IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

Reply to this topicStart new topic
> Realitatea este pe deplin mogulizata.
PeterB
mesaj Nov 21 2009, 04:10 AM
Mesaj #1

Nou venit
*

Grup: Membri
Postari: 7
Inscris: 25-July 08
Utilizatorul numarul: 2 015

Astazi Noiembrie 21 2009 Realitatea si-a inchis forumul. Era de asteptat din partea mogulilor sa faca pasul asta. De fapt m-am si mirat ca l-au tinut deschis atat de mult. Disperarea si dorinta lor de a controla tot, dar tot ce se scrie si-au atins in sfarsit limita. Democratie ( si-au spus slugile lui Vantu ) DA dar vrem s-o controlam.
Frica ca domnul Basescu va castiga un al doilea termen i-a scos din minti si , gata , nu mai conteaza nimic. Majoritatea sustinatorilor domnului Basescu care activau pe form sunt acum in imposibilitatea de a mai scrie sau combate cea ce pana acum a fost un lucru normal. Lichelele domnului Vantu au inteles ca sunt mai multi admiratori ai lui Basescu decat critici si ,...'le-a inchis gura'.
Nici o grija domnilor , mergem si scriem pe alte forumuri , acolo unde imbecilismul nu a patruns inca.
Peter Badesco
New York
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_Istra.
mesaj Nov 21 2009, 07:08 PM
Mesaj #2

Guests

Citeaza (PeterB @ Nov 21 2009, 04:10 AM) *
Astazi Noiembrie 21 2009 Realitatea si-a inchis forumul. Era de asteptat din partea mogulilor sa faca pasul asta. De fapt m-am si mirat ca l-au tinut deschis atat de mult. Disperarea si dorinta lor de a controla tot, dar tot ce se scrie si-au atins in sfarsit limita. Democratie ( si-au spus slugile lui Vantu ) DA dar vrem s-o controlam.
Frica ca domnul Basescu va castiga un al doilea termen i-a scos din minti si , gata , nu mai conteaza nimic. Majoritatea sustinatorilor domnului Basescu care activau pe form sunt acum in imposibilitatea de a mai scrie sau combate cea ce pana acum a fost un lucru normal. Lichelele domnului Vantu au inteles ca sunt mai multi admiratori ai lui Basescu decat critici si ,...'le-a inchis gura'.
Nici o grija domnilor , mergem si scriem pe alte forumuri , acolo unde imbecilismul nu a patruns inca.
Peter Badesco
New York

Peter, nu e închis forumul! Uite link: http://forum.realitatea.net/showthread.php?t=38079 Pe topicul ăla găseşti şi oarecare explicaţie pentru...

+Quote Post
Milles_
mesaj Nov 21 2009, 07:17 PM
Mesaj #3

Nou venit
*

Grup: Membri
Postari: 8
Inscris: 21-November 09
Utilizatorul numarul: 16 579

Nu prea este loc nicaieri, chiar si forumuri din Elvetia cenzureaza, dle Badesco, faceti o inspectie pe aceasta adresa, poate ve-ti gasi raspunsuri la nelamuririle dumneavoastra:http://www.universulromanesc.org

+Quote Post
Vizitator_dani.
mesaj Nov 23 2009, 07:34 AM
Mesaj #4

Guests

Imi pare bine sa vad ca sunt si oamenii care inteleg ce au facut si ce fac de 4 ani de zile aceste posturi TV. Mi-e sila pur si simplu sa mai deschid televizorul cand vad atata lipsa de caracter si atata pupincurism. Daca ati putut suporta aseara macar 5 min frumoasa emisiune a lui GADEA ati vazut cata disperare se citea pe fetele celor de acolo, erau in formula completa erau negrii de suparare. Cata lipsa de caracter am vazut aseara nu cred ca o sa mai vad vreodata, mai aveau putin si ii pupau in fundulety pe PNL-isti doar doar sa spuna aseara ca il sustin pe Mircea Geoana, saracul Ponta era distrus..repeta la fiecare minut " nu intelegeti acuma nu mai este vorba de painea pe care o sa o impartim dupa turul doi , votati anti BAsescu si dupa va " pupam si in fundulet " cat de josnic.... mi-e rusine de asemenea persoane, prin ceea ce fac jignesc atata lume care a votat Basescu si nu e putina. Pacat ca multa lume din tarisoara asta nu gandeste.

Inchei cu un citat dat de o femeie dintr-un sat pe care am intrebat-o curios " cu cine votezi "? Raspuns: " Aaaaa nu ai vazut mama ce frumos a vorbit aseara Geoana , si in plus ne-a dat geci , galeti si a spus ca o sa ne de-a pensii" . No coment!

+Quote Post
Vizitator_gicu.
mesaj Nov 23 2009, 10:59 PM
Mesaj #5

Guests

dani tata, dar abecedare cand o sa va "de-a"?
nu de alta, dar ar folosi..

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 18th August 2019 - 08:55 AM