IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

15 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Offtopice, ghici care era subiectul
Vizitator_gogu.
mesaj Jan 4 2012, 08:11 PM
Mesaj #61

Guests

Citeaza (hotnewsadmin @ Jan 4 2012, 03:09 PM) *
Pintea , esti liber 3 zile .

Joi, vineri, sambata.
Duminica se pune sau e libera prin lege? biggrin.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_piratul.
mesaj Jan 4 2012, 09:22 PM
Mesaj #62

Guests

adminul e ca portocala (il deranjeaza posturi pro DD) si probabil are o slabiciune pt zgabearta..altfel nu imi explic bannu' pt pintea!

Citeaza (Zgabeartza Iftode @ Jan 4 2012, 02:40 PM) *
Trebuia sa specifici, megamind-ule, unde anume vrei ca noi astilalti, fraierii ce nu ne comparam cu luminatia ta, sa ne oprim cu ganditu' in asa fel incat sa nu care cumva sa-ti ciobim teoriile abstracto-schizofrenice...
Si ia mai citeste odata ce ai scris: sunt oameni care nu au venituri dar au proprietati? Ma indoiesc profund de atare situatie dar ma rog cum nu ma ridic la nivelul de inteligenta al domniei tale o las asa ...

PS. Incearca, megamind-ule, sa nu mai jignesti pe forum, sunt poate unii dintre noi care ne putem considera jugniti si cine stie cum am putea reactiona, acum ca stim cum te cheama si de unde esti, ilustrule, incomensurabilule, nemaintalnitule...

Vrei sa faci pe intelctualul?ai staif?..esti din orasul lui bucur..pana me'..cap'ist exilat cu mileul pe tv si batausii in biblioteca..
nu am venituri...declaratia 212 este blank...insa in contul paypal am peste 50 000 euro iar masina un seria 7 si casa modesta pe 300 mp.

totul facut pe cap..ingenuos..metodic..optimizare maxima..dantzig m-ar imbratisa

asa ca iftode trage opincile pe cap si asculta la pintea..este unul dintre putinii romani lucizi..vrei sa-l combati? foloseste cortexul..procese cognitive baiatule!..esti bun pe limbic? pai nu vad pic de persuasiune sau lacrima stoarsa...esti nul..get lost!

Citeaza (piratul @ Jan 4 2012, 09:34 PM) *
Vrei sa faci pe intelctualul?ai staif?..esti din orasul lui bucur..pana me'..cap'ist exilat cu mileul pe tv si batausii in biblioteca..
nu am venituri...declaratia 212 este blank...insa in contul paypal am peste 50 000 euro iar masina un seria 7 si casa modesta pe 300 mp.

totul facut pe cap..ingenuos..metodic..optimizare maxima..dantzig m-ar imbratisa

asa ca iftode trage opincile pe cap si asculta la pintea..este unul dintre putinii romani lucizi..vrei sa-l combati? foloseste cortexul..procese cognitive baiatule!..esti bun pe limbic? pai nu vad pic de persuasiune sau lacrima stoarsa...esti nul..get lost!

ce bine le zici piratule biggrin.gif

+Quote Post
hotnewsadmin
mesaj Jan 4 2012, 09:49 PM
Mesaj #63

Administrator

Grup: Root Admin
Postari: 1 241
Inscris: 29-March 08
Utilizatorul numarul: 1

Citeaza (piratul @ Jan 4 2012, 10:22 PM) *
adminul e ca portocala (il deranjeaza posturi pro DD) si probabil are o slabiciune pt zgabearta..altfel nu imi explic bannu' pt pintea!

ce bine le zici piratule biggrin.gif

Daca esti unu' , de ce esti multi ?

+Quote Post
cocostar
mesaj Jan 4 2012, 10:01 PM
Mesaj #64

Nou venit
*

Grup: Membri
Postari: 8
Inscris: 23-December 10
De la: Chisinau
Utilizatorul numarul: 25 145

Citeaza (hotnewsadmin @ Jan 4 2012, 09:49 PM) *
Daca esti unu' , de ce esti multi ?

ai dreptate admin..mi-a fost lene sa fac log in..piratul ori cocostar ..tot una tongue.gif

+Quote Post
hotnewsadmin
mesaj Jan 4 2012, 10:04 PM
Mesaj #65

Administrator

Citeaza (cocostar @ Jan 4 2012, 11:01 PM) *
ai dreptate admin..mi-a fost lene sa fac log in..piratul ori cocostar ..tot una tongue.gif

Inteleg. Apoi pirat l-a aprobat pe cocostar ( adica matale pe tine ). Daca mai aveai un nick, erai probabil trizofrenic, nu?

+Quote Post
cocostar
mesaj Jan 4 2012, 10:11 PM
Mesaj #66

Nou venit
*

Citeaza (hotnewsadmin @ Jan 4 2012, 10:04 PM) *
Inteleg. Apoi pirat l-a aprobat pe cocostar ( adica matale pe tine ). Daca mai aveai un nick, erai probabil trizofrenic, nu?

am destule cunostinte tehnice incat sa realizez ca un root ca tine ar observa ca mai multe nick'uri posteaza de la acelasi IP..insa..te intreb mare admin..in cazul in care am router(adica impart ip'ul routabil intre mai multe ip'uri dintr-un intranet)..iar fratele meu este piratul..iar eu cocostar..iti retragi adjectivele abjecte gratuit impartite ? danke

+Quote Post
hotnewsadmin
mesaj Jan 4 2012, 10:14 PM
Mesaj #67

Administrator

Citeaza (cocostar @ Jan 4 2012, 11:11 PM) *
am destule cunostinte tehnice incat sa realizez ca un root ca tine ar observa ca mai multe nick'uri posteaza de la acelasi IP..insa..te intreb mare admin..in cazul in care am router(adica impart ip'ul routabil intre mai multe ip'uri dintr-un intranet)..iar fratele meu este piratul..iar eu cocostar..iti retragi adjectivele abjecte gratuit impartite ? danke

Am auzit pina acum cu fratele, cu cumnatul, cu matusa, cu sotia .De obicei prefer cea mai simpla explicatie .
PS: cum explici propozitia cu stingu-n dreptu' :

+Quote Post
cocostar
mesaj Jan 4 2012, 10:16 PM
Mesaj #68

Nou venit
*

Citeaza (hotnewsadmin @ Jan 4 2012, 10:14 PM) *
Am auzit cu fratele, cu cumnatul, cu matusa, cu sotia .De obicei prefer cea mai simpla explicatie .

et moi aussi !
alles paletti !

+Quote Post
Zgabeartza Iftod...
mesaj Jan 4 2012, 10:20 PM
Mesaj #69

Membru veteran

Postari: 543
Inscris: 28-February 09
De la: Orasul lui Bucur
Utilizatorul numarul: 6 789

Citeaza (piratul @ Jan 4 2012, 09:22 PM) *

Mda, se vede ce te pricepi mai moldovene!... Si la mine declaratia 212, daca stii ce-i aia, ar fi pe 0 si nu nula, sa nu platesc in avans ceva impozit... Dar e greu tare in Moldova...
Poate ca sunt ceapist exilat, poate ca nu, asta nu ai s-o stii niciodata mai sarma...

La 50.000 in cont la Paypal cu cat te lauzi, ar trebui sa ia ceva "venituri", inca o data, daca stii ce-s alea...
Nu mai dureaza mult si-ti vin si tie de hac astia, nu-ti face griji... Concluzia?: la modul in care te exprimi nu esti decat un cocalar...

Ati reusit, cu foarte putine eforturi, sa va bateti joc si de postul asta, interesant de altfel...

Aceasta postare a fost editata de Zgabeartza Iftode: Jan 4 2012, 10:22 PM

+Quote Post
cocostar
mesaj Jan 4 2012, 10:37 PM
Mesaj #70

Nou venit
*

Citeaza (Zgabeartza Iftode @ Jan 4 2012, 10:20 PM) *
Mda, se vede ce te pricepi mai moldovene!... Si la mine declaratia 212, daca stii ce-i aia, ar fi pe 0 si nu nula, sa nu platesc in avans ceva impozit... Dar e greu tare in Moldova...
Poate ca sunt ceapist exilat, poate ca nu, asta nu ai s-o stii niciodata mai sarma...

La 50.000 in cont la Paypal cu cat te lauzi, ar trebui sa ia ceva "venituri", inca o data, daca stii ce-s alea...
Nu mai dureaza mult si-ti vin si tie de hac astia, nu-ti face griji... Concluzia?: la modul in care te exprimi nu esti decat un cocalar...

Ati reusit, cu foarte putine eforturi, sa va bateti joc si de postul asta, interesant de altfel...

biggrin.gif biggrin.gif
esti distractiv...n-am zis ca este zero sau nula..ci blank (precum conectomul tau)
am respect pentru zero,este numarul care a innebunit minti ilustre(citeste Charles Seife),din acest motiv nu imi permit sa'l folosesc cu larghetea celor neinitiati.

orice problema incepe cu ipoteza..abia apoi urmeaza "Concluzia " ...faptul ca ai pus "?" dupa ea dovedeste covarsitoarea ta nestiinta..te rog lasa ego'ul hranit de mici si retrage-te in ritm de manele in patul baldachin cumparat pe credit !
guten abend!

+Quote Post
Vizitator_cristiwn.
mesaj Jan 5 2012, 02:30 PM
Mesaj #71

Guests

Citeaza (Pintea Haiducul @ Jan 4 2012, 11:14 AM) *
Sigur că am curajul să spun cine sunt: mă numesc Florin Imbrea, sunt profesor de fizică şi locuiesc, într-adevăr, în Deva. Dar nu am Universul la degetul mic, decât poate la modul figurat, şi asta din simplul motiv că am reuşit să creez sui generis o teorie a Marii Unificări. Am discutat despre ea pe topicul dedicat fizicii cuantice, şi am dat acolo inclusiv adresa de site la care o poţi citi. Alte întrebări?

si niste linkuri sa fie mai clar pentru toata lumea :

http://examene.calificativ.ro/examene/rezu...te/page_18.html

Florin Imbrea,Romania, jud. Hunedoara, mun. Deva,comuna Şoimuş, sat Boholt, nr. 61, telefon: 0734 822607

+Quote Post
Vizitator_milud.
mesaj Jan 5 2012, 03:13 PM
Mesaj #72

Guests

Citeaza (hotnewsadmin @ Jan 3 2012, 07:02 PM) *
Cauti usa? Te pot ajuta. Dar replica ta la ce rubrica zici ca s-ar potrivi? Te pomeni ca nimicul e subiect fierbinte.

Ti-e rusine ca te-am dat de gol asa cum esti, de mi-ai sters postarea?

Sa reluam : Tu imi arati mie usa, ba mate cu apa de plumb, zatzul din oala de noapte a iRealitatii, tiritura haitei politice, mucul RMGC-ului sleit pe poarta Cotrocenilor, campionul teniilor IT, cea mai mica dintre dungile la creier, durerea Dimbovitzei si fala Ferentarilor, sobolan de monitor, lindic eviscerat pe tastatura, cascadorul tocatorului de hirtie si cenzuros congenital.

Unde-i usa, ma ? De ce parte a ei esti tu, boulene ?

+Quote Post
Vizitator_milud.
mesaj Jan 5 2012, 03:17 PM
Mesaj #73

Guests

Citeaza (hotnewsadmin @ Jan 3 2012, 07:02 PM) *
Cauti usa? Te pot ajuta. Dar replica ta la ce rubrica zici ca s-ar potrivi? Te pomeni ca nimicul e subiect fierbinte.

Impusca-ti piticul de la server, vezi ca nu se vad toate paginile. ooo-of ! Toata lumea e IT-ist in ziua de azi ...

+Quote Post
Vizitator_milud.
mesaj Jan 5 2012, 04:06 PM
Mesaj #74

Guests

Citeaza (Zgabeartza Iftode @ Jan 4 2012, 10:20 PM) *

Cocalaru' de admin a reusit sa-si bata joc de munca lui insusi ! I s-a sculat lui sa mute postarile si sa le stearga dupa bunuil plac. Cica se citeste mai mult daca citim numai ce ne lasa el si cu m'a-sa !

Crezi ca daca mi-ai banat IP-ul nu mai postez, ba stirpitura ? Stai sa ies din vacanta si vezi tu forum ... Nu ca mi-ar pasa de tine, dar aia care isi inchipuie ca ne pot baga pumnu' in gura merita toti scuipatii de care sintem capabili . Pe el, baieti, ca piticu de la server e prost ... platit !

+Quote Post
Vizitator_just passing by.
mesaj Jan 5 2012, 04:38 PM
Mesaj #75

Guests

Citeaza (milud @ Jan 5 2012, 04:06 PM) *
Cocalaru' de admin a reusit sa-si bata joc de munca lui insusi ! I s-a sculat lui sa mute postarile si sa le stearga dupa bunuil plac. Cica se citeste mai mult daca citim numai ce ne lasa el si cu m'a-sa !

Crezi ca daca mi-ai banat IP-ul nu mai postez, ba stirpitura ? Stai sa ies din vacanta si vezi tu forum ... Nu ca mi-ar pasa de tine, dar aia care isi inchipuie ca ne pot baga pumnu' in gura merita toti scuipatii de care sintem capabili . Pe el, baieti, ca piticu de la server e prost ... platit !

Ai vreo 10 scrieri, toate insultatoare. Esti cu capu', ai vreo frustrare? Ca tine gramezi: n-au nimic de spus dar injura.

+Quote Post
Vizitator_contra.
mesaj Jan 5 2012, 04:49 PM
Mesaj #76

Guests

Citeaza (just passing by @ Jan 5 2012, 04:38 PM) *
Ai vreo 10 scrieri, toate insultatoare. Esti cu capu', ai vreo frustrare? Ca tine gramezi: n-au nimic de spus dar injura.

Hai mah, sa ne arate si noua ce poate "non-stirpitzura" in decalog rolleyes.gif

+Quote Post
Vizitator_rabdare si tutun.
mesaj Jan 5 2012, 07:18 PM
Mesaj #77

Guests

n-am priceput ce vrea dar pare iscusit la insulte.

+Quote Post
Vizitator_milud.
mesaj Jan 6 2012, 11:50 AM
Mesaj #78

Guests

Nu , nene, eu sint pasnic de felul meu si sper ca inca am toaste tiglele pe acoperis. Numai ca ma irita aia care isi inchipuie ca pot sa ne spuna ei ce si cum sa spunem... Stimabilul de fatza, adminul acestui forum, are teoria ca daca sterge el ce i se pare deocheat si muta postarile de la locul lor in aceasta zona " ...se scrie mai putin dar se citeste mai mult ...". Poate se refera la timpul pe care il pierdem ca sa ne gasim postarile, ca de inteles mai mult nu cred ca e cazul daca dintr-o polemica lipsesc replici si apar in alt loc ca nuca-n perete.
Ca el am mai vazut destui si de fiecasre data m-am ratoit la ei - ma rog, poate nu tocmai colocvial - si ca rezultat am fost banat. Faptul ca inca postez aici cred ca se datoreaza doar nepriceperii lui si a piticului de la server. Daca te obosesti sa citesti cele 10 postari "insultatoare" o sa vezi ca eu am avut un demers civilizat pina cind cenzurosul asta s-a apucat sa ma saboteze.
Ma rog, e la el acasa, n-o sa-i fac eu regulile ! Dar pot sa i le stric, nu ? De ce ? Ca sa se invete si el si altii ca e greu sa bagi pumnul in gura ... poate la unul merge, dar intre mai multi sigur gasesti si un rechin...

Asa ca, da ! Am o frustrare ! Jos cu cenzura de orice fel, toate cuvintele sint atit de onorabile pe cit e cel ce le foloseste. Dupa cum vezi nu trebuie sa folosesc cuvinte deocheate ca sa fiu trivial , si invers, poti fi sublim folosind intregul vocabular de mahala. Literatura e plina de astfel de exemple , asa ca numai un prost se apuca sa cenzureze cuvintele. Cit despre "atacul la persoana" , nici eu nu sint de acord cu el dar cine incearca trebuie sa fie pregatit sa i se intoarca in freaza. Iar cine nu rezista n-are decit sa se duca pe forum-ul de la "Mezzo" TV, nu sa se duca cu mucii in batista la admin...

+Quote Post
Vizitator_paradox cu trei butoane.
mesaj Jan 6 2012, 11:57 AM
Mesaj #79

Guests

Citeaza (milud @ Jan 6 2012, 11:50 AM) *
Nu , nene, eu sint pasnic de felul meu si sper ca inca am toaste tiglele pe acoperis. Numai ca ma irita aia care isi inchipuie ca pot sa ne spuna ei ce si cum sa spunem... Stimabilul de fatza, adminul acestui forum, are teoria ca daca sterge el ce i se pare deocheat si muta postarile de la locul lor in aceasta zona " ...se scrie mai putin dar se citeste mai mult ...". Poate se refera la timpul pe care il pierdem ca sa ne gasim postarile, ca de inteles mai mult nu cred ca e cazul daca dintr-o polemica lipsesc replici si apar in alt loc ca nuca-n perete.
Ca el am mai vazut destui si de fiecasre data m-am ratoit la ei - ma rog, poate nu tocmai colocvial - si ca rezultat am fost banat. Faptul ca inca postez aici cred ca se datoreaza doar nepriceperii lui si a piticului de la server. Daca te obosesti sa citesti cele 10 postari "insultatoare" o sa vezi ca eu am avut un demers civilizat pina cind cenzurosul asta s-a apucat sa ma saboteze.
Ma rog, e la el acasa, n-o sa-i fac eu regulile ! Dar pot sa i le stric, nu ? De ce ? Ca sa se invete si el si altii ca e greu sa bagi pumnul in gura ... poate la unul merge, dar intre mai multi sigur gasesti si un rechin...

Asa ca, da ! Am o frustrare ! Jos cu cenzura de orice fel, toate cuvintele sint atit de onorabile pe cit e cel ce le foloseste. Dupa cum vezi nu trebuie sa folosesc cuvinte deocheate ca sa fiu trivial , si invers, poti fi sublim folosind intregul vocabular de mahala. Literatura e plina de astfel de exemple , asa ca numai un prost se apuca sa cenzureze cuvintele. Cit despre "atacul la persoana" , nici eu nu sint de acord cu el dar cine incearca trebuie sa fie pregatit sa i se intoarca in freaza. Iar cine nu rezista n-are decit sa se duca pe forum-ul de la "Mezzo" TV, nu sa se duca cu mucii in batista la admin...

Foarte tareeeee, frateeeee. Yote unu' care spune ca nu poate sa spunaaaaa. Da; ce incerci sa spui, paradoaxe?Ai incercat sa scrii la vreun subiect si ai fost ras cu briciu' al mare? Nuuu, ai venit direct cu smiorku', ca esti victimioara, draguta mioara. Aaa, am vazut subiectul tau cu Gheorghe. Atita ai de spus? Phua, jalnicie, numele tau o sa mi-l ud.

+Quote Post
Vizitator_bibistrocel cocoblazurat.
mesaj Jan 6 2012, 12:08 PM
Mesaj #80

Guests

Ba adminule, ai un geniu neinteles pe forumache si il persercuti? Tu si aialalti? Vai, un asemenea geniuuuu.

+Quote Post
Vizitator_milud.
mesaj Jan 6 2012, 12:09 PM
Mesaj #81

Guests

Citeaza (paradox cu trei butoane @ Jan 6 2012, 11:57 AM) *
Foarte tareeeee, frateeeee. Yote unu' care spune ca nu poate sa spunaaaaa. Da; ce incerci sa spui, paradoaxe?Ai incercat sa scrii la vreun subiect si ai fost ras cu briciu' al mare? Nuuu, ai venit direct cu smiorku', ca esti victimioara, draguta mioara. Aaa, am vazut subiectul tau cu Gheorghe. Atita ai de spus? Phua, jalnicie, numele tau o sa mi-l ud.

Unde le-ai vazut, nene, ca eu nu mi le vad ? Le ascunde admin-ul asta mai ceva ca Fecali.
Facusem si eu o comparatie intre "skill"-urile lu' madam Udrea si ce ne trebuie noua de fapt la Guvern, iar bouleanul le-a mutat la "off-topic". E adevarat ca nu postasem la subiect dar nici sa imi deschid thread nou nu ma lasa. Acum, dupa citeva zile, imi spui ca totusi a iesit ala cu Gheorghe ? Pai, in conditiile astea, cum sa combati, nene, daca postezi ca la Loz-in-Plic, iese sau nu iese ?

Spune , ma admin, ma lasi macar aici la "off-topic" sa postez si sa-mi apara la rind tot ce scriu ? Promit sa fiu cusher si, daca ne impacam, imi cer si scuze ... Eu am destule de facut ca sa nu imi mai trebuiasca si sicanarea ta pe cap.

+Quote Post
Vizitator_paradoxu.
mesaj Jan 6 2012, 12:19 PM
Mesaj #82

Guests

Citeaza (milud @ Jan 6 2012, 12:09 PM) *
Acum, dupa citeva zile, imi spui ca totusi a iesit ala cu Gheorghe ? Pai, in conditiile astea, cum sa combati, nene, daca postezi ca la Loz-in-Plic, iese sau nu iese ?

Spune , ma admin, ma lasi macar aici la "off-topic" sa postez si sa-mi apara la rind tot ce scriu ? Promit sa fiu cusher si, daca ne impacam, imi cer si scuze ... Eu am destule de facut ca sa nu imi mai trebuiasca si sicanarea ta pe cap.

Prostu' injura din principiu, pe baza de presupunere ( prostu' nu trebuie sa se informeze, EL STIE cum este posibile conostelile sintetice apriori fiindca gandeste aprosteriori). Nene, pentru idioti exista o metoda buna de aflat informatii, se cheama METODA PRIVIRII. Uneori, la unii, e dijaba. O fi cazu'?

+Quote Post
Vizitator_milud.
mesaj Jan 6 2012, 12:30 PM
Mesaj #83

Guests

Citeaza (paradoxu @ Jan 6 2012, 12:19 PM) *
Prostu' injura din principiu, pe baza de presupunere ( prostu' nu trebuie sa se informeze, EL STIE cum este posibile conostelile sintetice apriori fiindca gandeste aprosteriori). Nene, pentru idioti exista o metoda buna de aflat informatii, se cheama METODA PRIVIRII. Uneori, la unii, e dijaba. O fi cazu'?

N-auzi, bre, ca mi le ascundea ala ?! Azi am reusit si eu sa vaz pagina asta a III-a, pina acum trebuia sa postez ceva ca sa ajung aici. Asta poate si din cauza ca nu acceptam sa-mi bage oericine "cookies" si "ad-ons", asa ca pagina nu se incarca pina la capat. Oricum nu mai aveam chef de combatut pe acilea daca gazdoiu nu isi revizuieste atitudinea fata de truncherea conversatiei.
Ce ai zice matale daca doctorul iti da pastile sa le iei la zi si la ora si vine unu' si ti le ascunde din cind in cind sau ti le arunca ? Te mai faci bine ? Pe cine pizduiesti pentru asa tratament ? Dar daca habar nu ai ca esti pe tratament si doctorul ti-a prescris de bine dar sanitarul ti le da cind are el chef ?

+Quote Post
Vizitator_Minerva.
mesaj Jan 6 2012, 10:59 PM
Mesaj #84

Guests

Citeaza (cristiwn @ Jan 5 2012, 02:30 PM) *
si niste linkuri sa fie mai clar pentru toata lumea :

http://examene.calificativ.ro/examene/rezu...te/page_18.html

Florin Imbrea,Romania, jud. Hunedoara, mun. Deva,comuna Şoimuş, sat Boholt, nr. 61, telefon: 0734 822607

Si un formular pt dl. Imbrea:

Butthurt report form

+Quote Post
Vizitator_milud.
mesaj Jan 9 2012, 09:22 PM
Mesaj #85

Guests

Vezi, boulene, ca ne intelegem ca surdu' cu mutu' pe gaura chaii ? Cine citeste ce ai adunat tu aici la off-topic zice ori ca sintem cu capu' ori ca e gaura unui hirciog senil.

+Quote Post
Vizitator_milud.
mesaj Jan 9 2012, 09:30 PM
Mesaj #86

Guests

Citeaza (hotnewsadmin @ Dec 31 2011, 03:15 PM) *
.......Incerc sa fiu cat mai putin vizibil si intervin doar cand experienta imi spune ca o sa se sara calu'. Probabil ca daca as face altfel, as ramine pe forum eu si regulamentul.

Ceea ce iti dorim din suflet ! Ca ai inceput sa te crezi Mafalda !
Cica, stie el cind o sa se sara calul ?!... Ha-ha ! Ho-ho ! Hi-hi !

+Quote Post
hotnewsadmin
mesaj Jan 9 2012, 09:32 PM
Mesaj #87

Administrator

Citeaza (milud @ Jan 9 2012, 10:22 PM) *
Vezi, boulene, ca ne intelegem ca surdu' cu mutu' pe gaura chaii ? Cine citeste ce ai adunat tu aici la off-topic zice ori ca sintem cu capu' ori ca e gaura unui hirciog senil.

Din cand in cand apari AICI si te plingi ca nu-ti place AICI . Esti sigur ca ai si altceva de spus ? Amice , daca nu-ti place , ai mereu solutii .
PS: la offtopice ce te-ai astepta sa gasesti ?

+Quote Post
Vizitator_milud.
mesaj Jan 10 2012, 06:21 PM
Mesaj #88

Guests

Vaz ca se scrie putin si se citeste si mai putin. Cum e cu cenzura, bai admin de rahat ? Te laudai in zi de leneveala cu 700 de postaci si ti-am spus sa te vad in zi de lucur. Ecco !

+Quote Post
Vizitator_Patch.
mesaj Jan 20 2012, 08:35 PM
Mesaj #89

Guests

I just hope whoever writes these keeps wriitng more!

+Quote Post
Vizitator_Jale Mare.
mesaj Feb 2 2012, 04:28 PM
Mesaj #90

Guests

Citeaza (Realist @ Feb 2 2012, 03:42 PM) *
Foarte corect spus!
Sunt sincer încântat că mai există persoane cu raţiune, în această lume a decadenţei şi care debordează de imoralitate şi lipsă de repere sănătoase!

Vai noua!
Omeni buni din toate colturile lumii, vedeti pe unde gasiti niste cenusa sa va puneti in cap. Nu faceti economie, cu cat mai mult, cu atat mai bine! Altfel dam cu totii de dracu..! Valeeeuu

+Quote Post

15 Pagini V  < 1 2 3 4 5 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 Utilizatori care citesc acest topic (2 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 22nd August 2019 - 07:31 AM