IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

> Giulesti real estate...cartierul rezidential :lacul morii - o mare teapa !
Vizitator_Vizitator_Cristina..
mesaj Mar 9 2009, 12:11 PM
Mesaj #1

Guests

giulesti real estate...cartierul rezidential :lacul morii - frumos pe hartie , cosmar in realitate

ATENTIE !!!!!

Aceste locuinte sunt vandute primariei cu destinatie de locuinte sociale! Nu este ansamblu rezidential , ci social... Primaria detine 80% cu destinatie sociala si 20% tepuiti cu destinatie rezidentiala in primul bloc Nu cumparati, interesati-va inainte !!! Nu sunt vandute 4 blocuri, nu au reusit sa il vanda nici pe primul! Nu au paza 24 din 24 de ore, nu au camere de luat vederi, au porti cu zavor nu cu senzor cum s-a promis, usile metalice de la intrare sunt de cea mai proasta calitate!! Destinatia este sociala !!!
Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Raspunsuri
Vizitator_tzepuit de ei.
mesaj Jul 18 2009, 10:30 AM
Mesaj #2

Guests

Citeaza (Vizitator_Cristina. @ Mar 9 2009, 12:11 PM) *
giulesti real estate...cartierul rezidential :lacul morii - frumos pe hartie , cosmar in realitate

ATENTIE !!!!!

Aceste locuinte sunt vandute primariei cu destinatie de locuinte sociale! Nu este ansamblu rezidential , ci social... Primaria detine 80% cu destinatie sociala si 20% tepuiti cu destinatie rezidentiala in primul bloc Nu cumparati, interesati-va inainte !!! Nu sunt vandute 4 blocuri, nu au reusit sa il vanda nici pe primul! Nu au paza 24 din 24 de ore, nu au camere de luat vederi, au porti cu zavor nu cu senzor cum s-a promis, usile metalice de la intrare sunt de cea mai proasta calitate!! Destinatia este sociala !!!

ASA ESTE SUNT NISTE JEGOSHI NU SE TIN DE CUVANT . NU VAD IN OCHI DECAT BANI SI IAR BANI . CAND E VORBA DE RESPECTAT CONTRACTE VOR SA LE RESPECTAM NUMAI NOI. ASA CA SA SE DUCA DRACU CU LACUL MORII CU TOT.
Go to the top of the page

+Quote Post

Posteaza in acest topic
- Vizitator_Cristina.   Giulesti real estate...cartierul rezidential :lacul morii - o mare teapa !   Mar 9 2009, 12:11 PM
- - bonny   ATENTIE SPORITA STIMATI POSIBILI INVESTITORI / CUM...   Mar 14 2009, 08:18 PM
|- - realist   Citeaza (bonny @ Mar 14 2009, 08:18 PM) A...   Oct 11 2009, 04:34 PM
|- - Musafir   Citeaza (realist @ Oct 11 2009, 04:34 PM)...   May 23 2010, 09:09 AM
- - lori   Cred ca sunt mai multe tepe, nu numai in giulesti....   Mar 23 2009, 09:19 AM
- - Mda   nu stiu de ce va mirati. ce anume din romania nu e...   Mar 23 2009, 12:08 PM
- - tzepuit de ei   Citeaza (Vizitator_Cristina. @ Mar 9 2009, 12...   Jul 18 2009, 10:30 AM
- - Matian   Am constuit in vara asta o casa de caranida cu 30....   Dec 28 2010, 06:58 PM
- - Victor Dirlea   Din start tin sa mentionez ca aceasta postare nu e...   Dec 19 2011, 02:27 PM

Reply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 27th January 2020 - 07:43 AM