IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

> Obținerea Fondurilor Europene, Modul si actele necesare obținerii acestor fonduri
Vizitator_Laura.
mesaj Jul 8 2014, 12:07 PM
Mesaj #1

Guests

Bună ziua! Caut și eu un răspuns la o întrebare. Am un prieten care ar dorii să acceseze Fondurile Europene pentru a-și deschide o fermă de găini,dânsul nu are studii speciale în acest domeniu,a lucrat doar pt puțin timp în străinătate ,tot la o fermă,și ar dorii să aduc stilul fermelor de acolo și în România. Întrebarea este: poate accesa Fondurile? Dacă da,de ce acte ar avea nevoie? Și cam de ce sumă ar fi vorba? Mulțumesc anticipat! O zi frumoasă vă doresc!
Go to the top of the page

+Quote Post

Posteaza in acest topic
- Laura   Obținerea Fondurilor Europene   Jul 8 2014, 12:07 PM
- - Musafir   Citeaza (Laura @ Jul 8 2014, 12:07 PM) Bu...   Jul 15 2014, 10:54 AM
- - Dedalus   Cel mai bine pentru prietenul tau ar fi sa-si stra...   Jul 17 2014, 11:10 AM
|- - Vizitator_Gabi.   Buna ziua, Poate te pot ajuta informatiile de aic...   Nov 30 2014, 12:49 PM
- - Vizitator_Bogdan.   Salut, Gasesti informatii utile si pe Fonduri Pro...   Jun 9 2015, 11:24 AM
- - adidas ultra boost uncaged   The garage harden with the most water stephen curr...   Oct 6 2016, 11:42 AM

Reply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 22nd August 2017 - 09:02 AM