IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

Reply to this topicStart new topic
> Cartea Aventurile Alkumitilor
Vizitator_Cozma Cosmin.
mesaj Jul 9 2009, 09:50 AM
Mesaj #1

Guests

Buna, de curand am terminat de citit cartea Aventurile Alkumitilor in Grecia Antica, vreau sa va spun ca atat de mult mi-a placut, ca nu am putut sa o mai las din mana, pana nu am terminat-o de citit. Chiar daca mama ma cheama de nenumarate ori la masa, nu puteam sa renunt la citit. M-a fermecat modul prin care autorul cartii m-a vrajit. Puteri magice, o lume atat de bine conturata incat ma simteam tot timpul acolo. Va invit si pe voi sa cititi aceasta carte sa-mi zice-ti ce pare aveti!!
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_Ema.
mesaj Jul 30 2009, 03:39 PM
Mesaj #2

Guests

Sal, din curiozitate am luat aceasta carte direct de pe site-ul de prezentare. Sincer, am citit si alte carti, dar aceasta mi-a ramas in suflet. Este foarte multa actiune, nu am avut timp sa ma plictisesc. Imi imaginam fiecare faza pe care o citeam si m-a amuzat foarte tare. laugh.gif Sunt multe lucruri de invatat din aceasta carte. De abia astept continuarea ei... rolleyes.gif

+Quote Post
Vizitator_miki.
mesaj Sep 18 2009, 03:18 PM
Mesaj #3

Guests

E O CARTE SUPERBA, RECOMAND.

+Quote Post
Vizitator_teo.
mesaj Sep 23 2009, 04:54 PM
Mesaj #4

Guests

Cartea este superba din toate punctele de vedere, actiune, imi place la nebunie, abia astept vol.2

+Quote Post
Vizitator_Stefan.
mesaj May 5 2010, 10:18 PM
Mesaj #5

Guests

Salut. Am cautat si eu aceasta carte in librarii online dupa ce am auzit atatea despre acest titlu de la voi, aceasta carte, cu siguranta este frumoasa si captivanta, mi-a placut foarte mult...... .

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 18th October 2019 - 01:40 AM