Help - Cauta - Membri - Calendar
Versiune intreaga: In ce colturi ale Europei mergem la ski?
Hotnews.ro Forum > Actualitati > Lumea-i lunga si e lata
Cici11
Buna!
Am deschis acest topic pentru ca imi doresc foarte mult sa merg la ski in cat mai multe tari si sper sa adun aici cat mai multe recomandari. Pe partiile din Romania am tot fost in ultimii ani si cred ca e momentul sa vizitez alte locuri, sa vad cum sunt si alti oameni si sa ma bucur de alte peisaje. Totusi, nu vreau sa arunc cu banii pe fereastra, pentru ca bugetul nu ma ajuta foarte mult, e destul de restrans. M-am tot uitat pe internet dupa ofertele agentiilor de turism si m-am oprit la Karpaten. Initial, m-am uitat pentru Bulgaria, dar chiar mi s-au parut in regula si pachetele pentru Austria.
Voi unde mergeti, unde ati fost si cat v-a costat? Ati mers pe cont propriu sau ati apelat la anumite agentii de turism?
Constantin
Citeaza (Cici11 @ Oct 4 2016, 02:46 PM) *
Buna!
Am deschis acest topic pentru ca imi doresc foarte mult sa merg la ski in cat mai multe tari si sper sa adun aici cat mai multe recomandari. Pe partiile din Romania am tot fost in ultimii ani si cred ca e momentul sa vizitez alte locuri, sa vad cum sunt si alti oameni si sa ma bucur de alte peisaje. Totusi, nu vreau sa arunc cu banii pe fereastra, pentru ca bugetul nu ma ajuta foarte mult, e destul de restrans. M-am tot uitat pe internet dupa ofertele agentiilor de turism si m-am oprit la Karpaten. Initial, m-am uitat pentru Bulgaria, dar chiar mi s-au parut in regula si pachetele pentru Austria.
Voi unde mergeti, unde ati fost si cat v-a costat? Ati mers pe cont propriu sau ati apelat la anumite agentii de turism?

Constantin
recomand statiunea Bukovel din Ukraina. e cel mai aproape de Romania si cea mai ieftina. Conditi f f bune
genu
Citeaza (Cici11 @ Oct 4 2016, 02:46 PM) *
Buna!

genu
cel mai bine e pe cont propriu. austria , ski amade .
irb
Hintertux Austria, zapada
9luni/12
FM
Mayerhofen (sau oriunde in Austria cu masina) sau un low-cost pana la Bergamo si de acolo in Dolomiti/Val Gardena.
jimeryhowits
you have absolutely right
Ski Oru
Io merg in fundu gradinii si schiez o gramada.
Aceasta este versiunea "lo-fi". Pentru a vedea versiunea grafica integrala:click aici.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.