IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Doneaza cat te lasa inima pentru Mihaela Radulescu
Vizitator_tudor max.
mesaj Mar 17 2009, 01:18 PM
Mesaj #31

Guests

Citeaza (Esop Carpatin @ Mar 16 2009, 02:38 PM) *
Esti in eroare MARE frate! La Mikaela Tiganu Radulesu Banica Iosif (fara numar!!!) merge o singur aTAXA cea de facut TRORUARU!
Deci TAXA PE TROTUAR!
Hai, avem Bahtalo Mihaelooo!

Mai TU asta cu inima mare ai auzit tu vreodata sa doneze M.R.vreun cent pentru vreun copil bolnav?Nu te mai gandi tu la taxe pt toate javrele ROMANIEI!DA-I TU SI LASA-NE PE NOI!Sau poete o iei la tine acasa si o culci cu mama-ta!
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_bbq.
mesaj Mar 17 2009, 04:05 PM
Mesaj #32

Guests

Divide et impera !

Nimic mai adevarat, in timp ce rumanii se cearta intre ei si musca din vecini, cu sau fara folos, la Guvern se pregatesc treburile: inca 50 de ani de prosteala, acelasi scenariu, alti actori.

Vorba lui Pittis: "Continuati, va rog !"

+Quote Post
Vizitator_MAX PAYNE.
mesaj Mar 17 2009, 06:47 PM
Mesaj #33

Guests

Citeaza (tudor max @ Mar 17 2009, 01:10 PM) *
Da"tu ce te aprinzi asa tati ce tu esti platit sa o aperi? Daca nai nu suntem platiti sa o judecam daca ti-e asa draga ia-o la tine acasa sau poate ii cumperi tu o casa ca ea e saraca"""SARACA.....""

Ma intreb cum o fi reusit Dabija sa aiba atatea rude???!!!!
Oameni buni chiar nu aveti ce face? Nu are nimeni treaba? Inteleg ca sunt multi frustrati si multe gruppy - gospodine! Taberele sunt clar formate... dar ... chiar toti sunteti someri? .... nesatisfacuti sexual ?..... sau prea putin satisfacute in acelasi domeniu?....
Sincer ! I don't give a s...t! cine cu cine s-a ...., sau care ar trebui sa aiba custodia copilului....
Acasa la voi in cartier sunteti la fel de activi cand se cearta vecina de la 5 cu barbat'su??? Va duceti la usa lor sa sustineti pe unu sau pe altu???? Vorbiti pe forum de motivul divortului/bataii dintre ei?! Ma indoiesc! Ceea ce se intampla acum, aici si pretutindeni in Romanica este exact expresia bucuriei fraierului ratat in viata cotidiana, care sta cu mama sau mai rau cu soacra si a carui ultima solutie de a se simti important este sa se dea ciumeg pe forum. Parerea voastra NU CONTEAZA!!!! A NIMANUI NU CONTEAZA!
In concluzie: GET A LIFE!!!!

+Quote Post
Vizitator_anonim.
mesaj Mar 17 2009, 07:04 PM
Mesaj #34

Guests

Inclusiv a ta, bag seama. smile.gif

+Quote Post
Vizitator_LACATUSU SPERANTA.
mesaj Mar 18 2009, 04:37 AM
Mesaj #35

Guests

VAI DE CAPUL NOSTRU CA RAU A AJUNS SARACA.
TARE ESTE NECAJITA SARACA HAI S-O AJUTAM.
EU AM 5 COPII UN SOT BETIV,PLANG DE FOAME SI ZI SI NOAPTE.
OARE CINE ESTE NECAJITA?SI MUNCESC DE LA 17 ANI.
SI TRECEM PRIN SITUATII ASEMANATOARE SI NOI.
PE NOI CINE NE AJUTA?
EA ESTE OM SI NOI ANIMALE?
CE A FACUT CU BANII TOATA VIATA?A AVUT SALARIU MIC SI 5 COPII SI N-A AVUT DEUNDE STRANGE?
SANTETI CHIAR CULMEA CULMILOR.

+Quote Post
Vizitator_Vali.
mesaj Mar 18 2009, 06:41 AM
Mesaj #36

Guests

Citeaza (LACATUSU SPERANTA @ Mar 18 2009, 04:37 AM) *
VAI DE CAPUL NOSTRU CA RAU A AJUNS SARACA.
TARE ESTE NECAJITA SARACA HAI S-O AJUTAM.
EU AM 5 COPII UN SOT BETIV,PLANG DE FOAME SI ZI SI NOAPTE.
OARE CINE ESTE NECAJITA?SI MUNCESC DE LA 17 ANI.
SI TRECEM PRIN SITUATII ASEMANATOARE SI NOI.
PE NOI CINE NE AJUTA?
EA ESTE OM SI NOI ANIMALE?
CE A FACUT CU BANII TOATA VIATA?A AVUT SALARIU MIC SI 5 COPII SI N-A AVUT DEUNDE STRANGE?
SANTETI CHIAR CULMEA CULMILOR.

Da, dar tu nu esti intinsa goala pe toate blocurile din cartiere. Te rog sa faci ceva, sa afle lumea de tine. Deocamdata trebuie sa o ajutam pe Mihaela, situatia ei este foarte grava.

+Quote Post
Vizitator_nedumeritu'.
mesaj Mar 18 2009, 07:44 AM
Mesaj #37

Guests

Pentru mama MR- toata simpatia si stima mea, pentru femeia MR-mai exista si revistele pentru barbati , tot spunea ca sunt si alte placeri , pentru realizatoarea tv MR -rusine pentru modul in care se da in spectacol iar pentru fosta/viitoarea multipla sotie MR- ia-ti "elan" si mai incearca odata!

+Quote Post
Vizitator_TNT.
mesaj Mar 18 2009, 11:58 AM
Mesaj #38

Guests

Mihaela se poate muta saraca impreuna cu invitatii de la "Prostimea in familie " , adica toti manelistii si VIP-urile de cacao dambovitene , in garsionera OTV impreuna cu Magda , Elodia , Nikita , clarvazatorii si sex-simboulurile de trotuar si pot trai impreuna fericiti pina la adinci batrinete ! Isi pot face emisiuni si viziona in circuit inchis intre WC -hol- si casa liftului !

+Quote Post
Vizitator_Mihai Vladeanu.
mesaj Mar 18 2009, 04:19 PM
Mesaj #39

Guests

De ce sa strangem bani cand afisul cu FUMATUL care nu este singura placere, daca este pus in aplicare, poate aduce bani buni si curati. As cotiza si eu, numai sa ma pot lasa de fumat. Cred ca-i cel mai bun mod de-a-i construi M9ihaelei o casa, asa cum romanii din roma antica au pavat Via Apia cu contributia femeilor care ii dezvatau de cele rele pe romani si le aratau si alte placeri decat fumatul (chit ca pe atunci nu se fuma in Europa).

+Quote Post
Vizitator_tzaranu anofel.
mesaj Mar 18 2009, 04:33 PM
Mesaj #40

Guests

apoi dragii mei io nu prea am bani ca-s de pe la tzara
da' daca trebe oi ajuta-o la aratu' ogorului
ea numa sa traga plugu in locu vacii c-apoi de coarne tzin io

+Quote Post
Vizitator_rox22cri.
mesaj Mar 18 2009, 08:16 PM
Mesaj #41

Guests

Parca se spunea ca a avut afaceri anul trecut de 1 mil E si anul acesta plange pe la televizor ca nu are unde sta.Si mai plange si ala mic(Dani-Danut cel mic)in fiecare dimineata de grija ei de ti se rupe inima nu alta cand auzi cat de oropsita este "gaina batrana".Mai nou a transformat o emisiune de duminica,dedicata familiei(care familie si a cui?)intr-o emisiune de intrajutorare a sotiei de milionar,saraca,oropsita,haituita,mama eroina,etc.Mai dureaza mult acest circ?
Cat despre afisul acela cu ea in chiloti(trebuie sa recunosc ca arata super)stiam ca a fost o campanie din care sotul ei si-a luat o gramada de bani de la stat pentru o campanie fara sorti de izbanda.Cati dintre voi,fumatorilor,uitandu-va la acele mesaje v-ati si lasat de fumat?A fost un fel de a baga niste bani in niste buzunare. unsure.gif

+Quote Post
Observatore
mesaj Mar 18 2009, 09:21 PM
Mesaj #42

Nou venit
*

Grup: Membri
Postari: 3
Inscris: 13-November 08
Utilizatorul numarul: 4 720

[quote name='FLorin' date='Mar 16 2009, 07:09 AM' post='26919']
Situatia locativa a Mihaelei Radulescu a ajuns o problema nationala si nu e om care sa nu se gandeasca zi si noapte la suferinta vedetei. Dar toata lumea vorbeste si nimeni nu face nimic.

Da.
Mai intii trebuie intrunit CSAT-ul.
Restul dupa.

+Quote Post
Vizitator_vader.
mesaj Mar 19 2009, 07:32 AM
Mesaj #43

Guests

Doua pagini despre deseul ala genetic. MR isi primeste ceea ce a cautat! Asta a vrut de cand era coafeza, asta a cauta cand era sefa de sub birou a lui Dan Iosif si asa mai departe. Bietul copil ce o sa mai citeasca despre masa !
Pana una alta uitati-va la Duminica in familie ca sa-i faceti rating sa primeasca banii de salar de la Felix. laugh.gif

+Quote Post
Vizitator_unu.
mesaj Mar 21 2009, 07:51 PM
Mesaj #44

Guests

Sa isi faca imprumut la banca si sa isi ia o garsoniera confort 3 pt inceput sau nu se injoseste la o garsoniera?Ce a facut asta pt romani si Romania?sau pt mine, sa donez ?

+Quote Post
Vizitator_vizitator de noapte.
mesaj Mar 21 2009, 10:30 PM
Mesaj #45

Guests

Eu cred ca domnul Elan a refuzat sa ii mai raspunda la telefon si sa stea de vorba cu dumneaei,in conditiile in care desi copilul i-a fost incredintat mamei ,tatal tine mortis ca acesta sa locuiasca cu el.
Este o situatie fara precedent,si ca orice situatie anormala a generat alte situatii anormale.
Neraspunzandu-i la telefon si neacceptand sa discute cu doamna Mihaela,la mijloc fiind si copilul,femeia,fiind mai fragila din punct de vedere psihic ,a cedat nervos si a inceput sa il asalteze cu mesaje pe telefon ca macar sa ii spuna ce are de spus.
Este usor pentru un barbat sa distruga psihic o femeie si el sa arate echilibrat si nevinovat.Mi se pare cea mai josnica metoda.
In plus,nu cred ac o femeie desteapta si rafinata ca doamna Mihaela ar fi ajuns sa se consoleze cu un baiat ca domnul Otil(nu ma refer la calitatile si defectele dumnealui,nu ii urmaresc emisiunea,ci la varsta si alura) daca nu era prabusita psihic.

+Quote Post
emman01
mesaj Mar 22 2009, 09:12 AM
Mesaj #46

Nou venit
*

Postari: 1
Inscris: 23-May 08
Utilizatorul numarul: 488

si eu tot banca de sperma cautam. inseamna ca am fost indrumati gresit. sau poate ca nu smile.gif

+Quote Post
Vizitator_Cosmin Tanase.
mesaj Mar 20 2010, 09:24 PM
Mesaj #47

Guests

Mai eu cred ca voi nu o cunoasteti pe sexy braileanca Sexy Braileanca , ba nu am glumit smile.gif

+Quote Post
kjh
mesaj Mar 21 2010, 10:59 AM
Mesaj #48

Membru veteran

Postari: 282
Inscris: 6-August 09
De la: undeva in Romania
Utilizatorul numarul: 10 366

biggrin.gif Ca sa fie surpriza , surpriza eu miine deschid un cont pe numele ...meu . Voi il alimentati iar cind suma va fi suficienta ii cumparam tot ce-i treb'e . laugh.gif laugh.gif laugh.gif rolleyes.gif

--------------------

.......

+Quote Post
Vizitator_eva.
mesaj Aug 4 2010, 08:19 PM
Mesaj #49

Guests

Doriti sa cunoasteti sexi brailence, Nikite,Naomi si alte specimene ?Intrati pe Yuppy.ro ,o gradina zoologica populata de creaturi gen GOKU si PICARD cu iq sub nivelul marii negre laugh.gif

+Quote Post
mifty
mesaj Oct 7 2010, 10:04 AM
Mesaj #50

Membru veteran

Postari: 1 016
Inscris: 3-October 10
De la: Constanţa
Utilizatorul numarul: 23 978

Citeaza (vizitator de noapte @ Mar 21 2009, 10:30 PM) *
Eu cred ca domnul Elan a refuzat sa ii mai raspunda la telefon si sa stea de vorba cu dumneaei,in conditiile in care desi copilul i-a fost incredintat mamei ,tatal tine mortis ca acesta sa locuiasca cu el.
Este o situatie fara precedent,si ca orice situatie anormala a generat alte situatii anormale.
Neraspunzandu-i la telefon si neacceptand sa discute cu doamna Mihaela,la mijloc fiind si copilul,femeia,fiind mai fragila din punct de vedere psihic ,a cedat nervos si a inceput sa il asalteze cu mesaje pe telefon ca macar sa ii spuna ce are de spus.
Este usor pentru un barbat sa distruga psihic o femeie si el sa arate echilibrat si nevinovat.Mi se pare cea mai josnica metoda.
In plus,nu cred ac o femeie desteapta si rafinata ca doamna Mihaela ar fi ajuns sa se consoleze cu un baiat ca domnul Otil(nu ma refer la calitatile si defectele dumnealui,nu ii urmaresc emisiunea,ci la varsta si alura) daca nu era prabusita psihic.

hmmm... sigur nu eşti vizitatoare de noapte, vizitatorule??? rolleyes.gif

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Jul 28 2017, 11:22 PM
Mesaj #51

Guests

Yo donez parul meu pubian pentru d-ra M. Radulesco . Cu conditia sa-si faca transplant la mustaxa . wink.gif

+Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 Utilizatori care citesc acest topic (1 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 12th November 2019 - 06:45 AM