IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

Closed TopicStart new topic
> Suporter al nationalei de fotbal
Calatorintimp
mesaj Mar 28 2011, 04:29 PM
Mesaj #1

Nou venit
*

Grup: Membri
Postari: 1
Inscris: 28-March 11
Utilizatorul numarul: 26 732

Am plecat spre Bosnia cu o strangere de inima...un gand persista in mintea mea..."daca invingem la goluri multe precis ca ma baga in spital suporterii bosniaci"...ajuns acolo stupoare...dupa ce am vorbit in oras numai in engleza de frica "ultrasi-lor'....la golul lui Marica am tipat din toata fiinta mea 'Hai Romania"...replica nu a intarziat...un cap in gura si o bricheta mi-a spart capul....mi-am revenit imediat la realitate...iar la sfarsitul meciului ma intrebam ca legendarul Bula...'batut batut...dar si cu banii luati?'...iar la nationala mea redusa la un camp de jaloane unde se antrenau Bosniacii?.......Concluzia?....Severin al fotbalului romanesc...demisioneaza ! unsure.gif ...eu daca nu as fi in stare sa aduc prosperitate si fericire familiei mele as divorta frate tongue.gif

Go to the top of the page

+Quote Post
Pintea Haiducul
mesaj Mar 28 2011, 06:43 PM
Mesaj #2

În Numele Adevărului

Grup: Membri
Postari: 10 152
Inscris: 10-June 08
De la: Deva
Utilizatorul numarul: 1 133

Citeaza (Calatorintimp @ Mar 28 2011, 06:29 PM) *
Concluzia?....Severin al fotbalului romanesc...demisioneaza ! unsure.gif ...eu daca nu as fi in stare sa aduc prosperitate si fericire familiei mele as divorta frate tongue.gif

Corect. cool.gif Hai Romania!

--------------------
https://www.scribd.com/collections/3894082/Holosemantica

http://pintea-haiducul.simplesite.com/423681607

+Quote Post
Vizitator_suporter adevarat.
mesaj Mar 29 2011, 11:36 AM
Mesaj #3

Guests

Eu am prins clipe si mai grele ca si fan al echipei nationale: candva, demult, am pierdut tot la o echipa din spatiul ex-iugoslav cu 0-5 la Belgrad. Desigur ca datele problemei erau cu totul altele. cool.gif
In seara aceasta am toate motivele sa fiu optimist. In primul rand ca baietii joaca in niste locuri incarcate de istorie, unde multi venetici si-au rupt coltii. Apoi, am inteles ca daca in Bosnia am folosit un revolutionar sistem 8-0-2, astazi vom breveta schema 6-0-4. Sa nu-mi spuneti ca Leonardo da Vinci si inventiile lui erau privite cu incredere si admiratie de oamenii epocii. Nici aia nu erau patrioti. Istoria a demonstrat contrariul, plus ca italienii au facut destul de bine la fotbal in ultimele decenii, vorba unui rege in viata.
Singura mea neliniste se leaga de faptul ca avand doar sase oameni in aparare, daca marcam primii, o sa reusim sa conservam rezultatul pana la final? Ca in Bosnia nu am reusit cu opt. unsure.gif
Hai Romania!!!!!

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 19th July 2019 - 02:22 PM