IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

Reply to this topicStart new topic
> De unde se pot obtine donatii ?, Donatii pentru o operatie
MAM
mesaj Jun 30 2008, 07:10 PM
Mesaj #1

Nou venit
*

Grup: Membri
Postari: 1
Inscris: 30-June 08
Utilizatorul numarul: 1 573

Buna, sper sa fi nimerit topicul care trebuie...
Iata despre ce e vorba:

Am un prieten care la varsta de 18 ani(acum are 24), a fost la mare, a sarit cu capul in apa, intr-o piatra, si si-a rupt gatul. De atunci e paralizat de la brau in jos, mainile si le poate misca cat de cat bine, dar picioarele nu si le mai simte. Stiti cumva pe ce cai se pot obtine donatii sau ajutor ?
Operatia se numeste "Implant cu celule stem" si costa undeva pe la 30 - 40 mii euro, si din cate am inteles cei mai buni doctori ar fi in China.
Va rog daca puteti sa ajutati cu un sfat sau o idee, postati aici.
Multumesc.
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_Irinel.
mesaj Jul 23 2014, 09:41 PM
Mesaj #2

Guests

Imi pare sincer rau si am sa te ajut eu personal....iti voi da un site din SUA pe care va trebui sa intri si sa-ti spui povestea prietenului tau....eu am avut nevoie de finantare unui proiect si am apelat la ajutorul acestui site american si in doar 24 de zile ,,am dat lovitura,, initial pentru proiectul meu avem nevoie de 400.000$ si la sfarsitul timpului pe care mi lam ales am avut ,,socul de a vedea suma din cont:6,226,124,000$ de la 2 milioane de americani.....mult succes si multa multa sanatate prietenului tau.......sau daca imi dai un extras de cont am sa Ii trimit eu 60.000$ pentru mai multe detalii iti dau a-idiul meu:irinelmolea@yahoo.com

+Quote Post
Vizitator_alujuvete.
mesaj Jun 3 2015, 10:10 AM
Mesaj #3

Guests

Buna ziua,
Si eu as fi interesat de donatii-din fericire nu pentru probleme de sanatate-ci pentru un vis, pasiune, jucarie, dambla,nebunie sau toate la un loc.
Cred ca orice om normal are vise sau pasiuni.Am o broscuta din 1972,o editie speciala,mergatoare insa nu am resursele necesare sa devina cam asa:http://www.oldbug.com/silvas57.htm
Citisem undeva despre platforme crownfondig sau cam asa insa nu ma am cu engleza.
Daca aveti idei sau informatii va sunt recunoscator.
Multumesc

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 14th October 2019 - 01:11 AM