IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

5 Pagini V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Renta viageră pentru sportivi
Vizitator_Unchiul Sam.
mesaj Nov 29 2011, 08:44 PM
Mesaj #121

Guests

Citeaza (ye!s @ Nov 29 2011, 06:06 PM) *
nah!....o sa raman cu protzapul ne-mbracat corespunzator, am mai cheltuit si-o avere pe ingredientele aromate, maah! le pastrez pentu ignat, unchiuletzu´mi-a scapat !hahahahaha...

Pai si tu esti cu discursuri frumoase si umane si corecte? Ca eu stilul ala nu il pot combate, de aia iau pauza. Adica nu eu, nu il poate combate nimeni. Vrem pace in lume, wow, cum sa te bagi in asa ceva? Prefer bani pentru un copil sarac decat pentru un sportiv... induiosator. Nu am ce comenta. Si daca nu am de ce sa comentez?
Go to the top of the page

+Quote Post
Ana Armanca Arde...
mesaj Nov 30 2011, 08:34 AM
Mesaj #122

Membru veteran

Grup: Membri
Postari: 755
Inscris: 1-April 11
Utilizatorul numarul: 26 822

Citeaza (Unchiul Sam @ Nov 29 2011, 08:44 PM) *
Pai si tu esti cu discursuri frumoase si umane si corecte? Ca eu stilul ala nu il pot combate, de aia iau pauza. Adica nu eu, nu il poate combate nimeni. Vrem pace in lume, wow, cum sa te bagi in asa ceva? Prefer bani pentru un copil sarac decat pentru un sportiv... induiosator. Nu am ce comenta. Si daca nu am de ce sa comentez?

Lasă-i pe copii abandonaţi la o parte. Dar nu vrei să ai un control asupra banilor pe care-i dai la stat?
Eşti suporter sportiv şi vrei să-i ajuţi, poţi direcţiona 2% din salarul tău către un club sportiv. Dar o faci tu, pentru că aşa vrei tu, care ai muncit acei bani.
Ai să-mi spui că sponsorizarea e benevolă şi opţională, dar vorbeşte vreun primar despre ea în campania electorală?
Nu este corect, moral, ca primăria să poată sponsoriza din banii mei echipe de fotbal, sau să facă cu banii mei alte tâmpenii despre care nu a vorbit în campania electorală.
De ce să laşi primăria să facă ce doreşte ea cu banii tăi?!
Nu vezi că şi noi avem o vină, Uncle, pentru politicienii pe care-i avem?

P.S. Observă că m-am străduit să nu vorbesc despre şosetuţe, chiloţei şi pantalonaşi.

Aceasta postare a fost editata de Ana Armanca Ardeleanu: Nov 30 2011, 08:34 AM

+Quote Post
Vizitator_ye!s.
mesaj Nov 30 2011, 02:25 PM
Mesaj #123

Guests

unchiuletu are o jena , stiintzifico-dialectica hahahaha nu stie a-mparti infinitul la zero, hahahaha ...iar ana o jena metafizca, tine mortzis sa-l imparta pe zero la infinit....bah! watz-(I) linishtit? hahahaha

+Quote Post
Ana Armanca Arde...
mesaj Nov 30 2011, 03:45 PM
Mesaj #124

Membru veteran

Grup: Membri
Postari: 755
Inscris: 1-April 11
Utilizatorul numarul: 26 822

Citeaza (ye!s @ Nov 30 2011, 02:25 PM) *
unchiuletu are o jena , stiintzifico-dialectica hahahaha nu stie a-mparti infinitul la zero, hahahaha ...iar ana o jena metafizca, tine mortzis sa-l imparta pe zero la infinit....bah! watz-(I) linishtit? hahahaha

Of, infinitu-i mult prea mare!

+Quote Post
Vizitator_coss.
mesaj Dec 24 2013, 09:01 PM
Mesaj #125

Guests

sint fosti jucatori de rugby care primesc renta viagera ,eu nu stiu pentru ce performanta

+Quote Post

5 Pagini V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 8th December 2019 - 11:49 AM