IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

> Offtopice, ghici care era subiectul
rockstar
mesaj Aug 24 2011, 01:38 PM
Mesaj #1

Membru
**

Grup: Membri
Postari: 43
Inscris: 15-May 09
Utilizatorul numarul: 7 867

Citeaza (Krokodilul veritabil @ Aug 24 2011, 01:06 PM) *
[...], cât a câștigat statul (atenție, nu particularul- pentru că frunzulița verde s-a făcut din banii contribuabilului român- nu din cei ai firmei Marshall Turism- dau un exemplu) și vedem dacă s-a acoperit măcar investiția.[...]

Da' de ce? Ca asa vrei tu? A fost promovarea tarii, ca tot ziceai ca nu ajuta statul mediul de afaceri. Sau turistii aia straini trebuie sa plateasca bilet de intrare in tara? Sau sa plateasca taxele particularilor ca sa castige statul direct?
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Raspunsuri
echidistant
mesaj Aug 24 2011, 02:08 PM
Mesaj #2

Nou venit
*

Postari: 2
Inscris: 24-August 11
Utilizatorul numarul: 29 261

Citeaza (rockstar @ Aug 24 2011, 01:38 PM) *
Da' de ce? Ca asa vrei tu? A fost promovarea tarii, ca tot ziceai ca nu ajuta statul mediul de afaceri. Sau turistii aia straini trebuie sa plateasca bilet de intrare in tara? Sau sa plateasca taxele particularilor ca sa castige statul direct?

jalnica frunzulita pe care udrea a platit-o cu bani foarte multi din bugetul de stat (adica din banii platiti de noi sub forme diverse - taxe, impozite, tva, accize , etc), ar fi fost surclasata cu siguranta de catre orice elev al unui liceu de arte plastice , orice student cu un pic de talent in cadrul unui concurs pe care MDRT l-ar fi putut organiza, evident cu premii modeste (2-3 mii de euro pentru locul 1 era suficient)
astfel , am fi avut un logo de tara mult mai inspirat , absolut original, si cu un pret corect

+Quote Post
hotnewsadmin
mesaj Aug 24 2011, 02:11 PM
Mesaj #3

Administrator

Grup: Root Admin
Postari: 1 241
Inscris: 29-March 08
Utilizatorul numarul: 1

Nu-mi place sa sterg ( cenzuraaaaaa!!!! , cenzuraaaaaa ) asa ca offtopicele pe care le vad sau mi se arata vor ajunge aici .

+Quote Post
Uncle Sam
mesaj Aug 24 2011, 02:21 PM
Mesaj #4

Membru veteran

Postari: 517
Inscris: 27-May 08
Utilizatorul numarul: 727

Citeaza (hotnewsadmin @ Aug 24 2011, 05:11 PM) *
Nu-mi place sa sterg ( cenzuraaaaaa!!!! , cenzuraaaaaa ) asa ca offtopicele pe care le vad sau mi se arata vor ajunge aici .
Pacat, pentru ca textul de mai sus despre frunzulita Elenei Udrea era relevant la subiectul despre fraudarea alegerilor. Ca si erorile de ortografie dealtfel.
In plus eram curios daca domnul user echidistant urma sa vaneze si erorile de ortografie din tabara antiportocalie. Macar de ochii lumii, ca sa ne convinga de echidistanta lui.

+Quote Post

Posteaza in acest topic
5 Pagini V   1 2 3 > » 

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 Utilizatori care citesc acest topic (2 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 18th September 2019 - 08:10 PM