IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

2 Pagini V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Doneaza cat te lasa inima pentru Mihaela Radulescu
Vizitator_FLorin.
mesaj Mar 16 2009, 07:09 AM
Mesaj #1

Guests

Situatia locativa a Mihaelei Radulescu a ajuns o problema nationala si nu e om care sa nu se gandeasca zi si noapte la suferinta vedetei. Dar toata lumea vorbeste si nimeni nu face nimic.

Daca am pune toti mana de la mana, am putea strange 2 000 000 de euro pentru ca Mihaela Radulescu sa-si cumpere o casa. Nu e greu.
Stiu ca e criza, dar trebuie sa aratam solidaritate intre noi romanii. Daca fiecare am depune 100 de euro intr-un cont special, n-ar fi nevoie decat de 20 000 de romani inimosi.

Am putea face si o petitie pe care sa o adresam Guvernului Romaniei pentru a crea un fond special pentru Mihaela Radulescu, la prima rectificare bugetara. Sau, pentru a urgenta procedurile, Guvernul ar putea sa prevada in acordul cu FMI, o clauza speciala. Ministrul Berceanu ar putea si el sa impuna un act aditional in contractul cu Bechtel, astfel incat sa scurteze autostrada Transilvania cu 200 de metri, iar cu banii rezultati sa construiasca o locuinta Mihaelei. (Ar fi bine ca autostrada sa inceapa cu acesti 200 de metri neasfaltati si ei sa nu fie plasati pe la mijloc sau poate chiar spre terminarea autostrazii, astfel incat banii sa fie livrati imediat de Bechtel beneficiarei.)

De asemenea, propun instituirea unui festival "Mihaela Radulescu" in care cei mai renumiti cantareti din tara, valori precum Guta, Salam, Vijelie sa compuna melodii care sa descrie situatia tragica prin care trece aceasta femeie oropsita. E stiut ca muzica este un limbaj universal, asa ca si cei ce nu stiu sa citeasca vor putea sa fie sensibilizati pentru a intelege dificila situatie creata de Elan care si-a izgonit la betie nevasta, lasand-o practic, ca sa zic asa, in fundul gol, iertati-mi expresia.

Ganditi-va ca oricare dintre noi poate trece prin astfel de momente in viata. Si tu te poti trezi intr-o zi sa bagi mana in buzunar si sa nu gaseti nici macar un milion de euro. Viata poate fi cruda uneori.
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_Gigel.
mesaj Mar 16 2009, 07:37 AM
Mesaj #2

Guests

Citeaza (FLorin @ Mar 16 2009, 07:09 AM) *
Situatia locativa a Mihaelei Radulescu a ajuns o problema nationala si nu e om care sa nu se gandeasca zi si noapte la suferinta vedetei. Dar toata lumea vorbeste si nimeni nu face nimic.

Nu e vorba numai de situatia locativa. Trebuie sa facem si o petitie prin care sa cerem sa se publice zilnic informatii despre Mihaela, cu poze mari cat blocul, in toate orasele si satele din Romania.

+Quote Post
Vizitator_Ms G.
mesaj Mar 16 2009, 08:51 AM
Mesaj #3

Guests

Nu cred ca romanii sunt atat de solidari. Eu propun instituirea unei taxe sau unei accize care sa poarte numele Mihaela Radulescu. Nu m-am hotarat inca pe ce. Pe tigari, pe drumuri (fiindca MR a ajuns pe drumuri)?

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Mar 16 2009, 08:54 AM
Mesaj #4

Guests

totusi trebuie sa ne gandim la o scara globala deoarece situatia este grava. De ex somalezii si nord koreenii poate ar fi dispusi sa doneze cate un banut doi, sa nu mai manance 2-3 zile insa asa sigur vom putea face ceva de calitate pt mihaela. Este un sacrificiu ce trebuie facut!

+Quote Post
Vizitator_Cristi.
mesaj Mar 16 2009, 09:03 AM
Mesaj #5

Guests

... ma scuzati. Cred ca am gresit: aici nu e banca de sperma, nu?

+Quote Post
Vizitator_pufulet.
mesaj Mar 16 2009, 09:17 AM
Mesaj #6

Guests

Ha, ha, e buna ideea

Reclama la Bechtel: Mihaela Radulescu pe drumuri!

+Quote Post
Vizitator_marius.
mesaj Mar 16 2009, 09:20 AM
Mesaj #7

Guests

Nu, ati gresit adresa, nu este banca de sperma.

Si din pacate nu puteti sa ne ajutati in demersul nostru. Mihaela are parte din plin din ceea ce donati, dar din alte surse.
Poate totusi gasiti 100 de euro...

+Quote Post
Vizitator_miki.
mesaj Mar 16 2009, 09:26 AM
Mesaj #8

Guests

biggrin.gif
sa inteleg ca e handicapata sau bolnava de vreo boala incurabila ce nu poate fi tratata in romanica?
s-au ascuns toti barbatii de ea ?!?!?! vrea in strainatate sa se trateze ?

+Quote Post
Vizitator_bau bau.
mesaj Mar 16 2009, 09:33 AM
Mesaj #9

Guests

eu ii donez o duzina de flegme intre oki

+Quote Post
Vizitator_Cristi.
mesaj Mar 16 2009, 09:36 AM
Mesaj #10

Guests

Va multumesc pentru informatii. Acum ca stiu cu ce se ocupa societatea dumneavoastra de binefacere trebuie sa precizez ca ceea ce faceti e discriminare. Propun in aceeasi idee cu care ati inceput, o strangere de fonduri pentru toate vedetele dupa cum urmeaza (cateva exemple):
- 50 Eur/ persoana pentru campania Elenei Basescu la europarlamentare (inca mai astept dovada unui interviu in presa ca merita sa-mi bat joc de fetita asta)
- 20Eur/ persoana pentru Monica Columbeanu pentru ca am auzit ca s-a saturat de Romania
- 10 Eur/ persoana pentru Dan Otil sa cumpere cerneala pentru blugi ca sa-si poata vopsi din nou "maiestria"
Ba inca, mai mult decat atat: propun cumpararea unui avion, a unui teren si a unei vile in Somalia pentru a-i ajuta pe acesti oameni atat de napastuiti. Avionul va fi cumparat doar pentru un singur drum Romania Somalia. Odata ajuns la destinatie, vedetele il vor dona din marinimia lor caracteristica autoritatilor locale.
Dupa 6 luni de trai imbelsugat in tara amintita le vom lua un interviu sa vedem daca au inteles ceva din viata asta si daca si-au gasit un scop, cat de mic, pentru a trai in continuare.

+Quote Post
Vizitator_Pufulet.
mesaj Mar 16 2009, 09:40 AM
Mesaj #11

Guests

Intrebare: Cum o sa prinda Mihaela casa?
Raspuns: Din elan.

Copyright 2009 Pufulet

+Quote Post
Vizitator_gigel de la coltul strazii.
mesaj Mar 16 2009, 11:05 AM
Mesaj #12

Guests

Sunt curios cand vom avea petitii pentru Sexy braileanca, Nikita, Piedone si alte caricaturi umane

+Quote Post
Vizitator_marmotu.
mesaj Mar 16 2009, 01:08 PM
Mesaj #13

Guests

intradevar.

noi, opinia publica, trebuie sa luam atitudine si sa ocrotim acest simbol al feminitatii si maternitatii care este scumpa noastra mihaela. ea trebuie sa dainuie in inimile noastre. mi-e teama ca cumplitul chin prin care trece acum insasi mihaela o va face sa dispara precum un vis frumos dimineata. nu putem sta cu mainile in san!

de aceea, propun ca noi, forumistii jegosi si onanisti care nu fac parte din selecta audienta pe care mihaela si-a creat-o peste ani, sa facem primul pas. sa-i demonstram ca si noi suntem oameni. ca ne gandim si simpatizam cu crunta ei suferinta.

asadar, pe langa donatiile in bani care sunt dpdv moral obligatorii, propun sa-i aducem de pe acasa haine, mancare, tigari, lumanari, dezinfectant de WC-uri, staniol, cabluri de inalta tensiune, arpagic, clorofila, prezervative si cam tot ce trebuie la casa omului.

ca doar nu i-om da numai casa, nu?

+Quote Post
Vizitator_teo.
mesaj Mar 16 2009, 01:19 PM
Mesaj #14

Guests

Citeaza (gigel de la coltul strazii @ Mar 16 2009, 11:05 AM) *
Sunt curios cand vom avea petitii pentru Sexy braileanca, Nikita, Piedone si alte caricaturi umane

Ce-ai mai cu sexy braileanca. Si mai ales cu piedone?
Cu Nikita sunt de acord.

+Quote Post
Vizitator_Esop Carpatin.
mesaj Mar 16 2009, 02:38 PM
Mesaj #15

Guests

Citeaza (Ms G @ Mar 16 2009, 08:51 AM) *
Nu cred ca romanii sunt atat de solidari. Eu propun instituirea unei taxe sau unei accize care sa poarte numele Mihaela Radulescu. Nu m-am hotarat inca pe ce. Pe tigari, pe drumuri (fiindca MR a ajuns pe drumuri)?

Esti in eroare MARE frate! La Mikaela Tiganu Radulesu Banica Iosif (fara numar!!!) merge o singur aTAXA cea de facut TRORUARU!
Deci TAXA PE TROTUAR!
Hai, avem Bahtalo Mihaelooo!

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Mar 16 2009, 07:13 PM
Mesaj #16

Guests

blink.gif

+Quote Post
Vizitator_ginel.
mesaj Mar 16 2009, 09:29 PM
Mesaj #17

Guests

Bai baieti. Mai moale cu judecatile de valoare. Ca nici voi nu sunteti usa de biserica.

+Quote Post
Vizitator_jinel.
mesaj Mar 16 2009, 11:45 PM
Mesaj #18

Guests

Citeaza (ginel @ Mar 16 2009, 09:29 PM) *
Bai baieti. Mai moale cu judecatile de valoare. Ca nici voi nu sunteti usa de biserica.

Mah ginel, eu nu cred ca tu stii ce sunt alea judecati, iar judecati de valoare...

Fraza de mai sus e o judecata sau nu? Hai ca ai zici ca ai facut liceul? Se invata la Logica, in clasa a noua.

+Quote Post
Vizitator_aela.
mesaj Mar 17 2009, 05:23 AM
Mesaj #19

Guests

Daca am pune toti mana de la mana, am putea strange 2 000 000 de euro pentru ca Mihaela Radulescu sa-si cumpere o casa. Nu e greu.
Stiu ca e criza, dar trebuie sa aratam solidaritate intre noi romanii. Daca fiecare am depune 100 de euro intr-un cont special, n-ar fi nevoie decat de 20 000 de romani inimosi.

Am putea face si o petitie pe care sa o adresam Guvernului Romaniei pentru a crea un fond special pentru Mihaela Radulescu, la prima rectificare bugetara. Sau, pentru a urgenta procedurile, Guvernul ar putea sa prevada in acordul cu FMI, o clauza speciala. Ministrul Berceanu ar putea si el sa impuna un act aditional in contractul cu Bechtel, astfel incat sa scurteze autostrada Transilvania cu 200 de metri, iar cu banii rezultati sa construiasca o locuinta Mihaelei. (Ar fi bine ca autostrada sa inceapa cu acesti 200 de metri neasfaltati si ei sa nu fie plasati pe la mijloc sau poate chiar spre terminarea autostrazii, astfel incat banii sa fie livrati imediat de Bechtel beneficiarei.)

De asemenea, propun instituirea unui festival "Mihaela Radulescu" in care cei mai renumiti cantareti din tara, valori precum Guta, Salam, Vijelie sa compuna melodii care sa descrie situatia tragica prin care trece aceasta femeie oropsita. E stiut ca muzica este un limbaj universal, asa ca si cei ce nu stiu sa citeasca vor putea sa fie sensibilizati pentru a intelege dificila situatie creata de Elan care si-a izgonit la betie nevasta, lasand-o practic, ca sa zic asa, in fundul gol, iertati-mi expresia.

Ganditi-va ca oricare dintre noi poate trece prin astfel de momente in viata. Si tu te poti trezi intr-o zi sa bagi mana in buzunar si sa nu gaseti nici macar un milion de euro. Viata poate fi cruda uneori.

eu sper ca tu chiar esti un florin, si nu o/// proasta si invidioasa. pt ca daca esti un barbat, ma voi gandi ori ca viata ta e indeajuns de trista, incat sa ai justificarea ca ii dedici raduleascai atata energie, ori ca faci parte din aia care au parte numai de rebuturi in materie de femei...ori te-a pus acreva sa scrii aici, tu fiind un vajnic purtator de legitimatie de la libertatea.

ce nu o suportam pe raduleasca inainte, ce mult imi place acum. toti distrusii sar sa o comenteze. eu pun pariu ca ea nu are nevoie de milionul tau de euro din cheta, si ca o sa isi ia casa mai repede decat iti schimbi tu sosetele (ceea ce, INDICIU, trebuie facut foarte des, da?)

faptul ca individul ala plateste articole si jeguri sa o atace, nu afce decat sa starneasca simpatie. bravo ei ca l-a parasit, bravo ei ca si-a gasit un om sa fie alaturi de ea, bravo ei ca are unul cu un fizic ok, decat un porc gras tipic dambovitean. si bravo ei ca are curaj sa plece de langa un milionar. putin imi pasa cine a gresit, ca nu exista reteta sfanta a relatiilor, putin imi pasa ca a incercat sa se impace cu el (femeile fac multe pt o relatie sau pt copii, chiar daca sunt vedete)..si personal, sper sa il poata lasa pe gunoiul ala in fundul gol...desi ma indoiesc ca are cum, probabil ca individul deja si-a mutat tot ce are pe numele altcuiva.

in rest...sa comenteze prostii, ca e liber...traiasca jegul numit libertatea, zero tv, si valorile promovate de ei. noroc ca prostia nu doare, ca tu te-ai tavali pe jos in chinuri....vezi, de aia e rea democratia asta..ca se transforma toti ratatii in bloggeri si forumisti.

+Quote Post
Vizitator_MihaelaR.
mesaj Mar 17 2009, 05:29 AM
Mesaj #20

Guests

Sunt Mihaela Radulescu si va multumesc din tot sufletul pentru ajutorul care vreti sa mi-l dati. Cine spune ca romanii nu sunt solidari!

+Quote Post
Vizitator_marean.
mesaj Mar 17 2009, 05:42 AM
Mesaj #21

Guests

Citeaza (aela @ Mar 17 2009, 05:23 AM) *
eu sper ca tu chiar esti un florin, si nu o /// proasta si invidioasa. pt ca daca esti un barbat, ma voi gandi ori ca viata ta e indeajuns de trista, incat sa ai justificarea ca ii dedici raduleascai atata energie, ori ca faci parte din aia care au parte numai de rebuturi in materie de femei...ori te-a pus acreva sa scrii aici, tu fiind un vajnic purtator de legitimatie de la libertatea.

ce nu o suportam pe raduleasca inainte, ce mult imi place acum. toti distrusii sar sa o comenteze. eu pun pariu ca ea nu are nevoie de milionul tau de euro din cheta, si ca o sa isi ia casa mai repede decat iti schimbi tu sosetele (ceea ce, INDICIU, trebuie facut foarte des, da?)

faptul ca individul ala plateste articole si jeguri sa o atace, nu afce decat sa starneasca simpatie. bravo ei ca l-a parasit, bravo ei ca si-a gasit un om sa fie alaturi de ea, bravo ei ca are unul cu un fizic ok, decat un porc gras tipic dambovitean. si bravo ei ca are curaj sa plece de langa un milionar. putin imi pasa cine a gresit, ca nu exista reteta sfanta a relatiilor, putin imi pasa ca a incercat sa se impace cu el (femeile fac multe pt o relatie sau pt copii, chiar daca sunt vedete)..si personal, sper sa il poata lasa pe gunoiul ala in fundul gol...desi ma indoiesc ca are cum, probabil ca individul deja si-a mutat tot ce are pe numele altcuiva.

in rest...sa comenteze prostii, ca e liber...traiasca jegul numit libertatea, zero tv, si valorile promovate de ei. noroc ca prostia nu doare, ca tu te-ai tavali pe jos in chinuri....vezi, de aia e rea democratia asta..ca se transforma toti ratatii in bloggeri si forumisti.

ce neteda la creier esti fata!!! laugh.gif

+Quote Post
Vizitator_Mihalut R.
mesaj Mar 17 2009, 09:49 AM
Mesaj #22

Guests

Florine,cred ca ai cam sarit peste FMI 2 000 000 EURO ii poti imprumuta de acolo.Tu chiar crezi ca Mihaela Radulescu a ramas asa saraca sa nu-si mai poata permite macar sa plateasca un minim de chirie la un apartament ????????? Te-ai trezit tu mare binefacator al vedetelor.........sunt inca oameni care muncesc pe 100 euro pe luna si n-au nevoie de ajutor,se descurca.Tu sa-ti duci grija tie nu lui Raduleasca care castiga 2000 euro pe luna poate si mai mult.Se vede ca ai gandit ca un jeg democratic sau ca un sarlatan care vrea sa-nsele lumea de bani.Esti prea prost pentru secolul asta ....mai asteapta.

+Quote Post
Vizitator_Alinutza.
mesaj Mar 17 2009, 10:17 AM
Mesaj #23

Guests

Citeaza (Mihalut R @ Mar 17 2009, 09:49 AM) *
Florine,cred ca ai cam sarit peste FMI 2 000 000 EURO ii poti imprumuta de acolo.Tu chiar crezi ca Mihaela Radulescu a ramas asa saraca sa nu-si mai poata permite macar sa plateasca un minim de chirie la un apartament ????????? Te-ai trezit tu mare binefacator al vedetelor.........sunt inca oameni care muncesc pe 100 euro pe luna si n-au nevoie de ajutor,se descurca.Tu sa-ti duci grija tie nu lui Raduleasca care castiga 2000 euro pe luna poate si mai mult.Se vede ca ai gandit ca un jeg democratic sau ca un sarlatan care vrea sa-nsele lumea de bani.Esti prea prost pentru secolul asta ....mai asteapta.

Ha, ha, ha... buna. Mare-i gradina Ta!

+Quote Post
Vizitator_lst.
mesaj Mar 17 2009, 10:24 AM
Mesaj #24

Guests

Citeaza (aela @ Mar 17 2009, 05:23 AM) *
eu sper ca tu chiar esti un florin, si nu o /// proasta si invidioasa. pt ca daca esti un barbat, ma voi gandi ori ca viata ta e indeajuns de trista, incat sa ai justificarea ca ii dedici raduleascai atata energie, ori ca faci parte din aia care au parte numai de rebuturi in materie de femei...ori te-a pus acreva sa scrii aici, tu fiind un vajnic purtator de legitimatie de la libertatea.
...

Bine spus dar gresit din punct de vedere gramatical: nu este corect "vezi, de aia e rea democratia asta..ca se transforma toti ratatii in bloggeri si forumisti." Corect, cu referire directa la tine este: "... se transforma TOATE RATATELE..."
Cu scuze pentru ceilalti cititori: violenta limbajului mi-a fost declansata de modul ei de exprimare.
Te mai citez o data, ca sa spun ca tu esti o "pi*da proasta si invidioasa". Poate ca inca nu ti-ai tras un milionar, ca sa-ti dispara eticheta de invidioasa...
Nu intru in polemica cu tine; nu esti o fiinta cu care sa se poata discuta. Incerc doar sa arat ce este cu adevarat esential in comportamentul MR si de ce cred ca-si va pierde copilul. BTW: pentru tine, care rezumi totul "la unu' cu un fizic ok": n-ai inteles, scandalul de acum pregateste incredintarea copilului. Asta-i miza, ca MR n-o sa deschida gura despre partaj, ca sa nu ramana si fara ce are.

Poate nu ai realizat ipocrizia: pentru prima data Mihaela Radulescu vorbeste de fiul ei.
Nu tin minte ca atunci cand se dadea in barci cu Dani Otzel prin Olanda, Franta, Austria sa fi fost cu Ayan.

Cand a declansat scandalul in media, MR a fost la domiciliul fostului sot sa ia copilul desi chipurile copilul ii fusese incredintat. Oare se mutase la Dani Otzel cu Ayan cu tot iar copilul fusese in vizita la tata?

In ultimii ani MR a pozat in femeia de succes. Nu intereseaza daca este sau nu. A fost filmata/fotografiata in toate ipostazele, mai putin una singura: cea de mama, alaturi de copil. Femeia de succes va fi premiata de "Capital". Copilul, insa, va fi incredintat celui mai merituos dintre parinti. Adica lui.

Ca sa-mi fie clar punctul de vedere: nu ma intereseaza ce a facut si nici ce face!
Nu are importanta daca merita (si nici daca o sa primeasca) ceva din averea lui Elan Schwartzenberg.
Important este ca nu merita si nu-i va fi incredintat copilul. Judecatorul il va incredinta pe Ayan lui Elan Schwartzenberg, ea optand deja pentru celalat copil, Dani Otzel.

In final nu pot nici macar spune "Dumnezeu sa-i dea ce merita" pentru ca situatia-i ambigua. Care Dumnezeu? Ala vechiu, de care s-a lepadat, sau ala mai nou?

Florine, nu, nu este cazul sa faci aceasta cheta. MR s-a mutat la "Pullman Bucharest" (ex-Sofitel). So...

PS: Florine, ti-am inteles punctul de vedere si mi-a placut. De asemenea mi-a placut buna dispozitie si umorul cu care ceilati au dezvoltat ideia. Imi pare ca am iesit din nota generala dar n-am putut rezista. Ma intreb daca, in calitate de initiator nu ar trebui sa ai si drepturi de moderator, pentru a taia accesul tuturor neavenitilor.

+Quote Post
Vizitator_lst.
mesaj Mar 17 2009, 10:31 AM
Mesaj #25

Guests

<etc>

O propunere: dupa ce se aduna banii, prietena Andreea Marin sa fie cea care-i ofera sprijinul, intr-o emisiune extraordinara "Surprize, surprize".
Mama... ce de zane, ce de vedete, ce voie buna, ce antren, ce de lacrimi pe gospodine...

+Quote Post
Vizitator_eu.
mesaj Mar 17 2009, 10:33 AM
Mesaj #26

Guests

Citeaza (lst @ Mar 17 2009, 10:24 AM) *
In ultimii ani MR a pozat in femeia de succes. Nu intereseaza daca este sau nu. A fost filmata/fotografiata in toate ipostazele, mai putin una singura: cea de mama, alaturi de copil.

Sigur? Eu am vazut-o filmata plimbandu-se cu copilul. E drept ca se vedea clar ca nu chemase personal cameramanul....
Citeaza (lst @ Mar 17 2009, 10:24 AM) *
Ca sa-mi fie clar punctul de vedere: nu ma intereseaza ce a facut si nici ce face!
Nu are importanta daca merita (si nici daca o sa primeasca) ceva din averea lui Elan Schwartzenberg.
Important este ca nu merita si nu-i va fi incredintat copilul. Judecatorul il va incredinta pe Ayan lui Elan Schwartzenberg, ea optand deja pentru celalat copil, Dani Otzel.

Ca un copil sa ii fie incredintat tatalui acesta trebuie sa demonstreze ca mama reprezinta un pericol pentru copil. Nu cred ca e cazul ei.

+Quote Post
Vizitator_drushk.
mesaj Mar 17 2009, 10:59 AM
Mesaj #27

Guests

Tot respectul pentru Mihaela. A avut curajul sa se departa de un bogatas iar acum, din nefericire, plateste consecintele. Cine sunteti voi sa judecati o persoana? Sunteti mai buni ca ea? Macar aveti curajul ei, de a spune "NU!" si celor mai infuente persoane? ... parerea mea ca nu...
Toata media este in capul Mihaelei, toate reportajele platite si ziarele finantate de catre fostul ei sot...
Mie atat de scarba de voi, cei care va grabiti sa judecati, sau voi care sunteti platiti sa judecati...

Mihaela, tine-o tot asa! Nu te da batuta!

+Quote Post
Vizitator_Alexia.
mesaj Mar 17 2009, 11:33 AM
Mesaj #28

Guests

Citeaza (drushk @ Mar 17 2009, 10:59 AM) *
Tot respectul pentru Mihaela. A avut curajul sa se departa de un bogatas iar acum, din nefericire, plateste consecintele. Cine sunteti voi sa judecati o persoana? Sunteti mai buni ca ea? Macar aveti curajul ei, de a spune "NU!" si celor mai infuente persoane? ... parerea mea ca nu...
Toata media este in capul Mihaelei, toate reportajele platite si ziarele finantate de catre fostul ei sot...
Mie atat de scarba de voi, cei care va grabiti sa judecati, sau voi care sunteti platiti sa judecati...

Constat ca madam MR e idolul tuturor divortatelor/never maritatelor de varts a doua, al frustratelor ratate in casnicie si neglijate de barbat, al gospodinelor cu shortz patat de grasime si care viseaza la milionari mestecand duminica la pranz in oala de tocana ieftina aburinda!!! laugh.gif laugh.gif Tu din care categorie faci parte?

+Quote Post
Vizitator_Indiferent cine.
mesaj Mar 17 2009, 12:18 PM
Mesaj #29

Guests

Totul ar fi mult mai simplu daca nimeni nu s-ar mai interesa de ea si de alte "vedete". Nu reusesc sa inteleg de ce lumea trebuie sa stie tot ce se intampla in viata persoanelor publice. Daca toti ar ignora aceste aspecte legate de viata lor privata nici ei n-ar mai incerca sa fie tot timpul pe prima pagina. Nu-i iau apararea Mihaelei, nu ma intereseaza ce face si cu cine, dar cred ca ar trebui sa nu le mai acordam atata atentie. Nu-i inteleg pe cei care nu pot dormi noaptea daca nu stiu cine cu cine s-a mai intalnit, pupat, despartit, certat, etc. Din pacate societatea nostra a ajuns o avida consumatoare de telenovele si evenimente mondene de prost-gust. Poate ca ar fi timpul sa incercam sa ne gasim alte preocupari mai interesante

+Quote Post
Vizitator_tudor max.
mesaj Mar 17 2009, 01:10 PM
Mesaj #30

Guests

Citeaza (drushk @ Mar 17 2009, 10:59 AM) *

Da"tu ce te aprinzi asa tati ce tu esti platit sa o aperi? Daca nai nu suntem platiti sa o judecam daca ti-e asa draga ia-o la tine acasa sau poate ii cumperi tu o casa ca ea e saraca"""SARACA.....""

+Quote Post

2 Pagini V   1 2 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 Utilizatori care citesc acest topic (2 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 21st October 2019 - 08:40 AM