IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

19 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Groapa cu certuri
Vizitator_mama lui gigel.
mesaj Apr 30 2010, 09:51 AM
Mesaj #31

Guests

gigele daca mai vorbesti urit cu oamenii nu te mai las seara la calculator.

mama de luxembourg
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_ghita.
mesaj Apr 30 2010, 09:59 AM
Mesaj #32

Guests

Citeaza (mama lui @ Apr 30 2010, 09:35 AM) *
si ce e relevant pentru a aprecia capacitatea de a gandi logic, daca nu inteligenta.. memoratul cumva?

vorbeam despre relevanta testelor IQ la care domnul gigel are o nota superioara pare-se

+Quote Post
Vizitator_antigelu.
mesaj Apr 30 2010, 11:29 AM
Mesaj #33

Guests

Citeaza (gigel de luxembourg @ Apr 30 2010, 09:30 AM) *
sincer nu prea ma intereseaza la modul serios aspectul asta. imi place sa ma contrazic cu voi asa cum chiorului ii place sa se afle in tara orbilor.

scuze, n-am stiut...
dar cred ca in cazul asta ar fi mai bine sa postezi la categoria bancuri, pilde si povesti cu pesti
laugh.gif laugh.gif laugh.gif

+Quote Post
Vizitator_Giuliano de la Parma.
mesaj Apr 30 2010, 03:37 PM
Mesaj #34

Guests

Citeaza (Cocolina @ Apr 29 2010, 03:18 PM) *
pana una alta,io trebuie sa platesc 1500 euro! angry.gif pe Honda CRV din 2007,in timp ce o rabla din 1900 toamna plateste 100 de euro! angry.gif deci de ce trebuie sa platesc io atata?dat fiind ca sunt conform cu normele de poluare??
Cata nesimtire la guvernantii astia,nu mai stiu cat si de unde sa mai jecmaneasca!

cocolino, asa-i ca e nazisti italienii aia?
mama lor de inculti si de nespalati.. sa nu poti tu sa- ti inscrii taraboanta intr-o tara cu taxe umane de duhoarea italiana!!
de atata scarba ce ti-au provocat vad ca-ti vine sa borasti peste tot.. eu zic sa iei un gat de aer conservat la frigider si sa te lasi o vreme de comentat!

+Quote Post
tzurlogen
mesaj Apr 30 2010, 10:12 PM
Mesaj #35

Membru veteran

Grup: Membri
Postari: 609
Inscris: 20-November 09
De la: Rock'n Roll Hall of Fame
Utilizatorul numarul: 16 532

Citeaza (gigel de luxembourg @ Apr 30 2010, 09:10 PM) *
ofcourse, asta se face de fapt pe aici. de cate ori am discutat la obiect au venit trolii si au inceput cu aceleasi stereotipuri (ca religia e opium, ca religiosii sunt prosti, ca ateii e destepti si mai sunt si multitesticulari). asadar, why not? macar imi aduc aminte de tinerete, sunt crescut in cartier de bucuresti, am vazut prea multi smecheri prosti la viata mea ca sa nu ii pot recunoaste chiar si daca sunt ascunsi dupa monitor.

si pe unde esti crescut?
prin Ferentari?
nu vezi ce faci?
spui ca ceilalti mananca rahat si de fapt tu o faci.
quote gigel: "astia nu au nimic de spus.
sa-i mai f..t si io o data-n gura ca sa am ultimu' cuvant"
esti mare!

--------------------
Vi veri veniversum vivus vici

+Quote Post
Vizitator_gigel de luxembourg.
mesaj May 1 2010, 06:55 AM
Mesaj #36

Guests

Citeaza (tzurlogen @ Apr 30 2010, 10:12 PM) *
si pe unde esti crescut?
prin Ferentari?
nu vezi ce faci?
spui ca ceilalti mananca rahat si de fapt tu o faci.
quote gigel: "astia nu au nimic de spus.
sa-i mai f..t si io o data-n gura ca sa am ultimu' cuvant"
esti mare!

in rome do what romans do.

+Quote Post
Crusoe
mesaj May 6 2010, 10:03 AM
Mesaj #37

Membru veteran

Postari: 374
Inscris: 23-February 10
Utilizatorul numarul: 18 851

Citeaza (Marti @ May 6 2010, 08:05 AM) *
Nu se studiaza biblia la ora de religie!

Da' ce anume se studiaza, Dobitocia Ta, Scufita Rosie ?

Ce-i spunem unui copil caruia ii predam morala crestina, de unde vine ea, daca nu DIN BIBLIE ?
Aceeasi carte in care rahatul ala de dzeu indeamna la crime, homofobie, misoginism, comite sau sustine atrocitati, genocide sau infanticide ?

Daca un copil de 10 ani intreba: Iisus a zis sa ne iubim aproapele, dar dzeu de ce nu-i iubeste pe TOTI ? - ce-i raspunzi ?
De ce e pacatoasa femeia (adica mama lui), de ce ucide dzeu iepurasii si caprioarele din cauza unor "pacatosi", la potop, cine a fost mama copiilor lui Cain si de unde a aparut ea, cum a salvat Noe ursii polari sau cangurii, de ce ucide dzeu copiii din Sodoma si Gomora etc etc ?

Nu BIBLIA e fundamentul moralei crestine ?
Nu e aceeasi "carte sfanta" ? wacko.gif

...

Sau scoateti in fata ce va convine din cartea aia - si bagati sub pres toate ineptiile, cretinatatile si atrocitatile ?

Citeaza (Musafir @ May 6 2010, 09:31 AM) *
sustin libertatea religioasa si de gandire.

Atunci acorda-le si copiilor aceeasi libertate de-a nu fi indoctrinati in scoala cu o carte care contine INGROZITOR DE MULTE CRETINATATI PATOGENE. wacko.gif

Aceasta postare a fost editata de Crusoe: May 6 2010, 10:04 AM

--------------------
Predarea Religiei in scoli sub forma actuala incalca:

- Constitutia Romaniei - art. 29, art. 32;
- Legislatia internationala privind caracterul neobligatoriu al materiei Religie in scoli (prin inscrierea automata a elevului la cursul de Religie);
- Legislatia europeana care atesta preeminenta Educatiei moral-religioase in fata Religiei;
- Legea 489/2006 privind libertatea religioasa si regimul cultelor - art. 5, art. 6, art. 9;
- Legea 18/1990 pentru ratificarea Convenţiei cu privire la drepturile copilului - art. 14, art. 15, art. 16, art. 24;
- Legea 272/2004 privind protectia si promovarea drepturilor copilului - art. 24, art. 25;
- Codul Muncii;
- Legea privind Statutul Cadrului Didactic;
- dreptul EXCLUSIV al M.E.C.T.S. de a administra programa, curriculumul si modul de predare al disciplinelor scolare;
- BUNUL SIMT, prin caracterul intolerant, agresiv, nociv psihologic si contraproductiv educational al unor tematici/modele morale predate.
...

Apel, pt copiii nostri:

http://www.petitieonline.ro/petitie/stop_abuzurilor_religiei_in_scoala-p17336050.html

+Quote Post
Vizitator_tot eu.
mesaj May 6 2010, 10:52 AM
Mesaj #38

Guests

Citeaza
Sa va povestesc simplu: eu, ca parinte nu vreau sa am copiii indoctrinati cu niste "invataturi" ale unor ... nu mai zic acum cum sunt preotii.

Si ce te opreste sa scrii 3 randuri pe un colt de hartie si sa ti-l retragi de la ora de religie. Sunt sigur ca nu ai copii (ca majoritatea ateilor) si ca nu te f... grija de copii tai ci vrei doar sa f... copii altora.

Acum o intrebare si o precizare. Eu nu sunt catolic dar urmaresc cu atenti scandalul cazurilor de pedofilie din biserica catolica.
Din punctul meu de vedere vina papei si a cardinalilor nu este data de existenta acestor cazuri (inevitabile si nu din cauza bisericii) ci marea vina este ascunderea si acoperirea lor in loc sa acesti preoti da fie automat caterisiti si zvarliti pe mana politiei.

Acum doresc ca toti ateii de pe forum sa declare in clar (nu mai mult sau mai putin voalat cum au facut pana acum) ca singura solutie este desfiintaterea biseriii catolice care prin insasi existenta provoaca automat acest lucru.
Pentru ca dupa aceasta declaratie vreau sa vin cu dovezi si argumente clare care sa arate ca biserica nu are o vina directa privind aceste cazuri de pedofilie (doar aceea ca nu i-a dat pe mana autoritatilor) si daca biserica dispare cazurile de pedofilie se v-or muta pur si simplu in alt loc.

+Quote Post
Crusoe
mesaj May 6 2010, 11:53 AM
Mesaj #39

Membru veteran

Citeaza (tot eu @ May 6 2010, 10:52 AM) *
Acum doresc ca toti ateii de pe forum sa declare in clar (nu mai mult sau mai putin voalat cum au facut pana acum) ca singura solutie este desfiintaterea biseriii catolice care prin insasi existenta provoaca automat acest lucru.
...
se v-or muta pur si simplu in alt loc.

Cate clase zici ca ai, Einstein ?
Ai macar gimnaziul terminat ?

...

Eh, dar nu conteaza clasele, ci bunul simt:

Citeaza (tot eu @ May 6 2010, 10:52 AM) *
ca nu te f... grija de copii tai ci vrei doar sa f... copii altora.

Sfanta nascatoare de 1/3 de dzeu, asta da exprimare de crestin.

--------------------

- Legislatia internationala privind caracterul neobligatoriu al materiei Religie in scoli (prin inscrierea automata a elevului la cursul de Religie);
- Legislatia europeana care atesta preeminenta Educatiei moral-religioase in fata Religiei;
- Legea 489/2006 privind libertatea religioasa si regimul cultelor - art. 5, art. 6, art. 9;
- Legea 18/1990 pentru ratificarea Convenţiei cu privire la drepturile copilului - art. 14, art. 15, art. 16, art. 24;
- Legea 272/2004 privind protectia si promovarea drepturilor copilului - art. 24, art. 25;
- Codul Muncii;
- dreptul EXCLUSIV al M.E.C.T.S. de a administra programa, curriculumul si modul de predare al disciplinelor scolare;
- BUNUL SIMT, prin caracterul intolerant, agresiv, nociv psihologic si contraproductiv educational al unor tematici/modele morale predate.
...

Apel, pt copiii nostri:

http://www.petitieonline.ro/petitie/stop_abuzurilor_religiei_in_scoala-p17336050.html

+Quote Post
Vizitator_tot eu.
mesaj May 6 2010, 12:20 PM
Mesaj #40

Guests

Citeaza
Da' ce anume se studiaza, Dobitocia Ta, Scufita Rosie ?

Citat din Crusoe.

Mersi Intunericimea ta, Marite Crusoe. Eu m-am exprimat urat cu (f...) dar tu ai venit sa ma luminezi si sa imi arati cum trebuie sa se exprime un om de tip nou evoluat , ateu si care s-a lepadat de Satana (a se citi Dumnezeu).
Mersi mult se vede clar ca ateismul te-a ridicat mult peste gloata credinciosilor. Ha Ha Ha. Ateismul si evolutia reduce omul la nivelul unui animal. La Crusoe se vede perfect asta. Desi imi atrage atentia ca m-am exprimat necuvincios (are dreptate) nu se poate abtine ca un soarece in fata capcanei cu branza sa nu faca si el exact la fel. Ha HA Ha.

+Quote Post
Crusoe
mesaj May 6 2010, 12:33 PM
Mesaj #41

Membru veteran

Diferenta dintre noi, Dobitocia Ta Completa, este:
1. de vreo 10 ani de scoala, te citez:

Citeaza
se v-or muta pur si simplu in alt loc.

Citeaza
v-a demasca

si
2. eu NU VREAU SA PREDAU NIMANUI MORALA, spre deosebire de un cretin repetent care scrie asta:

Citeaza
ca nu te f... grija de copii tai ci vrei doar sa f... copii altora.

printre multe alte injuraturi,
dar are pretentia sa educe moral copiii altora.

Impusca-te in cap; o sa supravietuiesti, e GOL.

Aceasta postare a fost editata de Crusoe: May 6 2010, 12:39 PM

--------------------

- Codul Muncii;
...

Apel, pt copiii nostri:

+Quote Post
Vizitator_tot eu.
mesaj May 6 2010, 12:38 PM
Mesaj #42

Guests

Am lasat un "sunte-ti" ca sa aiba ce imi raspunde Crusoe. Altfel e saracu fara replica.

+Quote Post
Crusoe
mesaj May 6 2010, 12:43 PM
Mesaj #43

Membru veteran

Dobitocia Ta Repetenta, se pare ca ai "lasat" si un "v-a demasca"

Nu-mi zi - special sa am ce scrie ? laugh.gif

PS - si nu sunt ateu, prostane. wacko.gif

Poate totusi ai de repetat clasa a 5-a si te retinem.

Aceasta postare a fost editata de Crusoe: May 6 2010, 12:46 PM

--------------------

- Codul Muncii;
...

Apel, pt copiii nostri:

+Quote Post
Vizitator_toni.
mesaj May 18 2010, 09:31 AM
Mesaj #44

Guests

Oricine ai fi Pintea as dori sa participi la o discutie pe subiectul " referedum pentru blocarea ordonantelor de urgenta" pentruca tin foarte mult ca aceasta discutie sa beneficieze de o participare a "Greilor" de pe acest forum avand in vedere ca este cea mai perversa si mai devastatoare arma pe care au avut-o politicienii de dupa revolutie si de care s-au folosit din plin ca sa ne aduca unde ne-au adus.

PS
Este pentru prima data cand apelez la acest mijloc (forumul) de a-mi face cunoscute parerile si nu stiu daca voi gasi moderator sau daca postarea mea este valida.

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj May 18 2010, 12:13 PM
Mesaj #45

În Numele Adevărului

Postari: 10 152
Inscris: 10-June 08
De la: Deva
Utilizatorul numarul: 1 133

Citeaza (toni @ May 18 2010, 11:31 AM) *
Oricine ai fi Pintea as dori sa participi la o discutie pe subiectul " referendum pentru blocarea ordonantelor de urgenta" pentruca tin foarte mult ca aceasta discutie sa beneficieze de o participare a "Greilor" de pe acest forum avand in vedere ca este cea mai perversa si mai devastatoare arma pe care au avut-o politicienii de dupa revolutie si de care s-au folosit din plin ca sa ne aduca unde ne-au adus.

Cu placere, Toni. Deschide tu un topic pe acel subiect si voi comenta acolo. smile.gif

--------------------
https://www.scribd.com/collections/3894082/Holosemantica

http://pintea-haiducul.simplesite.com/423681607

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj May 18 2010, 01:10 PM
Mesaj #46

În Numele Adevărului

Exterminatorul poporului român

Aceasta postare a fost editata de Pintea Haiducul: May 18 2010, 01:11 PM

--------------------

+Quote Post
Vizitator_terminatorul de servicii.
mesaj May 18 2010, 06:49 PM
Mesaj #47

Guests

Slabut buoy pinteo. Daca zici ca esti prafesor, ai dreptate, nu ne trebuiesc banii de la fmi. Mai nimerita ar fi o reducere a salariilor bugetarilor cu 75+ % iar in locul jucariilor din mana personajului din poza ar trebui pusa o MG 42. smile.gif

+Quote Post
Vizitator_Vasalie.
mesaj May 19 2010, 09:34 AM
Mesaj #48

Guests

Citeaza (Pintea Haiducul @ May 19 2010, 09:15 AM) *
Obsesii? Rezonez pur si simplu la instinctul de autoconservare al poporului meu, care e condus de un criminal. Asta inseamna ca am obsesii? Poate "obsesia" supravietuirii, pe care o au toti romanii... Decat sa planga mamele noastre, mai bine sa planga mă-sa! angry.gif

Pintea, iar au uitat aia cu halate albe sa-ti dea medicamentele ? Stai cuminte, ca trebuie sa apara, sa-ti dea tricoul ala fara maneci.

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj May 19 2010, 09:45 AM
Mesaj #49

Guests

Citeaza (Vasalie @ May 19 2010, 09:34 AM) *
Pintea, iar au uitat aia cu halate albe sa-ti dea medicamentele ? Stai cuminte, ca trebuie sa apara, sa-ti dea tricoul ala fara maneci.

Acest sarac dement isi plange si el neputinta. Profesoras de mana tzshpea, sigur alcoolist cronic, acest Pintea care se erijeaza in inteligenta natiei romane, este de fapt cel mai mare rebut al societatii romane. Americanii au un cuvant facut parca special pentru acest handicapat: LOOSER

+Quote Post
Vizitator_Vasalie.
mesaj May 19 2010, 09:47 AM
Mesaj #50

Guests

Pintea, esti foarte sexos iar eu sunt gay, nu vrei sa-mi dai muie?

+Quote Post
Vizitator_Colectivul Pintea.
mesaj May 19 2010, 09:50 AM
Mesaj #51

Guests

Citeaza (Musafir @ May 19 2010, 09:45 AM) *
Acest sarac dement isi plange si el neputinta. Profesoras de mana tzshpea, sigur alcoolist cronic, acest Pintea care se erijeaza in inteligenta natiei romane, este de fapt cel mai mare rebut al societatii romane. Americanii au un cuvant facut parca special pentru acest handicapat: LOOSER

O futem pe ma-ta in c.u.r, oligofrenule! Pintea rulzzzzzzzzzzz!

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj May 19 2010, 10:21 AM
Mesaj #52

Guests

Ah, ma scuzati, de mine era vorba. Si de Pintea, tatal meu biologic, pe care il urasc pentru ca m-a abandonat cand eram copil... sad.gif

+Quote Post
Vizitator_tudor.
mesaj May 19 2010, 10:35 AM
Mesaj #53

Guests

Frumoase ultimele posturi... Nu va mutati mai bine pe gsp ?

+Quote Post
Vizitator_marmota.
mesaj May 19 2010, 12:38 PM
Mesaj #54

Guests

da' om(?) mai prost decat pintea asta nu am vazut de mult. ma ingrozesc la ideea ca mult romani sunt ca ciudatul asta...

+Quote Post
Vizitator_marmota.
mesaj May 19 2010, 12:54 PM
Mesaj #55

Guests

da' cel mai mult ma-nerveaza omu'(?) asta ca nu vrea sa-mi dea muie. Muie cu basculanta. VREAU MUIEEE! angry.gif

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj May 19 2010, 01:01 PM
Mesaj #56

În Numele Adevărului

Citeaza (marmota @ May 19 2010, 02:54 PM) *
da' cel mai mult ma-nerveaza omu'(?) asta ca nu vrea sa-mi dea muie. Muie cu basculanta. VREAU MUIEEE! angry.gif

Marmoto, contacteaza-ma prin mesageria privata, scumpeteo, nu mai polua forumul cu obsesiile tale sexuale! laugh.gif wink.gif

--------------------

+Quote Post
Vizitator_toni.
mesaj May 19 2010, 02:38 PM
Mesaj #57

Guests

Citeaza (Pintea Haiducul @ May 19 2010, 01:01 PM) *
Marmoto, contacteaza-ma prin mesageria privata, scumpeteo, nu mai polua forumul cu obsesiile tale sexuale! laugh.gif wink.gif

Pinteo am impresia ca ai luat un virus care se cloneaza continuu si se tine scai de tine.
Sfatul meu este sa-l tratezi cu indiferenta cand se manifesta ca agent patogen si daca are intr-adevar ceva de spus atunci sunt semne ca poate fi asimilat si stam de vorba .
Pana atunci promit ca si eu il voi tine in carantina.

+Quote Post
Vizitator_Ghita.
mesaj May 19 2010, 05:32 PM
Mesaj #58

Guests

Citeaza (Pintea Haiducul @ May 5 2010, 08:11 AM) *
Acordul stand-by trebuie denuntat public, altfel vom ajunge rapid in situatia Argentinei! Romania poate sa isi procure banii necesari si din alte surse, poate cu dobanzi mai mari dar in mod sigur fara sa i se puna conditii umilitoare si distrugatoare! Oricum, datoria noastra publica e relativ mica in comparatie cu a altor state. Vina pentru aceasta situatie economica absolut intolerabila la care s-a ajuns ii apartine in exclusivitate presedintelui basescu (nomina odiosa!), care in februarie-martie anul trecut a fost cel mai mare sustinator al imprumutului la Fond. Sa vina acum in fatza poporului si sa-si faca mea culpa! Sa repare singur ce-a stricat! angry.gif angry.gif angry.gif

nici de sanatate nu ai nevoie si totusi nu urli asta pe net.
credeam ca te-ai lasat de bancuri d-astea pe net dupa ce ti s-a publicat raportul medical de retard ... i-auzi mai nou scrii carti, acu 3 luni ziceai ca esti miliardar pe alt topic.

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj May 19 2010, 05:48 PM
Mesaj #59

În Numele Adevărului

Citeaza (Ghita @ May 19 2010, 07:32 PM) *
nici de sanatate nu ai nevoie si totusi nu urli asta pe net.
credeam ca te-ai lasat de bancuri d-astea pe net dupa ce ti s-a publicat raportul medical de retard ... i-auzi mai nou scrii carti, acu 3 luni ziceai ca esti miliardar pe alt topic.

Aaaaa, ne viziteaza celebrul oligofren Ghita, cu care ma contram in campania electorala. Ia spune-ne, retardissimule, cum te mai multumeste prestatia idolului tau, Il Capo di Tutti Capi, basescu aka "dusmanul de moarte al românului de rand"??? Hm? cool.gif

Aceasta postare a fost editata de Pintea Haiducul: May 19 2010, 05:50 PM

--------------------

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj May 20 2010, 11:22 AM
Mesaj #60

În Numele Adevărului

Citeaza (Crusoe @ May 20 2010, 10:13 AM) *
Asta nu inseamna ca Basescu e perfect, departe de-asa ceva, dar tocmai indivizi ca tine ne-au convins (pe mine si pe multi altii) unde trebuie pusa stampila. wacko.gif

Asta pentru ca esti doar un idiot incapabil de gandire. Atata tot. dry.gif

--------------------

+Quote Post

19 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 20th November 2019 - 12:06 AM