Help - Cauta - Membri - Calendar
Versiune intreaga: Groapa cu certuri
Hotnews.ro Forum > Actualitati > de toate, amestecate
pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
pepe
Citeaza (HotAdmin @ Jul 24 2010, 11:52 AM) *
te grabesti , vad ca . Bine . pauza 3 zile .

Hotadminule, nu-mi mai sterge postarile si raspunde-mi cinstit de ce l-ai banat pe pintea: lucrezi pentru basescu? v-o pus iar pintea pe jar cu dezvaluirile lui si ati hotarat sa-i dati la mecla, ca sa-si tina gura? angry.gif
pepe

...hotadminule, nu-mi mi sterge postarile si rspunde-mi cinstit de ce l-ai banat pe pintea: lucrezi cumva pentru basescu? v-o pus iar pintea pe jar cu dezvaluirile lui si ati hotarat sa-i dati la mecla, ca sa-si tina gura? angry.gif
pepe

hotadminule, o sa postez acelasi mesaj de o suta de ori, chiar daca o sa mi-l stergi incontinuu, ca un las ce esti: lucrezi cumva pentru basescu? v-o pus iar pintea pe jar cu dezvaluirile lui si ati hotarat sa-i dati la mecla, ca sa-si tina gura? angry.gif
Pintea, suntem cu tine!
Citeaza (pepe @ Jul 24 2010, 02:57 PM) *
hotadminule, o sa postez acelasi mesaj de o suta de ori, chiar daca o sa mi-l stergi incontinuu, ca un las ce esti: lucrezi cumva pentru basescu? v-o pus iar pintea pe jar cu dezvaluirile lui si ati hotarat sa-i dati la mecla, ca sa-si tina gura? angry.gif

HOTNEWS, DEBLOCATI CONTUL HAIDUCULUI!

FREE PINTEA! angry.gif
Cornel Dima
Citeaza (Pintea, suntem cu tine! @ Jul 24 2010, 03:03 PM) *

FREE PINTEA! angry.gif

hotadminule, o sa postez acelasi mesaj de o suta de ori, chiar daca o sa mi-l stergi incontinuu, ca un las ce esti: lucrezi cumva pentru basescu? v-o pus iar pintea pe jar cu dezvaluirile lui si ati hotarat sa-i dati la mecla, ca sa-si tina gura?

Citeaza (pepe @ Jul 24 2010, 03:06 PM) *
hotadminule, o sa postez acelasi mesaj de o suta de ori, chiar daca o sa mi-l stergi incontinuu, ca un las ce esti: lucrezi cumva pentru basescu? v-o pus iar pintea pe jar cu dezvaluirile lui si ati hotarat sa-i dati la mecla, ca sa-si tina gura?

Ce? L-au banat pe Pintea? De ce? huh.gif
pepe
Citeaza (HotAdmin @ Jul 24 2010, 03:08 PM) *
Uita-te putin in Groapa ...ma gandesc sa-i zic Groapa cu Istericale . Pintea , incearca o explicatie putin mai complexa smile.gif . Zic sa-ti faci un cont nou : Pintea Martirul

spune-i asta in privat lui pintea dupa ce-i deblochezi contul, HOTADMINULEEEEEE! Nu l-am vazut asa suparat niciodata, si ne stim de vreo 5 ani! Nu reusesc sa dau de el de peste o ora, nu-mi raspunde la telefon!

FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA!
FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA!
FREE PINTEA! FREE PINTEA!
FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA! FREE PINTEA!
Traian Basescu
Citeaza (Tataie @ Jul 26 2010, 11:39 AM) *
Domnule Presedinte, raspund afirmativ in mod obiectiv la intrebarea capcana. La combinatii va pricepeti numai Dvs - Marele Arhitect al Politicii Dambovitene.
O sa muncim cand veti munci si Dvs. Se poate o poza cu semnatura pentru cotetul cainelui?

Cu respect
unul care v-a votat in 2004

Gadea, tu esti ma?...

Uite, trebuie sa-ti fac o marturisire pe forumul asta: intotdeauna am avut fantezii cu buzele tale mari si plescainde...

Cand ai timp 5 minute sa le dezlipesti putin de Anusul Puturos Voiculescian, te astept pentru autograf.
Dar inainte sa te speli bine pe dinti, ca-s mai mizerabili decat fundul meu.
pOI
Dar cu HotAdminul nu ai nici o fantezie ? De ce te limitezi ?
Pintea Haiducul
Citeaza (Traian Basescu @ Jul 26 2010, 02:42 PM) *
Gadea, tu esti ma?...

Uite, trebuie sa-ti fac o marturisire pe forumul asta: intotdeauna am avut fantezii cu buzele mele mari si plescainde pupandu-ti fundul...

Buey, Băsescule, lideru' lu' peşte, vrei să-ţi înfig din nou puşca-ntre ochi? dry.gif Ai grijă cum vorbeşti, în plm, eşti pe un forum public.

Till
Citeaza (un nestiutor @ Jul 27 2010, 09:00 AM) *
Pintea asta ori e dus, ori e prost, ori traieste pe Pluto (i-a inghetat creierul) ????

Solutie pentru criza:
- reducere aparat de stat ( Parlament si Guvern ) la cel putin jumatate
- impozitare vilane si masini ( ca in Romania nicaieri mai multe masini de lux )

sa adaugam pe lista :
- spânzurarea lui pintea, de limba laugh.gif
Pintea Haiducul
Citeaza (Till @ Jul 27 2010, 10:55 AM) *
Si pe vremea lu' ala si pe vremea lu' asta, pintea oricum nu are ceea ce-i trebuie : creier.

Am creier mai mult decat a avut tot neamul tău de oligofreni in ultimele două milenii, buey, păduche. angry.gif
Till
Citeaza (Pintea Haiducul @ Jul 27 2010, 09:24 AM) *
Am creier mai mult decat a avut tot neamul tău de oligofreni in ultimele două milenii, buey, păduche.

laugh.gif
nici tu nu crezi asta, miriapod paros

Citeaza (Musafir @ Jul 27 2010, 09:24 AM) *
Nu-mi spune ca toti astia sunt securisti basescieni sau ca se trag din ei.

Mai bine sa-i propunem o solutie de iesire.
Eleganta rolleyes.gif

Pintea Haiducul
Citeaza (Musafir @ Jul 27 2010, 11:24 AM) *
Uita-te cati nu sunt de acord cu tine pe forumul asta si pune-ti intrebarea de ce.

Cei care nu-s de acord cu mine au un IQ mult mai mic decat al meu, evident, e la mintea cocosului, mai ales ca un sondaj foarte recent a dovedit ca 70% dintre bucuresteni sunt tampiti. Dovedeste-mi contrariul, daca poti. Dar nu poti. Inteligentza mea nu mai e demult un subiect de disputa (am dezbatut pe acest forum pe varii teme si mereu mi-am redus preopinentii la tacere) dar, in schimb, inteligentza ta e discutabila, pentru ca esti neidentificabil, nu ai un profil care poate fi urmarit in timp. Prin urmare, esti nul.
Till
Citeaza (Pintea Haiducul @ Jul 27 2010, 09:32 AM) *
In ce fază iti inchipui că se găsea Romania in Decembrie '89, cumva in feudalismul timpuriu?

cred ca era preferabil, asa macar s-ar fi gasit o solutie si pentru libidinosii lingai ca tine, nu mai poluai phorumurile de azi cu opinii din Epoca De Aur, probabil ti-ai ratat vocatia în Cântarea României si acuma schelalai jalnic prin virtual.
Mars la munca, smiorcaitule

Till
Citeaza (Pintea Haiducul @ Jul 27 2010, 09:41 AM) *
Evident, e la mintea cocosului, mai ales ca un sondaj foarte recent a dovedit ca 70% dintre bucuresteni sunt tampiti.
Dovedeste-mi contrariul, daca poti. Dar nu poti.
Inteligentza mea nu mai e demult un subiect de disputa . Prin urmare, esti nul.

QED

laugh.gif laugh.gif
Pintea Haiducul
Citeaza (Till @ Jul 27 2010, 11:17 AM) *
Dar pentru tine punem noi mâna de la mâna si platim pentru un întreg încarcator, sa fim siguri laugh.gif laugh.gif

Somez pentru ultima data hotnewsadminul sa baneze imediat IP-ul acestui user abuziv care isi permite sa-si ameninte cu moartea preopinentii!!! Un asemenea comportament nu are scuza si este inadmisibil pe Forum!!! angry.gif angry.gif angry.gif
Till
(am dezbatut pe acest forum pe varii teme si mereu mi-am redus preopinentii la tacere)

laugh.gif
Pintea, tu pe phorumul asta esti ciuca mijto-urilor, care când nu are ce face, ti-o mai trage scurt peste ochi, dupa care pleaca la treburi serioase.

Agramatul si încultul haiduc, care-si reduce - logic - preopinentii la tacere laugh.gif

Citind si definitia din dex
(PREOPINÉN//T ~ţi m. Persoană care îşi exprimă opiniile înaintea altei persoane în cadrul unei întruniri; antevorbitor. [Sil. pre-o-] /<fr. préopinant)
ne dam seama de idiotenia unei asemenea afirmatii futile laugh.gif

iesi afara, pigmeu patetic, get a life
Musafir
Cei care nu-s de acord cu mine au un IQ mult mai mic decat al meu, evident, e la mintea cocosului, mai ales ca un sondaj foarte recent a dovedit ca 70% dintre bucuresteni sunt tampiti. Dovedeste-mi contrariul, daca poti. Dar nu poti. Inteligentza mea nu mai e demult un subiect de disputa (am dezbatut pe acest forum pe varii teme si mereu mi-am redus preopinentii la tacere) dar, in schimb, inteligentza ta e discutabila, pentru ca esti neidentificabil, nu ai un profil care poate fi urmarit in timp. Prin urmare, esti nul.

Asupra unui lucru suntem amandoi de acord. Inteligenta ta nu mai demult subiect de discutie. Ti-au spus-o destui. Mai ales cand jignesti si vii cu atacuri la persoana (asa, ca sa te afli in treaba) cand celalalt ti-a pus o intrebare pertinenta. biggrin.gif Stai linistit, te inteleg perfect, n-ai cu ce.

Cat despre tampitii din Bucuresti, uita-te in topul universitatilor. In afara de vreo 2-3 din Cluj si Iasi, universitatile din Bucuresti sunt printre cele mai bune din tara. Da, ai citit bine. Cauta si ai sa te convingi. Mai mult, ai sa constati ca sunt si foarte multi din provincie care vin la studii in Bucuresti. Convinge-te singur. Poate iti aprinde vreun beculetz.

Cei care nu-s de acord cu tine au un IQ mai mic decat al tau? Haaaa! Ete cine ne da lectii de democratie laugh.gif
olandezu
Citeaza (Pintea Haiducul @ Jul 27 2010, 09:50 AM) *
Somez pentru ultima data hotnewsadminul sa baneze imediat IP-ul acestui user abuziv care isi permite sa-si ameninte cu moartea preopinentii!!! Un asemenea comportament nu are scuza si este inadmisibil pe Forum!!! angry.gif angry.gif angry.gif

tz, tz, tz. Ia te uita, cand foloseste si altul tehnica ta de dialog, te apuci sa somezi adminu'! Nu-i frumos de loc ... ar trebui sa fi fericit ca ti se promoveza stilul!

Till
Somez pentru ultima data hotnewsadminul sa baneze imediat IP-ul acestui user abuziv care isi permite sa-si ameninte cu moartea preopinentii!!! Un asemenea comportament nu are scuza si este inadmisibil pe Forum!!!

laugh.gif
tongue.gif
iar începi sa scâncesti dupa mami, mami, pusior cu pufulet la funduletul roz ?
laugh.gif

alelei, fecior de lele si viteaz ca o muiere, te mai si dai "haiduc"

http://rlv.zcache.com/cowards_code_poster-...146td87_210.jpg
Musafir
Citeaza (Till @ Jul 27 2010, 09:17 AM) *
Dar pentru tine punem noi mâna de la mâna si platim pentru un întreg încarcator, sa fim siguri laugh.gif laugh.gif

Nu fi rau, n-o sa se prinda ca nu vorbesti serios. sad.gif
Pintea Haiducul
Citeaza (olandezu @ Jul 27 2010, 11:56 AM) *
tz, tz, tz. Ia te uita, cand foloseste si altul tehnica ta de dialog, te apuci sa somezi adminu'! Nu-i frumos de loc ... ar trebui sa fi fericit ca ti se promoveza stilul!

Eu nu mi-am amenintat niciodata cu moartea preopinentii cum face acel descreierat care se semneaza "Till"!!!!!!!! Daca nu va fi banat chiar astazi pe IP, eu nu voi mai posta niciodata pe forum!!! Ori eu, ori el!!! angry.gif
Till
Citeaza (olandezu @ Jul 27 2010, 09:56 AM) *

laugh.gif
nea, nea, nea, ca nu e la prima abatere, asa face mereu, când o fura (si asta se întâmpla destul de des când am putina vreme) baga coada'ntre picioare si fuge repede cu jalba'n bat biggrin.gif
pun pariu ca pâna la ora asta a trimis deja j'de mii de PM-uri lui nenea hotadmin si se smiorcaie ca o baba pe unde poate, cotarla biggrin.gif

Till
Citeaza (Pintea Haiducul @ Jul 27 2010, 10:02 AM) *
Eu nu mi-am amenintat niciodata cu moartea preopinentii cum face acel descreierat care se semneaza "Till"!!!!!!!! Daca nu va fi banat chiar astazi pe IP, eu nu voi mai posta niciodata pe forum!!! [b]Ori eu, ori el!!!

biggrin.gif
Pinteleu, asta e santaj, asa e frumos, viteazule ?
Stii ca nu se negociaza cu teroristii, da ?

Pintea Haiducul
Citeaza (Pintea Haiducul @ Jul 27 2010, 12:02 PM) *
Eu nu mi-am amenintat niciodata cu moartea preopinentii cum face acel descreierat care se semneaza "Till"!!!!!!!! Daca nu va fi banat chiar astazi pe IP, eu nu voi mai posta niciodata pe forum!!! Ori eu, ori el!!! angry.gif

Vorbesc cat se poate de serios, HotNews!
Till
Eu nu mi-am amenintat niciodata cu moartea preopinentii

Pinteo, spune drept, câte PM-uri ai scris pâna acuma la hotadmin, cu lacrimile curgând duios din ochisori ?
Ai ?
laugh.gif

Ridicolule
Musafir
Citeaza (Pintea Haiducul @ Jul 27 2010, 10:06 AM) *
Vorbesc cat se poate de serios, HotNews!

You do? blush.gif
olandezu
Citeaza (Musafir @ Jul 27 2010, 10:00 AM) *
Nu fi rau, n-o sa se prinda ca nu vorbesti serios. sad.gif

Musafire, asta e o cauza pierduta, nu se prinde de nimic, ca e deja lipit rau de tot in plasa. Omul e convins ca toti sunt secu pe aici, care duc un razboi psihologic total impotriva lui, salvatorul tarii, nestiutul conducator, lumina din beci.
Till
Vorbesc cat se poate de serios, HotNews

laugh.gif

sa-i uram cu totii noi oportunitati de cariera

olandezu

ba da, ai facut-o la alegeri. Inca nu este tarziu sa-ti ceri scuze.
Till
Vorbesc cat se poate de serios, HotNews

Pintea, ne-ai speriat de tot laugh.gif

acelasi nestiutor
Pai nu mai posta mai Pinteo.
Poate asa plecam si noi pe la treburile noastre, nu de alta dar tare distractiv mai esti.

Esti bun de dus la circ. Ai strange ceva spectatori.
Poate ne arati un truc cu ghilotina. rolleyes.gif
Till
Ori eu, ori el!!!

Done !

laugh.gif
olandezu
Citeaza (Pintea Haiducul @ Jul 27 2010, 10:17 AM) *
Daca incepand de azi, ora 22:00, va mai aparea vreodata pe forum vreun comentariu semnat "Till" eu voi pleca imediat de pe site si sa va vad atunci ce audientza mai aveti! A tolera asemenea brute abjecte care nu se sfiiesc sa-si ameninte cu moartea preopinentii e strigator la Cer si arunca in aer toate asa-zisele pretentii de "impartialitate" ale adminului si de respectabilitate a site-ului!!! Exista site-uri care au reguli mult mai stricte si care ar fi onorate sa gazduiasca brandul "Pintea"!!!

Uite Pinteo, eu te ajut, republicand anuntul tau cu litere de marime normala. Nu se putea citi mesajul tau in forma de dinainte.

Fie vorba intre noi, eu nu sunt chiar de acord ca ai fost amenintat. Till are un stil pamfletar extrem, orientat pe persoana nu pe idee, putin mai dur decat imi place mie, insa e modul de comunicare care functioneaza cu tine. Probabil de aia nici nu-ti place, ca seamana prea mult cu stilul tau, nu?
Till
sa baneze imediat IP-ul acestui user abuziv care isi permite sa-si ameninte cu moartea preopinentii!!! Un asemenea comportament nu are scuza si este inadmisibil pe Forum!!!

Daca incepand de azi, ora 22:00,

Mtzz, mtzzz, mtzzz, Pinteo, pai sau e imediat, sau e începând cu ora 22 ?
Hai mai lasa, jupâne, poate te razgândesti si ma lasi pâna mâine la orele 8 :00
?

Aaaaaa, si e GMT, CET, USA-East, hotarasta-te, nu ne lasa sa alegem, ce ne-am face fara tine, inteligentule tongue.gif
Musafir
Citeaza (olandezu @ Jul 27 2010, 10:10 AM) *
Musafire, asta e o cauza pierduta, nu se prinde de nimic, ca e deja lipit rau de tot in plasa. Omul e convins ca toti sunt secu pe aici, care duc un razboi psihologic total impotriva lui, salvatorul tarii, nestiutul conducator, lumina din beci.

Prietene, eu chiar nu cred asta. E parerea mea si te rog s-o iei ca atare. Asa cum la televizor se practica manipularea si dezinformarea de diversi indivizi pt a-si apara interesele, nu vad de ce nu s-ar practica si pe forumuri. Uita-te la comentariile lui si o sa vezi cate afirmatii se bat cap in cap si cate sunt aruncate-n vant, fara nicio sursa. Uita-te cat preamareste PSD-ul. Uita-te cum tine musai sa creada toti ca Basescu e dracu si Iliescu a adus democratia. Nu-ti aduce aminte de perioada dinainte de alegeri? wink.gif Nu-ti aduce aminte de ce vedeai pe anumite posturi de televiziune?

Nu astept ca toti sa aiba aceeasi parere ca mine, poate ca eu gresesc si ceilalti au dreptate. Insa, atata timp cat cineva intreaba, spre exemplu, de unde stie el de cele 20 de milarde de euro si el zice ca n-are importanta sau "asa a zis Petre Roman", ma intreb daca nu cumva e membru PSD. wink.gif

PS: Asta e parerea mea si, te rog, ia-o ca atare. In tara asta eu zic ca orice e posibil.
olandezu
Citeaza (Musafir @ Jul 27 2010, 10:25 AM) *
Prietene, eu chiar nu cred asta. E parerea mea si te rog s-o iei ca atare. Asa cum la televizor se practica manipularea si dezinformarea de diversi indivizi pt a-si apara interesele, nu vad de ce nu s-ar practica si pe forumuri. Uita-te la comentariile lui si o sa vezi cate afirmatii se bat cap in cap si cate sunt aruncate-n vant, fara nicio sursa. Uita-te cat preamareste PSD-ul. Uita-te cum tine musai sa creada toti ca Basescu e dracu si Iliescu a adus democratia. Nu-ti aduce aminte de perioada dinainte de alegeri? wink.gif Nu-ti aduce aminte de ce vedeai pe anumite posturi de televiziune?

Nu astept ca toti sa aiba aceeasi parere ca mine, poate ca eu gresesc si ceilalti au dreptate. Insa, atata timp cat cineva intreaba, spre exemplu, de unde stie el de cele 20 de milarde de euro si el zice ca n-are importanta sau "asa a zis Petre Roman", ma intreb daca nu cumva e membru PSD. wink.gif

PS: Asta e parerea mea si, te rog, ia-o ca atare. In tara asta eu zic ca orice e posibil.

Daca se manipuleaza pe forumuri, sunt convins ca nu sunt niste idioti ce i ce o fac. Stiu si eu ca alta e audienta, ca nu merge circul de pe antene. Pintea este pur si simplu descreierat si nu reuseste decat sa antagonizez toti "preopinentii", cum le zice el smile.gif. Nu prea are succes stilul sau, nu reuseste sa "converteasca" pe nimeni. Se vede de la o posta ca e nitel dus, asa, cam ca Vadim.

Mai degraba l-as banui pe Tataie de chestia asta cu manipularea intentionata. Este mai moderat, aduce in discutie tema trecutului glorios, a omului ce trebuie ajutat, a statului tatuc etc si nu este violent - sta cuminte cand se incinge discutia prea mult. Cred ca are un oarecare efect la unii.
Musafir
Daca incepand de azi, ora 22:00, va mai aparea vreodata pe forum vreun comentariu semnat "Till" eu voi pleca imediat de pe site si sa va vad atunci ce audientza mai aveti! A tolera asemenea brute abjecte care nu se sfiiesc sa-si ameninte cu moartea preopinentii e strigator la Cer

"Minţile ilustre discută idei, inteligenţele medii discută evenimente iar [color="#FF0000"]minţile reduse îi discută pe alţii"
tzurlogen
buey, ce-i debandada asta?
va las un pic nesupravegheati si va spargeti capetele?
daca nu stiti sa va jucati, nu va mai las afara!
Blue_Blue
Citeaza (Pintea Haiducul @ Aug 6 2010, 08:39 AM) *
Mai bine galben decât vânăt de ciudă ca tine. laugh.gif Hai pa, te-am pupaaaat!

Pinteo, de vineţeala dată de ciudă se scapă, de gălbeneala de la icter se decedează irevocabil.
..........................
De fapt de ce ciudă? Nu extrapola. Ciuda e în altă parte. La voi.
De la povestea cu lovitura de stat nereuşită când cu 322 nu v-a ieşit. Aţi pus doar piedici, nimic constructiv. La început mă enervau cei care vorbeau prostii, azi mi-e milă de ei şi mă amuză.
Dacă se întâmplă să nu daţi guvernul jos, deşi nu aveţi soluţii, va vi vi şi amar de voi. Intraţi în depresii cronice. Aud că unii sudişti din zona roşie a hărţii importă deja insecticid... biggrin.gif
Da Pinteo, în voi se umflă ficatul ... biggrin.gif
Pintea Haiducul
Citeaza (Blue_Blue @ Aug 6 2010, 11:59 AM) *

Ştii ce ar însemna acum ruperea acordului cu FMI? Colaps economic.

Bugetul trebuie alimentat de undeva. De unde?

Discutăm doar, deşi în contradictoriu ...

Aiureli. Buey, Blue, acu' te gandisi si tu sa vii sa dezbati, cand am epuizat tema de discutie si am declarat topicul inchis??? Unde ai fost astea trei luni, in concediu de maternitate? Tot ce am avut de spus am spus deja in cele 52 de pagini ale topicului, fa bine si le citeste da capo al fine cu maxima atentie apoi vino cu intrebarile. Daca vor mai fi, evident. dry.gif
Pintea Haiducul
Citeaza (Blue_Blue @ Aug 6 2010, 12:07 PM) *
Aud că unii sudişti din zona roşie a hărţii importă deja insecticid... biggrin.gif
Da Pinteo, în voi se umflă ficatul ... biggrin.gif

Nu inteleg la ce te referi. Daca vei continua cu atacuri voalate la persoana unor useri, nu mai vad rostul dialogului, nu vei face decat sa confirmi inca odata (pentru a mia oara) prezumtia de trogloditism a sustinatorilor lui basescu.
Musafir
da...la cat de antipatic pare bilderberg trebuie sa ii dau dreptate.e o diferenta mare.deci clar esti cam singurel

si nu ma lua cu Domnu' Perfect Pintea.nu esti amuzant.transformi acest topic intr-un circ.o seara buna

Citeaza (Musafir @ Aug 24 2010, 01:35 AM) *
da...la cat de antipatic pare bilderberg trebuie sa ii dau dreptate.e o diferenta mare.deci clar esti cam singurel

Dream on, boy. Adminule, ne poti spune cumva daca Musafirul de mai sus si defunctul user "bilderberg" au acelasi IP? Multumim anticipat.

Citeaza (Pintea Haiducul @ Aug 24 2010, 07:24 AM) *
Dream on, boy. Adminule, ne poti spune cumva daca Musafirul de mai sus si defunctul user "bilderberg" au acelasi IP? Multumim anticipat.

deci fara ,,dream on boy"bai mucosule decat cu aia din teapa ta asa cum e bilderberg.pana si el la cat de arogant si marsav era avea dreptate in fata ta.
nu accept acest tip de limbaj.invata sa porti o discutie civilizata.am observat ca cei care nu sunt de acord cu tine sunt sistematic jigniti.o sa ajungi sa postezi singur pe forum sau in cel mai bun caz doar tu impreuna cu amicii tai paranoici.
MArius
Citeaza (Pintea Haiducul @ Aug 23 2010, 10:49 PM) *
Un cetăţean paşnic brutalizat în mijlocul străzii de către şeful Statului. Două soţii consternate. Televiziuni de ştiri date peste cap de incredibilul eveniment. Nu, nu e o scenă din Absurdistan, ci din România anului 2010. O simplă întrebare vreau să vă pun: de ce? Cum aţi putut avea unii dintre voi chiar şi numai o secundă suficientă încredere în acest babuin sinistru încât să-l votaţi pentru cea mai înaltă demnitate publică? In inimile voastre asta simţiţi că merităm? Asta simţiţi că merită copiii frumoşi ai României? mellow.gif

Un Observator
37 de utilizatori momentan pe acest topic. Tipic romanesc, ca mustele pe rahat cand e vorba de scandal, fie ca e cu blonda lu bote sau palma lu basescu.

Nu prinzi mai mult de 10-15 in alte discutii.

Si ne mai minunam cand vedem mizeriile de la TV.. Daca asta vreti, asta primiti, fratilor!
Diaspora
Citeaza (marius @ Aug 24 2010, 08:38 AM) *
Ma iertati pentru postul triplu, doar ca sa-mi exprim si eu "oripilarea" ca am votat un babuin sinistru si ca il sustin in continuare.
Pa si ne vedem pe bulevard, monser!

Bravo de acord
Pintea Haiducul
Citeaza (marius @ Aug 24 2010, 10:38 AM) *
Ma iertati pentru postul triplu, doar ca sa-mi exprim si eu "oripilarea" ca am votat un babuin sinistru si ca il sustin in continuare.
Pa si ne vedem pe bulevard, monser!

Pe bulevard? Vrei sa spui la Zoo, nu? O sa te vizitam mai tarziu sa-ti dam o banana, multumim pentru postare. (Cata inteligentza la babuinii astia, dom'le... blink.gif )
hotnewsadmin
Citeaza (Pintea Haiducul @ Aug 24 2010, 08:24 AM) *

nu vorbesc cu tine despre IPurile altora . Daca vrei , daca imi dai voie , putem sa vorbim despre IPul- IPurile tale .
hotnewsadmin
Eu sunt toa'sa educatoare . Va rog , fiti cuminti . Sau amintiti-va ca sunteti adulti .
Pintea Haiducul
Citeaza (Un Observator @ Aug 24 2010, 10:39 AM) *
Si ne mai minunam cand vedem mizeriile de la TV.. Daca asta vreti, asta primiti, fratilor!

Probleme cu logica, Observatorule? Exista mai multe cauze posibile ale atractiei fatza de un asemenea subiect, nu doar interesul morbid pentru scandaluri mizerabile: mai exista sentimentul de revolta, curiozitatea de a afla alte opinii pe aceeasi tema sau consternarea ca asa ceva este posibil intr-o tara care se pretinde civilizata.
Aceasta este versiunea "lo-fi". Pentru a vedea versiunea grafica integrala:click aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.