IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

Reply to this topicStart new topic
> Caut depozite - materiale constructie ieftine
MagdaH
mesaj Jun 3 2009, 08:00 PM
Mesaj #1

Nou venit
*

Grup: Membri
Postari: 1
Inscris: 3-June 09
Utilizatorul numarul: 8 895

Buna , tuturor !

Acum 2 ani, am construit o casa P+1 , insa mult peste bugetul programat . Asa ca in plina criza am vandut-o in oarecare pierdere. Dar... perseverez. De data asta voi face doar o casa parter, pe un teren mai mic ( asta este... ) dar ma intereseaza sa stiu , de la cei ce au construit recent, depozite cu materiale de constructie
( caramida, fier, alte materiale ... ).

Deasemenea, ma intereseaza si materiale gen tamplarie PVC, acoperis tip LINDAB etc...

Va multumesc, astept rasp. dvs. !
Go to the top of the page

+Quote Post
eusint
mesaj Jun 4 2009, 07:11 AM
Mesaj #2

Membru
**

Postari: 23
Inscris: 2-June 09
Utilizatorul numarul: 8 862

Si eu sint interesat de subiect, dar tu nu ai specificat ceva esential: locatia.

Pe mine ma intereseaza in Bucuresti sau in jurul lui.

+Quote Post
Vizitator_gabi79.
mesaj Jun 21 2009, 01:31 PM
Mesaj #3

Guests

Citeaza (eusint @ Jun 4 2009, 07:11 AM) *
Si eu sint interesat de subiect, dar tu nu ai specificat ceva esential: locatia.

Pe mine ma intereseaza in Bucuresti sau in jurul lui.

materimgcdistributie_vanzariale la preturi mici dar de calitate buna pueti gasiti la MGC Prosper srl ii puteti contacta pe adresa de mail mgcdistributie_vanzari@yahoo.com

+Quote Post
Vizitator_MagdaZ.
mesaj Jul 28 2009, 06:38 PM
Mesaj #4

Guests

[quote name='MagdaH' date='Jun 3 2009, 08:00 PM' post='33023']
Buna , tuturor !

Acum 2 ani, am construit o casa P+1 , insa mult peste bugetul programat . Asa ca in plina criza am vandut-o in oarecare pierdere. Dar... perseverez. De data asta voi face doar o casa parter, pe un teren mai mic ( asta este... ) dar ma intereseaza sa stiu , de la cei ce au construit recent, depozite cu materiale de constructie

Deasemenea, ma intereseaza si materiale gen tamplarie PVC, acoperis tip LINDAB etc...

excl.gif
"EuSunt", ai inceput sa construiesti?
Ai gasit ceva pana acum...
Si pe mine tot Bucuresti - imprejurimi Sud ma intereseaza...mai exact comuna Berceni...

+Quote Post
eusint
mesaj Aug 5 2009, 07:53 AM
Mesaj #5

Membru
**

Postari: 23
Inscris: 2-June 09
Utilizatorul numarul: 8 862

Nu, abia la anul o sa ne apucam de treaba. Anul asta nici nu o ducem bine cu bugetul si nici nu ma tenteaza sa ma apuc acum de treaba in conditii bugetare incerte.

+Quote Post
absolutep0wer
mesaj Aug 5 2009, 08:59 AM
Mesaj #6

Membru
**

Postari: 39
Inscris: 4-March 09
Utilizatorul numarul: 6 866

Citeaza (MagdaH @ Jun 3 2009, 08:00 PM) *
Buna , tuturor !

dar nu ne-ai spus esentialul,cit te-a costat s-o ridici?

+Quote Post
Vizitator_lencik86.
mesaj Aug 31 2009, 03:00 PM
Mesaj #7

Guests

Buna , tuturor !

Buna,
Eu tocmai ce mi-am finisat casa in zona Bucurestii noi. Am lucrat cu diferite firme si multe au fost cu probleme. Singura firma care mi-a depasit asteptarile a fost cea care mi-a montat acoperisul (imi scapa la moment numele ei). Mi-au dat un pret super bun la materialul Lindab si montajul a fost calitativ. Daca pot sa te ajut cu ceva ai aici un nr. de tel. al baiatului cu acoperisul 0720488310. Din cate stiu acuma am si discount-uri foarte bune. BAFTA in continuare

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Aug 31 2009, 03:02 PM
Mesaj #8

Guests

[quote name='lencik86' date='Aug 31 2009, 03:00 PM' post='39607']
Buna,
Eu tocmai ce mi-am finisat casa in zona Bucurestii noi. Am lucrat cu diferite firme si multe au fost cu probleme. Singura firma care mi-a depasit asteptarile a fost cea care mi-a montat acoperisul (imi scapa la moment numele ei). Mi-au dat un pret super bun la materialul Lindab si montajul a fost calitativ. Daca pot sa te ajut cu ceva ai aici un nr. de tel. al baiatului cu acoperisul 0720488310. Din cate stiu acuma au si discount-uri foarte bune. BAFTA in continuare

+Quote Post
Vizitator_paintman.
mesaj Oct 16 2009, 08:42 AM
Mesaj #9

Guests

www.depozit-online.ro
sunt in chiajna si se poate comanda online.

+Quote Post
Vizitator_vizitator_12.
mesaj Nov 2 2009, 03:01 PM
Mesaj #10

Guests

Costul materialelor de constructii depinde de transport intotdeauna.
Eu am lucrat cu DIMETAL CONSTRUCT, sunt din Bucuresti si iti faci treaba cu ei. Intra pe www.dimetal.ro.

+Quote Post
Vizitator_Rares.
mesaj Nov 12 2009, 09:47 AM
Mesaj #11

Guests

Eu am cumparat de pe www.gdg.ro si am fost multumit de preturi ,materialele au fost aduse gratuit .

+Quote Post
Vizitator_Pursange.
mesaj Mar 4 2010, 08:05 AM
Mesaj #12

Guests

In Bulgaria ( chiar zona Ruse ) sunt preturile la jumatate. La fier beton e chiar de 4 ori mai ieftin

+Quote Post
Vizitator_sovaiala alin.
mesaj Mar 7 2010, 01:05 AM
Mesaj #13

Guests

Campina ,judetul prahova,iti pot recomanda un depozit de materiale de constructii foarte ieftin.//.,la fel si pentru o firma de constructii daca vrei sa realizezi ceva

+Quote Post
Vizitator_Alecu Marius.
mesaj Jun 21 2010, 12:45 PM
Mesaj #14

Guests

Buna ziua,

Va pot recomanda, cu toata increderea, www.depozit-online.ro !
Am lucrat cu ei si chiar fac ceea ce promit. Intrati pe site si gasiti toate detaliile.

P.S.: Sunt din Chiajna / Ilfov cu livrare gratuita in Bucuresti si Ilfov si transport in toata tara cu camionul propriu.

+Quote Post
Vizitator_Oana.
mesaj Jul 22 2010, 03:29 PM
Mesaj #15

Guests

BUNA.. am cumparat si eu de curand un apartament.trebuie sa-l renovez dar arata JALNIC..trebuie sa schimb tot tot tot..unde ma puteti indruma sa cumpar materialele pentru renovare inclusiv accesorii din baie si altele.
zona Bucuresti.
multumesc

+Quote Post
Vizitator_Vizitator_dan..
mesaj Aug 24 2010, 12:22 PM
Mesaj #16

Guests

Citeaza (Oana @ Jul 22 2010, 03:29 PM) *
BUNA.. am cumparat si eu de curand un apartament.trebuie sa-l renovez dar arata JALNIC..trebuie sa schimb tot tot tot..unde ma puteti indruma sa cumpar materialele pentru renovare inclusiv accesorii din baie si altele.
zona Bucuresti.
multumesc

buna
daca mai este de actualitate intra pe www.preturimateriale.ro eu am fost multumit lucrez in constructii si zic ca au preturi destul de bune cu livrare gratuita de la 1000 ron si se plateste transportul pina intr-o 1000 ron in functie de suma si zona sunt undeva pe la aparatorii patriei daca mai vrei si alte detalii legate de tot ce inseamna constructii de la A la Z ma poti contacta la 0748519897

+Quote Post
helpopper
mesaj Oct 6 2010, 02:12 PM
Mesaj #17

Nou venit
*

Postari: 1
Inscris: 6-October 10
Utilizatorul numarul: 24 025

www.sikasolutions.ro va ofera solutii diverse pentru orice domeniu de activitate, de la mortare pentru Constructii pana la adezivi si sigilanti din gamele Auto, Naval si nu numai.

Echipa noastra va ofera cele mai bune solutii tehnice pentru orice lipire, sigilare sau reparatie.

Spor!

+Quote Post
mifty
mesaj Oct 7 2010, 03:44 PM
Mesaj #18

Membru veteran

Postari: 1 016
Inscris: 3-October 10
De la: Constanţa
Utilizatorul numarul: 23 978

Citeaza (Pursange @ Mar 4 2010, 08:05 AM) *
In Bulgaria ( chiar zona Ruse ) sunt preturile la jumatate. La fier beton e chiar de 4 ori mai ieftin

cu sau fără cheltuielile de transport???

+Quote Post
Vizitator_cruceru maria camelia.
mesaj Sep 19 2011, 02:07 PM
Mesaj #19

Guests

BUNA ZIUA
AM PROIECTUL FACUT DIN 2009 SI NICI ACUM NU AM REUSIT SA IMI TORN FUNDATIA,MACAR.O SA MI SE EXPIRE ANUL VIITOR 2012 PRIN IUNIE SI PANA ACTUNCI VREAU SA MA APUC SA CONTRUESC CEVA,SA POT SA MAI PRELUGESC PROIECTUL.MA INTERESEZA MATERIALE DE CONSTRUCTII MAI IEFTINE PT.FUNDATIE IN ZONA TOMSANI JUDETUL PRAHOVA.CINE MA POATE AJUTA VA ROG SA MA CONTACTATI SAU SA IMI LASATI UN MOD DE CONTACT ,VA CONTACTEZ EU .ID MEU ESTE: cruceru.camelia
Va multumesc si astept un raspuns din partea dumneavostra

+Quote Post
Vizitator_nedumerila.
mesaj Sep 19 2011, 02:12 PM
Mesaj #20

Guests

Citeaza (mifty @ Oct 7 2010, 03:44 PM) *
cu sau fără cheltuielile de transport???

S-au scumpit preturile, Mifty. Da' stii de ce? Ca au fost transportate.

+Quote Post
Vizitator_Musafir.
mesaj Jun 7 2013, 11:40 AM
Mesaj #21

Guests

Buna , tuturor !

www.as face reclama dar yote ca nu pot.ro

+Quote Post
Vizitator_Andreea.
mesaj Jul 17 2013, 10:04 AM
Mesaj #22

Guests

Buna ziua,

Firma noastra comercializeaza materiale de contructii in Bucuresti si imprejurimi la cele mai mici preturi.
Asiguram transport pana la locatie, avand o flota mare de masini.

Pentru informatii suplimentare sau oferte de pret va stam la dispozitie:

Nu fac reclama

+Quote Post
Vizitator_Andreea.
mesaj Jul 19 2013, 02:12 PM
Mesaj #23

Guests

Citeaza (Andreea @ Jul 17 2013, 10:04 AM) *
Buna ziua,

Firma noastra comercializeaza materiale de contructii in Bucuresti si imprejurimi la cele mai mici preturi.
Asiguram transport pana la locatie, avand o flota mare de masini.

Pentru informatii suplimentare sau oferte de pret va stam la dispozitie:

datele de contact au fost sterse - politica de confidentialitate - Sunt Idi si nu pricep ca nu am voie sa fac reclama

+Quote Post
Vizitator_alprod93.
mesaj Jul 29 2013, 06:40 AM
Mesaj #24

Guests

Buna ziua!

Pentru toti cei care cauta depozite de materiale de constructii ieftine exista o singura varianta:

SC furtisagul SRL
Telefon fix: 0374030300
Mobil: 0756112404
E-mail: office@reclama filtrata.ro
Adresa:Hotomania

+Quote Post
Vizitator_Andrei.
mesaj Jul 4 2014, 07:36 AM
Mesaj #25

Guests

Incearca pe http://paisconstruct.ro - pretul e bun si livreaza in Bucuresti/Ilfov

+Quote Post
Vizitator_alinast.
mesaj Cu o saptamana in urma
Mesaj #26

Guests

cele mai ieftine materiale de constructii din piata le gasiti pe reclama interzisa.ro

+Quote Post
Vizitator_Matei.
mesaj Cu o saptamana in urma
Mesaj #27

Guests

Evitati www.*********.ro si firmele sub care lucreaza S.C Romscont SA. si SC. Romsolutions Standard SRL...TEPARI !!! NESERIOSI !!!

Mai pe scurt.sa nu plictisesc lumea. Am facut comanda, fizic (nu online), mi s-a cerut plata in avans. S-a intarziat livrarea, iar peste 3-4 zile cand am ajuns acolo, camionul ce trebuia sa plece catre mine, barele de fier beton de 12m, erau indoite pe din doua sa intre. Am refuat comanda si am cerut banii inapoi. M-au dus cu vorba....am incercat de suma respectiva sa iau caramida, dar la fel...a durat foarte mult, dat telefoane de 5 ori pe zi, vorbeam cand cu unul cand cu altul. Intr-un final, la confirmarea comenzii, mi-au cerut iar plata in avans, pe motiv ca trebuie sa plateasca furnizorul..etc, ca acesta va face livrarea direct. Adica, ei platesc marfa cu banii mei, isi iau comisionul sau adaos....si ala decat imi aduce marfa mie...fraierul.
Am refuzat sa mai platesc iar in avans, pt ceva neexistent, si cerut banii inapoi. Cica nu au fonduri, si ca in 2 saptamani sa astept sa-mi intre banii in cont....

Neseriozitate, lipsa de comunicare, lipsa de bun simt...orice comentariu negativ posibil. Au trecut deja 2 saptamani de cand le-am dat banii si ma tot tin in telefoane, si duc cu vorba.ba ca una, ba ca alta....
Astazi cand am fost sa cer banii inapoi, directorul de vanzari **********....mai si tipa la mine, ca de ce l-am mai pus sa vorbeasca cu furnizorul, daca eu vreau banii inapoi....tipa la mine, tot el, repreentantul firmei ce mi-a incasat banii in urma du 2 saptamani.

Evitati acest depozit si aceste firme!!!

Rog sa nu fie sters, sau moderat comentariul meu. Ma numesc Matei Petre, tot ce am relatat este adevarat, va pot adauga poze ale facturii, precum si ale "promisiunii" scrise din partea firmei, ca imi vor vira banii in cont.

+Quote Post
hotnewsadmin
mesaj cu 6 zile in urma
Mesaj #28

Administrator

Grup: Root Admin
Postari: 1 220
Inscris: 29-March 08
Utilizatorul numarul: 1

Citeaza (Matei @ Aug 13 2014, 07:52 PM) *
Rog sa nu fie sters, sau moderat comentariul meu. Ma numesc Matei Petre, tot ce am relatat este adevarat, va pot adauga poze ale facturii, precum si ale "promisiunii" scrise din partea firmei, ca imi vor vira banii in cont.

Eu ma numesc Marco Pollo.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 Utilizatori care citesc acest topic (2 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 21st August 2014 - 12:21 AM