IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

15 Pagini V  « < 7 8 9 10 11 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Offtopice, ghici care era subiectul
Vizitator_Pintea.
mesaj Dec 3 2012, 06:06 PM
Mesaj #241

Guests

Citeaza (Pintea @ Dec 3 2012, 06:04 PM) *
Uita-te in sectiunea "ce e fierbinte azi" si o sa-l vezi pe hotnewsadmin acolo, proasto. dry.gif

Ia zi, cum pot fi in doua locuri in acelasi timp? dry.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_I.P. :).
mesaj Dec 3 2012, 06:16 PM
Mesaj #242

Guests

Citeaza (Pintea @ Dec 3 2012, 06:06 PM) *

Proasta-i fiica lu bunica-ta, ca bunica-tu nu stia a cui e de fapt proasta, nu ?
Deci saluta tu cu respect toti barbatii din sat, ca nu stii cine-i nici tac-tu ! tongue.gif
Mars inapoi sub pat, trageti suba pe urechi si citeste melodia preferata: jos basescu dry.gif
ps:
securist vopsit ce esti, lunetistule, si-a bagat Felix colaboratorii muisti peste tot ! angry.gif

+Quote Post
mesaj Dec 3 2012, 06:19 PM
Mesaj #243

Guests

Citeaza (Pintea @ Dec 3 2012, 06:06 PM) *

Ia zi, de unde stii tu atatea despre ''octogon'' decat ca esti unul dintre ei ! Logic !

Cred ca stii ce te asteapta cand te vom demasca !!!
Criminal de copii !!!

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Dec 3 2012, 06:25 PM
Mesaj #244

Guests

Citeaza (I.P. :) @ Dec 3 2012, 06:19 PM) *
Ia zi, de unde stii tu atatea despre ''octogon'' decat ca esti unul dintre ei ! Logic !

Cred ca stii ce te asteapta cand te vom demasca !!!
Criminal de copii !!!

Criminal de copii e scursura ta de Basescu, securisto! Mie sa mi te adresezi cu "Domnule Pintea", ai inteles? angry.gif Cum de unde stiu atatea despre Octogon? Am un creier sa judec faptele si sa va depistez urma acolo unde nici nu visati, secaturilor. Crezi ca mi-e teama de voi? Mi-am declinat deja identitatea pe forum, daca nu va plac dezvaluirile mele dati-ma in judecata pentru calomnie!!! angry.gif angry.gif angry.gif

+Quote Post
mesaj Dec 3 2012, 06:39 PM
Mesaj #245

Guests

Citeaza (Pintea @ Dec 3 2012, 06:25 PM) *
Criminal de copii e scursura ta de Basescu, securisto! Mie sa mi te adresezi cu "Domnule Pintea", ai inteles? angry.gif Cum de unde stiu atatea despre Octogon? Am un creier sa judec faptele si sa va depistez urma acolo unde nici nu visati, secaturilor. Crezi ca mi-e teama de voi? Mi-am declinat deja identitatea pe forum, daca nu va plac dezvaluirile mele dati-ma in judecata pentru calomnie!!! angry.gif angry.gif angry.gif

Your middle name is HATE !!!
Cu astea ti-ai cumparat pensia militara, de ai timp acum sa-ti acoperi crimele, si sa dai vina pe altii jegule?!? :

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Dec 3 2012, 06:47 PM
Mesaj #246

Guests

Citeaza (I.P. :) @ Dec 3 2012, 06:39 PM) *
Your middle name is HATE !!!
Cu astea ti-ai cumparat pensia militara, de ai timp acum sa-ti acoperi crimele, si sa dai vina pe altii jegule?!? :

Securisto, eu nu sunt militar ca tine, sunt unul dintre civilii de care v-ati batut joc in stil barbar in toti acesti 23 de ani. Cand te voi vedea trasa in tzeapa (efectiv) pe tine si pe toti colegii tai abjecti din STS, SRI si SIE am sa dau o petrecere de 3 zile si 3 nopti. Am zis!!! angry.gif angry.gif angry.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Dec 3 2012, 06:52 PM
Mesaj #247

Guests

Basescu internat la chirurgie plastica, dupa bataia cu ranga data de Pintea in seara zilei de 22 decembrie 2012

+Quote Post
Vizitator_marilena.
mesaj Dec 3 2012, 06:59 PM
Mesaj #248

Guests

Domnule Pintea, aici ati ajuns? Si marele poet Ovidius a patit la fel. sad.gif Apropo de dansul si de enigma de la Constanta, cu teroristii... Spuneti ca au fost lichidati toti cei opt prin surprindere intr-o casa conspirativa cu un kalashnikov. Sa stiti ca pentru actiuni de acest fel este mai potrivit un uzi, v-ati gandit ce conexiuni pot apare de aici? ohmy.gif
Si mai am o intrebare, de ce hayssam n-a patit la fel, doar era mai sigur si mai economicos, decat sa procuri un vapor si sa folosesti cateva mii de oi drept acoperire. Sa fie timpul care a trecut implacabil si precizia tragatorului de odinioara sa fie diminuata? Sau hayssam a vandut oile si vaporul cand a ajuns in Siria, acesta fiind pretul intelegerii? unsure.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Dec 3 2012, 07:21 PM
Mesaj #249

Guests

Citeaza (marilena @ Dec 3 2012, 06:59 PM) *
Apropo de [...] enigma de la Constanta, cu teroristii... Spuneti ca au fost lichidati toti cei opt prin surprindere intr-o casa conspirativa cu un kalashnikov. Sa stiti ca pentru actiuni de acest fel este mai potrivit un uzi, v-ati gandit ce conexiuni pot apare de aici? ohmy.gif

Am zis "Kalashnikov" doar asa, la nimereala, dar intre timp un user (probabil, un angajat onest al SRI) a recunoscut pe topicul meu cu mafia basista ca s-a folosit un Armalite. Situatia devine din ce in ce mai groasa, doamna Marilena... sad.gif

+Quote Post
mesaj Dec 3 2012, 07:25 PM
Mesaj #250

Guests

Citeaza (Pintea @ Dec 3 2012, 07:21 PM) *
Am zis "Kalashnikov" doar asa, la nimereala, dar intre timp un user (probabil, un angajat onest al SRI) a recunoscut pe topicul meu cu mafia basista ca s-a folosit un Armalite. Situatia devine din ce in ce mai groasa, doamna Marilena... sad.gif

motiv pentru care trebuie sa largesti intrarea. Situatiei laugh.gif

+Quote Post
mesaj Dec 3 2012, 07:40 PM
Mesaj #251

Guests

Citeaza (I.P. :) @ Dec 3 2012, 05:44 PM) *
Tocmai am rezolvat cel mai teribil mister al HotNews...am aflat cine e admin...
stati jos...respirati adanc...

1.printr-o constructie logica, am dedus ca aberatiile postate de userul ''Pintea'' favorizeaza de fapt simpatia fata de Basescu, deci e un basist sub acoperire cool.gif

2.apoi se poate verifica usor, de cate ori e contrat ''userul'' Pintea, admin sterge postarile
deci ''userul'' Pintea e angajat/colaborator HN, mai mult, admin tolereaza postarile repetate si commenturile cu sine-insusi ale ''paratului'' rolleyes.gif

3.faptul ca stergerile postarilor proepinentilor se rezolva aproape instantaneu, are o singura concluzie logica, potrivit holosemiticilor universali.

Incredibil dar adevarat:

Admin e "Pintea" !!! Alo , Admin e ... un haiduc.

........................................

Cu siguranta ''Octogonul'' va deschide o ancheta privata privind adevaratele radacini si ramificatii ale HN !!!
Adevarul va iesi la lumina !

urmeaza alte dezvaluiri uluitoare despre complotul pus la cale impotriva Presedintiei Romaniei de catre lunetistul ''Pintea''

+Quote Post
Vizitator_..
mesaj Dec 3 2012, 07:48 PM
Mesaj #252

Guests

Citeaza (Pintea @ Nov 28 2012, 07:31 PM) *
Iata ca s-au descoperit si gaurile negre super-masive pe care le anticipam cu doi ani in urma:

http://science.hotnews.ro/stiri-spatiul-13...indepartata.htm

happy.gif

In curand am sa te transform in copia identica a lui Basescu, prin entanglement cuantic, iar colegii tai lunetisti nu vor avea de ales, decat sa te trimita cu un glonte bine tintit, acolo de unde ai venit, in gaura neagra a Imperiului laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Punct.

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Dec 3 2012, 07:57 PM
Mesaj #253

Guests

Citeaza (. @ Dec 3 2012, 07:48 PM) *
In curand am sa te transform in copia identica a lui Basescu, prin entanglement cuantic, iar colegii tai lunetisti nu vor avea de ales, decat sa te trimita cu un glonte bine tintit, acolo de unde ai venit, in gaura neagra a Imperiului laugh.gif

Nu lua in batjocură numele Imparatiei Cerurilor ca te trazneste Dumnezeu de nu te vezi, c.u.r.v.ă afurisită!!! angry.gif angry.gif angry.gif

+Quote Post
Vizitator_IP:).
mesaj Dec 3 2012, 08:01 PM
Mesaj #254

Guests

Citeaza (Pintea @ Dec 3 2012, 07:57 PM) *
Nu lua in batjocură numele Imparatiei Cerurilor ca te trazneste Dumnezeu de nu te vezi, c.u.r.v.ă afurisită!!! angry.gif angry.gif angry.gif

Dar tu nu ai dumnezeu decat pe Satan, asa ai declarat de nenumarate ori. Tu nu esti crestin, urasti crestinii si pe Iisus.
Esti un amarat de lunetist orbit de ura, venit din gaurile negre ale Imparatiei Intunericului !!!!!
Piei rosule !!! dry.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Dec 3 2012, 08:24 PM
Mesaj #255

Guests

Citeaza (IP:) @ Dec 3 2012, 08:01 PM) *
Dar tu nu ai dumnezeu decat pe Satan, asa ai declarat de nenumarate ori. Tu nu esti crestin, urasti crestinii si pe Iisus.

Unde am spus eu asa ceva angry.gif Sa dai imediat citatul sau linkul in care faceam apologia Intunericului Spiritual si a ignorarii Căii Adevarului, Calea lui Iisus. Altfel nu vei mai prinde dimineata, iti jur, te vei sufoca in somn garantat si vei ajunge direct in hăurile din fundul Iadului!!!

....................................................

P.S.: Inainte sa mori, află că intr-adevar nu sunt crestin. Si asta din simplul motiv ca nu acord credit nici unei religii, doar Stiintei, pentru că numai ea a adus bunăstare omenirii.

+Quote Post
mesaj Dec 4 2012, 07:50 AM
Mesaj #256

Guests

Citeaza (Pintea @ Dec 3 2012, 08:24 PM) *
Unde am spus eu asa ceva angry.gif Sa dai imediat citatul sau linkul in care faceam apologia Intunericului Spiritual si a ignorarii Căii Adevarului, Calea lui Iisus. Altfel nu vei mai prinde dimineata, iti jur, te vei sufoca in somn garantat si vei ajunge direct in hăurile din fundul Iadului!!!

....................................................

P.S.: Inainte sa mori, află că intr-adevar nu sunt crestin. Si asta din simplul motiv ca nu acord credit nici unei religii, doar Stiintei, pentru că numai ea a adus bunăstare omenirii.

Este evident pentru oricine ca nu esti crestin:
Crestinism inseamna SMERENIE. (Cel care urmeaza lui Crist, sau Mesia, Alesul, Trimisul Domnului pentru a dezlega misterul invingerii Mortii. Prin SMERENIE.

Smerenia este cheia cu care Mielul Jungjhiat, (vezi explicatiile in Apocalipsa lui Ioan), Iisus, desi avea toata puterea Multiversului, s-a supus cu blandete si smerenie, fara impotrivire.
Vointa Lui a fost sa faca doar voia Tatalui, in SMERENIE.

Daca vrei sa fii liber trebuie sa incepi sa te apropii de smerenie.
Cei care nu o au sau o resping, deschid alte ferestre, ale mandriei si agresivitatii, specifice partii intunecate
adica acolo unde esti tu acum . Iadul nu este altceva decat vointa de a trai in mandrie si agresivitate, atitudine care te scoate din intreg, din Ordinea Divina a Lucrurilor. Tu esti mai tot timpul in Iad, tristule ...
Punct.

+Quote Post
mesaj Dec 4 2012, 07:58 AM
Mesaj #257

Guests

Iisus a sters Pacatul Mandriei si Dezordinii/Neascultarii , imprimat infoenergetic in oameni.
Prin Smerenia acceptarii Ordinii Multiversale (din planurile Astrale, terestre si Infernale) ale lui Dumnezeu.
Iadul era preponderent prezent pe Pamant in universul dual.
Dar odata cu venirea si sacrificiul/patimile lui Iisus, Cerurile s-au apropiat din nou !!!
Efortul nu s-a terminat, fiecare dintre noi trebuie sa continuam asta.

Tu, esti un ignorant, un prost si un fudul. Toate ferestrele spre Viata, Adevar si Libertate sunt inchise de tine, de manuta ta. Te invarti in cerc exact ca un caine care-si musca coada.

Trezeste-te pana mai ai acces la propria vointa, pentruca atunci cand luminile se sting, si se vor stinge, vei ramane blocat in neant, sau in propriul tau Iad.

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Dec 4 2012, 08:04 AM
Mesaj #258

Guests

Citeaza (I.P. :) @ Dec 4 2012, 07:50 AM) *
Daca vrei sa fii liber trebuie sa incepi sa te apropii de smerenie.
Cei care nu o au sau o resping, deschid alte ferestre, ale mandriei si agresivitatii, specifice partii intunecate
adica acolo unde esti tu acum . Iadul nu este altceva decat vointa de a trai in mandrie si agresivitate, atitudine care te scoate din intreg, din Ordinea Divina a Lucrurilor.

Singura forma de smerenie pe care o practic este "smerenia spiritului", specifica oricarui cercetator stiintific care se respecta pe sine. Ea iti asigura accesul la Logica Suprema, adica la Lumina Spirituala. Intunecatii demonici de soiul tau nu pot avea acces la aceasta Lumina sacra a Ratiunii, dovada ca vad agresivitatea ca un specific al partii intunecate. Dupa ei, toate fiintele vii care se hranesc sunt in afara Ordinii Divine a Lucrurilor, chiar si o pisica ce mananca un soarece sau o gaina ce mananca boabe de porumb (adica embrioni vii si neajutorati din specia Zea Mays ssp. Mays).

+Quote Post
mesaj Dec 4 2012, 08:26 AM
Mesaj #259

Guests

Citeaza (Pintea @ Dec 4 2012, 08:04 AM) *
Singura forma de smerenie pe care o practic este "smerenia spiritului", specifica oricarui cercetator stiintific care se respecta pe sine. Ea iti asigura accesul la Logica Suprema, adica la Lumina Spirituala. Intunecatii demonici de soiul tau nu pot avea acces la aceasta Lumina sacra a Ratiunii, dovada ca vad agresivitatea ca un specific al partii intunecate. Dupa ei, toate fiintele vii care se hranesc sunt in afara Ordinii Divine a Lucrurilor, chiar si o pisica ce mananca un soarece sau o gaina ce mananca boabe de porumb (adica embrioni vii si neajutorati din specia Zea Mays ssp. Mays).

dar tu est vax albina, nici profesor de gimnaziu nu te mai angajeaza nimeni!!!
visezi doar ...
am sa-ti trimit sa vezi cum arata o scrisoare originala de la NASA, relativ la cercetare si comunicare stiintifica, sa-ti iasa holobombastica din cap ratatule wink.gif

hormonii aia excitati de obsesiile gen jos Basescu, sunt singurul tau mobil pe lumea asta, tristule dry.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Dec 4 2012, 08:28 AM
Mesaj #260

Guests

Citeaza (I.P. :) @ Dec 4 2012, 07:58 AM) *
Iisus a sters Pacatul Mandriei si Dezordinii/Neascultarii , imprimat infoenergetic in oameni.
Prin Smerenia acceptarii Ordinii Multiversale (din planurile Astrale, terestre si Infernale) ale lui Dumnezeu.
Iadul era preponderent prezent pe Pamant in universul dual.
Dar odata cu venirea si sacrificiul/patimile lui Iisus, Cerurile s-au apropiat din nou !!!
Efortul nu s-a terminat, fiecare dintre noi trebuie sa continuam asta.

Non-sensuri religioase de doi bani. Iisus a fost un simplu calator temporal (time traveler) ce l-a substituit pe Ioshua Nazarineanul. Stricto sensu, VA FI un calator temporal, pentru ca nu s-a nascut inca in timpul linear. Copilul Mariei si al lui Iosif din Nazaret a murit in tinerete, in urma talharirii caravanei cu care calatorea, undeva prin Iraq. Cei din Viitor nu au ratat ocazia sa intervina si sa corecteze cursul Istoriei.

Uite aici un time traveler incidental surprins de o camera video, i se vad clar si "aripile" (adica haloul stralucitor al campului magnetic toroidal):

http://www.youtube.com/watch?v=q9pyNALKGL0

Citeaza
Tu, esti un ignorant, un prost si un fudul. Toate ferestrele spre Viata, Adevar si Libertate sunt inchise de tine, de manuta ta. Te invarti in cerc exact ca un caine care-si musca coada.

Trezeste-te pana mai ai acces la propria vointa, pentruca atunci cand luminile se sting, si se vor stinge, vei ramane blocat in neant, sau in propriul tau Iad.

Pastreaza-ti monologurile jenante pentru tine.

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Dec 4 2012, 08:31 AM
Mesaj #261

Guests

Citeaza (I.P. :) @ Dec 4 2012, 08:26 AM) *
am sa-ti trimit sa vezi cum arata o scrisoare originala de la NASA, relativ la cercetare si comunicare stiintifica, sa-ti iasa holobombastica din cap ratatule ;)

Corect se spune "tratatule (enciclopedic)", nu "ratatule", pentru ca iti dau lectii in orice domeniu, la cerere si in mod exhaustiv.

+Quote Post
mesaj Dec 4 2012, 10:01 AM
Mesaj #262

Guests

Citeaza (Pintea @ Dec 4 2012, 08:04 AM) *

Daca-ai fi doar adept al lui Lucifer...dar esti si promotor, si asta inseamna razboi !
Esti adeptul iluziilor, farselor si minciunii, si incerci sa molipsesti pe toti din jurul tau.
Esti POSEDAT...

Duteee dry.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Dec 4 2012, 10:07 AM
Mesaj #263

Guests

Citeaza (I.P. :) @ Dec 4 2012, 10:01 AM) *
Daca-ai fi doar adept al lui Lucifer...dar esti si promotor, si asta inseamna razboi !

De ce mi-as pierde vremea razboindu-ma cu dementii religiosi? Pentru cei de soiul tau nu am decat un dispret suveran, oricum veti ajunge cu totii in Iad (adica deeply underground) unde Viermii Cei Neadormiti va vor manca de vii.

+Quote Post
mesaj Dec 4 2012, 10:20 AM
Mesaj #264

Guests

Citeaza (Pintea @ Dec 4 2012, 10:07 AM) *
De ce mi-as pierde vremea razboindu-ma cu dementii religiosi? Pentru cei de soiul tau nu am decat un dispret suveran, oricum veti ajunge cu totii in Iad (adica deeply underground) unde Viermii Cei Neadormiti va vor manca de vii.

(tocmai ca nu sunt religios, religia e doar o inventie facute de catre cei ca tine, pentru cei ca tine, pentru a iluziona si ascunde realitatea celor multi si naivi...pentru ai domina POLITIC.
Aderarul e mult mai simplu : Smerenia, compasiunea...dar nu e accesibil si demonilor cool.gif
Spiritualitatea nu are un ''loc'' material anume, Cerurile sau Iadurile, au incap in inima omului. Omul doar alege. Are libertatea asta in timpul vietii materiale.

...Atentie stalp !!!
Atentie groapa !!!
ufff...te-am avertizat bolandule...
da-i inainte :

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Dec 4 2012, 10:33 AM
Mesaj #265

Guests

Citeaza (I.P. :) @ Dec 4 2012, 10:20 AM) *
Aderarul e mult mai simplu : Smerenia, compasiunea...dar nu e accesibil si demonilor cool.gif

Nu te mai da atata cu capul de podea, vezi ca subconstientul te tradeaza prin erori freudiene, in loc de "Adevarul" ai scris "Aderarul", facand trimitere la cuvantul "aderare". Altfel spus, pentru tine doar aderarea la valorile un grup iti da certitudini, nu propria ta judecata logica.

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Dec 4 2012, 10:42 AM
Mesaj #266

Guests

Citeaza (I.P. :) @ Dec 4 2012, 10:20 AM) *
Aderarul e mult mai simplu : Smerenia, compasiunea...

Ah, si las-o balta cu smerenia si compasiunea, will you? dry.gif Securistii vinovati de crime impotriva poporului nu merita decat moartea in cele mai cumplite chinuri, pentru ei s-a inventat Iadul dealtfel. Ascunderea adevarului (inclusiv despre Revolutie) este si ea o crima, una dintre cele mai grave in ochii Celor din Viitor si ai Imparatiei Cerurilor.

+Quote Post
mesaj Dec 4 2012, 10:56 AM
Mesaj #267

Guests

Citeaza (Pintea @ Dec 4 2012, 10:42 AM) *
Ah, si las-o balta cu smerenia si compasiunea, will you? dry.gif Securistii vinovati de crime impotriva poporului nu merita decat moartea in cele mai cumplite chinuri, pentru ei s-a inventat Iadul dealtfel. Ascunderea adevarului (inclusiv despre Revolutie) este si ea o crima, una dintre cele mai grave in ochii Celor din Viitor si ai Imparatiei Cerurilor.

blablabla...nimic nou sub soare

ai primit avertismentul
pedeapsa ta va fi luata in cunostinta de cauza
''...du-te si fa ce ai de facut, Iuda.''

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Dec 4 2012, 11:00 AM
Mesaj #268

Guests

Citeaza (I.P. :) @ Dec 4 2012, 10:56 AM) *
blablabla...nimic nou sub soare

ai primit avertismentul
pedeapsa ta va fi luata in cunostinta de cauza

Ce importanta ar putea avea avertismentul unui vierme securist la adresa unei fiinte angelice? Chiar nu ai nici macar simtul ridicolului? Ca de lipsa bunului simt m-am lamurit demult... dry.gif

+Quote Post
mesaj Dec 14 2012, 04:47 PM
Mesaj #269

Guests

Citeaza (Pintea @ Dec 4 2012, 11:00 AM) *
Ce importanta ar putea avea avertismentul unui vierme securist la adresa unei fiinte angelice? Chiar nu ai nici macar simtul ridicolului? Ca de lipsa bunului simt m-am lamurit demult... dry.gif

buna admin,
e nevoie urgent de 3(trei) zile libere, imi dai ?
daca nu-mi dai vomit !
uite, te-ajut
Pintea e securist, spion dublu, chiar triplu, lunetist si traseist, dar mai ales securist.
stai ... ca vreau 3, deci : iuzeru Pintea e foarte... cel mai securist !!! dry.gif
(ca sa fiu sigur: si io sunt securist, tot de trei ori)
deci ti-am desconspirat doi securisti, si cu tine 3 wink.gif
uichend placut smile.gif

+Quote Post
hotnewsadmin
mesaj Dec 14 2012, 05:19 PM
Mesaj #270

Administrator

Grup: Root Admin
Postari: 1 241
Inscris: 29-March 08
Utilizatorul numarul: 1

Citeaza (I.P. :) @ Dec 14 2012, 05:47 PM) *
buna admin,
e nevoie urgent de 3(trei) zile libere, imi dai ?
daca nu-mi dai vomit !
uite, te-ajut
Pintea e securist, spion dublu, chiar triplu, lunetist si traseist, dar mai ales securist.
stai ... ca vreau 3, deci : iuzeru Pintea e foarte... cel mai securist !!! dry.gif
(ca sa fiu sigur: si io sunt securist, tot de trei ori)
deci ti-am desconspirat doi securisti, si cu tine 3 ;)
uichend placut smile.gif

hahahahaha. Nice 3

+Quote Post

15 Pagini V  « < 7 8 9 10 11 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
4 Utilizatori care citesc acest topic (4 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 11th December 2019 - 03:32 PM