCOME !!! ESTE FURT PE FATA!!!!

+Quote Post
Vizitator_cristiano.
mesaj Dec 2 2014, 05:04 PM
Mesaj #35

Guests

site de socializare care va plateste daca sunteti activi pe ea!! este foarte simplu doar stati online si dati likeuri si share! siteul acum sa deschis recent! este foarte tare! https://www.tsu.co/sunt un idiot

+Quote Post
Vizitator_microJOB+.
mesaj Mar 18 2015, 01:30 AM
Mesaj #36

Guests

Cautam operator PC (part-time) analiza si rezolvare chestionare

Recrutam colaboratori persoane serioase si responsabile pentru analiza si rezolvare chestionare online. Se lucreaza comod de la birou sau domiciliu, programul este flexibil part-time. Castig 20$-40$/sapt. (daca sunteti o fire activa). Pentru inregistrare accesati linkul: http://sunt prost/inregistrare In cazul in care aveti nalamuriri nu ezitati sa ne contactati. Dovada de plata: http://sunt prost/dovadaplata2015

Oferim si solicitam seriozitate!

+Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Closed TopicStart new topic
7 Utilizatori care citesc acest topic (7 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 19th November 2019 - 07:07 AM