IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

5 Pagini V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Merita sa te lasi de serviciu si sa te apuci de o afacere?
Vizitator_marin.
mesaj Jan 30 2015, 03:32 PM
Mesaj #121

Guests

Citeaza (victor @ Oct 1 2008, 09:45 AM) *
nu merita sa te lasi de servici
nu merita sa te ocupi de afaceri
de ce ?
fiidca clasa politica e corupta si da exemplu "pozitiv" celor care doresc sa fie intreprinzatori
trebuie sa ne gindim cum sa-i schimbam pe cei de de sus cu altii mai capabili
acesta ar trebui sa fie gindul tuturor
trebuie sa gasim citiva tineri entuziasti,nepatati si care isi iubesc tara iar acestia sa faca marele salt prin crearea unui partid cu un nume simplu dar edificator PARTIDUL SPERANTEI ,fara national,fara roman,fara liberal sau conservator,fara democrat sau retrograd,fara laic sau religios,fara burghez sau taranist....
ce parere aveti ?
victor

Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_MARIN VASILE.
mesaj Jan 30 2015, 03:34 PM
Mesaj #122

Guests

Nici un partid nu ne va ajuta,ne lovim tot de noi, de mentalitatea romanului,pana nu ne vom schimba conceptia cu totii nu vom avea nici o sansa!

+Quote Post
Vizitator_Maurice Finance.
mesaj Jan 12 2016, 06:15 PM
Mesaj #123

Guests

Bună ziua,
Ai nevoie de un împrumut între indivizi pentru a face față cu dificultăți financiare și în cele din urmă din impas cauzate de bănci pentru respingerea cererii lor pentru înregistrări de credit? Oferim împrumut de autentic, de la 1,000 la 100 milioane, nici o garanție bancară și la o rată a dobânzii accesibile de 2%. Te pot ajuta face un anumit valoarea creditului pe care doriți. Contactați-mă dacă sunteți interesat.

EMAIL:jumulim fraieri @hotmail.com
Salutari
jumulim fraieri

+Quote Post
Vizitator_bmatei.
mesaj Jan 23 2016, 11:40 AM
Mesaj #124

Guests

Citeaza (Franzy @ Sep 26 2008, 12:09 PM) *
Castig cam 1000 euro pe luna. Nu ma plang de serviciu pe care-l am, chiar imi place, din multe puncte de vedere. Printre altele imi place pentru ca am prilejul sa cunosc multi oameni.

Cineva mi-a propus sa dezvolt o afacere fifty/fifty. Adica jumi/juma investitie, jumi/juma profit. Ar trebui sa renunt la serviciu si sa ma ocup doar de asta. Cu totul investitia ar fi cam de 50 de mii. Pot sa fac credit, indeplinesc conditiile sa iau 25 de mii de la banca. Nu asta e problema.

Sunt convins ca afacerea asta are sanse sa fie buna.

E nevoie de multa munca si am niste oportunitati pe care nu ale are oricine: spatiu, know-how si stiu cum merg lucrurile in domeniul asta in Romania. In plus, vin cu o idee total noua pentru piata de aici. Si, deja as avea un contract pe termen lung cu o multinationala, de vreo 1000 de euro pe luna.

Dezavantaje: nu ma pricep nici eu, nici prietenul meu la contabilitate si chichite financiare.

Problema mea cea mai mare e frica de legislatia romaneasca. Am auzit de multi oameni care au incercat sa isi faca afaceri, iar in momentul in care prinsesera un pic de cheag au inceput necazurile, cu garda, inspectie financiara, tot felul de chestii din astea.

N-am dat in viata mea spaga, nici la doctor, nici la politia rutiera, nici la nimeni si pur si simplu mi-e frica sa dau spaga. Nu cred ca as fi in stare.

Sa ma bag sau sa nu ma bag intr-o afacere din asta independenta?

Salut,

Eu am inceput de ceva timp de tranzactii forex sa sti ca se castiga mult mai bine decat la serviciu si lucrezi de acasa totul depinde de cat de mult te implici. Daca vrei sa incerci iti urez succes. http://zdubid.ro/

+Quote Post
Vizitator_bmatei.
mesaj Jan 23 2016, 11:53 AM
Mesaj #125

Guests

Castig cam 1000 euro pe luna. Nu ma plang de serviciu pe care-l am, chiar imi place, din multe puncte de vedere. Printre altele imi place pentru ca am prilejul sa cunosc multi oameni.

Cineva mi-a propus sa dezvolt o afacere fifty/fifty. Adica jumi/juma investitie, jumi/juma profit. Ar trebui sa renunt la serviciu si sa ma ocup doar de asta. Cu totul investitia ar fi cam de 50 de mii. Pot sa fac credit, indeplinesc conditiile sa iau 25 de mii de la banca. Nu asta e problema.

E nevoie de multa munca si am niste oportunitati pe care nu ale are oricine: spatiu, know-how si stiu cum merg lucrurile in domeniul asta in Romania. In plus, vin cu o idee total noua pentru piata de aici. Si, deja as avea un contract pe termen lung cu o multinationala, de vreo 1000 de euro pe luna.

Dezavantaje: nu ma pricep nici eu, nici prietenul meu la contabilitate si chichite financiare.

Problema mea cea mai mare e frica de legislatia romaneasca. Am auzit de multi oameni care au incercat sa isi faca afaceri, iar in momentul in care prinsesera un pic de cheag au inceput necazurile, cu garda, inspectie financiara, tot felul de chestii din astea.

N-am dat in viata mea spaga, nici la doctor, nici la politia rutiera, nici la nimeni si pur si simplu mi-e frica sa dau spaga. Nu cred ca as fi in stare.

Salut,

Iti recomand tranzactiile forex se castiga foarte bine si lucrezi de acasa, totul depinde de seriozitatea cu care te implici.
Succes

+Quote Post
Vizitator_bmatei.
mesaj Jan 23 2016, 12:08 PM
Mesaj #126

Guests

Salut,

Daca vrei sa faci bani iti recomand tranzactiile forex , se castiga foarte bine , depinde de seriozitatea cu care te implici , te sfatuiesc sa faci si cursuile prima data dupa care sa deschizi un cont demo sa vezi cum merge treaba.

Succes

+Quote Post
Vizitator_Carl Logan.
mesaj cu 2 saptamani in urma
Mesaj #127

Guests

Ați trecut prin momente dificile în obținerea unui împrumut acum îngrijorați nomore deoarece Lucas Loan Lending Compania oferă tot felul de împrumut și oferim de asemenea împrumut securizat, precum și împrumut pentru a investi în afacerea dvs. contactați-ne acum: Mobile whatsapp: +1 (857)325-5437 Email: lucasloanlendingcompania@gmail.com Website: http://lucasloanlendingcompania.webs.com/

+Quote Post

5 Pagini V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
4 Utilizatori care citesc acest topic (4 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 22nd February 2018 - 04:48 PM