Help - Cauta - Membri - Calendar
Versiune intreaga: Groapa cu certuri
Hotnews.ro Forum > Actualitati > de toate, amestecate
pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Pintea Haiducul
Citeaza (Laur006 @ Oct 12 2010, 01:16 PM) *
deci te simti? bhwaa ha ha ha ha
pai normal, nu mai mentionat numele meu, al Magnificului Pintea? esti retard sau chior? blink.gif laugh.gif
Pintea Haiducul
Citeaza (clona lui Pintea Haiducul @ Oct 12 2010, 03:13 PM) *
de ce vb de mine distrusule? blush.gif

Cat de distrusa trebuie sa fii, canalie made in USA, ca sa clonezi nick-ul unui membru al Forumului? dry.gif
olandezu
Citeaza (Pintea Haiducul @ Oct 12 2010, 01:24 PM) *
Cat de distrusa trebuie sa fii, canalie made in USA, ca sa clonezi nick-ul unui membru al Forumului? dry.gif

trebuie sa recunosc ca m-am lasat pacalit de clonele astea. Foloseste exact cuvintele tale (retart, chior, magnific) wink.gif
Pintea Haiducul
Citeaza (olandezu @ Oct 12 2010, 03:23 PM) *
Ce poate face (si face) adminul nostru este sa stearga mesajele ofensatoare sau sa baneze adrese IP.

Nu baneaza adrese IP. Altfel, userul abuziv de mai sus ar fi zburat demult de pe forum.
Pintea Haiducul
Eu Magnificul Pintea, consider ca avem o tara frumoasa si un turism infloritor. Am fost chiar weekendul trecut la mare, ca n-am avut bani asta vara, si m-am simtit estraordinar. Am gasit cazare cu 20RON camera, care avea inca 7 paturi supraetajate, cu vecini de camera amabili si hazlii. Micul dejun il luam in camera (mancare era la discretie la supermarketul din apropiere. Noi am preferat ceva mai rustic: ceapa, castraveti, rosii, slanina, si o sticla de rom la 0,5L sa ne incalzeasca, ca noaptea era frig rau). Baia era ingrijita si f aerisita, fiind in curte, si fara sezut la WC. Ne-am simtit superb, eu si prietenul meu Ion Mocanu, alaturi de care am petrecut un weekend incins blush.gif Mancarea a fost Ok si ea. Noi ne luam o shaorma mare, pe care o imparteam frateste. Mocanu manca carnea eu lipia. Cel mai frumos a fost cand am calarit sky jet-ul parcat intr-o curte semi-parasita. A fost misto, si senzatia e mult mai meserie pe uscat decat in apa. Seara nu mai mancam, ca suntem la cura, insa cutreieram faleza si mai adulmecam mirosurile de gratare de la terasele intesate de oameni. Per total a fost OK, servicii OK, recomand.
Pintea Haiducul
Citeaza (Pintea Haiducul @ Oct 12 2010, 03:29 PM) *
Eu Magnificul Pintea, consider ca avem o tara frumoasa si un turism infloritor. Am fost chiar weekendul trecut la mare, ca n-am avut bani asta vara, si m-am simtit estraordinar.

Get lost, clono.
marele vrajitor din gaOZ
unsure.gif vezi ca ai sperma de omega male pe ochi si nu mai distingi realitatea de fictiune... vuvuzela lui ponta ce esti !!!! sa afle forumistii ca esti un vierme abject membru PSD, care vreti sa subjugati contribuabilii cumsecade ce castiga mai mult de 1000 EUR/luna, cu impozite fabuloase, ca niste sugative ordinare. rusine !!!
Maverick The Greatest
Citeaza (Pintea Haiducul @ Oct 12 2010, 01:29 PM) *
Eu Magnificul Pintea, consider ca avem o tara frumoasa si un turism infloritor. Am fost chiar weekendul trecut la mare, ca n-am avut bani asta vara, si m-am simtit estraordinar. Am gasit cazare cu 20RON camera, care avea inca 7 paturi supraetajate, cu vecini de camera amabili si hazlii. Micul dejun il luam in camera (mancare era la discretie la supermarketul din apropiere. Noi am preferat ceva mai rustic: ceapa, castraveti, rosii, slanina, si o sticla de rom la 0,5L sa ne incalzeasca, ca noaptea era frig rau). Baia era ingrijita si f aerisita, fiind in curte, si fara sezut la WC. Ne-am simtit superb, eu si prietenul meu Ion Mocanu, alaturi de care am petrecut un weekend incins blush.gif Mancarea a fost Ok si ea. Noi ne luam o shaorma mare, pe care o imparteam frateste. Mocanu manca carnea eu lipia. Cel mai frumos a fost cand am calarit sky jet-ul parcat intr-o curte semi-parasita. A fost misto, si senzatia e mult mai meserie pe uscat decat in apa. Seara nu mai mancam, ca suntem la cura, insa cutreieram faleza si mai adulmecam mirosurile de gratare de la terasele intesate de oameni. Per total a fost OK, servicii OK, recomand.
http://forum.hotnews.ro/index.php?s=&s...st&p=126232

opaaaaaa, deja intelegem dedeSUPTurile acestei constipatii !!! blink.gif
marele vrajitor din gaOZ
unsure.gif pintea sunt tot eu, Maverick The Greatest Mooist, viermele abject platit de americani, intelege ca am o fixatie pentru tine, vreau sa-mi dai muie, multa muie, tone de muie, vreau sa ma ineci in oceane de muie, sa simt euforia placerii de a lua muie de la primul alfa male din topul Forbes al datatorilor de muie mondiali.... e o rusine ca nu ma bagi in seama !!!!!!!
Maverick The Greatest
Citeaza (Maverick The Greatest @ Oct 12 2010, 01:39 PM) *
http://forum.hotnews.ro/index.php?s=&s...st&p=126232

opaaaaaa, deja intelegem dedeSUPTurile acestei constipatii !!! blink.gif

he-he, prostilor, ati inghitit galusca, eu am postat cu nicku lui pintea, sa-mi bat joc de el !!!
Pintea Haiducul
Citeaza (Uncle Sam @ Oct 12 2010, 06:35 PM) *
Rezistând puțin ispitei pentru acest facil "small talk", vedeți ceva ce ne afectează grav la care să nu fie complice un bugetar?

Cel mai mare complice bugetar la catastrofa umana ce ne afecteaza pe toti cei care citim acest topic a fost doctorul care te-a scos din piz*a m*tii! dry.gif
Uncle Sam
Citeaza (Pintea Haiducul @ Oct 12 2010, 07:45 PM) *
Cel mai mare complice bugetar la catastrofa umana ce ne afecteaza pe toti cei care citim acest topic a fost doctorul care te-a scos din piz*a m*tii! dry.gif
Ei, uite că așteptam de la tine o asemenea reacție. Și pe tine în mod special te declar nevinovat. Complet nevinovat.
PS era doctoriță.
Pintea Haiducul
Citeaza (Uncle Sam @ Oct 12 2010, 06:45 PM) *
Ce-ai zice dacă ți-aș arăta cu creionul pe hârtie că dacă bugetarul și-ar fi făcut datoria noi nu am fi avut treabă cu criza?

Daca doctorul de care vorbeam si-ar fi facut datoria si te-ar fi transformat in avorton, nu ne-ai mai fi intoxicat astazi cu teme false de discutie. dry.gif
Uncle Sam
Citeaza (Pintea Haiducul @ Oct 12 2010, 07:49 PM) *
...nu ne-ai mai fi intoxicat astazi cu teme false de discutie. dry.gif
Te intoxici așa ușor? Că abia am început.
Pintea Haiducul
Citeaza (Uncle Sam @ Oct 12 2010, 06:57 PM) *
Te intoxici așa ușor? Că abia am început.

Uncle Sam împuşcat de Pintea Haiducul
hotnewsadmin
Citeaza (Pintea Haiducul @ Oct 12 2010, 06:07 PM) *
Uncle Sam împuşcat de Pintea Haiducul

Cauti prozeliti pentru certuri ?

Pintea Haiducul
Citeaza (Alexandru @ Oct 26 2010, 09:54 AM) *
Da, deci in momentul in care ai pus-o pe toapa de Vranceanu Firea langa Cartarescu, e deja clar ca topicul asta e o gaina fara cap.

Te inseli flagrant. E mult-mult mai probabil ca gaina fara cap sa fii tu. Dar, e treaba ta sa cercetezi aceasta supozitie, eu unul nu obisnuiesc sa ma bag in problemele mintale ale altora si nici psihiatru nu sunt sa pun diagnostice... sleep.gif
dragon
Citeaza (Pintea Haiducul @ Oct 26 2010, 08:05 AM) *
Te inseli flagrant. E mult-mult mai probabil ca gaina fara cap sa fii tu. Dar, e treaba ta sa cercetezi aceasta supozitie, eu unul nu obisnuiesc sa ma bag in problemele mintale ale altora si nici psihiatru nu sunt sa pun diagnostice... sleep.gif

Incearca sa citesti atent ce spun cei care comunica cu tine. Si dupa ce (daca) ai reusit sa citesti atent, incearca sa si intelegi. Nu e greu, trebuie doar sa folosesti capul, aceea excrescenta de deasupra gatului smile.gif
In ceea ce priveste ridicarea in slavi a doamnei care si-a pierdut firea in contextul criticarii lui Cartarescu si compararea celor doi e intr-adevar aberanta.
Pintea Haiducul
Citeaza (dragon @ Oct 26 2010, 11:19 AM) *
Incearca sa citesti atent ce spun cei care comunica cu tine. Si dupa ce (daca) ai reusit sa citesti atent, incearca sa si intelegi. Nu e greu, trebuie doar sa folosesti capul, aceea excrescenta de deasupra gatului smile.gif

Amice, esti ridicol, zau asa. Care e IQ-ul tau, 90 cumva? dry.gif Sau poate zilele astea ai auzit prima data de inegalabilul si genialul forumist "Pintea Haiducul", userul definitoriu al Forumului HotNews? Daca vrei sa stii ce-mi poate capul, citeste-mi intai topicele de Stiinta, apoi revino la mine cu coada intre picioare, implorandu-ma cu lacrimi de crocodil: "iarta-ma, Maestre, am fost un dobitoc!". Si acuma, la reventinde-o, nu-mi place sa-mi pierd vremea cu retarzii.

Un Observator
Citeaza (Lancaster @ Oct 26 2010, 02:13 PM) *

Asa te vreau, Lancaster, bravo!
Tocmai i-am aratat sotiei mele minutatiile gandirii tale, stii cum a reactionat?

A zambit si a zis 'Vorbeste si tu asa si vei primi o corectie direct pe 'medie', pe care n-o vei uita niciodata!'
Lancaster
Asta e treaba voastră. Dacă la voi în familie se pune accent pe corectitudine politică, asta vă priveşte direct şi personal. La urme urmei, trebuie să existe nişte afinităţi, altfel n-aţi fi fost împreună, nu?
Lancaster
Citeaza (Un Observator @ Oct 26 2010, 02:41 PM) *
Tocmai i-am aratat sotiei mele minutatiile gandirii tale, stii cum a reactionat?
A zambit si a zis 'Vorbeste si tu asa si vei primi o corectie direct pe 'medie', pe care n-o vei uita niciodata!'

Ia fii tu sincer până la capăt:

Nu cumva soţia ta are nevoie destul de des de epilare, inclusiv pe buza de sus? biggrin.gif Nu cumva face dragoste destul de rar? Nu cumva preferă să mănânce ouă cu şuncă, decât prăjituri pufoase? tongue.gif
Lancaster
P.S. Dacă ajungi la divorţ, să nu dai vina pe mine că ţi-am deschis ochii tongue.gif
hotnewsadmin
Citeaza (Lancaster @ Oct 26 2010, 03:55 PM) *
Ia fii tu sincer până la capăt:

Nu cumva soţia ta are nevoie destul de des de epilare, inclusiv pe buza de sus? biggrin.gif Nu cumva face dragoste destul de rar? Nu cumva preferă să mănânce ouă cu şuncă, decât prăjituri pufoase? tongue.gif

Cred ca exagerezi si iti spun sa nu mai faci referiri la useri si la sotiile lor .

Lancaster
Citeaza (hotnewsadmin @ Oct 26 2010, 02:58 PM) *
Cred ca exagerezi si iti spun sa nu mai faci referiri la useri si la sotiile lor .

Nu fost nimic jignitor, el a adus-o pe soţia lui în discuţie.
Există femei inteligente şi dominatoare, iar dacă testosteronul e cauza, pilozitatea în exces e cea care trădează asta.

Bine că n-ai avut nimic de comentat când s-au făcut referiri la soţia mea.
Un Observator
Citeaza (Lancaster @ Oct 26 2010, 02:57 PM) *
P.S. Dacă ajungi la divorţ, să nu dai vina pe mine că ţi-am deschis ochii tongue.gif

Daca erai barbat adevarat, Lancaster, le spuneai altor barbati cum le lipseste logica si gandirea abstracta si se cearta prosteste, nu femeilor (ambii pot avea acest timp de comportament). Misoginii sunt barbatii slabi, care au complexe de inferioritate infipte adanc in personalitate si isi directioneaza frustrarile catre femei, de obicei cele care evita confrutari.

Du-te si discuta aberatiile de mai sus cu prietenii tai (cei carora le pasa de nevasta, prietena, nu misogini ca tine), vorbeste-le de 'calitatile' pe care tocmai le-ai mentionat.

Dar stim amandoi ca nu o vei face pentru simplul motiv ca esti un las care n-ar risca sa fie calcat in picioare.
Uncle Sam
Citeaza (Pintea Haiducul @ Oct 26 2010, 12:34 PM) *
Amice, esti ridicol, zau asa. Care e IQ-ul tau, 90 cumva? dry.gif Sau poate zilele astea ai auzit prima data de inegalabilul si genialul forumist "Pintea Haiducul", userul definitoriu al Forumului HotNews? Daca vrei sa stii ce-mi poate capul, citeste-mi intai topicele de Stiinta, apoi revino la mine cu coada intre picioare, implorandu-ma cu lacrimi de crocodil: "iarta-ma, Maestre, am fost un dobitoc!". Si acuma, la reventinde-o, nu-mi place sa-mi pierd vremea cu retarzii.
Adica ragai la masa, injur femeile, ma basesc in lift, sunt obscen dar stii ce misto rezolv problemele de geometrie? Sunt definitoriu.
Onest
Citeaza (Lancaster @ Oct 26 2010, 03:47 PM) *
Probabil că n-au prea avut termen de comparaţie biggrin.gif
aşa că n-aveau de unde să-şi dea seama ...

Și tocmai cînd credeam că ai fost destul de penibil pentru o zi, iată că ți-ai doborît din nou recordul. Felicitări.
Pintea Haiducul
Citeaza (Uncle Sam @ Oct 26 2010, 05:45 PM) *
Adica ragai la masa, injur femeile, ma basesc in lift, sunt obscen dar stii ce misto rezolv problemele de geometrie? Sunt definitoriu.

Asa esti tu? huh.gif Aveam dreptate să-mi fie silă de americani... Eu unul nu injur femeile si nu concep să am un comportament trivial.
Lancaster
Citeaza (tzurlogen @ Oct 28 2010, 04:40 PM) *
ce zici, o rezolvam la un skandenberg?

Tu te-ai uitat, ce faţă ai?
Aia e faţă de skanderbeg, crezi tu? tongue.gif
tzurlogen
Citeaza (Lancaster @ Oct 28 2010, 04:56 PM) *
Tu te-ai uitat, ce faţă ai?
Aia e faţă de skanderbeg, crezi tu? tongue.gif

laugh.gif
muciflenduri
Citeaza (love and marriage @ Nov 3 2010, 01:55 PM) *
evident, si de sine statator "taran" poate sa fie folosit peiorativ, insa asta e alta discutie.

Vad ca cineva a avut grija sa stearga ultima parte a mesajului meu...
Daca i-as spune despre nevasta-ta ca e o 'vaca proasta', ar insemna ca desconsider vacile care dau lapte si carne?
Mie mi-e clar care e puterea ta de intelegere si care-ti sunt reflexele. Ar insemna sa fiu la fel de bou ca tine daca as continua la nesfarsit o discutie in care nu e decat o insiruire de invective.
Nu ma mai obosesc sa raspund la celelalte ca.caturi scrise de tine, gen psihiatrie, psihologie, ar fi chiar prea trist.

hotnewsadmin
Citeaza (muciflenduri @ Nov 3 2010, 03:09 PM) *
Daca i-as spune despre nevasta-ta ca e o 'vaca proasta', ar insemna ca desconsider vacile care dau lapte si carne?
Mie mi-e clar care e puterea ta de intelegere si care-ti sunt reflexele. Ar insemna sa fiu la fel de bou ca tine daca as continua la nesfarsit o discutie in care nu e decat o insiruire de invective.
Nu ma mai obosesc sa raspund la celelalte ca.caturi scrise de tine, gen psihiatrie, psihologie, ar fi chiar prea trist.

nu inteleg ambitia unuia sau a altuia de a repeta o jignire , mai ales cand respectivul e capabil de dialog civilizat . Imi zici si mie de ce ai simtit nevoia sa pui iar comparatia cu "vaca proasta" ?

love and marriage
Citeaza (muciflenduri @ Nov 3 2010, 02:09 PM) *

daca ai spune despre nevasta-mea ca e o vaca proasta, as intelege ca ai vrea s-o insulti, pentru ca nevasta-mea nu este o vaca, indiferent de apelativul "proasta" care urmeaza.
referinta ofensatoare este primul termen in sine, prin trimiterea la alta specie biologica.
asta a propos de logica.
exemplul zootehnist ales de tine, alaturi de logica asta de fier, te incadreaza in aceeasi specie cu bovis canadensis. smile.gif

uite, daca eu as spune despre sotia ta ca arta felatiei nu are nici o taina penru ea (dincolo de intrebarea legitima de unde cunosc eu acest amanunt), inseamna cumva ca dezavuez aceasta practica intima?
nu - doar sa fie facuta intre barbat si femeie. smile.gif

hotnewsadmin
Citeaza (love and marriage @ Nov 3 2010, 03:29 PM) *
daca ai spune despre nevasta-mea ca e o vaca proasta, as intelege ca ai vrea s-o insulti, pentru ca nevasta-mea nu este o vaca, indiferent de apelativul "proasta" care urmeaza.
referinta ofensatoare este primul termen in sine, prin trimiterea la alta specie biologica.
asta a propos de logica.
exemplul zootehnist ales de tine, alaturi de logica asta de fier, te incadreaza in aceeasi specie cu bovis canadensis. smile.gif

uite, daca eu as spune despre sotia ta ca arta felatiei nu are nici o taina penru ea (dincolo de intrebarea legitima de unde cunosc eu acest amanunt), inseamna cumva ca dezavuez aceasta practica intima?
nu - doar sa fie facuta intre barbat si femeie. smile.gif

bun asa , sa scuipam cu eleganta . Acuma intrebarea e : ne intereseaza eleganta sau.... ?

love and mariage
Citeaza (hotnewsadmin @ Nov 3 2010, 02:22 PM) *
nu inteleg ambitia unuia sau a altuia de a repeta o jignire , mai ales cand respectivul e capabil de dialog civilizat . Imi zici si mie de ce ai simtit nevoia sa pui iar comparatia cu "vaca proasta" ?

cred ca i se aplica acelasi pseudorationament pe care il folosea in cazul meu: pentru ca perorez impotriva drepturilor homo, sunt eu insumi un homo.

similar, daca spune despre nevasta altuia ca e vaca, poate vrea sa-si inhibe o realitate din viata personala. smile.gif
Musafir
Citeaza (hotnewsadmin @ Nov 3 2010, 02:31 PM) *
bun asa , sa scuipam cu eleganta . Acuma intrebarea e : ne intereseaza eleganta sau.... ?

pai, eu am pus in mod repetat ca discutii de felul asta o sa ne abata de la subiect, in plus, intr-un mod aiurea.
acum, n-as fi vrut sa-l las pe muciflenduri sa plece fara sa-i explic cum cine sapa aiurea groapa altuia cade singur in ea.
mai ales ca datul in gropi e un talent personal al preopinentului nostru surescitat.
hotnewsadmin
Citeaza (Musafir @ Nov 3 2010, 03:37 PM) *
pai, eu am pus in mod repetat ca discutii de felul asta o sa ne abata de la subiect, in plus, intr-un mod aiurea.
acum, n-as fi vrut sa-l las pe muciflenduri sa plece fara sa-i explic cum cine sapa aiurea groapa altuia cade singur in ea.
mai ales ca datul in gropi e un talent personal al preopinentului nostru surescitat.

Eu cred ca nu trebuie sa-i scrii unui om ceva ce nu i-ai spune fata in fata . Subiectul e delicat oricum , de ce intrati in dispute colaterale de genul asta ?
muciflenduri
Nea admine, sa-ti traiasca maniera de cenzurare. Vezi ca am mai scris vreo cateva mesaje, nu le lasa sa-ti scape.
Macar e bine ca toti retarzii au ok-ul sa ma porcaiasca.
hotnewsadmin
Citeaza (muciflenduri @ Nov 3 2010, 03:50 PM) *
Nea admine, sa-ti traiasca maniera de cenzurare. Vezi ca am mai scris vreo cateva mesaje, nu le lasa sa-ti scape.
Macar e bine ca toti retarzii au ok-ul sa ma porcaiasca.

nu s-a pierdut nimic , stai linistit . Atita ca am mutat frumusel la Groapa cu Certuri .

muciflenduri
Citeaza (Musafir @ Nov 3 2010, 02:37 PM) *

Ma intreb cine e surescitat... Eu, sau niste agarici ce scriu din februarie 2009, cu aceeasi fervoare, pe un topic despre drepturile homosexualilor.
muciflenduri
Citeaza (hotnewsadmin @ Nov 3 2010, 02:56 PM) *

Nu era nicio jignire, nu afirmam ca nevasta-sa e o vaca proasta, asocierea de termeni era legata de faptul ca cei 2 agricultori sustineau ca 'taran prost' echivaleaza cu afirmatia 'toti agricultorii sunt prosti'.
Era doar un contraexemplu, dar se vede treaba ca individul si-a tras cusma pe urechi si ochi, asa ca nu are sens sa revin.
Lancaster
Citeaza (hotnewsadmin @ Nov 3 2010, 02:56 PM) *
nu s-a pierdut nimic , stai linistit . Atita ca am mutat frumusel la Groapa cu Certuri .

Încă mai ai destule pe care nu le-ai mutat.

Te-am rugat acum vreo două zile să ştergi mesajele #2226 şi următoarele, dar te-ai făcut că plouă.
Nu le-am scris eu, au apărut acolo pentru că Mifty şi Canadezul se cred spirituali, dar dacă tu crezi că sunt o bună reclamă pentru Hotnews, lasă-le mai departe acolo.
love and marriage
Citeaza (muciflenduri @ Nov 3 2010, 03:09 PM) *
Nu era nicio jignire, nu afirmam ca nevasta-sa e o vaca proasta, asocierea de termeni era legata de faptul ca cei 2 agricultori sustineau ca 'taran prost' echivaleaza cu afirmatia 'toti agricultorii sunt prosti'.
Era doar un contraexemplu, dar se vede treaba ca individul si-a tras cusma pe urechi si ochi, asa ca nu are sens sa revin.

eu cred ca tu de-abia esti constient de propria existenta (caracatita e capabila, cica, de performanta asta), ce sa mai identifici si alte entitati din diverse specii.

apoi, nu a sustinut nimeni ca formularea "taran prost" echivaleaza cu "toti agricultorii sunt prosti".
dar e ca si cum as spune "homo imputit", iar tu ar trebuie sa zambesti amabil, pentru ca "homo imputit" nu inseamna, la nivel logic, ca toti homo sunt imputiti.

adica esti din categoria ipocritilor despre care poporu asta roman si fraier a zis "fa ce zice popa, nu ce face popa".

love and marriage
Citeaza (muciflenduri @ Nov 3 2010, 02:56 PM) *
Ma intreb cine e surescitat... Eu, sau niste agarici ce scriu din februarie 2009, cu aceeasi fervoare, pe un topic despre drepturile homosexualilor.

pai, te intrebi pentru ca mintea ta face greu legatura intre cuvintele folosite si sensul lor.smile.gif
ca un agarici: http://dexonline.ro/definitie/agarici
"surescitat" inseamna agitat, nervos, tensionat peste masura - asa cum ai dat tu buzna aici.

faptul ca noi dialogam aici de ceva vreme poate sa insemna orice altceva, dar nu ca suntem surescitati.
muciflenduri
Citeaza (love and marriage @ Nov 3 2010, 05:23 PM) *
eu cred ca tu de-abia esti constient de propria existenta (caracatita e capabila, cica, de performanta asta), ce sa mai identifici si alte entitati din diverse specii.

apoi, nu a sustinut nimeni ca formularea "taran prost" echivaleaza cu "toti agricultorii sunt prosti".
dar e ca si cum as spune "homo imputit", iar tu ar trebuie sa zambesti amabil, pentru ca "homo imputit" nu inseamna, la nivel logic, ca toti homo sunt imputiti.

adica esti din categoria ipocritilor despre care poporu asta roman si fraier a zis "fa ce zice popa, nu ce face popa".

Nene, esti de-a dreptul halucinant... caracatite, entitati, specii, poporul roman, popi, homo imputit. Ma uit consternat la ce debitezi si nu-mi vine sa cred ca tu scrii la modul serios toate astea.
Mai e un zurliu pe forum, isi zice Pintea Haiducul, ma intreb daca nu aveti aceeasi mama.
Ma rog, prostul sunt eu, ca m-am bagat in troaca porcilor...
muciflenduri
Citeaza (love and marriage @ Nov 3 2010, 05:28 PM) *
pai, te intrebi pentru ca mintea ta face greu legatura intre cuvintele folosite si sensul lor.smile.gif
ca un agarici: http://dexonline.ro/definitie/agarici
"surescitat" inseamna agitat, nervos, tensionat peste masura - asa cum ai dat tu buzna aici.

faptul ca noi dialogam aici de ceva vreme poate sa insemna orice altceva, dar nu ca suntem surescitati.

Domnule trompetist, cineva ar trebui sa iti explice ca daca repeti aceleasi bazaconii de 10 ori, nu vor capata nici sens si nici valoare de adevar.
Repeti in nestire ca as fi surescitat si ai sentimentul ca tine loc de demonstratie.
Daca nu ar fi trist, mi s-ar parea amuzant ca unul care nu intuieste cand termenii sunt folositi la modul figurat, sa imi explice sensul cuvintelor. Ia si plimba-ti vaca, agricultorule.
love and marriage
Citeaza (muciflenduri @ Nov 3 2010, 05:54 PM) *
Nene, esti de-a dreptul halucinant... caracatite, entitati, specii, poporul roman, popi, homo imputit. Ma uit consternat la ce debitezi si nu-mi vine sa cred ca tu scrii la modul serios toate astea.
Mai e un zurliu pe forum, isi zice Pintea Haiducul, ma intreb daca nu aveti aceeasi mama.
Ma rog, prostul sunt eu, ca m-am bagat in troaca porcilor...

toate astea care, muci si flenduri?
unde te-ai ratacit?
sunt de acord ca esti cam prost: crezandu-te istet, ca ori ce prost, ai intrat cu cizmele in discutia asta, de unde nu stii cum sa mai iesi rezonabil.
nu esti primul.
Grogmeister
Citeaza (Diana @ Nov 5 2010, 09:53 AM) *
Hai atunci sa constientizam pana la capat.
-----
Cred ca am vorbit suficient pe acest subiect, de altfel doar adiacent celui de fata.

00c3ac94ffc4ae96ffc3ae96ffc3ad95ffc4ad95ffcebba6ff
ece4defff3efecffd1bfaeff8f673dff885d32ff815529ff7a
4e22ff73461bff000000000000000000000000c6b199ffc5b0
99ffc3ad94ffc0a88effc8b39cffe8dfd7fff1ece7ffcdbaa6
ff946b41ff8c6238ff865b2fff7b5128ff0000000000000000
000000000000000000000000c6b199ffc3ac95ffbfa88effbf
a78cffc6b19bffc9b49effb09273ff976f45ff90673eff845c
33ff0000000000000000000000000000000000000000000000
000000000000000000c0a98effbda588ffb69a7dffb09170ff
a58461ff8e6b46ff0000000000000000000000000000000000
00000000000000000000000000000000000000000000006836
0bff653508ff663306ff653205ff653205ff653205ff000000
00000000000000000000000000000000000000000000000000
00000000744417ff6f3d12ff6b390eff67370aff653508ff66
3306ff653205ff653205ff653205ff653205ff000000000000
00000000000000000000000000007c5124ff78491dff734318
ff6f3d14ff6b3b0eff68360aff66370bff704118ff67350cff
653205ff653205ff653205ff00000000000000000000000087
5c31ff82552cff7e5126ff784b20ff754518ff704015ff7244
19ffad9178ffc4b0a0ffae9580ff744620ff6a3a0fff6b3b10
ff653205ff00000000000000008c6438ff8a5f34ff86592eff
815429ff7c4f23ff78491dff936f4cfff3eee9fffffffffff1
ece9ffb9a28cffc2ae9cffc5b3a2ff653205ff00000000966e
43ff946a41ff91683dff8d653aff8b6035ff86592eff805328
ffa48569fffffffffff6f2efff947152ff845c38ffffffffff
e1d5cdff653205ff653205ff9d774eff9b754aff997146ff97
6e43ff946a41ff8f673cff8b6135ff9e7b57fff8f5f3fff6f2
efff89613fff6b3b0efff9f7f6ffb79e89ff643106ff653205
ffa6855fffa5825cffa4805affa27e58ff9f7a53ff9a7449ff
956b42ff926c43ffcebaaafff8f6f5ffc1ad99ff76491efff6
f4f1ffbea896ff653307ff663306ffae8f6effb0916effb091
6effae8f6effad8e6bffa98662ffa07c56ff987045ff977148
ffa78768ffc9b7a5ffc2ae9cfff8f6f5ffc0a997ff67370aff
653508ffb5997affb69a7bffb79c7dffb89c7effb79b7dffb4
9677ffae8d6cffa38059ffa17e58ffc2ac97ffab8c6eff8d67
41fffafaf8ffc4b09eff6b3b0eff68380bffbca385ffbea587
ffbea389ffbfa68cffbfa48affbca385ffb5997bffb1906fff
dacdbefffbfbf9ffb99f86ff83542bffffffffffac9077ff6f
3f14ff6d3d10ff00000000c2ab90ffc3ac93ffc3ae95ffc3ac
93ffc1a88effbca185ffb89c7effe8e1d7ffffffffffd2c3b1
ffae8f73ffebe3deff80552fff754518ff0000000000000000
c6af98ffc7b19affc7b19affc5b097ffc2ab92ffbea587ffb6
9c7effc1aa91ffe0d4c7ffcdb9a5ffc4ad97ff9d7a58ff7e53
26ff794c20ff000000000000000000000000c8b49bffc8b29b
ffc6b099ffc2ab92ffbda488ffb69a7bffb0916effa6825cff
ac8d6aff9c7650ff8b6033ff84572eff000000000000000000
0000000000000000000000c8b49bffc6af98ffc1aa91ffbda4
88ffb69a7cffb0916effa5825eff9c744bff946c43ff8e653a
ff000000000000000000000000000000000000000000000000
0000000000000000c2ab90ffbea587ffb69a7cffb1926fffa7
8662ff9f7a53ff000000000000000000000000000000000000
00000000004b000000800000004b0000000000000000000000
00000000000000000000001a1a0c0d467a191a8cf5191a8cf5
0c0d467a00001a1a000000000000000000000080ffffffff00
00008000000000000000000000000000000000000031311818
bdff1414d0ff2b34f5ff3b50eaff1414d0ff1818bdff000031
310000000000000080ffffffff000000800000000000000000
0000000000001a1a0f35d8ffe5e5ffffceceffff1427c3ff14
27c3ffceceffffe5e5ffff0f35d8ff00001a1a00000080ffff
ffff00000080000000000000000000000000000039390b28e2
ff8085fbffffffffffb9b9ffffa6a6ffffffffffff8085fbff
0b28e2ff0000393900000080ffffffff000000800000000000
0000000000000000007979223ae5ff1427c3ffb9b9ffffffff
ffffffffffffb9b9ffff1427c3ff223ae5ff00007979000000
80ffffffff0000008000000000000000000000000000007979
4457eaff1427c3ffa6a6ffffffffffffffffffffa6a6ffff14
27c3ff4457eaff0000797900000080ffffffff000000800000
00240000001400000000000031312a42e8ff8085fbffffffff
ffb9b9ffffa6a6ffffffffffff8085fbff2a42e8ff00003131
00000080ffffffff00000080474747a4272727930000008000
001a8d0f35d8ffcacaffffceceffff1427c3ff1427c3ffcece
ffffcacaffff0f35d8ff00001a1a00000080ffffffff000000
80fffffffffffffffffcfcfcfff6f6f6ff9d9df6ff0f35d8ff
O zi buna tuturor,
Vasile, homosexual barbos
Ehe, mai Diana, ce frumos e sa nasti. Doar ca pe mine nu ma ajuta colonul.
Aceasta este versiunea "lo-fi". Pentru a vedea versiunea grafica integrala:click aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.