IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

10 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Buca lui Boc, Politică
Vizitator_Lucid.
mesaj Feb 26 2013, 05:51 PM
Mesaj #61

Guests

Citeaza (Pintea @ Feb 26 2013, 05:43 PM) *
huh.gif

Evident, e clar pana si pentru o curca drogata cu marijuana ilegala careia ii mai functioneaza doar 2 neuroni: un marinar beat e infinit mai rau decat chiar si o serie infinita de epitete malitioase fara nici un corespondent in realitate.

Ca tu iti pui intelectul pe picior de egalitate cu cel al unei curci drogate fumatoare de marijuana (ilegala la tine) careia ii mai functioneaza doar 2 neuroni e treaba ta. Insa ceea ce numesti epitete sunt in fapt atribute care-si au corespondent in realitatea obiectiva in ceea ce-l priveste pe Cacarau. Si stii si tu foarte bine asta. Oricum, constructia ta de final se numeste Straw Man (in logica).

Una din dovezile de netagaduit ale faptului ca atributele respective il reprezinte perfect (si foarte obiectiv) pe Cacarau este aici:

Go to the top of the page

+Quote Post
hotnewsadmin
mesaj Feb 26 2013, 06:09 PM
Mesaj #62

Administrator

Grup: Root Admin
Postari: 1 241
Inscris: 29-March 08
Utilizatorul numarul: 1

Citeaza (Pintea @ Feb 26 2013, 07:06 PM) *
"Vroiam decat" sa-ti arat ce grad infiorator de degradare a intelectului ai atins, atata tot. Sfatul meu e sa mai pui si tu mana pe o carte din cand in cand, altfel vor ajunge copiii sa rada de tine pe strada.

daca mai provoci, te trimit la odihna o saptamina.

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Feb 26 2013, 06:11 PM
Mesaj #63

Guests

Citeaza (hotnewsadmin @ Feb 26 2013, 06:09 PM) *
daca mai provoci, te trimit la odihna o saptamina.

OK, o las balta.

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Feb 26 2013, 06:16 PM
Mesaj #64

Guests

Citeaza (Lucid @ Feb 26 2013, 05:51 PM) *
Insa ceea ce numesti epitete sunt in fapt atribute care-si au corespondent in realitatea obiectiva in ceea ce-l priveste pe Cacarau. Si stii si tu foarte bine asta.

Ceea ce poate tu nu stii, domnule Luci, este ca FIZIOGNOMIA lombrosiana este condamnata la nivelul Organizatiei Natiunilor Unite. Eu doar tangential am pomenit ca marinarul beat Basescu are si o fatza de marinar beat. Putea sa nu o aiba, dar o are. Pur intamplator, ca un renghi genetic. Deci, care-i faza cu Antonescu?

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Feb 26 2013, 06:20 PM
Mesaj #65

Guests

Citeaza (Nae @ Feb 26 2013, 05:38 PM) *
Brad Pitt nedescoperit,fatza nu face pe om.Tu nu pretuiesti cat matreatza din capul lui Stephen Hawkings.Nici eu,ca nu se considere atac la user.
Dar eu stiu asta.Tu,nu.

Stii pe dreaqu, nu stii nimic. laugh.gif Mai degraba lucrurile stau exact invers... Dar -ma rog- nu vreau sa epatez, e mai bine sa fii modest.

+Quote Post
Vizitator_Lucid.
mesaj Feb 26 2013, 06:24 PM
Mesaj #66

Guests

Citeaza (Pintea @ Feb 26 2013, 06:06 PM) *
"Vroiam decat" sa-ti arat ce grad infiorator de degradare a intelectului ai atins, atata tot. Sfatul meu e sa mai pui si tu mana pe o carte din cand in cand, altfel vor ajunge copiii sa rada de tine pe strada.

Hai nu mai poza in mironosita docta.

Ai parte de exact genul de discutie si de argumente pe care il meriti (epsilon-equilibrium pentru troli).
Daca vreodata vei fi in stare sa demonstrezi ca meriti mai mult (ca poti argumenta coerent si ca poti renunta la ad-homenim-uri, straw-man, la mistocareala ieftina sau la aluziile grobiene pe care le postezi de pe celalalt nick al tau: "portofelul fin ...") lucrurile vor evolua in consecinta (quid pro quo).

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Feb 26 2013, 06:27 PM
Mesaj #67

Guests

Citeaza (Lucid @ Feb 26 2013, 06:24 PM) *
Daca vreodata vei fi in stare sa demonstrezi ca meriti mai mult (ca poti argumenta coerent si ca poti renunta la ad-homenim-uri, straw-man, la mistocareala ieftina sau la aluziile grobiene pe care le postezi de pe celalalt nick al tau: "portofelul fin ...") lucrurile vor evolua in consecinta (quid pro quo).

Te inseli grosolan, nu eu postez sub nick-ul "portofelul plin si fin", gazda noastra binevoitoare (ma refer la Admin) poate sa-ti confirme, daca vrea.

+Quote Post
hotnewsadmin
mesaj Feb 26 2013, 06:28 PM
Mesaj #68

Administrator

Citeaza (Pintea @ Feb 26 2013, 07:27 PM) *
Te inseli grosolan, nu eu postez sub nick-ul "portofelul plin si fin", gazda noastra binevoitoare (ma refer la Admin) poate sa-ti confirme, daca vrea.

confirm, evident. nimeni nu scrie cu clone

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Feb 26 2013, 06:33 PM
Mesaj #69

Guests

Citeaza (hotnewsadmin @ Feb 26 2013, 06:28 PM) *
confirm, evident. nimeni nu scrie cu clone

Ei, vezi, domnule Luci? happy.gif Deci, sa revenim la your point: exista si altceva la Crin Antonescu care iti provoaca repulsie in afara de fatza lui?

+Quote Post
Vizitator_sandokan.
mesaj Feb 26 2013, 06:38 PM
Mesaj #70

Guests

Citeaza (Cocolina @ Feb 26 2013, 05:33 PM) *
Vezi ca occidentul ala pe care TU nu-l cunosti,altfel ai sti ce-nseamna o democratie,eu il traiesc de 17 ani.

As vrea sa te ating, sa-mi transferi si mie macar ceva din cei 17 ani de democratie pe care i-ai trait in occident. Poate se transmite si ceva toleranta... Iti dau adresa mea?

+Quote Post
Vizitator_Nae.
mesaj Feb 26 2013, 06:48 PM
Mesaj #71

Guests

Imi cer scuze ptr comentariul sters..probabil a deranjat desi am raspuns cu aceeasi moneda.Daca ma face cineva penibil nu stiu de ce eu nu as avea acelasi drept.

+Quote Post
Vizitator_Lucid.
mesaj Feb 26 2013, 07:04 PM
Mesaj #72

Guests

Citeaza (Pintea @ Feb 26 2013, 06:33 PM) *
Ei, vezi, domnule Luci? happy.gif Deci, sa revenim la your point: exista si altceva la Crin Antonescu care iti provoaca repulsie in afara de fatza lui?

1. Eh, Crin imi provoaca in primul rand curiozitate. La fel ca psihopatii in randul carora se integreaza ca pattern behavior-al (narcisism malign, sarm superficial, simt grandios al valorii propri, lipsa remuscarilor, egocentrism, intelect superficial ... incapabil de profunzime, iresponsabilitate, gandire strict pe termen scurt, impulsivitate, etc).

Ti-as putea furniza detalii, la cerere, despre modelul matematic pe care l-am folosit aici. Modelul a fost construit pentru limba engleza dar l-am adaptat pentru romaneste (cu relativ putin accuracy loss, sper). Sau, daca vrei, te poti documenta si singur (competitiile organizate de Kaggle si modelele construite de Robert D Hare sunt un bun inceput). Tot ce ti-ar mai ramane de facut e sa construiesti un Corpus cu discursurile lui Crin peste care sa executi modelul.

2. E posibil sa ma fi inselat in ceea ce priveste asocierea ta cu "portofelul".

Mi se parea insa extrem de interesant faptul ca tu pari sa-l secondezi aproape pe fiecare thread pe care individul posta.

La fel cum mi se parea foarte interesant ca ai o predilectie in a sanctiona exclusiv derapajele (chiar si pe cele nu foarte grave/categorice) criticilor sai (si nu doar in postarile pe teme precum cea de fata).

Nu in ultimul rand, am presupus ca esti acelasi cu user-ul (inregistrat) Pintea, user care din cate vad are o gramada de conturi pe Hotnews (ii place sa-si dea plusuri la comentariile de pe site, sau poate e cel mult mai profund aici). Amintesc cateva dintre aceste conturi:
Pintea
Haiducul Pintea
Haiducule Pintea
Pintea Haiducul
Pintea HaiducuI
Pintea Hayducul
Pintea Reloaded

... prin urmare e posibil ca clasificatorul meu Bayesian sa se fi impotmolit intr-un False Positive in cazul tau. Mea culpa ! O sa astept pana Apache-Nutch va termina de dowloadat si indexat toate comentariile de forumul Hotnews pentru a-ti putea face o analiza ceva mai exhaustiva.

O sa ne reauzim curand (acuma trebuie sa plec la birou, revin mai pe seara).
Pana atunci, spor la comentat smile.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Feb 26 2013, 07:12 PM
Mesaj #73

Guests

Citeaza (Lucid @ Feb 26 2013, 07:04 PM) *
Nu in ultimul rand, am presupus ca esti acelasi cu user-ul (inregistrat) Pintea, user care din cate vad are o gramada de conturi pe Hotnews (ii place sa-si dea plusuri la comentariile de pe site, sau poate e cel mult mai profund aici). Amintesc cateva dintre aceste conturi:
Pintea
Haiducul Pintea
Haiducule Pintea
Pintea Haiducul
Pintea HaiducuI
Pintea Hayducul
Pintea Reloaded

Imensa majoritate a conturilor enumerate de tine sunt clone mimetice create de "dujmanii" mei de-a lungul anilor, Adminul i-a atentionat deja pe userii respectivi sa renunte la aceste tertipuri marsave. Contul meu oficial de utilizator este "Pintea Haiducul" si am permisiunea Adminului sa folosesc exclusiv numele de user "Pintea" atunci cand nu sunt logat pe forum.

+Quote Post
hotnewsadmin
mesaj Feb 26 2013, 07:17 PM
Mesaj #74

Administrator

Citeaza (Pintea @ Feb 26 2013, 08:12 PM) *
Imensa majoritate a conturilor enumerate de tine sunt clone mimetice create de "dujmanii" mei de-a lungul anilor, Adminul i-a atentionat deja pe userii respectivi sa renunte la aceste tertipuri marsave. Contul meu oficial de utilizator este "Pintea Haiducul" si am permisiunea Adminului sa folosesc exclusiv numele de user "Pintea" atunci cand nu sunt logat pe forum.

si asta e adevarat. de cel putin un an ai scris doar de pe cont sau doar cu nick pintea.

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Feb 26 2013, 07:21 PM
Mesaj #75

Guests

Citeaza (hotnewsadmin @ Feb 26 2013, 07:17 PM) *
si asta e adevarat. de cel putin un an ai scris doar de pe cont sau doar cu nick pintea.

Multumesc pentru confirmare. smile.gif

+Quote Post
Vizitator_kansas.
mesaj Feb 26 2013, 07:32 PM
Mesaj #76

Guests

Citeaza (Lucid @ Feb 26 2013, 07:04 PM) *
... prin urmare e posibil ca clasificatorul meu Bayesian sa se fi impotmolit intr-un False Positive in cazul tau. Mea culpa ! O sa astept pana Apache-Nutch va termina de dowloadat si indexat toate comentariile de forumul Hotnews pentru a-ti putea face o analiza ceva mai exhaustiva.

O sa ne reauzim curand (acuma trebuie sa plec la birou, revin mai pe seara).
Pana atunci, spor la comentat smile.gif

de parca te-a rugat cineva ... nu-ti ceri prea mult ?!? laugh.gif
patetic ...
cauta o oglinda si (o) barna mai intai , apoi deschide un nou topic : ''cum va vad prin ochii mei '' dry.gif
si nu uita totusi :
''Cel inocent nu trebuie sa se teama de nimic'' (der unschuldige braucht nichts zu fürchten)

+Quote Post
Vizitator_Portofelul plin și fin.
mesaj Feb 26 2013, 07:36 PM
Mesaj #77

Guests

Citeaza (Cocolina @ Feb 26 2013, 05:33 PM) *
Vezi ca occidentul ala pe care TU nu-l cunosti,altfel ai sti ce-nseamna o democratie,eu il traiesc de 17 ani.
Si pot sa-ti spun ca nu vei trai niciodata cu "valorile" tale intr-o tara civilizata,pt cei ca tine,tara useleului e cea mai potrivita.Doar ca,ironia sortii,tot voi veti suporta consecintele...
Oare de ce va priveste Europa cu atata dispret?Repulsia o simt si ei,o simtim si noi,ceilalti romàni.Iar nesimtirea pe care o afisati starneste repulsie...nu degeaba diaspora va da cu flit la fiecare alegeri.
Nu te mai obosi sa-mi raspunzi,sunt prea departe sa-ti mai dau o sansa...crede-ma,pe voi nu ar putea nimeni sa se oftice...nu aveti nimic,nici material,nici moral,nici social.

Cocolina dragă, habar n-am dece te privește lumea cu dispreț. Aș putea să speculez dar aș pica la fel de joc ca și tine- și nu sunt de loc interesat. Oricum dacă zici că ești de 17 ani dincolo și gândești așa- e un motiv să te privească lumea cu dispreț, probabil că ai un ...”iz neconfundabil” ca să spunem așa. Oamenii acolo sunt calmi, senini, tu ești frustrată și cu mari probleme. În rest, mintea matale ca a oricărui PD-List e cam orientată pe idei fixe și puține și iar fixe și puține. Spre neplăcerea matale , dacă te referi la USL, nu cred că importă ce crezi matale, câtă vreme oameni ca Hollande și șeful parlamentului olandez au o altă părere. Cât despre diasporă crezi că toată lumea e la fel de jalnică ca Băsescu, să se bazeze pe fraude făcute acolo ???

+Quote Post
mesaj Feb 26 2013, 07:38 PM
Mesaj #78

Guests

Citeaza (Cocolina @ Feb 26 2013, 05:37 PM) *
Antonescu are fatza de nebun si schizofrenic,cu atacuri de paranoia incontrolabile,ceea ce pt voi,va fi mult mai grav in eventualitatea unei victorii...
Zà madàr end zà fadàr....penibil!

Coco, dacă te-ai uita în oglindă...sau în poza pe care ai pus-o...ha,ha,ha. Ce ziceai, că ai față de nebună și schizofrenică ? Te răsfeți, ești doar nașpa...

+Quote Post
mesaj Feb 26 2013, 07:43 PM
Mesaj #79

Guests

Citeaza (Lucid @ Feb 26 2013, 04:45 PM) *
Ar fi frumos, ca bigotii de teapa ta sa se abtina de la a da indicatii altora despre ce sa faca si ce sa nu faca. Intelectual esti cel mult sub-mediocru si nu poti contribui calitativ la discutie (esti la fel de benefic unei discutii ca orice pacalici...valoarea ta sta in entertainment, ca asa va spala pe creier la Latrina-3).

Intr-o postare anterioara foloseai exprimari gen "față băsistă", "buzata odrasla", etc ... ceea ce demonstreaza, fara putinta de tagada, ca esti un biet bigot. Ori, in contextul de fata, gasesc foarte caraghioasa recomandarea ta cu privire la Cacarau " dacă chiar vrei să-l critici , critică-l pentru ce a făcut el". Dupa ce ca esti bigot mai esti si ipocrit.

PS: fac pariu ca stii foarte bine cine este Cacarau smile.gif).... vad pana si tu il numesti ”Căcărău” (foarte corect de altfel). Eu nu l-am numit ”Căcărău” ci Cacarau smile.gif)

PPS: vezi ca-ti incepe showul favorit la Latrina-3:
.

Să admir doar precaritatea unui limbaj crescut pe prostia unui Băsescu ? Sau să mă minunez- clinic- cum de toți- dar absolut toți postacii PD-Liști au aceleași idei de copil cu ... mental ? Mă amuză pe undeva că ceea ce făceau ei prin clasa 1-2 -să-i poreclească pe unii și pe alții- se continuă într-o formă agravantă în PD-L. De fapt, cam ăsta e PD-Lul- strigă porecla și fuge. Nu e în stare de nimic- a se vedea bătaia administrată în decembrie. În rest, vale e me ama.

+Quote Post
Vizitator_Nae.
mesaj Feb 26 2013, 08:35 PM
Mesaj #80

Guests

Citeaza (kansas @ Feb 26 2013, 07:32 PM) *
de parca te-a rugat cineva ... nu-ti ceri prea mult ?!? laugh.gif
patetic ...
cauta o oglinda si (o) barna mai intai , apoi deschide un nou topic : ''cum va vad prin ochii mei '' dry.gif
si nu uita totusi :
''Cel inocent nu trebuie sa se teama de nimic'' (der unschuldige braucht nichts zu fürchten)

Sincer,chiar au devenit demodate fumigenele tale.Tot o faci pe impartialul dar pana la urma e clara intentia ta.
Mai zici de Ponta,de Iliescu,lovituri cu manta absolut neimpresionante.Ptr cine se prinde.
Incepi derutant dar propozitia finala spune mesajul tau.
Si ma faci pe mine partizan.
I-ai luat partea lui Portofel,acu lui Pintea..niciodata celorlalti..asa ca nu te mai preface ca tu esti neutru fiindca chiar nu vad motivul.
Daca ai un principiu stai cu el dar nu te mai preface Tereza cand de faptu tu ai o agenda ascunsa.

+Quote Post
Vizitator_Nae.
mesaj Feb 26 2013, 08:40 PM
Mesaj #81

Guests

Citeaza (Portofelul plin și fin @ Feb 26 2013, 07:38 PM) *
Coco, dacă te-ai uita în oglindă...sau în poza pe care ai pus-o...ha,ha,ha. Ce ziceai, că ai față de nebună și schizofrenică ? Te răsfeți, ești doar nașpa...

Portofele,crezi ca te tine?
Ca vad ca adminu are boala numai pe unii nu stiu daca am voie.

+Quote Post
Vizitator_Nae.
mesaj Feb 26 2013, 08:52 PM
Mesaj #82

Guests

Citeaza (Portofelul plin și fin @ Feb 26 2013, 07:36 PM) *
Cocolina dragă, habar n-am dece te privește lumea cu dispreț. Aș putea să speculez dar aș pica la fel de joc ca și tine- și nu sunt de loc interesat. Oricum dacă zici că ești de 17 ani dincolo și gândești așa- e un motiv să te privească lumea cu dispreț, probabil că ai un ...”iz neconfundabil” ca să spunem așa. Oamenii acolo sunt calmi, senini, tu ești frustrată și cu mari probleme. În rest, mintea matale ca a oricărui PD-List e cam orientată pe idei fixe și puține și iar fixe și puține. Spre neplăcerea matale , dacă te referi la USL, nu cred că importă ce crezi matale, câtă vreme oameni ca Hollande și șeful parlamentului olandez au o altă părere. Cât despre diasporă crezi că toată lumea e la fel de jalnică ca Băsescu, să se bazeze pe fraude făcute acolo ???

Treaba naspa e ca unii au vazut revolutia la tv in timp ce se uitau pe geam din casa bunicii si altii au vazut occidentul pe geamul de la tren.
Si cum nimeni nu le-au pus covorul rosu la iesirea spre WC,au considerat ca aia din vest sunt rai.
Si asa se pun pe injurat pe forumuri crezand si sperand ca cineva ii crede.Si se duc la culcare 'bah ce le-am zis-o' desi poate nimeni nu baga de seama pamflete scrise pe hartia igienica.Dar daca asta ei cred poti sa-i contrazici?

+Quote Post
Vizitator_kansas.
mesaj Feb 26 2013, 08:56 PM
Mesaj #83

Guests

Citeaza (Nae @ Feb 26 2013, 08:35 PM) *
Daca ai un principiu stai cu el dar nu te mai preface Tereza cand de faptu tu ai o agenda ascunsa.

''dito'' laugh.gif laugh.gif laugh.gif
io pe-a mea , tu pe-a ta...oricum viitorul e incert
da, am o agenda, la vedere : adevarul si demascarea impostorilor !!!

+Quote Post
Vizitator_Nae.
mesaj Feb 26 2013, 08:59 PM
Mesaj #84

Guests

Citeaza (kansas @ Feb 26 2013, 08:56 PM) *
''dito'' laugh.gif laugh.gif laugh.gif
io pe-a mea , tu pe-a ta...oricum viitorul e incert
da, am o agenda, la vedere : adevarul si demascarea impostorilor !!!

Hai las-o ca e prea de tot..Si aproape ca era sa te iau in serios.'Toti sunt la fel'..
Si tu tot o dai cu Base si cu PDL de parca fara ei ajungeam in Kansas.Ori esti corect pana la capat ori o labarim aiurea.Ca tot ai zis de impostori.

+Quote Post
Vizitator_Nae.
mesaj Feb 26 2013, 09:05 PM
Mesaj #85

Guests

Citeaza (hotnewsadmin @ Feb 26 2013, 07:17 PM) *

Sa moara Jeaneta daca nu e asa..Eu am 6 IP-uri diferite momentan,daca dau o fuga mai incolo mai ma aleg cu alte 3.Adevarat!

+Quote Post
mesaj Feb 26 2013, 09:08 PM
Mesaj #86

Guests

Citeaza (sandokan @ Feb 26 2013, 06:38 PM) *
As vrea sa te ating, sa-mi transferi si mie macar ceva din cei 17 ani de democratie pe care i-ai trait in occident. Poate se transmite si ceva toleranta... Iti dau adresa mea?

Prietene m-ai amuzat...vorba americanilor, ”take a room”

+Quote Post
mesaj Feb 26 2013, 09:10 PM
Mesaj #87

Guests

Citeaza (Lucid @ Feb 26 2013, 05:51 PM) *
Ca tu iti pui intelectul pe picior de egalitate cu cel al unei curci drogate fumatoare de marijuana (ilegala la tine) careia ii mai functioneaza doar 2 neuroni e treaba ta. Insa ceea ce numesti epitete sunt in fapt atribute care-si au corespondent in realitatea obiectiva in ceea ce-l priveste pe Cacarau. Si stii si tu foarte bine asta. Oricum, constructia ta de final se numeste Straw Man (in logica).

Una din dovezile de netagaduit ale faptului ca atributele respective il reprezinte perfect (si foarte obiectiv) pe Cacarau este aici:

Nene, probabil că simți o mare plăcere să te unești cu toți ratații convinși că da, Băsescu are dreptate să-l numească pe dl.Antonescu așa cum îl numește și că voi- adică ratații- sunteți categoric mai buni și mai deștepți decât Căcărău- dar nu-i așa, nu ați avut ocazia. E cam reacția unui cuib de râme- față de un pescar.

+Quote Post
Vizitator_Nae.
mesaj Feb 26 2013, 09:11 PM
Mesaj #88

Guests

Citeaza (Portofelul plin și fin @ Feb 26 2013, 09:08 PM) *
Prietene m-ai amuzat...vorba americanilor, ”take a room”

Noroc cu amercianii altfel duceam lipsa de expresii.Sugestive.Despre ce ne freaca.

+Quote Post
Vizitator_Nae.
mesaj Feb 26 2013, 09:15 PM
Mesaj #89

Guests

Citeaza (Portofelul plin și fin @ Feb 26 2013, 09:10 PM) *
Nene, probabil că simți o mare plăcere să te unești cu toți ratații convinși că da, Băsescu are dreptate să-l numească pe dl.Antonescu așa cum îl numește și că voi- adică ratații- sunteți categoric mai buni și mai deștepți decât Căcărău- dar nu-i așa, nu ați avut ocazia. E cam reacția unui cuib de râme- față de un pescar.

Societatea civila l-au numit si Chucky si Cacarau si Somnorila.Nu Basescu (daca gresesc arata unde a zis).
Hai sa le bagam pumnul in gura si astora.
Antonescu se agata de ce are fiindca e constient ca altceva nu stie si nu poate sa faca in viata.D'aia disperarea.Pica,s-a dus dracului de tot..O sa ajunga sa il injure pe Base pe forumuri.

+Quote Post
Vizitator_kansas.
mesaj Feb 26 2013, 09:19 PM
Mesaj #90

Guests

Citeaza (Nae @ Feb 26 2013, 08:59 PM) *
Hai las-o ca e prea de tot..Si aproape ca era sa te iau in serios.'Toti sunt la fel'..
Si tu tot o dai cu Base si cu PDL de parca fara ei ajungeam in Kansas.Ori esti corect pana la capat ori o labarim aiurea.Ca tot ai zis de impostori.

daca nu era Basescu aveam sigur autostrazi si probabil si flota, si inca una noua !!!(asta o zic asa, de flavour..)
dar
pentru mine personal, Basescu e muuult mai ''meritoriu'' decat Iliescu (pe care-l dispretuiesc profund)...
cand vom scapa Basescu, indiferent cum si cand, promit sa dau de baut tuturor vecinilor si prietenilor
individul este absolut incalificabil ca om, ca presedinte sau ca simplu cetatean roman
..........
nu, nu e un raspuns pentru Nae...nu am de ce sa polemizez cu orice tomomat inchiriat...no, no more, dude wink.gif, e doar o pasa pentru userii care sunt deasupra oricarei suspiciuni, cei care citesc dar nu posteaza niciodata.

+Quote Post

10 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 16th October 2019 - 07:27 PM