IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

10 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Un soi de anunt, offtopice si lozinci ajung aici :)
Uncle Sam
mesaj Jul 30 2011, 05:25 PM
Mesaj #31

Membru veteran

Grup: Membri
Postari: 517
Inscris: 27-May 08
Utilizatorul numarul: 727

Citeaza
I've known Bob Rumson for years, and I've been operating under the assumption that the reason Bob devotes so much time and energy to shouting at the rain was that he simply didn't get it. Well, I was wrong. Bob's problem isn't that he doesn't get it. Bob's problem is that he can't sell it!

Doar aparent citatul din The American President nu are legatura cu discutia. Cineva nu mai reuseste sa-si vanda marfa. Supararea e de inteles. Solutia mai greu.
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_hipopotamul pasnic.
mesaj Jul 30 2011, 08:49 PM
Mesaj #32

Guests

ciudat thread, daca oarecine ar avea nevoie cu adevarat de ajutor, i l-as oferi cu draga inima... Altfel, ma amuza stradania unora de a socializa cu pumnul gandirii... Btw: cautati pe goagal istoria cu nebunul Clujului, pe numele sau Lulu, coparsaul autopurtat si ploaia indecisa tongue.gif

+Quote Post
hotnewsadmin
mesaj Jul 30 2011, 08:54 PM
Mesaj #33

Administrator

Grup: Root Admin
Postari: 1 241
Inscris: 29-March 08
Utilizatorul numarul: 1

Citeaza (hipopotamul pasnic @ Jul 30 2011, 09:49 PM) *
ciudat thread, daca oarecine ar avea nevoie cu adevarat de ajutor, i l-as oferi cu draga inima... Altfel, ma amuza stradania unora de a socializa cu pumnul gandirii... Btw: cautati pe goagal istoria cu nebunul Clujului, pe numele sau Lulu, coparsaul autopurtat si ploaia indecisa tongue.gif

Nu e un thread propriu-zis . Aici mut offtopice si atacuri la persoana fiindca altfel aud de cenzura si ma trezesc cu eroi ai internetului transformati in victime de moderatori abuzivi . De curiozitate : iti oferi ajutorul pentru ce ?

+Quote Post
Vizitator_Krokodilul Chichiricios.
mesaj Jul 30 2011, 10:48 PM
Mesaj #34

Guests

Citeaza (Krokodilul veritabil @ Sep 30 2009, 10:31 AM) *
Atunci când a apărut PD-L-ul am avut impresia că dl.Brucan-Dumnezeul lui să-l ierte- n-a murit şi că el este în spatele acelei manipulări primitive şi neruşinate din care a ieşit dl.Traian Băsescu. Iar dacă nu dl.Brucan propriu-zis atunci vreunul din vechii săi tovarăşi de luptă. Pentru că una din cele mai sinistre şi mai oribile propagande, care se adresează celor mai joase sentimente a avut succes. Acest lucru este cel mai şocant.
Să facem o mică discernere. Propaganda alianţei DA a fost una relativă de bun simţ. Propaganda Băsesciană a fost cu totul altceva.
Un maniheism vulgar, de neam prost este cheia acestei propagande. Există ei, care sunt negrii, răi şi infecţi. Oligarhii şi instrumentele lor, mogulii, tonomatele, oamenii care ar fi trebuit şterşi de pe faţa pământului. Ei vor doar să se îmbogăţească cu ajutorul sistemului ticăloşit. Şi existăm noi, cei buni, albi şi curaţi care luptăm împotriva sistemului ticăloşit, lovim cu fierul roşu oligarhii, condamnăm mogulii şi uneltele lor eventual la canal.
Este o variantă mai de neam prost a propagandei comuniste din anii 50. Numai că termenul de oligarhi era înlocuit atunci de plutocraţi, burjui ,esplotatorii lui nea Nicu, etc. DIn anii 50 şi până în 2009 propagandistul PD-L nu şi-a schimbat de loc chiloţii.Scopul era - şi este- să asmuţi diversele clase unele asupra celorlalte- iar învingătorul să pară Făt Frumos din Lacrimă. Singura deosebire ţine de faptul că comuniştii vroiau relativa victorie a unui grup mai mare, respectiv clasa muncitoare- şi faptul că şefii lor s-au îngrijit de bunăstarea acestei clase. Dl.Băsescu vrea victoria sa şi a camarilei proprii şi îl doare în 14 de orice fel de altă bunăstare. Dovada- discursul cumulativ din Parlament. Dl.Băsescu cu o neruşinare demnă de cauze mai bune şi-a asumat în discursul său laudativ toate realizările guvernului Tăriceanu , uitând să povestească de piedicile puse personal de domnia sa.
Sunt curios cine este acest propagandist cu chiloţii murdari din anii 50 care-i face propaganda lui Băsescu ? Nici dl.Băsescu şi nici oamenii care-l înconjoară nu erau decât nişte copii (în cel mai bun caz) pe vremea aceea, deci nu putem presupune că această propagandă monstruoasă vine de la ei. Sau, poate că a fost lăsată totuşi moştenire de dl.Brucan. În orice caz,chiloţii morali ai PD-L-ului put îngrozitor....

Eu nu public niciodată poze la finalul thread-urilor mele. E frumos că ai luat un subiect de la Realitatea și că l-ai publicat aici fără să ceri voie, numai ca să demonstrezi nu știu ce ?

+Quote Post
huchers
mesaj Jul 31 2011, 07:07 AM
Mesaj #35

Membru
**

Postari: 15
Inscris: 22-October 09
Utilizatorul numarul: 14 162

Citeaza (hotnewsadmin @ Jul 19 2011, 02:21 PM) *
Tot aici voi muta nelamuririle legate de actiunile mele .
Ale tale sau ale altora?

P.S. apropo, vezi să apară (iar "din senin") o "problemă de platformă" și la contul ăsta... biggrin.gif

+Quote Post
Uncle Sam
mesaj Jul 31 2011, 07:55 AM
Mesaj #36

Membru veteran

Postari: 517
Inscris: 27-May 08
Utilizatorul numarul: 727

Citeaza (hotnewsadmin @ Jul 30 2011, 11:54 PM) *
Nu e un thread propriu-zis . Aici mut offtopice si atacuri la persoana fiindca altfel aud de cenzura si ma trezesc cu eroi ai internetului transformati in victime de moderatori abuzivi . De curiozitate : iti oferi ajutorul pentru ce ?

Si ca sa nu devina un thread propriuzis ai putea incerca de exemplu sa lasi mesajele doar trei zile dupa care sa le stergi definitiv. In fond e un fel de cos de gunoi, trebuie golit periodic.

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Jul 31 2011, 06:35 PM
Mesaj #37

Guests

Citeaza (huchers @ Jul 31 2011, 05:16 PM) *
doar in saptamana 25 - 31 VII 2011:
bla bla bleah

...hmmm...ce ai vrea sa ne transmiti cu poza biggrin.gif ....ca temele... laugh.gif laugh.gif laugh.gif

+Quote Post
mifty
mesaj Aug 1 2011, 11:53 AM
Mesaj #38

Membru veteran

Postari: 1 016
Inscris: 3-October 10
De la: Constanţa
Utilizatorul numarul: 23 978

Citeaza (Laur006 @ Aug 1 2011, 06:57 AM) *
Unchiule, este un nene pe la JN, Nicolae Daramsu, care explica aici diferenta dintre un nebun si un dezechilibrat mintal. (In principal, un nebun nu constientizeaza gravitatea propriilor fapte).

Desi articolul omului se refera la mult mai mult decat se discuta pe acest topic, am sa citez o idee cu care sunt si eu de acord: "Palavragiii micului ecran şi robii telecomenzii cred că a fi echilibrat în ziua de azi este o virtute. Că înseamnă a nu ceda nici unei crize, a avea "stoma­cul tare"[...]. Dezechilibrul lui Breivik însă, un individ cu "stomac slab", pro­vine exact de la refuzul incon­ştien­ţei."

P.S. mifty, cam greu fara haiduc, huh? laugh.gif

mda, mă plictisesc ca dracu'...
teoriile haiducului mi-au părut amuzante la început, apoi m-am jucat cu ele de-a avocatul diavolului ”dar dacă nu minte”???
și mi s-a făcut un frig...

adaugă la asta și că i s-au cam bunghit previziunile prin holosemantica aia (n-am înțeles cum funcționează, dar e drept și că nici n-a explicat, nici eu nu i-am cerut, pe forum sau în pm), și deja nu mă simt prea confortabil...

+Quote Post
mifty
mesaj Aug 1 2011, 03:38 PM
Mesaj #39

Membru veteran

Postari: 1 016
Inscris: 3-October 10
De la: Constanţa
Utilizatorul numarul: 23 978

... io parcă-i răspunsesem lui laur aicea...

hotadmine, știi ceva??? biggrin.gif

+Quote Post
hotnewsadmin
mesaj Aug 1 2011, 03:45 PM
Mesaj #40

Administrator

Citeaza (mifty @ Aug 1 2011, 04:38 PM) *
... io parcă-i răspunsesem lui laur aicea...

hotadmine, știi ceva??? biggrin.gif

Da , doua lucruri : 1) ca offtopicele sunt sterse sau mutate si 2) intreaba-ma pe MP ce vrei sa ma intrebi

+Quote Post
Vizitator_Altu.
mesaj Aug 1 2011, 07:37 PM
Mesaj #41

Guests

Citeaza (Yo stiu mai bine @ Aug 1 2011, 07:32 PM) *
Deci? Ce zici ca ar trebui sa faca ceilalti? Fiindca SE STIE: legea nu se respecta. Concluzia? de ce sa mai fie legi? Altora, Altuia, Altu...da, Altu, cata spaga zici ca ai dat? Sau Altu nu greseste in circulatie?
PS: unu are in loc de cap, un televizor. Altu are in cap ideile altora si nici nu-si mai da seama.

Buna asta, buna... pentru specia ta.

+Quote Post
Vizitator_Cub.
mesaj Aug 1 2011, 07:43 PM
Mesaj #42

Guests

Citeaza (Altu @ Aug 1 2011, 07:37 PM) *
Buna asta, buna... pentru specia ta.

Ca sa zici si tu ceva, trai-ti-ar lumea plana. Pina la urma nu poti sa fii ce nu ai fost invatat sa fii. Intro alta viata, cine stie?

+Quote Post
Vizitator_Altu.
mesaj Aug 1 2011, 08:06 PM
Mesaj #43

Guests

Citeaza (Cub @ Aug 1 2011, 07:43 PM) *
Ca sa zici si tu ceva, trai-ti-ar lumea plana. Pina la urma nu poti sa fii ce nu ai fost invatat sa fii. Intro alta viata, cine stie?

Bravo baietei, sunteti niste PURI!
Ma duc sa ma culc ca ma simt rusinat de nivelul meu plan si fara perspectiva. Intr-o alta viata o sa studiez problema literelor R si L.

+Quote Post
Vizitator_Damian.
mesaj Aug 6 2011, 01:47 PM
Mesaj #44

Guests

Buna!....daca va rog ati putea sa ma ajutati si pe mine am comandat un pachet de pe AfacerDeKkt.ro sunt tot felu de informati utile si am si o gramada de situri gata facute totusi as vrea sa stiu cam totul cum se creaza un site cu cum se lucreaza exact cu adsens si cum se creaza situri....JeanDTS daca ai putea sa ma ajuti si pe mine cu infromatiile aflate de tine sau daca cineva e de treaba si ar putea sa ma ajute ma puteti contacta pe ID de messenger: damian_p1 as fi foarte recunoscator. Va Multumesc!

+Quote Post
Vizitator_Damian.
mesaj Aug 6 2011, 04:10 PM
Mesaj #45

Guests

Am scris de unde am luat pachetul pentru a primi niste informati despre acest pachet dar vad ca voi in loc de informati va bateti joc

+Quote Post
Vizitator_Lex.
mesaj Aug 7 2011, 04:28 PM
Mesaj #46

Guests

Totzi ce'i care va consideratzi atei , si cu o gandire superioara suntetzi chiar cei mai inferiori oameni wink.gif

+Quote Post
Vizitator_Lex.
mesaj Aug 7 2011, 04:30 PM
Mesaj #47

Guests

Prietene , ai fost un prost la faza aia , sincer si cu inima deschisa tzi'o spun wink.gif , daca tu crezi ca gandirea ta de om de cea mai joasa spetza e mai sus decat credintza pe care o renegi esti un prost wink.gif

+Quote Post
Vizitator_developer.
mesaj Aug 8 2011, 10:24 AM
Mesaj #48

Guests

In atentia adminului care, in imensitatea inteligentei lui, mi se adreseaza cu "cica-s seo da-s cam fraier"...
Mai,... admine ...
Tu ai citit ce scrie p'acolo, in sfaturile alea ???

D'aia toti ....eii astia care vor sa faca bani pe net insa habar n-au de chestii elementare, ca stergeti voi posturi care i-ar invata draq cate ceva...

Ia cauta tu in google dupa site corporate, website ieftin, tutorial optimizare seo, optimizare seo ieftin, si vezi pe ce pozitie se afla cica-s..SEO...da-s..cam..fraier ??

Da', pana mea... mi-ai sters mie link-ul, care ii invata draq cate ceva, insa ai lasat link-uri cateva posturi mai incolo, linkuri care-i invita sa cumpere tot felul de prostii ...

Aaaa... sau trebuie sa va platesc ca sa-mi lasati link-ul???

De ce nu faci mataluta un topic despre optimizarea seo??? Sa vedem acolo care-i mai fraier, cu argumente si dovezi ???

+Quote Post
hotnewsadmin
mesaj Aug 8 2011, 10:48 AM
Mesaj #49

Administrator

Citeaza (developer @ Aug 8 2011, 11:24 AM) *
In atentia adminului care, in imensitatea inteligentei lui, mi se adreseaza cu "cica-s seo da-s cam fraier"...
Mai,... admine ...
Tu ai citit ce scrie p'acolo, in sfaturile alea ???

D'aia toti ....eii astia care vor sa faca bani pe net insa habar n-au de chestii elementare, ca stergeti voi posturi care i-ar invata draq cate ceva...

Ia cauta tu in google dupa site corporate, website ieftin, tutorial optimizare seo, optimizare seo ieftin, si vezi pe ce pozitie se afla cica-s..SEO...da-s..cam..fraier ??

Da', pana mea... mi-ai sters mie link-ul, care ii invata draq cate ceva, insa ai lasat link-uri cateva posturi mai incolo, linkuri care-i invita sa cumpere tot felul de prostii ...

Aaaa... sau trebuie sa va platesc ca sa-mi lasati link-ul???

De ce nu faci mataluta un topic despre optimizarea seo??? Sa vedem acolo care-i mai fraier, cu argumente si dovezi ???

Fa tu topicu' ala cu grija sa nu-ti faci reclama .Si citeste regulementul , e sus in stinga . Zici ca esti SEO bun ? Atunci de ce-ti cauti clienti ?
PS : inafara filtrelor, am la dispozitie si alte instrumente

+Quote Post
Vizitator_developer.
mesaj Aug 8 2011, 11:03 AM
Mesaj #50

Guests

Citeaza (hotnewsadmin @ Aug 8 2011, 10:48 AM) *
Fa tu topicu' ala cu grija sa nu-ti faci reclama .Si citeste regulementul , e sus in stinga .

Ceea ce tu ai interpretat ca reclama, eu am intentionat-o ca metode de ai face pe cei ca Damian sa deschida ochii. Daca ai fi folosit sfatul meu (de a cauta in google dupa cuvintele cheie mentionate de mine si de a identifica pozitia site-ului la care am facut referinta), ai fi observat ca site-ul cu pricina n-are nevoie de reclama pe forumuri.

Insa mi se pare absolut o crasa lipsa de bun-simt si de respect sa faci pe cineva fraier, doar pentru ca tu esti cel care poate edita niste posturi.

Cum imi pot dovedi argumentele daca nu am voie sa postez link-uri fara ca acestea sa fie interpretate ca reclama ??

In ceea ce priveste regulamentul, nu pot sa nu oberserv aplicarea selectiva a acestuia ... nu stau acum sa va dau exemplele care dovedesc aceasta afirmatie... asta e treaba voastra, a celor care postati sub titulatura hotnewsadmin Ca sa nu mai zic ca apelativul de "fraier" incalca tocmai regulamentul la care faci referire. Sau voi... fiind pe "mosia" voastra, nu sunteti nevoiti sa va supuneti aceluiasi regulament ??

+Quote Post
Vizitator_developer.
mesaj Aug 8 2011, 11:06 AM
Mesaj #51

Guests

Citeaza (hotnewsadmin @ Aug 8 2011, 10:48 AM) *
...
PS : inafara filtrelor, am la dispozitie si alte instrumente

Pai normal ca ai... caci tot programatori fraieri ca mine ti le-au pus la dispozitie...
Insa, sa stiti ca exista viata si inafara forumului hotnews....
si-asa hotnews nu-mi ofera absolut nimic, inafara ocazionalei pierderi de timp....

+Quote Post
FlorinG
mesaj Aug 8 2011, 05:59 PM
Mesaj #52

Membru
**

Postari: 18
Inscris: 18-February 09
Utilizatorul numarul: 6 599

Citeaza (Sam Badi @ Aug 5 2011, 09:48 PM) *
Periodic, tu deschizi câte un astfel de thread.

Bag de seama ca il cunosti destul de bine pe deschizatorul de thread. Probabil ca iti aduci aminte atunci si de numarul de threaduri deschise in ritm de mitraliera, ca sa nu mai vorbesc de frumusetea titlurilor de pe recent decedatul forum cu grafica (si sustinere politica) rosie...

+Quote Post
Krokodilul veri...
mesaj Aug 8 2011, 06:35 PM
Mesaj #53

Membru veteran

Postari: 207
Inscris: 6-August 11
De la: București
Utilizatorul numarul: 29 094

Citeaza (FlorinG @ Aug 8 2011, 05:59 PM) *
Bag de seama ca il cunosti destul de bine pe deschizatorul de thread. Probabil ca iti aduci aminte atunci si de numarul de threaduri deschise in ritm de mitraliera, ca sa nu mai vorbesc de frumusetea titlurilor de pe recent decedatul forum cu grafica (si sustinere politica) rosie...

Dragă domnule administrator,
Cum dvs. conduceți aici- poate ne referim numai la subiect. Credeți că este relevant cine și câte thread-uri deschide ? În altă ordine de idei abyssus abyssum invocat, dacă nu mă înșel eu foarte tare. Asta ca o idee apropo de cine se teme și de ce se teme....

--------------------
[color="#4169E1"][b]Krokodilul Chichiricios- Veritabil este garantat apolitic, garantat Vanghelie și garantat o pacoste pentru cei care nu înțeleg prea bine democrația...[/b][/color]

+Quote Post
Vizitator_Salah_ad_Din.
mesaj Aug 10 2011, 01:47 PM
Mesaj #54

Guests

Citeaza (antigelu @ Aug 10 2011, 12:22 PM) *
Bah, ca-n jocurile de pe pc unde cauti tot felu de chestii prin camere secrete?
Sa-nteleg ca mnezo asta v-a creat un joc? Va ascunde lucruri pe care voi le cautati?
In alta ordine de idei, mnezo are lucruri de valoare?
Si daca da, de ce le-ar ascunde daca el e atotputernic si n-are frica de nimica?
Cine sa i le fure? Porcu ala de satan diavolu'?

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
E intr-adevar un miracol ! Atat de multa prostie la atat de putzini oameni !!!

+Quote Post
Vizitator_Salah_ad_Din.
mesaj Aug 10 2011, 01:52 PM
Mesaj #55

Guests

Citeaza
Teism , ateism , sens al vietii ma doare-n cot . Ideea e ca evolutia e la fel de certa ca sfericitatea pamantului iar faptul ca unii idioti nu stiu asta nu schimba cu nimic realitatea . Inglobati evolutia in conceptele voastre la fel cum ati facut si cu ocazia abandonarii geocentrismului si o sa scapati de etichete binemeritate .Ignoranta nu e o scuza .

Inca o data :
http://www.dnatube.com/video/2564/Evidence...lution-Part-III
Evolutia e certa, dar nu pentru tine. Culmea, printre idiotii de care spui te numeri shi tu.

+Quote Post
Vizitator_antigelu.
mesaj Aug 10 2011, 02:07 PM
Mesaj #56

Guests

Citeaza (Salah_ad_Din @ Aug 10 2011, 01:47 PM) *
E intr-adevar un miracol ! Atat de multa prostie la atat de putzini oameni !!!

Bah, da' ce te-ai ofticat...trei semne de exclamare...esti banal.

+Quote Post
Vizitator_Salah_ad_Din.
mesaj Aug 10 2011, 02:15 PM
Mesaj #57

Guests

Citeaza (antigelu @ Aug 10 2011, 02:07 PM) *
Bah, da' ce te-ai ofticat...trei semne de exclamare...esti banal.

From:

בשמחה ! Pentru fiecare emocion cate unul !

+Quote Post
mizrahind
mesaj Aug 10 2011, 06:21 PM
Mesaj #58

Membru veteran

Postari: 199
Inscris: 12-January 11
De la: οπου γης πατρης תל אביב יפה
Utilizatorul numarul: 25 407

Citeaza (antigelu @ Aug 10 2011, 12:22 PM) *
Bah, ca-n jocurile de pe pc unde cauti tot felu de chestii prin camere secrete?
Sa-nteleg ca mnezo asta v-a creat un joc? Va ascunde lucruri pe care voi le cautati?
In alta ordine de idei, mnezo are lucruri de valoare?
Si daca da, de ce le-ar ascunde daca el e atotputernic si n-are frica de nimica?
Cine sa i le fure? Porcu ala de satan diavolu'?

Atunci cind admin se joaca pe forum facind comentarii ce ii convin, atunci cind sterge dupa bunul plac comentarii ce nu ii convin, inseamna ca ori nu exista seriozitate, ori jocuri platite cu scop anume, ori forumul este de kk si nu are rost cineva sa dea importanta, ori proprietarul nu stie ce i se intimpla. Cind vine sa comenteze, nu log in, dar vizitator, cu mai multe identitati, cind renunta la pozitia arbitrara luind parte la birfele de pe forum ca o tzatza de mahala, atunci inseamna ca nimic serios nu mai e de aflat pe-aci.

+Quote Post
hotnewsadmin
mesaj Aug 10 2011, 06:46 PM
Mesaj #59

Administrator

Citeaza (mizrahind @ Aug 10 2011, 07:21 PM) *
Atunci cind admin se joaca pe forum facind comentarii ce ii convin, atunci cind sterge dupa bunul plac comentarii ce nu ii convin, inseamna ca ori nu exista seriozitate, ori jocuri platite cu scop anume, ori forumul este de kk si nu are rost cineva sa dea importanta, ori proprietarul nu stie ce i se intimpla. Cind vine sa comenteze, nu log in, dar vizitator, cu mai multe identitati, cind renunta la pozitia arbitrara luind parte la birfele de pe forum ca o tzatza de mahala, atunci inseamna ca nimic serios nu mai e de aflat pe-aci.

Poftim ? Fii atent , nu sterg comentarii , doar le mut .
PS : o sa mut si offtopicele astea in gramada .
PPS : uitindu-ma la cine scrie ca user inregistrat si ca vizitator ( in joaca , desigur ) , inteleg de ce iti pui intrebari smile.gif

+Quote Post
Vizitator_Salah_ad_Din.
mesaj Aug 11 2011, 08:00 PM
Mesaj #60

Guests

Citeaza (ilaminatul @ Aug 11 2011, 06:03 PM) *
Zi-ne si noua ce-ai inteles tu. Nu ne lasa sa bajbaim in bezna!
Uite, eu tot nu gasesc raspuns acceptabil la o intrebare, pe care mi-o pun eu asa cateodata: de ce din alea cateva sute de milioane de spermatozoizi eliberati in timpul actului sexual in urma caruia am aparut eu, s-a gasit tocmai ala unul sa fecundeze ovulul, care a facut sa exist tocmai eu, asa cum sunt? De ce n-o fi lucrand si Dumnezeu asta ceva mai eficient? Ce l-o fi impiedicand sa zica odata: La dracu cu risipa asta! Cine vrea copii sa se roage si-i dau o samanta, dupa ce-l verific si vad ca e-nstare sa-i creasca. Cine nu vrea sau va fi un parinte rau sa spuie si sterp sa ramaie.
Ca stii, el nu ne-o dat nici macar pilulele de la bun-inceput... Ne-a dat bate, pari, sabii si pistoale sa ne razboim pe resurse mai intai si-abia apoi, cand a vazut ce prapad o iesit s-o milostivit sa ne dea minte la cap sa cautam si altceva in afara de mila sa.
Il poti pune tu, te rog, intrebarea asta.. in caz ca reusesti sa-l prinzi la telefon?
Probabil ca Dumnezeu face si greseli : Din atatea milioane de spermatozoizi se puteau gasi si citiva mai buni, dar cel mai ratat a reusit totusi sa ajunga la ovul, si astfel ai iesit tu, exact ca in povestea cu iepurele si broasca tzestoasa.

+Quote Post

10 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 25th January 2020 - 03:34 PM