IPB
X   Mesaj de pe site
(Mesajul se va inchide in 2 secunde)

Bine ati venit pe Forumul Hotnews!
Cititi regulamentul Forumului inainte de a publica.

32 Pagini V  « < 19 20 21 22 23 > »   
Reply to this topicStart new topic
> "Cu naşul în suflete": mafia băsistă devoalată public, Noul brand al PPE este Şeful de Stat Mafiot!
Vizitator_Pintea.
mesaj Nov 13 2012, 07:28 AM
Mesaj #601

Guests

Citeaza (Pintea @ Nov 12 2012, 08:10 PM) *
Cozmin Guşă, 12 nov 2012, 22:04: 'Băsescu este ,,acel mort" prin care instituţiile statului vorbesc, nu face decât să enerveze' (conform NewsIn)

laugh.gif

Go to the top of the page

+Quote Post
Vizitator_cornel.
mesaj Nov 13 2012, 08:12 AM
Mesaj #602

Guests

Ce am inteles eu: mafia politico-securista chiar exista in Romania!
A recunoscut chiar ieri presedintele, cand a comparat actiunile duse de politicieni si patroni de trusturi media cu dosare penale impotriva institutiilor statului precum CSM, CCR, ANI, cele de siguranta nationala cu actiuni de tip mafiot. ohmy.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Nov 13 2012, 08:23 AM
Mesaj #603

Guests

Citeaza (cornel @ Nov 13 2012, 08:12 AM) *
A recunoscut chiar ieri presedintele, cand a comparat actiunile duse de politicieni si patroni de trusturi media cu dosare penale impotriva institutiilor statului precum CSM, CCR, ANI, cele de siguranta nationala cu actiuni de tip mafiot. ohmy.gif

Exact: pe principiul <<Hotul striga: "Prindeti hotii!">>

...in plus, poate ca s-o fi ingrijorat de audienta fenomenala a topicului, mai stii... Azi-dimineata am avut aici peste 250 de vizitatori concomitent.

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Nov 13 2012, 08:28 AM
Mesaj #604

Guests

Citeaza (Pintea @ Nov 13 2012, 08:23 AM) *
...in plus, poate ca s-o fi ingrijorat de audienta fenomenala a topicului, mai stii... Azi-dimineata am avut aici peste 250 de vizitatori concomitent.

Cati bloggeri din Romania se mai pot lauda cu o asemenea audienta? smile.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Nov 13 2012, 09:38 AM
Mesaj #605

Guests

Sa fiu bine inteles: nu pune nimeni la indoiala principiul separarii puterilor in stat, dar judecatorii dovediti ca fiind corupti trebuie sa raspunda penal, nu sa se ascunda in spatele inamovibilitatii si a acolitilor lor corupti din sistemul juridic. Judecatorul ICCJ, Iulian Dragomir, a fost dovedit ca traficant de influentza in recentele stenograme. S-a sesizat cumva vreun procuror si nu stiu eu? dry.gif

Citeaza
Cei care se consideră abuzaţi de organele judiciare şi doresc aplicarea unei sancţiuni penale pot formula o plângere la Parchetul de pe lângă ICCJ (împotriva judecătorilor de la ICCJ şi procurorilor de la PICCJ sau DNA) sau la Parchetul de pe lângă Curtea de apel unde a fost comisă infracţiunea (împotriva magistraţilor de la celelalte instanţe şi parchete) – conform 45 rap la art. 29, respectiv art. 28 ind.1 Cpp. Soluţia de netrimitere în judecată poate fi contestată la procurorul ierarhic superior conform art. 278 Cpp şi, dacă nu este favorabilă petentului, poate fi atacată mai departe la judecător conform art. 278 ind.1 Cpp. Soluţia de trimitere în judecată este urmată de desfăşurarea unui proces în faţa instanţei, unde cel care a făcut plângerea va fi audiat şi are dreptul să exercite calea de atac dacă este nemulţumit de hotărârea instanţei.

Exista unele sperante, totusi: mafia bancherilor a fost destructurata acum doua saptamani, spre disperarea sceleratului băsist Dan Tapalaga, care a dedicat un articol special evenimentului ("Caderea in abis"). Pe cand va fi destructurata si mafia din Justitie?

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Nov 13 2012, 10:17 AM
Mesaj #606

Guests

Serviciile de dezinformare ale Cotroceniului (probabil, unele "creiere" din STS) au lansat o alta intoxicare abjecta: Iulian Dragomir si Sorin Blejnar ar fi masoni, chipurile, si prin expresia "naşul din suflet" s-ar fi referit la superiorul lor din Loja, o persoana obscura care nu ar fi Basescu:

http://www.ziuanews.ro/dezvaluiri-investig...-un-mason-85673

Subrezenia ipotezei STS este usor de demonstrat: in martie 2011, Basescu a negat categoric ca il cunoaste pe Blejnar cu toate ca in urma cu jumatate de an i se adresa pe numele mic si ii cerea rapoarte despre unii oameni de afaceri care incercau sa se opuna sistemului mafiei de stat. Faptul ca Basescu a tagaduit orice relatie cu penalul Blejnar nu se poate interpreta decat fie ca o lacuna grava de memorie (care nu ar trebui sa ne surprinda la o clona), fie ca un semn de COMPLICITATE MAFIOTA intre cei doi, asa cum am aratat. Tertium non datur. Anyway, din ambele variante rezulta oricum ca Basescu este/era "il cappo di tutti capi", inclusiv al lui Iulian Dragomir, care -chiar daca am admite ca in dialogul acela cu Blejnar facea referire la altcineva- la fel de bine si de corect ar fi putut face referire si la "Naşul cel Mare" Basescu. Quod erat demonstrandum.

+Quote Post
hotnewsadmin
mesaj Nov 13 2012, 04:26 PM
Mesaj #607

Administrator

Grup: Root Admin
Postari: 1 241
Inscris: 29-March 08
Utilizatorul numarul: 1

Citeaza (Pintea @ Nov 13 2012, 09:23 AM) *
Exact: pe principiul <<Hotul striga: "Prindeti hotii!">>

Hahaha. Poate ca e momentul sa-ti faci blog, la audienta pe care ti-o asumi ai primi reclama smile.gif. Un banut n-ar strica smile.gif.

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Nov 13 2012, 04:38 PM
Mesaj #608

Guests

Citeaza (hotnewsadmin @ Nov 13 2012, 04:26 PM) *
Hahaha. Poate ca e momentul sa-ti faci blog, la audienta pe care ti-o asumi ai primi reclama smile.gif. Un banut n-ar strica smile.gif.

Mersi pentru gandul bun, prietene. smile.gif Stii ca pana azi ti-am refuzat politicos sfatul, just because I'm naturally lazy, dar acum chiar imi vine sa il iau in serios. Trebuie sa-mi sun un prieten IT-ist, sa vad care sunt pasii si cum ar fi recomandat sa procedez. rolleyes.gif Vorba ta, "un banut n-ar strica".

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Nov 14 2012, 10:35 AM
Mesaj #609

Guests

CSM-iştii îşi pun cenuşă în cap- Horaţius Dumbravă a recunoscut la conferinţa UNJR că a făcut mari greşeli. Cristi Dănileţ s-a plâns că "magistraţii vor sânge de CSM-ist"

ohmy.gif biggrin.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Nov 14 2012, 01:15 PM
Mesaj #610

Guests

The Beginning of the End is Near:

http://www.dw.de/cum-i-se-poate-răpi-pute...ro-7335-html-cb

+Quote Post
mmir
mesaj Nov 16 2012, 02:05 PM
Mesaj #611

Membru
**

Grup: Membri
Postari: 74
Inscris: 4-March 09
Utilizatorul numarul: 6 849

Citeaza (Pintea @ Nov 14 2012, 01:15 PM) *

Preşedintele ar fi fost demis dacă se juca corect la referendum şi el nu mai este oricum ceea ce a fost, dar câtă vreme rosteşte o propoziţie adevărată, el are o mare influenţă. Şi ironia pe care militanţii USL nu o văd este că influenţa lui sporeşte pe măsură ce greşelile guvernului se înmulţesc. Există un singur mod de a răpi complet puterea preşedintelui Traian Băsescu: acela de a adopta o conduită lipsită de reproş.

Pinteo, daca ai oferi ceva ok la schimb cu capul lui Basescu, as fi printre primii care sa il ceara. Pana atunci insa prefer un hot si un nemernic care sa stea intre mine si alti hoti si nemernici mai mari ca el.

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Nov 19 2012, 12:01 PM
Mesaj #612

Guests

Citeaza (mmir @ Nov 16 2012, 02:05 PM) *
Pinteo, daca ai oferi ceva ok la schimb cu capul lui Basescu, as fi printre primii care sa il ceara. Pana atunci insa prefer un hot si un nemernic care sa stea intre mine si alti hoti si nemernici mai mari ca el.

Eroare de apreciere (si inca una extrem de grava!): nu exista alti hoti si nemernici mai mari ca el, nu esti in posesia tuturor datelor. Pentru a obtine imaginea reala a jafului monstruos si incomensurabil pe care l-a comis acest personaj sinistru, vezi urmatorul link:

http://forum.hotnews.ro/index.php?showtopi...5000&st=150

+Quote Post
Vizitator_babu clontu.
mesaj Nov 19 2012, 07:00 PM
Mesaj #613

Guests

Pinteo, cred ca respiri usurat: una din proptelele forte ale marinelului pe plan local, ambasadorul Israelului, Mark Gitenstein, pleaca.

)&&$%*)$#@ de tastatura chinezeasca de ra.h.at: am vrut sa spun ambasadorul SUA. Scuze.

+Quote Post
Vizitator_baba cloanta.
mesaj Nov 19 2012, 07:04 PM
Mesaj #614

Guests

Citeaza (Pintea @ Nov 19 2012, 12:01 PM) *
... nu exista alti hoti si nemernici mai mari ca el, nu esti in posesia tuturor datelor.

Tu chiar ca nu esti in posesia tuturor... datelor... Exista hoti si nemernici cel putin la fel de mari ca el.

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Nov 19 2012, 07:13 PM
Mesaj #615

Guests

Citeaza (babu clontu @ Nov 19 2012, 07:00 PM) *
Pinteo, cred ca respiri usurat: una din proptelele forte ale marinelului pe plan local, ambasadorul Israelului, Mark Gitenstein, pleaca.

)&&$%*)$#@ de tastatura chinezeasca de ra.h.at: am vrut sa spun ambasadorul SUA. Scuze.

biggrin.gif

... si acuma că plecă, să-i urăm un călduros: "Get your stinking paws off my country, you damned dirty ape!" dry.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Nov 19 2012, 07:14 PM
Mesaj #616

Guests

Citeaza (baba cloanta @ Nov 19 2012, 07:04 PM) *
Tu chiar ca nu esti in posesia tuturor... datelor... Exista hoti si nemernici cel putin la fel de mari ca el.

Desigur. Dar nu in Romania.

+Quote Post
Vizitator_monica takatoiu.
mesaj Nov 19 2012, 07:20 PM
Mesaj #617

Guests

Citeaza (Pintea @ Nov 19 2012, 12:01 PM) *
Eroare de apreciere (si inca una extrem de grava!): nu exista alti hoti si nemernici mai mari ca el, nu esti in posesia tuturor datelor. Pentru a obtine imaginea reala a jafului monstruos si incomensurabil pe care l-a comis acest personaj sinistru, vezi urmatorul link:

http://forum.hotnews.ro/index.php?showtopi...5000&st=150

Domnule Pintea, am vazut dovada, acel AN 124 pe care scria Maximus, sa aiba legatura cu dl. Prigoana? ohmy.gif
Incep sa se explice atunci multe, inclusiv despartirea dansului de dna. Adriana si angajarea acesteia de dl. Felix, acesta doreste sa dea de urma afacerii si sa dovedeasca talharia fara precedent! Iar dl. Silviu a pierdut intentionat primaria si incearca sa stearga legaturile cu fostul partid de guvernare, tocmai pentru a obtine clementa din partea autoritatilor necrutatoare in lupta lor dusa pentru restabilirea demnitatii nationale si a statutului pe care il aveam in Europa inainte de 2004!

+Quote Post
Vizitator_baba cloanta.
mesaj Nov 19 2012, 07:25 PM
Mesaj #618

Guests

Citeaza (Pintea @ Nov 19 2012, 07:13 PM) *
biggrin.gif

... si acuma că plecă, să-i urăm un călduros: "Get your stinking paws off my country, you damned dirty ape!" dry.gif

Pinteo, tu ai usi blindate si geamuri antiglont la casa?

Citeaza (Pintea @ Nov 19 2012, 07:14 PM) *
Desigur. Dar nu in Romania.

ion iliescu si petre roman. Ce dreaq, esti chior, n-auzi? dry.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Nov 19 2012, 07:47 PM
Mesaj #619

Guests

Citeaza (monica takatoiu @ Nov 19 2012, 07:20 PM) *
Domnule Pintea, am vazut dovada, acel AN 124 pe care scria Maximus, sa aiba legatura cu dl. Prigoana? ohmy.gif

Habar n-am, doamnă Monica Takatoiu, dar cu delapidarea bugetului de stat sigur are legătură:

Citeaza (Pintea Haiducul @ Feb 24 2012, 08:08 AM) *
In ultimii doi ani multi au râs de mine atunci cand am zis ca Petre Roman a declarat la TV, prin vara lui 2009, ca din "bugetul negru" al statului au disparut 20 de miliarde de euro. Si au râs nu neaparat pentru ca nu m-ar fi crezut, ci pentru ca nu îi dadeau gir lui Petre Roman, un cunoscut adversar al lui Basescu. Insa eu am urmarit zi de zi stirile in acel an. Si cand spun "zi de zi", I mean it. Asa am constatat cu stupoare ca, desi in februarie-martie 2009 armata romana si-a schimbat codurile in urma unui scandal de spionaj Romania-Rusia, la inceputul lunii iulie 2009 presa rusa il lauda pe Basescu in termeni bombastici, ca fiind unul din "cei mai de succes lideri europeni". Ce s-a intamplat intre timp asa de important incat rusii si-au schimbat cu 180 de grade atitudinea fatza de Basescu?

NIMIC.

Absolut nimic, frate. blink.gif Cel putin in plan mediatic. Cu exceptia unui eveniment aparent neinsemnat, transportul in Rusia a "catorva zeci de pastile de uraniu imbogatit de la uzina din Pitesti", transport efectuat in noaptea de 29 iunie 2009 cu un urias avion Antonov in temeiul unei intelegeri americano-ruse aprobate de ONU privind stocarea exclusiva de catre cele doua superputeri a materialului nuclear de prisos din celelalte state. Din acest fapt si din euforia ulterioara a rusilor eu am tras concluzia ca la bordul Antonovului au fost incarcati bani. Multi bani. Miliarde de euroi. Bani ai clientelei politice a PDL ascunsi departe de nasul Comisiei Europene, la Moscova. Asa ca --dintr-odata-- marturia extrem de dubioasa a lui Petre Roman a capatat credibilitate beton. Intelegi? Astfel mi-am format eu opinia inatacabila ca guvernul Basescu-Boc este vinovat de inalta tradare, si de-atunci incoace am facut tot ce a tinut de modestele mele puteri ca cei doi lideri infami sa plateasca pentru tradarea lor ingrozitoare. angry.gif

Citeaza (Pintea Haiducul @ May 14 2012, 06:22 PM) *
Fa si tu un calcul: intr-un tir obisnuit (dimensiuni 13,6 m x 2,7 m x 2,5 m) incap circa 15 tone de marfa si pana la 2 miliarde de euro (in bancnote de 100 de euro).

-pe platforma unui tir incap 2 miliarde de euro.

In timp ce intr-un Antonov An-124 (dimensiuni 36 m x 6,4 m x 4,4 m) incap pana la 150 de tone de marfa, ceea ce ar insemna fix 20 de miliarde de euro (tot in bancnote de 100 de euro). Lamurit? smile.gif

Citeaza (Pintea Haiducul @ May 15 2012, 01:34 PM) *
Linkurile care iti vor da peste cap realitatea, pentru ca ele imi confirma 100% afirmatiile:

http://www.ecomagazin.ro/bombe-atomice-dea...u-dus-in-rusia/
http://www.ziare.com/basescu/presedinte/pr...iticieni-809561

Cei care nu aveau idee de episodul tenebros la care fac referire in citatele de mai sus pot vedea acum, inmarmuriti, care a fost adevarata dimensiune a acestei conspiratii securiste profund anti-nationale indeobste cunoscuta sub numele de "Mafia de Stat băsistă"... angry.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Nov 19 2012, 07:50 PM
Mesaj #620

Guests

Citeaza (baba cloanta @ Nov 19 2012, 07:25 PM) *
Pinteo, tu ai usi blindate si geamuri antiglont la casa?

Nu mor caii cand vor cainii. biggrin.gif

Citeaza
ion iliescu si petre roman. Ce dreaq, esti chior, n-auzi? dry.gif

Vezi mesajul anterior (#619).

+Quote Post
mesaj Nov 19 2012, 08:07 PM
Mesaj #621

Guests

Domnule Pintea nu-mi revin, cred ca am facut o cadere de calciu!
Daca au reusit sa incarce intr-un singur avion 20 de miliarde de euro dupa sase luni de guvernare, ma intreb unde si-au trimis miliardele pesedistii - ca faceau jumi-juma, doar erau impreuna la putere, desi am o banuiala ca astia din urma erau mai priceputi la impartit, ceva de genul: unu mie, unu tie, doua tie, unu-doua mie..., stiti ceva? unsure.gif

+Quote Post
Vizitator_gogu.
mesaj Nov 19 2012, 08:27 PM
Mesaj #622

Guests

Da' banii aia nu puteau fi virati prin banca si nu dusi cu ditamai magaoaia? rolleyes.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Nov 19 2012, 08:30 PM
Mesaj #623

Guests

Citeaza (monica takatoiu @ Nov 19 2012, 08:07 PM) *
Domnule Pintea nu-mi revin, cred ca am facut o cadere de calciu!
Daca au reusit sa incarce intr-un singur avion 20 de miliarde de euro dupa sase luni de guvernare, ma intreb unde si-au trimis miliardele pesedistii - ca faceau jumi-juma, doar erau impreuna la putere, desi am o banuiala ca astia din urma erau mai priceputi la impartit, ceva de genul: unu mie, unu tie, doua tie, unu-doua mie..., stiti ceva? unsure.gif

SRI-ul, care are sigla "Octogonului" (adica a mafiei securisto-băsiste internationale) a securizat intreaga operatiune, pesedistii habar n-au avut. Au aflat cateva luni mai tarziu, pe surse, si au fost atat de revoltati ca au decis sa iasa imediat de la guvernare. Banii (cele 20 de miliarde de euro) reprezentau o datorie istorica a Germaniei fatza de Romania, achitata de Berlin in ianuarie-februarie 2009.

Citeaza (Pintea Haiducul @ May 14 2012, 08:03 PM) *
...am intalnit prima oara relatarea pe un site, la un comentator anonim, si apoi, dupa ce am coroborat-o cu marturia lui Petre Roman si cu laudele bombastice aduse lui Basescu de presa rusa la inceputul lunii iulie 2009, mi-am dat seama ca povestea asta e "gold", aur curat. Pare atat de verosimila incat e imposibil sa nu fie adevarata. Mai ales ca bate cu povestea datoriei Germaniei din WW2 catre BNR, de 20 de miliarde de euro, datorie descoperita de doctorul in economie Radu Golban (link), de care ambasadorul german spunea azi pe Hotnews ca nu are idee ("Nu cunosc acest lucru. Din cunostintele mele, nu exista vreo datorie a statului german fata de statul roman. De aceea nu-mi pot imagina ca guvernul Ponta sa actioneze din nou in acest subiect.")

Nu ti-e clar? Datoria aceea a fost deja achitata statului roman de catre statul german. Unde sunt banii? Si de ce, pe langa ei, am mai avut nevoie de inca 20 de miliarde de la FMI??????? angry.gif

Iata linkul -via www.ziare.com- catre articolul din "Pravda" de duminica, 5 iulie 2009, in care Basescu era apreciat in termeni laudativi la nici jumatate de an de la scandalul de spionaj Romania-Rusia in urma caruia armata romana a trebuit sa-si schimbe toate codurile compromise (link).

Citeaza (Pintea Haiducul @ May 15 2012, 06:22 AM) *
Pe de alta parte, articolul din "Pravda" in care Basescu era laudat in termeni bombastici este cu totul inexplicabil prin alte ipoteze, tinand seama ca doar cu 5 luni inainte Romania expulzase 3 diplomati rusi in urma unui scandal de spionaj ce a determinat armata romana sa-si schimbe toate codurile compromise!!! Iar apoi au mai fost si tulburarile de la Chisinau, din aprilie, care au racit relatiile romano-ruse pana la temperatura de Zero Absolut. Deci, ce dreaku s-a intamplat totusi intre februarie 2009 si iulie 2009 care sa schimbe cu 180 de grade perceptia Rusiei despre afurisita Romanie? Nimic, asa cum am spus. blink.gif Cu exceptia zborului cu pricina, evident. Trebuie, deci, ca musai Antonovul acela a transportat bani. Si inca multi bani. Miliarde de euroi, in fatza carora rusilor le-a cazut falca pana la pamant, ca in desenele animate, si le-au iesit ochii din orbite de placere.

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Nov 19 2012, 08:35 PM
Mesaj #624

Guests

Citeaza (gogu @ Nov 19 2012, 08:27 PM) *
Da' banii aia nu puteau fi virati prin banca si nu dusi cu ditamai magaoaia? rolleyes.gif

In lumea mafiilor criminale internationale se umbla intotdeauna cu bani cash, tranzactiile bancare sunt evitate pe cat posibil (pentru mentinerea secretului, desigur).

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Nov 19 2012, 08:45 PM
Mesaj #625

Guests

Sa nu disperam, totusi, oameni buni. Mai sunt si "mafii" de alt gen:

http://www.youtube.com/watch?v=1y6smkh6c-0

+Quote Post
mesaj Nov 19 2012, 08:51 PM
Mesaj #626

Guests

Citeaza (Pintea @ Nov 19 2012, 08:35 PM) *
In lumea mafiilor criminale internationale se umbla intotdeauna cu bani cash, tranzactiile bancare sunt evitate pe cat posibil (pentru mentinerea secretului, desigur).

Oare cat timp le-a luat sa numere 20 de miliarde?
In lumea mafiilor se numara cu mana, trebuie sa simta atingerea si mirosul banului, este o chestiune de principiu! Plus ca trebuie sa identifici daca-s bani spalati corespunzator, daca nu-s serii cu probleme...
Apoi ma intreb de ce nu i-au confiscat vamesii, se stie ca n-ai voie sa scoti mai mult de 10 mii de euro cash!

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Nov 19 2012, 08:59 PM
Mesaj #627

Guests

Citeaza (monica takatoiu @ Nov 19 2012, 08:51 PM) *
Oare cat timp le-a luat sa numere 20 de miliarde?
In lumea mafiilor se numara cu mana, trebuie sa simta atingerea si mirosul banului, este o chestiune de principiu! Plus ca trebuie sa identifici daca-s bani spalati corespunzator, daca nu-s serii cu probleme...

Pentru sume foarte mari si la un anumit tip de bancnota, numaratoarea se reduce la o simpla masuratoare volumetrica. E nerecomandabil sa numeri pana la un miliard, doamnă Takatoiu, deoarece ti-ar lua aproape 32 de ani (fara pauze!). smile.gif

Citeaza
Apoi ma intreb de ce nu i-au confiscat vamesii, se stie ca n-ai voie sa scoti mai mult de 10 mii de euro cash!

laugh.gif

Bună gluma.

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Nov 19 2012, 09:48 PM
Mesaj #628

Guests

Citeaza (Pintea @ Nov 19 2012, 08:30 PM) *
SRI-ul, care are sigla "Octogonului" (adica a mafiei securisto-băsiste internationale) a securizat intreaga operatiune, pesedistii habar n-au avut. Au aflat cateva luni mai tarziu, pe surse, si au fost atat de revoltati ca au decis sa iasa imediat de la guvernare. Banii (cele 20 de miliarde de euro) reprezentau o datorie istorica a Germaniei fatza de Romania, achitata de Berlin in ianuarie-februarie 2009.

Ii sesizeaza careva cu tam-tam mediatic pe onanistii ăia de procurori de la DNA? Sau ii lăsăm sa-si teasa in continuare linistiti panza de paianjen a "legii tacerii"? dry.gif

+Quote Post
Vizitator_Pintea.
mesaj Nov 19 2012, 09:55 PM
Mesaj #629

Guests

Anyway, este sub demnitatea mea sa le dau idei acestor jeguri umane de la DNA, asa ca il las pe cainele meu sa o faca:

+Quote Post
Vizitator_gogu.
mesaj Nov 19 2012, 09:57 PM
Mesaj #630

Guests

Citeaza (Pintea @ Nov 19 2012, 08:35 PM) *

Ca bancherii or fi fete mari de se inrosesc numa' cand se gandesc la...
Da' apropo, meliardele astea cresc in copaci sau sunt "trase" la xerox? rolleyes.gif

+Quote Post

32 Pagini V  « < 19 20 21 22 23 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 Utilizatori care citesc acest topic (2 Musafiri 0 Useri anonimi)
0 Membri:

RSS Lo-Fi Version acum este: 10th December 2019 - 12:05 PM