IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

> Concertul God Dethroned interzis la Oradea!, Deoarece consilierul i-a considerat satanisti !
Vizitator_Andrei_v.
mesaj Jul 3 2009, 02:51 PM
Mesaj #1

Guests

Autoritatile locale din Oradea, prin vocea consilierului local Dan Octavian au decis ca show-ul trupei olandeze God Dethroned, programat duminica, 5 iulie in Clubul Blue Monday din Oradea trebuie anulat din motive care tin de faptul ca trupa este calificata ca fiind satanista, astfel ca domnul Octavian Dan impreuna cu ceilalti consilieri au decis ca nu pot accepta ca acest concert sa se desfasoare in orasul pe care il pastoresc.

Mai multe AICI.

COMUNISMUL SE INTOARCE !!! CÂINILOR!!!!
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Raspunsuri
Vizitator_LordDagon.
mesaj Jul 16 2009, 05:53 PM
Mesaj #2

Guests

rromania este o tara de ipocriti si de batuti in cap. iar hiperimbecil ala e exponentul perfect pt poporul asta primitiv.

in primul rand, ba imbecilule, de unde stii ce fel de mesaje promoveaza god dethroned ? crime si violuri se petrec doar in capul tau intoxicat pana la refuz cu stirile de la ora 5 sau emisiuni de genul.

in al doilea rand un concert intr-un club este un concert privat, la care trebuie sa platesti bilet ca sa intri. nu te taraste nimeni cu forta ca sa asisti la "satanisti". este treaba parintilor sa-si controleze copiii la ce fel de manifestatii iau parte.

in al treilea rand, toti astia de va dati mari crestini si va bateti cu caramida in piept ca niste buni ipocriti ce sunteti. sunt si eu curios: ati citit in viata voastra biblia ? ati citit macar vreun fragment din cartea voastra "sfanta". eu am facut-o. am citit din scoarta-n scoarta aberatiile de acolo. iar daca este sa consideram o carte ca fiind sangeroasa, violenta, instigatoare la ura si la ce mai vreti voi, pai aberatia asta de biblie se inscrie perfect.
Go to the top of the page

+Quote Post

Posteaza in acest topic

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 20th January 2020 - 07:14 PM